» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
322 / 859
»»

voss_ ::

endelin je izjavil:

Down with Putin!
Putina v Nurnberg in na vejo ko bo obsojen vojnih zlocinov


NPCs be like

jb_j ::

jb_j je izjavil:

VSE V NURNBERG,
KI SO VEDELI ZA VOJNE ZLOČINE (ZOPER ČLOVEČNOST SAMO), PA NISO JAVNO PROTESTIRALI PROTI TEMU!!!!!


ČE JE KDO VE ZA UMOR, IN NI POVEDAL, JE PRAV TAKO KRIV,
KOT MORILEC SAM...........

ZA VSE TISTE, KI SO VEDELI ZA ZLOČINE PROTI ČLOVEČNOSTI,
IN NISO POVEDALI ZA TO SODNIM ORGANOM............

SO ENAKO KRIVI......




VSE V NURENBERG.........

link_up ::

fur80 je izjavil:

voss_ je izjavil:

kow je izjavil:



Skrbi jih, gotovo. Samo, se ti zdi da Saudijci lahko ohranijo vpliv, brez ameriske vojske? Iranci jih pojejo za zajtrk preko proxi vojn.


Saj sem napisal da začenjajo pogovore z Iranom.



Že vidim Savdijce in pa nove turiste, pijane Ruse po arabskih državah! To bo veseja!


uf.
In and Out

jb_j ::

fak caps lock, sem imel vklopljen,

zdj bodo mislili, pa da vpijem.....

jb_j je izjavil:

Ali Je Cenzura Medijev, Fašistični Izraz?
IN VSEH NOVIC, KI SE DOGAJAJO?
FAŠIZEM, V IMENU DEMOKRACIJE!!!!!!!!


Ali bomo v demokratični družbi takšne poteze tolerirali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

voss_ ::

link_up je izjavil:

fur80 je izjavil:

voss_ je izjavil:

kow je izjavil:



Skrbi jih, gotovo. Samo, se ti zdi da Saudijci lahko ohranijo vpliv, brez ameriske vojske? Iranci jih pojejo za zajtrk preko proxi vojn.


Saj sem napisal da začenjajo pogovore z Iranom.



Že vidim Savdijce in pa nove turiste, pijane Ruse po arabskih državah! To bo veseja!


uf.


Veliko savdskih mest je polnih pijancev.

jb_j ::

voss_ je izjavil:

link_up je izjavil:

fur80 je izjavil:

voss_ je izjavil:

kow je izjavil:



Skrbi jih, gotovo. Samo, se ti zdi da Saudijci lahko ohranijo vpliv, brez ameriske vojske? Iranci jih pojejo za zajtrk preko proxi vojn.


Saj sem napisal da začenjajo pogovore z Iranom.



Že vidim Savdijce in pa nove turiste, pijane Ruse po arabskih državah! To bo veseja!


uf.


Veliko savdskih mest je polnih pijancev.


mah poglej slovenijo in EU......
veliko slabše, pa manj pijancev.......

pa več budal, butal,
še Fran Milčinski ne bi znal napovedati Butal iz Bunkerjev.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

endelin ::

Že vidim kako bi bila v sloveniji prvi dan državljanska vojna če pride do kakšnega vpada kot v Ukrajini :/

jb_j ::

endelin je izjavil:

Že vidim kako bi bila v sloveniji prvi dan državljanska vojna če pride do kakšnega vpada kot v Ukrajini :/


vsi bi se izselili,

razen budal, ki bi čakali v bunkerju na sežig,
ali na poplavo, ki mislijo, da ne bo prišla........

smeti od kurb,
se pa pojebe in odjebe,
pa je mirna bosna......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

endelin ::

Koliko milijard škode je že naredil putin neposredno škode na infrastrukturi? To bo imela Ukrajina 100let free plin

jb_j ::

endelin je izjavil:

Koliko milijard škode je že naredil putin neposredno škode na infrastrukturi? To bo imela Ukrajina 100let free plin


putin jim bo pošteno zaračunal...

še potem.....

endelin ::

Kar je na slotech persona non grata je sedaj to Putinland med državami:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

jb_j ::

endelin je izjavil:

Kar je na slotech persona non grata je sedaj to Putinland:D


KER Je Cenzura Medijev, Fašistični Izraz....
IN VSEH NOVIC, KI SE DOGAJAJO.......
FAŠIZEM, V IMENU DEMOKRACIJE......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

endelin ::

Slika Putina na nurnberškem procesu

jb_j ::

endelin je izjavil:

Slika Putina na nurnberškem procesu


kje je slika vseh ostalih?
ki so vedeli za vojne zločine zoper človečnost?

oni so v prvi točki zagrešili zločine zoper samo človečnost......

samo s tem, ker niso prijavili zločinov, sodnim organom.......
(dosmrtna ječa za vse vpletene, bi to bilo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

mackilla ::

jb_j je izjavil:

endelin je izjavil:

Slika Putina na nurnberškem procesu


kje je slika vseh ostalih?
ki so vedeli za vojne zločine zoper človečnost?

oni so v prvi točki zagrešili zločine zoper samo človečnost......

samo s tem, ker niso prijavili zločinov, sodnim organom.......
(dosmrtna ječa za vse vpletene, bi to bilo)

Kajpaonisti.

jb_j ::

mackilla je izjavil:

jb_j je izjavil:

endelin je izjavil:

Slika Putina na nurnberškem procesu


kje je slika vseh ostalih?
ki so vedeli za vojne zločine zoper človečnost?

oni so v prvi točki zagrešili zločine zoper samo človečnost......

samo s tem, ker niso prijavili zločinov, sodnim organom.......
(dosmrtna ječa za vse vpletene, bi to bilo)

Kajpaonisti.


mogočeonisti,
lahko tudi do tega pripelje vse skupaj.....

bbbbbb2015 ::

mat11 je izjavil:


Katerega leta si bil? Jaz 81 82, tako da sem malce okusil smodnika bil pa tudi v obkolitvi Prištine. Dobro so nas napumpali.


Ne da se mi računati. Točno eno generacijo pred zadnjo generacijo, ki je šla v JNA. Ozračje je bilo nenormalno nelektreno. Na vajah na Kosovu sem bil mislim da 3x. Srbi so bili nenormalno veseli, ko so nas videli. Kosovarji bi nas pa že takrat na mestu zadavili, če bi mogli.

Vsaj naš oddelek se ni dal motiti. Mi smo imeli vsak dva borbena kompleta, ter puške na 'gotovs'. Nabite, repertirane in odkočene. Naš desetar je sicer bil Srb, nas je bilo pol Slovencev.

Mi smo se med sabo pogovorili, rekli smo, da nikogar ne bomo zajebavali, nad nikomer se ne bomo izživljali. Vendar če je bila požarna straža in patrola na začetku vasi in kdor ne bo ubogal, bomo naredili kot je bilo po PSu: Trikratstoj. In ga bomo ustrelili brez pitanja.

Ubogali so vsi, ustrelili nismo nikogar. PS je okrajšava za "Pravila službe". Tam je pisalo o stopnjah alarma (uzbune), kako se civilist ustavi. Trikrat si moral reči 'stoj'. Ker je bilo čudno napisano, smo mi to skrajšali na 'trikratstoj' oz. 'triputastoj'. Potem sledi krogla. Saj so vsi vedeli, kaj sledi. Taka so bila pravila JNA.

Zgodovina sprememb…

voss_ ::

Zelenskijev govor iz drugega zornega kota.

jb_j ::

sodba za vse vpletene?

pa da dobijo (sodni organi) natančen seznam vseh zloćinov, ki so jih zagrešili?
z vsemi dokazili potrebnimi za to..... video, audio in tekstovni zapisi.....

blink ::

Da ne boste samo gobec otresali, dva linka za donacije Ukrajini. Sem ravnokar doniral obojim.

National Bank of Ukraine - humanitarna pomoc
https://bank.gov.ua/en/about/humanitari...

National Bank of Ukraine - pomoc vojski
https://bank.gov.ua/en/about/support-th...

Vitez ::

Ruski oligarhi, tajkuni in mafija so 30 let gradili na tem, da so svoj v Sovjetski zvezi nakraden denar nekako spravili na zahod, ga oprali, legalizirali in delali dobičke. Potem pa se najde Putin in jim z vojno v Ukrajini čez noč poreže vs evezi z zahodom. Po moje so ti pobje kr besni. Če lahko Putina kdo odstrani, ga bodo to bogati Rusi, ki jim je uničil poslovne načrte na zahodu.

jb_j ::

blink je izjavil:

Da ne boste samo gobec otresali, dva linka za donacije Ukrajini. Sem ravnokar doniral obojim.

National Bank of Ukraine - humanitarna pomoc
https://bank.gov.ua/en/about/humanitari...

National Bank of Ukraine - pomoc vojski
https://bank.gov.ua/en/about/support-th...


bi tudi jaz,
če mi ne bi kradli denarja.....

ker mi nihče ne more niti nakazati denar na bančni račun,

v "kao" demokratični družbi....
nihče ne more poklicat na telefon,

in podobno....

bbbbbb2015 ::

Vitez je izjavil:

Ruski oligarhi, tajkuni in mafija so 30 let gradili na tem, da so svoj v Sovjetski zvezi nakraden denar nekako spravili na zahod, ga oprali, legalizirali in delali dobičke. Potem pa se najde Putin in jim z vojno v Ukrajini čez noč poreže vs evezi z zahodom. Po moje so ti pobje kr besni. Če lahko Putina kdo odstrani, ga bodo to bogati Rusi, ki jim je uničil poslovne načrte na zahodu.


Točno to je teza mojega sodelavca.

janezvalva ::

blink je izjavil:

Da ne boste samo gobec otresali, dva linka za donacije Ukrajini. Sem ravnokar doniral obojim.

National Bank of Ukraine - humanitarna pomoc
https://bank.gov.ua/en/about/humanitari...

National Bank of Ukraine - pomoc vojski
https://bank.gov.ua/en/about/support-th...

da ni to spet kakšen "fishing"
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

jb_j ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Vitez je izjavil:

Ruski oligarhi, tajkuni in mafija so 30 let gradili na tem, da so svoj v Sovjetski zvezi nakraden denar nekako spravili na zahod, ga oprali, legalizirali in delali dobičke. Potem pa se najde Putin in jim z vojno v Ukrajini čez noč poreže vs evezi z zahodom. Po moje so ti pobje kr besni. Če lahko Putina kdo odstrani, ga bodo to bogati Rusi, ki jim je uničil poslovne načrte na zahodu.


Točno to je teza mojega sodelavca.


vsi ostali so se pa močno okoristili na ta račun,
nezakonito,
tudi vse njih, ki so se okoriščali bi bilo potrebno iztožiti v zadnji cent premoženja,
kraja denarja, le je kraja denarja.......

vsi polni denarja, so sedaj jezni,

kdo je bolj kradel in kdo manj......



vse pred sodišče, ker je bil nezakonito pridobljen denar,
ker so v procesu pridobivanja, le tega, bile močne nezakonitosti......

tudi to se lahko zgodi,

po sodni poti.......
(proces poteka denarja imajo pa praktično vse zapisane)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

voss_ ::

Sedaj so nam v demokraciji in svobodi začeli VPN ponudniki še Ruske serrverji ukinjati :))

O kje mi živimo 8-O

l0g1t3ch ::

blink je izjavil:

Da ne boste samo gobec otresali, dva linka za donacije Ukrajini. Sem ravnokar doniral obojim.

National Bank of Ukraine - humanitarna pomoc
https://bank.gov.ua/en/about/humanitari...

National Bank of Ukraine - pomoc vojski
https://bank.gov.ua/en/about/support-th...


Bomo prelili tja kripto dobičke. Da bo -vx- še bolj penast.

jb_j ::

voss_ je izjavil:

Sedaj so nam v demokraciji in svobodi začeli VPN ponudniki še Ruske serrverji ukinjati :))

O kje mi živimo 8-O


Pri budalah, si dal jasno vedeti, kje smo.......

l0g1t3ch ::

NWO prihaja. Potem pa še židi in reptilijani.

Majke mi!

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

blink je izjavil:

Da ne boste samo gobec otresali, dva linka za donacije Ukrajini. Sem ravnokar doniral obojim.

National Bank of Ukraine - humanitarna pomoc
https://bank.gov.ua/en/about/humanitari...

National Bank of Ukraine - pomoc vojski
https://bank.gov.ua/en/about/support-th...


Bomo prelili tja kripto dobičke. Da bo -vx- še bolj penast.


Potem jim bodo pa sodili,
ker so vedeli za zločine proti človečnost,

in niso prijavili tega sodnim organom......

l0g1t3ch je izjavil:

NWO prihaja. Potem pa še židi in reptilijani.

Majke mi!


Majke mi,
ves svoj karakter si opisal.....
Majke mi.......

(a te v butalah niso sprejeli, ker si preveč neumen?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

l0g1t3ch ::

A te kej boljo noge od vsega tega jeznega cepetanja ?

mackilla ::

Ne vem zakaj nekateri tukaj zagovarjajo Palestince. Palestinci so si sami krivi zakaj se pa upirajo Izraelcem. Krivi so tudi tisti,ki jih podpirajo in podaljšujejo zadevo. Palestinci bi se morali vlečt pa,da jih Izrael posili,kaj veš mogoče bi jim pa tudi pasalo,če se nebi upirali. Vsaka primerjava z Ukrajino je samo naključna.

voss_ ::

Media coverage of Ukraine shows it's time to rethink what we know about Africa

"It's very emotional for me because I see European people with blue eyes and blonde hair being killed." These were the words of Ukraine's Deputy Chief Prosecutor, David Sakvarelidze, during a recent BBC interview about the Russian invasion of Ukraine.

It wasn't so much what he said, it was more what was implied; that not all lives have equal value.


Delno ima celo prav, izraelci pa ameri itak le rjave pobijajo. Drugače si težko razlagam tak različen odziv na vojno, kot pa barva kože.

mackilla je izjavil:

Ne vem zakaj nekateri tukaj zagovarjajo Palestince. Palestinci so si sami krivi zakaj se pa upirajo Izraelcem. Krivi so tudi tisti,ki jih podpirajo in podaljšujejo zadevo. Palestinci bi se morali vlečt pa,da jih Izrael posili,kaj veš mogoče bi jim pa tudi pasalo,če se nebi upirali. Vsaka primerjava z Ukrajino je samo naključna.


Ja ja, po 20 letih ste se borci za pravičnost, demokracijo, svobodo... končno zbudili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

TezkoDihanje ::

še en SU-25 ne bo nikoli več letel

https://twitter.com/UAWeapons/status/14...
#Ukraine: A Russian Su-25SM3 jet with a tail number RF-93026 fell near #Volnovakha today. It is claimed that it was shot down by Ukrainian Forces but we can't confirm if it was that or technical failure.

l0g1t3ch ::

mackilla je izjavil:

Ne vem zakaj nekateri tukaj zagovarjajo Palestince. Palestinci so si sami krivi zakaj se pa upirajo Izraelcem. Krivi so tudi tisti,ki jih podpirajo in podaljšujejo zadevo. Palestinci bi se morali vlečt pa,da jih Izrael posili,kaj veš mogoče bi jim pa tudi pasalo,če se nebi upirali. Vsaka primerjava z Ukrajino je samo naključna.


Točno tako.
Vsak palestinec, ki se upira je kriv za trpljenje naroda.

/S

Utk ::

It wasn't so much what he said, it was more what was implied; that not all lives have equal value.

Mislim, lahko se slepimo kolk želimo, ampak takšna je pač situacija v svetu. Če bi vsa življenja bila enakovredna, bi se cel svet stalno boril, vsi proti vsem. Nekateri bi šli v Sirijo podpirat ene, drugi druge, ampak vsi bi pa šli, ker je vsako življenje dol enakovredno "evropskemu" in njihovemu. Evropejci se pač, kolk tolk, borimo zase. Ne kaj dost, ampak nekaj se. Še drugi se naj malo povežejo, namesto da se koljejo med sabo, pa tudi Američani pri njih ne bojo imeli nekih šans.

voss_ ::

Utk je izjavil:

Še drugi se naj malo povežejo, namesto da se koljejo med sabo, pa tudi Američani pri njih ne bojo imeli nekih šans.


Saj se začenjajo. Zahvaljujoč predvsem našemu odzivu na konkurenco širjenja svobode in demokracije.

Bo pa kriza ker nam smrdi gnoj, hrane pa ne bo več dosti iz tujine. Nisem vedel da Farmville ni simulacija :'(

blink ::

janezvalva je izjavil:

blink je izjavil:

Da ne boste samo gobec otresali, dva linka za donacije Ukrajini. Sem ravnokar doniral obojim.

National Bank of Ukraine - humanitarna pomoc
https://bank.gov.ua/en/about/humanitari...

National Bank of Ukraine - pomoc vojski
https://bank.gov.ua/en/about/support-th...

da ni to spet kakšen "fishing"


A ti bank.gov.ua izgleda phishing? Lahko das pa slovenskim humanitarnim organizacijam, ki bodo 90% porabili za svoje place, stroske, najemnine, avtomobile... 10% pa nakazali naprej Ukrajini (kar je skoraj podoben rezultat kot ce bi dal vse scammerju).

bbbbbb2015 ::

TezkoDihanje je izjavil:

še en SU-25 ne bo nikoli več letel

https://twitter.com/UAWeapons/status/14...
#Ukraine: A Russian Su-25SM3 jet with a tail number RF-93026 fell near #Volnovakha today. It is claimed that it was shot down by Ukrainian Forces but we can't confirm if it was that or technical failure.


Su 25 je 'ground attack' letalo, za podporo pehoti ali mehaniziranim enotam. Je eden redkih, ki nima (vsaj tisti v Siriji niso imeli) senzorjev za IR in radarske rakete. Tega sname tudi 'Strela 2M', Stinger ga poje za malico. Je pa grajen kot tank, težko mu kaj pride do živega (recimo pehotna oborožitev). Piše sicer, da Su-25SM3 ima senzorje. Samo ne vem, če je tale moderniziran ali ne.

Če so tega sneli Ukrajinci, potem Rusi nimajo 'air supremacy'.

Še je upanje za Ukrajince.

Zgodovina sprememb…

link_up ::

Utk je izjavil:

It wasn't so much what he said, it was more what was implied; that not all lives have equal value.

Mislim, lahko se slepimo kolk želimo, ampak takšna je pač situacija v svetu. Če bi vsa življenja bila enakovredna, bi se cel svet stalno boril, vsi proti vsem. Nekateri bi šli v Sirijo podpirat ene, drugi druge, ampak vsi bi pa šli, ker je vsako življenje dol enakovredno "evropskemu" in njihovemu. Evropejci se pač, kolk tolk, borimo zase. Ne kaj dost, ampak nekaj se. Še drugi se naj malo povežejo, namesto da se koljejo med sabo, pa tudi Američani pri njih ne bojo imeli nekih šans.


kruta resnica je, da je beli clovek tako napredoval, da se lahko unici ves svet. V takih trenutkih ne razumeti povedanega in sanjati o manjvrednosti je odraz nedoraslosti. Mi je pa zal, da se pehamo skoraj izkljucno samo za denarjem.
In and Out

Utk ::

voss_ je izjavil:

Utk je izjavil:

Še drugi se naj malo povežejo, namesto da se koljejo med sabo, pa tudi Američani pri njih ne bojo imeli nekih šans.


Saj se začenjajo. Zahvaljujoč predvsem našemu odzivu na konkurenco širjenja svobode in demokracije.

Bo pa kriza ker nam smrdi gnoj, hrane pa ne bo več dosti iz tujine. Nisem vedel da Farmville ni simulacija :'(

Naj se, hvala bogu. Morda bi treba tudi nam malo pristrečt peruti, predvsem Ameriki. To bi bilo samo dobro za svet. Čeprav lahko kratkoročno slabše za nas.

voss_ ::

Utk je izjavil:

Morda bi treba tudi nam malo pristrečt peruti, predvsem Ameriki. To bi bilo samo dobro za svet. Čeprav lahko kratkoročno slabše za nas.


Me zanima kaj se bo iz tega izcimilo za Afriko.
Za njih bo lakota na Zahodu velik problem. Oziroma, se bojo sedaj izprsili in nam oni začeli pošiljat pakete hrane.

jb_j ::

voss_ je izjavil:

Utk je izjavil:

Morda bi treba tudi nam malo pristrečt peruti, predvsem Ameriki. To bi bilo samo dobro za svet. Čeprav lahko kratkoročno slabše za nas.


Me zanima kaj se bo iz tega izcimilo za Afriko.
Za njih bo lakota na Zahodu velik problem. Oziroma, se bojo sedaj izprsili in nam oni začeli pošiljat pakete hrane.


1/4 svetovne proizvodnje žitaric, baje pride iz Rusije......
popravek, pšenice.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

TezkoDihanje ::

bbbbbb2015 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

še en SU-25 ne bo nikoli več letel

https://twitter.com/UAWeapons/status/14...
#Ukraine: A Russian Su-25SM3 jet with a tail number RF-93026 fell near #Volnovakha today. It is claimed that it was shot down by Ukrainian Forces but we can't confirm if it was that or technical failure.


Su 25 je 'ground attack' letalo, za podporo pehoti ali mehaniziranim enotam. Je eden redkih, ki nima (vsaj tisti v Siriji niso imeli) senzorjev za IR in radarske rakete. Tega sname tudi 'Strela 2M', Stinger ga poje za malico. Je pa grajen kot tank, težko mu kaj pride do živega (recimo pehotna oborožitev). Piše sicer, da Su-25SM3 ima senzorje. Samo ne vem, če je tale moderniziran ali ne.

Če so tega sneli Ukrajinci, potem Rusi nimajo 'air supremacy'.

Še je upanje za Ukrajince.


Ta je SM3, moderniziran l. 2018.

kow ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Če so tega sneli Ukrajinci, potem Rusi nimajo 'air supremacy'.
Še je upanje za Ukrajince.


Vprasanje koliko teh letal imajo Rusi. Gotovo jih kar nekaj ni operativnih (na wikipediji pise stevilka 193, samo nekatere razlicice so verjetno zelo stare).
Vseeno, pa bom verjel, da imajo Ukrajinci sanse, ko bodo sneli kaksen helikopter ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Pithlit ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Skrivala sem se? Se pravi imam status kar tko, za lepo? Veterana vojne za Slovenijo namreč.

No pa vprašam še nekaj... Koliko od vas pametnjakovičev je služilo vojaščino?


A daj daj. Glede na to:
Veteran vojne za Slovenijo @ Wikipedia

si verjetno čajčka kuhala železničarjem in jim sendviče za malco pakirala. In zdajle rokco dviguješ. Sedi in daj mir, nadleguješ nas.

Koliko sem se jaz nažrl orožja je pa verjetno redkost. Havbic v JNA, navadnih, samohodnih. Ter mitraljeza, predvsem kot pomočnik mitraljezca s tistimi 25kg škatlami. Edino zadnji mesec je bil kar lagoden - (podzemno) medicinsko skladišče v JNA Maršalki v Skopju. Pa še tam sem delal kot kojn, štel tista zdravila in se vozil okrog in menjaval zdravila za tista, ki so imela daljši rok trajanja.

O Bogi.

Jaz sem se pa fajn mela v vojski. Podporočnik pri inžinircih.

Med vojno pa nisem čajčka kuhala. Smo kar lepo na straži bili pa se z JNA-jevci prek tankovskih ovir gledal par dni. Hvala komurkoli že, streljat ni blo treba.

Torej kolk nas je zdej? 1 k je bla celo v vojni udeležena pa 2 k sta vojsko odslužila? Ostali pa izkušnje iz PUBG vlečejo?
Life is as complicated as we make it...

fur80 ::

Citiram iz indexa:
RUSKI predsjednik Vladmir Putin poručio je zemljama koji se protive ruskim vojnim akcijama u Ukrajini "da ne pogoršavaju situaciju nametanjem dodatnih ograničenja njegovoj zemlji".
Ruski predsjednik govorio je na sjednici vlade koja je emitirana na državnom informativnom TV kanalu.
"Nemamo zle namjere protiv naših susjeda", tvrdi Putin.


Pa kaj je s tem človekom res vse vredu? Če naredijo test in preiskave, pa ugotovijo, da je šizofrenik, kaj ga lahko odstavijo sploh Rusi?

bbbbbb2015 ::

Pithlit je izjavil:


Jaz sem se pa fajn mela v vojski. Podporočnik pri inžinircih.


Wot? Ženske v vojsko jemljejo? Vi ar fakt...

voss_ ::

Pithlit je izjavil:


Jaz sem se pa fajn mela v vojski.


Je znano kakšen tip žensk je rada v vojski. Ko sem poslušal Amere iz Afganistana, zgodbe direkt za na 18+ internetne strani.

bbbbbb2015 je izjavil:



Wot? Ženske v vojsko jemljejo? Vi ar fakt...


Kdaj je cel trop žensk sledil vojnemu karavanu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

jb_j ::

l0g1t3ch je izjavil:

A te kej boljo noge od vsega tega jeznega cepetanja ?


majkemi.....

ful sem jezen......

majkemi.......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()
««
322 / 859
»»