» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
321 / 859
»»

janezvalva ::

jezeš, ti zgoraj. mal si brezčuten.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Vajenc ::

janezvalva je izjavil:

jezeš, ti zgoraj. mal si brezčuten.

Samo prestrašen je. Razumljivo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

janezvalva ::

pravkar spremljam skynews reportažo, pravijo, da bodo sankcije bolj škodile povprečnemu rusu kot vladajoči kliki.
kakšne alternative?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

scythe ::

https://siol.net/novice/svet/ameriski-s... Samo govorijo pa govorijo, a noben ne upa razpisati 100-500mio$ nagrade za njegovo glavo :))
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Pimoz ::

Samo na k mi gre ta argument. Pač povem svoje :)
Pa nič bat, poskušam biti najbolj neškodljiv. In za sabo puščam minimal odtis na ta planet. Sam ne zarad vaših otrok. Ampak zato, da imam mir.

janezvalva ::

Vajenc je izjavil:

janezvalva je izjavil:

jezeš, ti zgoraj. mal si brezčuten.

Samo prestrašen je. Razumljivo.

ja. živci pa to. ok, oproščeno.

scythe je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/ameriski-s... Samo govorijo pa govorijo, a noben ne upa razpisati 100-500mio$ nagrade za njegovo glavo :))

hehe. zanimiva alternativa.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Pimoz ::

100-500 je premal.

voss_ ::

Savdski princ je pokazal USA sredinca.

In neverjetno, menda bojo začeli pogajanja z Iranom.

Sedaj bomo končno videli če imajo izraelci res nukice.

kow ::

Tip pac malo izkorisca situacijo. Na koncu itak ve, da rabi amerisko vojsko. Mu bodo dal mal orozja za Jemen, pa bo obrnil plosco. Ne bodi naiven.

bbbbbb2015 ::

kow je izjavil:

V Afghanistanu so imeli sovjeti v 9 letih cirka 70k zrtev. Rusi so v Ukrajini zaenkrat priznali 2k. Naceloma bi moral tudi pristeti zrtve v Donbasu od 2014.


V manj kot 10 dnevih. Afganistan je težko prehoden. Ukrajina je ravnina.

Pimoz ::

kow je izjavil:

Tip pac malo izkorisca situacijo. Na koncu itak ve, da rabi amerisko vojsko. Mu bodo dal mal orozja za Jemen, pa bo obrnil plosco. Ne bodi naiven.

Zakaj? Še oni začnejo mal pretresat vse skupaj in lahko nafto prodajajo po x2 :)

Bela_Krajina ::

Važno, da je meni dobro. Sem pa eden redkih, ki to pove direktno. Vsi ostali se pa pretvarjate.

Samo se tole bi rad komentiral, ker verjetno se mal heca, mogoce pa tudi malo za res. Jaz pa ravno obratno. Sem vesel, ce gre drugim dobro. Jaz osebno pa nisem sel na morje ali smucanje ze dolgo let, se ne spomnem kdaj sem bil nazadnje. Pice nisem jedel, ze nekaj let. Obleke stare povprecno vec kot 20 let. Superge se ne spomnim kdaj sem jih nazadnje kupil. Bi ti recimo lahko zivel na tak nacin?

voss_ ::

kow je izjavil:

Tip pac malo izkorisca situacijo. Na koncu itak ve, da rabi amerisko vojsko. Mu bodo dal mal orozja za Jemen, pa bo obrnil plosco. Ne bodi naiven.


Meni bolj zgleda da to še amere resno skrbi. Škoda edino ker Mccain mrtev, ta bi gobcal 24/7 da morajo napast Rusijo, sedaj se le njegov Graham malo šopiri.
Drugače pa je bolj impotentno vse tam.

bbbbbb2015 ::

Pithlit je izjavil:

Skrivala sem se? Se pravi imam status kar tko, za lepo? Veterana vojne za Slovenijo namreč.

No pa vprašam še nekaj... Koliko od vas pametnjakovičev je služilo vojaščino?


A daj daj. Glede na to:
Veteran vojne za Slovenijo @ Wikipedia

si verjetno čajčka kuhala železničarjem in jim sendviče za malco pakirala. In zdajle rokco dviguješ. Sedi in daj mir, nadleguješ nas.

Koliko sem se jaz nažrl orožja je pa verjetno redkost. Havbic v JNA, navadnih, samohodnih. Ter mitraljeza, predvsem kot pomočnik mitraljezca s tistimi 25kg škatlami. Edino zadnji mesec je bil kar lagoden - (podzemno) medicinsko skladišče v JNA Maršalki v Skopju. Pa še tam sem delal kot kojn, štel tista zdravila in se vozil okrog in menjaval zdravila za tista, ki so imela daljši rok trajanja.

Zgodovina sprememb…

peaks ::

OK, Putin gre od samga začetka na vse, od opevani regiji sta očitno samo blef; glede na moralo Ukrajincev je genocid edino orodje, da pride do svojega cilja. Če uspe, bo prišel po vsej širini na rob nata. A bo potem Nato naredu dePutanizacijo ali bo šel on naprej in iz Poljske in Slovaške naredu tampon cono...Ta vojna se ne more končat brez internega rezanja putka jajc...v naprej čisti pat.

Pimoz ::

Bela_Krajina je izjavil:

Važno, da je meni dobro. Sem pa eden redkih, ki to pove direktno. Vsi ostali se pa pretvarjate.

Samo se tole bi rad komentiral, ker verjetno se mal heca, mogoce pa tudi malo za res. Jaz pa ravno obratno. Sem vesel, ce gre drugim dobro. Jaz osebno pa nisem sel na morje ali smucanje ze dolgo let, se ne spomnem kdaj sem bil nazadnje. Pice nisem jedel, ze nekaj let. Obleke stare povprecno vec kot 20 let. Superge se ne spomnim kdaj sem jih nazadnje kupil. Bi ti recimo lahko zivel na tak nacin?

Ne hodim na morje, ne znam smučat. Jem kar skuham. Obleke kupim ko rabim nove in ne na zalogo. Ne razumem kaj bi rad povedal?

Bela_Krajina ::

Pa veste, zakaj tako zivim? Astrologinja mi je povedala, da sem bil v prejsnem zivljenju prevec materialisticno orientiran, karma. Zdaj zarad tega tako zivim, al neki tazga. Tko, da uzivajte, jaz sem tudi ampak v prejsnem zivljenju.

Zgodovina sprememb…

Pimoz ::

Astrologinja :D xD

Še dobr da ni ugotovila da si bil v prejšnjem življenju kuža. Bi te lhk na ketno dala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

kow ::

voss_ je izjavil:

kow je izjavil:

Tip pac malo izkorisca situacijo. Na koncu itak ve, da rabi amerisko vojsko. Mu bodo dal mal orozja za Jemen, pa bo obrnil plosco. Ne bodi naiven.


Meni bolj zgleda da to še amere resno skrbi. Škoda edino ker Mccain mrtev, ta bi gobcal 24/7 da morajo napast Rusijo, sedaj se le njegov Graham malo šopiri.
Drugače pa je bolj impotentno vse tam.


Skrbi jih, gotovo. Samo, se ti zdi da Saudijci lahko ohranijo vpliv, brez ameriske vojske? Iranci jih pojejo za zajtrk preko proxi vojn.

bbbbbb2015 ::

peaks je izjavil:

OK, Putin gre od samga začetka na vse, od opevani regiji sta očitno samo blef; glede na moralo Ukrajincev je genocid edino orodje, da pride do svojega cilja. Če uspe, bo prišel po vsej širini na rob nata. A bo potem Nato naredu dePutanizacijo ali bo šel on naprej in iz Poljske in Slovaške naredu tampon cono...Ta vojna se ne more končat brez internega rezanja putka jajc...v naprej čisti pat.


Veliko vprašanje je, če Putin lahko obvlada domačo sceno. Berem o ruskih turistih, kartice jim ne delajo in ne morejo plačati, rezerviranih avionov ni, domov ne morejo. Folk jih zmerja z okupatorji.

Rusija razmišlja, da bi kar zaplenila avione, ki so v Rusiji na lizing. Ahahah... To pa je že Totalkrieg, ha?

Zgodovina sprememb…

voss_ ::

peaks je izjavil:

Ta vojna se ne more končat brez internega rezanja putka jajc...v naprej čisti pat.


Ne vem zakaj ste vsi na strani pravice tako obsedeni s spolnimi organi? Levičarji pravijo da je to ponavadi zaradi lastnih prikrajšanj?

Utk ::

Pithlit je izjavil:

Utk je izjavil:

Hrvati in Bošnjaki so nam živi ščit postavili.

Haha, to pa je epska laž.

Brez njihovega vstopa v vojno bi nas jna pomalicala po hitrem postopku. Umaknili so se ker do nas enostavno niso mogli s Hrvati pa Bošnjaki vmes. Kje ti vidiš epsko laž veš sam ti.

Kakiga njihovega vstopa v vojno? Vojna v BIH se je začela 92, na Hrvaškem pa tudi ne kaj dost preden je bilo v Sloveniji vsega konec. Bosanci so kvečjemu pomagali JLA, ne pa ovirali, Hrvati pa tudi niso nič ovirali, čeprav je bil dogovor, da bojo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

bbbbbb2015 ::

Bela_Krajina je izjavil:

Pa veste, zakaj tako zivim? Astrologinja mi je povedala, da sem bil v prejsnem zivljenju prevec materialisticno orientiran, karma. Zdaj zarad tega tako zivim, al neki tazga. Tko, da uzivajte, jaz sem tudi ampak v prejsnem zivljenju.


V prejšnjem življenju si bil razmazana mušica na vetrobranskem steklu, ma kakšen materialist neki. To se ti še sedaj pozna (verjetno molekularni spomin).

Pimoz ::

bbbbbb2015 je izjavil:

peaks je izjavil:

OK, Putin gre od samga začetka na vse, od opevani regiji sta očitno samo blef; glede na moralo Ukrajincev je genocid edino orodje, da pride do svojega cilja. Če uspe, bo prišel po vsej širini na rob nata. A bo potem Nato naredu dePutanizacijo ali bo šel on naprej in iz Poljske in Slovaške naredu tampon cono...Ta vojna se ne more končat brez internega rezanja putka jajc...v naprej čisti pat.


Veliko vprašanje je, če Putin lahko obvlada domačo sceno. Berem o ruskih turistih, kartice jim ne delajo in ne morejo plačati, rezerviranih avionov ni, domov ne morejo. Fok jih zmerja z okupatorji.

Rusija razmišlja, da bi kar zaplenila avione, ki so v Rusiji na lizing. Ahahah... To pa je že Totalkrieg, ha?

Mah tole z avioni je pač tudi povračilo za jahte na zahodu :)

voss_ ::

kow je izjavil:



Skrbi jih, gotovo. Samo, se ti zdi da Saudijci lahko ohranijo vpliv, brez ameriske vojske? Iranci jih pojejo za zajtrk preko proxi vojn.


Saj sem napisal da začenjajo pogovore z Iranom.

Pimoz ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Pa veste, zakaj tako zivim? Astrologinja mi je povedala, da sem bil v prejsnem zivljenju prevec materialisticno orientiran, karma. Zdaj zarad tega tako zivim, al neki tazga. Tko, da uzivajte, jaz sem tudi ampak v prejsnem zivljenju.


V prejšnjem življenju si bil razmazana mušica na vetrobranskem steklu, ma kakšen materialist neki. To se ti še sedaj pozna (verjetno molekularni spomin).

Ja...živa voda :D

voss_ ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Rusija razmišlja, da bi kar zaplenila avione, ki so v Rusiji na lizing. Ahahah... To pa je že Totalkrieg, ha?


Makron že proslavlja zaplenjene Ruske jahte.

Pogumni branitelji demokracije in svobode.

Russian cats are the latest to be banned from international competitions after Ukraine invasion

scythe ::

Pimoz je izjavil:

100-500 je premal.


Res je, bi pa začeli ljude malo študirati, če vidijo takšno nagrado. Drugače ni šans, da se zaustavi Putina.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Pimoz ::

Nevem. V mojih oceh je umor pac umor. V Ukrajini, v Afganistanu, v Izraelu ali pa v Rusiji.

Tudi smrtna kazen v Ameriki je zame umor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Comandante ::

scythe je izjavil:

Pimoz je izjavil:

100-500 je premal.


Res je, bi pa začeli ljude malo študirati, če vidijo takšno nagrado. Drugače ni šans, da se zaustavi Putina.

Premalo? Cloveka bodo zastonj pocili, ce se ne vzame v roke in zakljuci to norijo.

l0g1t3ch ::

Pimoz je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

peaks je izjavil:

OK, Putin gre od samga začetka na vse, od opevani regiji sta očitno samo blef; glede na moralo Ukrajincev je genocid edino orodje, da pride do svojega cilja. Če uspe, bo prišel po vsej širini na rob nata. A bo potem Nato naredu dePutanizacijo ali bo šel on naprej in iz Poljske in Slovaške naredu tampon cono...Ta vojna se ne more končat brez internega rezanja putka jajc...v naprej čisti pat.


Veliko vprašanje je, če Putin lahko obvlada domačo sceno. Berem o ruskih turistih, kartice jim ne delajo in ne morejo plačati, rezerviranih avionov ni, domov ne morejo. Fok jih zmerja z okupatorji.

Rusija razmišlja, da bi kar zaplenila avione, ki so v Rusiji na lizing. Ahahah... To pa je že Totalkrieg, ha?

Mah tole z avioni je pač tudi povračilo za jahte na zahodu :)


Kaj bodo z avijoni, če ne bo rezervnih delov zanje.

Pimoz ::

Fural se bodo, dokler se bodo pac lahko. Pol bodo pa smrtne zrtve in krivdo obesl zahodu. Logicno.

scythe ::

Comandante je izjavil:

scythe je izjavil:

Pimoz je izjavil:

100-500 je premal.


Res je, bi pa začeli ljude malo študirati, če vidijo takšno nagrado. Drugače ni šans, da se zaustavi Putina.

Premalo? Cloveka bodo zastonj pocili, ce se ne vzame v roke in zakljuci to norijo.


Zastojn ga nebi noben počil, morajo biti $$$$$ za nagrado. Večja bi bila nagrada, več ljudi bi ga iskalo, enkrat bi ga dobili, samo prej bi celo Ukrajino zravnal...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Pimoz ::

Kony je 5 mil vredn :) noben ga ne isce.

Bela_Krajina ::

Pimoz je izjavil:

Astrologinja :D xD

Še dobr da ni ugotovila da si bil v prejšnjem življenju kuža. Bi te lhk na ketno dala :)
sej sem povedal, ne verjet na besedo, obstaja regresija, lahko je tudi regresija v prejsna zivljenja, tam se ulezes in ti terapevtka naredi regresijo, in ti se spomnes lahko do svojega rojstva kaj si dozivljal, lahko pa celo globlje gres v prejsnja zivljenja. Tko, da najboljs ce sam preveris, ce se bos ti sam spomnil na regresiji. Ok, obljubil sem, da bom manj pisal, tko, da morm se spravt, da manj gledam tole temo, lol. Drugac pa je ze ogromno slovencev bilo na tej regresiji in so tudi za eno slovensko oddajo, skupaj sli in jih potem sprasevali, kaj so se spomnili , kaj so bili v presjnih zivljenjih. Vsi so bili v cloveskem telesu. To ni budizem , lol. Ker zavest napreduje in ko doseze doloceno evolucijo, potem je na tej stopnji , se lahko utelesi v cloveskem telesu recimo. Nekateri redki so bili celo v bitjih na drugih planetih, ampak takih je zlo malo tukaj. Se enkrat pravim, ne verjet, ce te res zanima, gres lahko sam preverit, ce se bos kaj spomnil. Sej ni treba iti v prejsna zivljenja, lahko gres recimo do svojega rojstva, ce se bos tam spomnil kaj sta se starsa pogovarjala, je dober nacin za razresevanje podzavesti. Zdaj pa bom skusal manj gledat tole temo, tko da ce ti ne odgovorim, mi pisi na zs.

Comandante ::

Pimoz je izjavil:

Fural se bodo, dokler se bodo pac lahko. Pol bodo pa smrtne zrtve in krivdo obesl zahodu. Logicno.

Rezervnih delov imajo bojda za 2-3 tedne normalnih operacij. Zdaj letijo manj (nimajo kam), zato je pricakovati, da jim bodo nekoliko dlje drzali. Ampak prej ali slej bo celotna zahodna flota na tleh.

kow ::

Zgleda, da Rusi ne bodo odprli borze, dokler ne dosezejo vecje vojaske zmage.

Pimoz ::

Bela_Krajina je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Astrologinja :D xD

Še dobr da ni ugotovila da si bil v prejšnjem življenju kuža. Bi te lhk na ketno dala :)
sej sem povedal, ne verjet na besedo, obstaja regresija, lahko je tudi regresija v prejsna zivljenja, tam se ulezes in ti terapevtka naredi regresijo, in ti se spomnes lahko do svojega rojstva kaj si dozivljal, lahko pa celo globlje gres v prejsnja zivljenja. Tko, da najboljs ce sam preveris, ce se bos ti sam spomnil na regresiji. Ok, obljubil sem, da bom manj pisal, tko, da morm se spravt, da manj gledam tole temo, lol. Drugac pa je ze ogromno slovencev bilo na tej regresiji in so tudi za eno slovensko oddajo, skupaj sli in jih potem sprasevali, kaj so se spomnili , kaj so bili v presjnih zivljenjih. Vsi so bili v cloveskem telesu. To ni budizem , lol. Ker zavest napreduje in ko doseze doloceno evolucijo, potem je na tej stopnji , se lahko utelesi v cloveskem telesu recimo. Nekateri redki so bili celo v bitjih na drugih planetih, ampak takih je zlo malo tukaj. Se enkrat pravim, ne verjet, ce te res zanima, gres lahko sam preverit, ce se bos kaj spomnil. Sej ni treba iti v prejsna zivljenja, lahko gres recimo do svojega rojstva, ce se bos tam spomnil kaj sta se starsa pogovarjala, je dober nacin za razresevanje podzavesti. Zdaj pa bom skusal manj gledat tole temo, tko da ce ti ne odgovorim, mi pisi na zs.

Bli so na drugih planetih in pol so prsl v ta drek nazaj? Svasta...

Utk ::

Comandante je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Fural se bodo, dokler se bodo pac lahko. Pol bodo pa smrtne zrtve in krivdo obesl zahodu. Logicno.

Rezervnih delov imajo bojda za 2-3 tedne normalnih operacij. Zdaj letijo manj (nimajo kam), zato je pricakovati, da jim bodo nekoliko dlje drzali. Ampak prej ali slej bo celotna zahodna flota na tleh.

Ne bit naiven, oni bojo leteli dokler ne bo letalo skoraj dol padlo, ko bo enkrat skoraj dol padlo, bojo naredili vzdrževanje po rusko, malo selotejpa, malo švasanja, in bo spet napol letel. Tolk iznajdljivi pa že so...mislim, kot da niste še nikoli Slovana srečali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

l0g1t3ch ::

Comandante je izjavil:

scythe je izjavil:

Pimoz je izjavil:

100-500 je premal.


Res je, bi pa začeli ljude malo študirati, če vidijo takšno nagrado. Drugače ni šans, da se zaustavi Putina.

Premalo? Cloveka bodo zastonj pocili, ce se ne vzame v roke in zakljuci to norijo.


Meni je hecen oni oligarh, ki ponuja 1mio $ za Putinovo glavo.

Po eni strani je to drobiž in za tak denar nihče ne bo tvegal. Po drugi strani pa si je s takimi ponudbami vseeno narisal tarčo na čelo. Tako da če je že resen in si riše tarčo na čelo naj ponudi 100 miljonov pa je...

Pimoz ::

Utk je izjavil:

Comandante je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Fural se bodo, dokler se bodo pac lahko. Pol bodo pa smrtne zrtve in krivdo obesl zahodu. Logicno.

Rezervnih delov imajo bojda za 2-3 tedne normalnih operacij. Zdaj letijo manj (nimajo kam), zato je pricakovati, da jim bodo nekoliko dlje drzali. Ampak prej ali slej bo celotna zahodna flota na tleh.

Ne bit naiven, oni bojo leteli dokler ne bo letalo skoraj dol padlo, ko bo enkrat skoraj dol padlo, bojo naredili vzdrževanje po rusko. Tolk iznajdljivi pa že so...mislim, kot da niste še nikoli Slovana srečali.

A niso bivsi ruski vojni letalci najbolj znani piloti po afriki v nekih razcefukanih avijonih? Sem preprican da sem nekaj bral na to temo...

kow ::

Da niso Ukrajinci, hehe....

To je itak desetletja stara sala, ko se Ukrajinec pritozuje, da mu vedno recejo Boris.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Pimoz ::

Russian Pilots of the Congo

Sicer link na Vice ampak sem nekje drugje to bral...

največje letalo na svetu povsem uničeno

Makes me sad :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

voss_ ::

Utk je izjavil:

ko bo enkrat skoraj dol padlo, bojo naredili vzdrževanje po rusko, malo selotejpa, malo švasanja, in bo spet napol letel. Tolk iznajdljivi pa že so...mislim, kot da niste še nikoli Slovana srečali.


Saj ni dolgo ko smo superiorna ameriska letala prizemljili ker so dol padala.

mat11 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Skrivala sem se? Se pravi imam status kar tko, za lepo? Veterana vojne za Slovenijo namreč.

No pa vprašam še nekaj... Koliko od vas pametnjakovičev je služilo vojaščino?


A daj daj. Glede na to:
Veteran vojne za Slovenijo @ Wikipedia

si verjetno čajčka kuhala železničarjem in jim sendviče za malco pakirala. In zdajle rokco dviguješ. Sedi in daj mir, nadleguješ nas.

Koliko sem se jaz nažrl orožja je pa verjetno redkost. Havbic v JNA, navadnih, samohodnih. Ter mitraljeza, predvsem kot pomočnik mitraljezca s tistimi 25kg škatlami. Edino zadnji mesec je bil kar lagoden - (podzemno) medicinsko skladišče v JNA Maršalki v Skopju. Pa še tam sem delal kot kojn, štel tista zdravila in se vozil okrog in menjaval zdravila za tista, ki so imela daljši rok trajanja.


Katerega leta si bil? Jaz 81 82, tako da sem malce okusil smodnika bil pa tudi v obkolitvi Prištine. Dobro so nas napumpali.
mat

endelin ::

Kako smo danes rusofili? Bodo rusofili pristopili reševat nuklearke kot likvidatorji iz cernobila?

jb_j ::

Ali Je Cenzura Medijev, Fašistični Izraz?
IN VSEH NOVIC, KI SE DOGAJAJO?
FAŠIZEM, V IMENU DEMOKRACIJE!!!!!!!!

fur80 ::

voss_ je izjavil:

kow je izjavil:



Skrbi jih, gotovo. Samo, se ti zdi da Saudijci lahko ohranijo vpliv, brez ameriske vojske? Iranci jih pojejo za zajtrk preko proxi vojn.


Saj sem napisal da začenjajo pogovore z Iranom.



Že vidim Savdijce in pa nove turiste, pijane Ruse po arabskih državah! To bo veseja!

endelin ::

Down with Putin!
Putina v Nurnberg in na vejo ko bo obsojen vojnih zlocinov

jb_j ::

VSE V NURNBERG,
KI SO VEDELI ZA VOJNE ZLOČINE (ZOPER ČLOVEČNOST SAMO), PA NISO JAVNO PROTESTIRALI PROTI TEMU!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()
««
321 / 859
»»