» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
310 / 859
»»

voss_ ::

kow je izjavil:

shmandi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Daj številko katera naj bi imela to naslovnico.

99% sem da gre za fejk propagando.

In če te zanima sem bil proti natovemu napadu na srbe leta 99.

11. september 1995


No, in zakaj so izbrisali datum na sliki? Ker ne gre za napad na Srbijo, ampak so preprecili nadaljno vojno v Bosni.
Se pa strinjam, da je naslovnica sramotna.



http://content.time.com/time/covers/0,1...

kow ::

Nehaj se delat neumnega. Impliciral si, da gre za bombardiranje srbije/jugoslavije. Fake sliko si siril. Rusko propagando.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

nejcek74 ::

voss_ je izjavil:

... torej Putin lahko celo Ukrajino zravna z zemljo...

vsekakor, tudi onih 6.000 nukic lahko sproži. Ena nas to rahlo moti, drugi pa mu z veseljem ploskate. Za zmago nad kuščarji in NWO bomo pa ja žrtovali človeštvo!!!

endelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/tujina/lavr...

Hvala bogu za vzhodnjaško hrbtenico, medtem ko seje smrt hitler iz zahoda. Pred desetletji je to predstavljala ena država, danes je to cela organizacija.

Haha si malo bogi?

Utk ::

voss_ je izjavil:

kow je izjavil:

shmandi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Daj številko katera naj bi imela to naslovnico.

99% sem da gre za fejk propagando.

In če te zanima sem bil proti natovemu napadu na srbe leta 99.

11. september 1995


No, in zakaj so izbrisali datum na sliki? Ker ne gre za napad na Srbijo, ampak so preprecili nadaljno vojno v Bosni.
Se pa strinjam, da je naslovnica sramotna.



http://content.time.com/time/covers/0,1...

Podobnost s Srbijo je tu samo v tem, da bi NATO moral bombardirat tudi Moskvo, da se ta neumnost ustavi, če Rusija ne bi imela nukic. Srbijo bi pa morali bombardirat že konec leta 92, ali pa v začetku 93, bi se tudi kar nekaj življenj prišparalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

endelin ::

Meni je absurdno kako rusofili vsako besedo iz rok ruskega politicnega mafijskega kroga vzamejo za suho zlato.:)) hitlerjanci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

bbbbbb2015 ::

Kebo je izjavil:

Kaj mislite, da so zastrupili tega oligarha, ki se je včeraj stegnu v Londonu? Zahod al Putin?


Verjetno Izraelci, če mene vprašaš. Edino oni imajo hud hasek iz spora Vzhod-Zahod. In so do te mere podkovani in zagrizeni, da grejo delat tak strup.

Da gredo Rusi strupit nekoga s tako specifičnim in hudim strupom, kot je novičok (in te lahko izsledijo), to moraš pa biti butast kot noč.

Velja teza, da nihče nima (sedaj) laba, da bi znal sintetizirati točno tak isti novičok, kot ga imajo Rusi. Rusom niso dali dostopa do kemične spojine novičoka, kot so jo našli.

Rusi bi verjetno edini lahko ugotovili ali je to novičok od njih (in ga je nekdo ukradel) ali pa ga je nekdo (drug) sintetiziral. Pristali smo na tezi, ki ji jaz osebno ne verjamem, to je, da so novičok šopali (državni) Rusi.

voss_ ::

endelin je izjavil:

Meni je absurdno kako rusofili vsako besedo iz rok ruskega politicnega mafijskega kroga vzamejo za suho zlato.:)) hitlerjanci


Ukrajinski naciji ti zamerijo ko jih zanikaš.

IL_DIAVOLO ::

Meni pa je absurdno, da zahodnjaške čustvene razvaline niso zmozne argumentov in dialoga, ki bi razrešila situacijo.

Russia is bad, gremo jih se malo banat, pogajat se itak ne znamo. Oziroma so rusi preveč tough.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Pac-Man ::

https://twitter.com/hassan_akkad/status...

As a Syrian, I would appreciate it if leftists and the ‘anti-imperialism of idiots’ would stop speaking on my behalf.
Stop using my country as a whataboutry tactic to spread Kremlin’s propaganda. I can speak for myself. I have a voice. It’s loud and clear. Glory to Ukraine.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

endelin ::

voss_ je izjavil:

endelin je izjavil:

Meni je absurdno kako rusofili vsako besedo iz rok ruskega politicnega mafijskega kroga vzamejo za suho zlato.:)) hitlerjanci


Ukrajinski naciji ti zamerijo ko jih zanikaš.


Nalepi sliko Wagner šefa, putinove osebne para vojske :D

Haha kako epska propaganda divja iz vseh smeri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Chalky ::

Chalky je izjavil:

Si predstavljate za trenutek kaj bi se zgodilo z Rusijo če Putin zdaj nenadoma umre? Rusija bi lahko dobesedno čez noč razpadla ali pa postala čez noč pro zahodna država. Sploh zdaj ko so izolirani bi bilo možno prav vse. Prejle sem tako malce na drugačen način razmišljal, kako lahko en sam naboj, en sam metek zasuka celotno 21 stoletje. Če bi kdo napadel Putina bog ve kaj bi se zgodilo. Mogoče bi pa prišlo do jedrske vojne. Kdo bi vedel, zanimivo vse skupaj.


Chalky je izjavil:

@voss kaj misliš da bi se zgodilo v Rusiji? Bi zamenjali celo vlado? Lavrov, Medvedjev, Zakarova, pa tisti generali?

Jaz razmišljam se malce izven Rusije, kaj bi se zgodilo v Siriji z Assadom, ki zaenkrat uživa podporo Putina? Pa Iran, ki bi praktično čez noč ostal brez Rusije. Kitajska bi se morala potem konkretno vključiti saj bi drugače izgubila celoten bližnji vzhod. Američani lahko tule res ogromno profitirajo. Od naštetih bi verjetno ostal samo se Kim ki ga bo branila Kitajska medtem ko bi verjetno odstranili tako Madura kot Lukašenko. Kar precej noro, to bi lahko bil domino efekt, če bi se slučajno kaj zgodilo s Putinom.


Če ima kdo kakšno mnenje na zgornji komentar?

Pac-Man ::

sbawe64 je izjavil:

Francoski dokumentarec
'Ukraine - Masks of the Revolution' iz 2016 jasno prikazuje neonaciste in poboje Rusov in vpletenost američanov. In mi to podpiramo. Poglejte ga, preden ga izbrišejo.

V bistvu samo ti podpiraš to:

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

nejcek74 ::

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/hassan_akkad/status...
As a Syrian, I would appreciate it if leftists and the ‘anti-imperialism of idiots’ would stop speaking on my behalf.
Stop using my country as a whataboutry tactic to spread Kremlin’s propaganda. I can speak for myself. I have a voice. It’s loud and clear. Glory to Ukraine.

:) vem kaj hoče povedat. Bi pa samo pristavil, da sem sam bazično leftist in pa anti-imperialst (no vsaj po moji lastni definiciji, kjer mi je najpomembnejša pravica do participacije ljudi na vseh ravneh življenja, se pravi na zasebnem, političnem, gospodarskem etc) in se z lahkoto postavljam proti Putinu, ki je samo klasičen tradicionalistični imperialist. Spada bolj v prvo polovico 20. stoletja, očitno se tudi trudi da bi svet zbombardiral nazaj v tisto obdobje, torej pred reptiljance. Saj sovjetska zveza je bila samo nadaljevanje Ruskega imperija pod drugim imenom. Ne pozabit, da je bil le-ta za UK-jem, druga največja kolonialna sila 18. in 19. stoletja.

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Chalky ::

Danes naj bi potekali pogovori za umiritev razmer. Pod kakšnimi pogoji bi se Rusi začeli umikati? Putin bi se v tem trenutku z vsakim umikom ustrelil v lastno koleno, saj s tem nebi dosegel ničesar, sploh zdaj ko je Zahod nabil nenormalne sankcije. Če se umakne bo ostal brez Ukrajine ter brez gospodarstva. Že od samega začetka sem menil da bi bila invazija velika napaka s strani Rusov, in kot kaže je temu res tako. Upajmo samo da v primeru premirja ne pride do kakšne podobne situacije kot tiste iz Iraka v prvi zalivski vojni highway of death ko so Američani izvedli masaker. Je pa jasno da Ukrajinci nimajo sposobnosti da bi izvedli kaj podobnega.

eric_cartman ::

Če zna kdo prevajat.. Putin bo imel live stream čez 20 minut:

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Upam da poda odstopno izjavo.
Aja ne, diktatorji ne odstopajo:/

Govor putina bo spet nekaj za rusofilska ušesa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrimoZ_ ::

voss_ je izjavil:

endelin je izjavil:

Meni je absurdno kako rusofili vsako besedo iz rok ruskega politicnega mafijskega kroga vzamejo za suho zlato.:)) hitlerjanci


Ukrajinski naciji ti zamerijo ko jih zanikaš.



To je fejk, se vidi po pikslih.

Chalky ::

eric_cartman je izjavil:

Če zna kdo prevajat.. Putin bo imel live stream čez 20 minut:



Si prepričan da bo govoril Putin? Nikjer nisem zasledil na Twiterju da bi imel kakšen nagovor oziroma o tem nihče ne poroča???

PrimoZ_ ::

Chalky je izjavil:

Danes naj bi potekali pogovori za umiritev razmer. Pod kakšnimi pogoji bi se Rusi začeli umikati? Putin bi se v tem trenutku z vsakim umikom ustrelil v lastno koleno, saj s tem nebi dosegel ničesar, sploh zdaj ko je Zahod nabil nenormalne sankcije. Če se umakne bo ostal brez Ukrajine ter brez gospodarstva. Že od samega začetka sem menil da bi bila invazija velika napaka s strani Rusov, in kot kaže je temu res tako. Upajmo samo da v primeru premirja ne pride do kakšne podobne situacije kot tiste iz Iraka v prvi zalivski vojni highway of death ko so Američani izvedli masaker. Je pa jasno da Ukrajinci nimajo sposobnosti da bi izvedli kaj podobnega.


Če se putin umakne, sem tudi takoj zato, da se začne umikat sankcije.
Meni ni v interesu uničenje rusije, samo konec agresije nad sosednjo državo.

eric_cartman ::

Chalky je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Če zna kdo prevajat.. Putin bo imel live stream čez 20 minut:



Si prepričan da bo govoril Putin? Nikjer nisem zasledil na Twiterju da bi imel kakšen nagovor oziroma o tem nihče ne poroča???


Naslov youtube videa se prevede v:
"Putin's urgent statement at the Security Council after the start of a military special operation in Ukraine. Live Stream"

mackilla ::

PrimoZ_ je izjavil:

voss_ je izjavil:

endelin je izjavil:

Meni je absurdno kako rusofili vsako besedo iz rok ruskega politicnega mafijskega kroga vzamejo za suho zlato.:)) hitlerjanci


Ukrajinski naciji ti zamerijo ko jih zanikaš.



To je fejk, se vidi po pikslih.

Od zadaj se vidi tudi palme.

l0g1t3ch ::

Pa res, tm na tretinji slike iz desne strani.

Še kar ne znajo teh palm sfotošopat stran :/

Sicer pa čisto resno...

Zagotovo je v ukrajini kaka naci skupina, ker roko na srce kje pa je ni ?
Še v sloveniji imamo naci skupine pa šiškovo vardo.

Da pa to uporabljaš kot izgovor za napad na sosednjo suvereno državo, moraš biti pa svojevrsten bolnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

flameir ::

Kdo ve, kje bi lahko naročil kalijev jodid tablete? Hvala.

mackilla ::

l0g1t3ch je izjavil:

Pa res, tm na tretinji slike iz desne strani.

Še kar ne znajo teh palm sfotošopat stran :/

Sicer pa čisto resno...

Zagotovo je v ukrajini kaka naci skupina, ker roko na srce kje pa je ni ?
Še v sloveniji imamo naci skupine pa šiškovo vardo.

Da pa to uporabljaš kot izgovor za napad na sosednjo suvereno državo, moraš biti pa svojevrsten bolnik.

Če dobro pogledaš vidiš,da so statisti isti kot v Bergamu:))

fikus_ ::

endelin je izjavil:

Na koncu bo Nato moral posredovati. 30mio beguncev in stalingrajsko Ukrajino bo težko preživela Evropa.


NATO ne bo posredoval, Merklca pa bo iz penzona spet rekla Wilkommen.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

nirburu ::

Kmalu skupna EU vojska baje.
Oh, kako nepričakovano!

Paranoidni teoretik zarot bi rekel, da izrabljajo gay-op za gay-op z namenom forwardiranja agende.
Ampak vsi vemo, da so to samo blodnje in da že nekaj časa ni bilo nobene krize, ki je konsolidirala in spropagirala gobalistično agendo.
Prepričan sem, da po tej UKR-RUS vojni sploh ne bo dodatnih globalističnih dogovorov in koncentracija oblasti.
Ni šans.

PacificBlue ::

Govor Alice Weindel v Bundestagu, kaj mislite so nekateri voditelji vedeli vnaprej, kako se bo odvila situacija v Ukrajini oz sosledje dogodkov kaže na to, da je Ukrajina izrabljena s strani zahoda proti Rusiji.

https://twitter.com/leeseongwee/status/...

Pa še ena stvar, članstvo Ukrajine v teh razmerah bi kršilo 10. Člen Nato pogodbe:
The Parties may, by unanimous agreement, invite any other European State in a position to further the principles of this Treaty and to contribute to the security of the North Atlantic area to accede to this Treaty. Any State so invited may become a Party to the Treaty by depositing its instrument of accession with the Government of the United States of America. The Government of the United States of America will inform each of the Parties of the deposit of each such instrument of accession.

Chalky ::

@PrimoZ

Če se putin umakne, sem tudi takoj zato, da se začne umikat sankcije.
Meni ni v interesu uničenje rusije, samo konec agresije nad sosednjo državo.


Se strinjam o tem da Rusije nebi smeli gospodarsko uničiti, vendar nekdo bo moral plačati za nastalo infrastrukturno škodo, in za vse ljudi ki so umrli v tem konfliktu. Poleg tega je potrebno vedeti da Zahod nebo kar spregledal vsega dogajanja v zadnjem tednu, saj bi to bil velik signal Kitajski, v smislu "invazija je možno in če se potem umaknem" bo vse v redu in pozabljeno. Dvomim da bi Zahod umaknil sankcije, morda določene oziroma pod določenimi pogoji.

fikus_ ::

Chalky je izjavil:

@PrimoZ

Če se putin umakne, sem tudi takoj zato, da se začne umikat sankcije.
Meni ni v interesu uničenje rusije, samo konec agresije nad sosednjo državo.


Se strinjam o tem da Rusije nebi smeli gospodarsko uničiti, vendar nekdo bo moral plačati za nastalo infrastrukturno škodo, in za vse ljudi ki so umrli v tem konfliktu. Poleg tega je potrebno vedeti da Zahod nebo kar spregledal vsega dogajanja v zadnjem tednu, saj bi to bil velik signal Kitajski, v smislu "invazija je možno in če se potem umaknem" bo vse v redu in pozabljeno. Dvomim da bi Zahod umaknil sankcije, morda določene oziroma pod določenimi pogoji.


Bodo pa desetletje(-a) dobavljali plin/nafto zastonj.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

kow ::

PacificBlue je izjavil:

Govor Alice Weindel v Bundestagu, kaj mislite so nekateri voditelji vedeli vnaprej, kako se bo odvila situacija v Ukrajini oz sosledje dogodkov kaže na to, da je Ukrajina izrabljena s strani zahoda proti Rusiji.

https://twitter.com/leeseongwee/status/...

Pa še ena stvar, članstvo Ukrajine v teh razmerah bi kršilo 10. Člen Nato pogodbe:
The Parties may, by unanimous agreement, invite any other European State in a position to further the principles of this Treaty and to contribute to the security of the North Atlantic area to accede to this Treaty. Any State so invited may become a Party to the Treaty by depositing its instrument of accession with the Government of the United States of America. The Government of the United States of America will inform each of the Parties of the deposit of each such instrument of accession.


Opa, parlamentarci v nemskem parlamentu imajo razlicna mnenja. Kako pa kaj v ruskem parlamentu razpravljajo o tej vojni, ups, operaciji.

WallSreet ::

Gap Band - You Dropped A Bomb On Me


You were my thrills, you were my pills
You dropped a bomb on me
You turn me out, you turn me on
You turned me loose, then you turned me wrong

You dropped a bomb on me, baby
You dropped a bomb on me
But you turned me out, baby
You dropped a bomb on me, baby
You dropped a bomb on me

Pac-Man ::

flameir je izjavil:

Kdo ve, kje bi lahko naročil kalijev jodid tablete? Hvala.


Tu.

https://www.rtvslo.si/slovenija/sirc-di...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Chalky ::

@Pac-Man

Kakšno je kaj tvoje mnenje glede morebitnih dolgoročnih posledic Rusije in njenega gospodarstva? Kakšno je tvoje mnenje glede geopolitike, ali je po tvojem mnenju možno da bo Rusijo zadela podobna usoda kot Sovjetsko Zvezo? Kakšne bodo po tvojem mnenju posledice in dolgoročni odgovori ZDA in Evrope? In ali meniš da se bo Putin pripravljen umakniti iz Ukrejino? Čim bolj objektivno če se da, hvala.

Pac-Man ::

Fantje, Ukrajinci so razvili prvi električni tank in so ga morali Rusi zaradi lastne varnosti uničit. Pa še v UN barvah je, video:

https://twitter.com/RALee85/status/1499...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

nirburu ::

Pac-Man je izjavil:

flameir je izjavil:

Kdo ve, kje bi lahko naročil kalijev jodid tablete? Hvala.


Tu.

https://www.rtvslo.si/slovenija/sirc-di...


Hahaha.
Še pomnete kako ste paničarili in težili, kaj je bilo treba nujno vzeti, ca. leto dni nazaj?

Truga ::

Pimoz ::

Fritz ::

sbawe64 je izjavil:

Francoski dokumentarec
'Ukraine - Masks of the Revolution' iz 2016 jasno prikazuje neonaciste in poboje Rusov in vpletenost američanov. In mi to podpiramo. Poglejte ga, preden ga izbrišejo.


Škoda, da se toliko osredotočajo samo na masaker v Odesi in ne tudi na nasilje med referendumom v Donbasu. Drugače pa dober dokumentarec.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Pac-Man ::

Pimoz je izjavil:

Nazi captured:
https://t.me/intelslava/21399?single

Trizob in kozak sta nacistična simbola?
Samo v Rusiji.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

vojnistop ::

Chalky je izjavil:

Chalky je izjavil:

Si predstavljate za trenutek kaj bi se zgodilo z Rusijo če Putin zdaj nenadoma umre? Rusija bi lahko dobesedno čez noč razpadla ali pa postala čez noč pro zahodna država. Sploh zdaj ko so izolirani bi bilo možno prav vse. Prejle sem tako malce na drugačen način razmišljal, kako lahko en sam naboj, en sam metek zasuka celotno 21 stoletje. Če bi kdo napadel Putina bog ve kaj bi se zgodilo. Mogoče bi pa prišlo do jedrske vojne. Kdo bi vedel, zanimivo vse skupaj.


Chalky je izjavil:

@voss kaj misliš da bi se zgodilo v Rusiji? Bi zamenjali celo vlado? Lavrov, Medvedjev, Zakarova, pa tisti generali?

Jaz razmišljam se malce izven Rusije, kaj bi se zgodilo v Siriji z Assadom, ki zaenkrat uživa podporo Putina? Pa Iran, ki bi praktično čez noč ostal brez Rusije. Kitajska bi se morala potem konkretno vključiti saj bi drugače izgubila celoten bližnji vzhod. Američani lahko tule res ogromno profitirajo. Od naštetih bi verjetno ostal samo se Kim ki ga bo branila Kitajska medtem ko bi verjetno odstranili tako Madura kot Lukašenko. Kar precej noro, to bi lahko bil domino efekt, če bi se slučajno kaj zgodilo s Putinom.


Če ima kdo kakšno mnenje na zgornji komentar?


Ja, jaz se sprašujem, ali je res toliko moči skoncentrirane v eni osebi ali je to zgolj zgodba, poenostavitev. Ali bi res odstranitev teh avtokratov pomenila bistveno spremembo? Ravno vprašanje nasledstva je bilo v zgodovini vzrok za mnoge (državljanske) vojne. Če so ti avtokrati pametni, so poskrbeli za obstoj svojega imperija po njihovi smrti. Seveda bi bilo najbolj zanesljivo to storiti tako, da imaš polno demokratičen sistem in je preživetje zagotovoljeno, a to je v nasprotju z avtokracijo.

panda ::

NATO rabi rusijo taksno kot je, kam pa bodo prodajali orozje, ce ni vec groznje,kdo bo pa placevel neke storitve ce jih nerabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: panda ()

endelin ::

Kdor podpira Putina samo za razmislek:
- kaj če wagner jutri pride do vas in vam posili ženske v družini?
- vam prijazen do civilistov zradira domovanje

;)

kow ::

Pac-Man je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Nazi captured:
https://t.me/intelslava/21399?single

Trizob in kozak sta nacistična simbola?
Samo v Rusiji.


Enkrat so nacisti, drugis so fasisti.. jst sm ves cas zmeden.

endelin ::

Vsi so naciji, samo putinovi rusi ne:))
Res prozorna in cheap ruska propaganda in moras bit res opica da temi nasedas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

GregiB ::

Neutralni Švedi in Finci začeli zalagati ukrajince z Next-Gen obrambnim orožjem... Interesting...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

endelin ::

Medtem putin seveda radira civiliste

Pac-Man ::

Chalky je izjavil:


IMO smo zelo pozni in ni druge, kot da sankcije implementiramo čimbolj na trdo in upamo, da ga s položaja vržejo znotraj Rusije. Zaenkrat zgleda, kot da je za to malo možnosti, ampak v totalitarizmih so spremembe hitre.
V enem tednu smo prišli od norčevanja iz napovedi do vojne in max sankcij.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

endelin ::

GregiB je izjavil:

Neutralni Švedi in Finci začeli zalagati ukrajince z Next-Gen obrambnim orožjem... Interesting...

To so zavezniki! Bravo skandinavci
««
310 / 859
»»