» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
273 / 859
»»

Pimoz ::

Slabs. Ker majo se vec vojske.

Pac-Man ::

https://twitter.com/KevinRothrock/statu...

Footage like this won’t air on Russian television, but it will reach people online. I’ve been wondering if a single video or photo might galvanize Russians against this war.
I don’t think this horrifying video will do it, but we’re sadly getting closer to something that might.

Russia is an authoritarian country that suppresses the freedom of assembly, but there’s no city there with a police force that can arrest 200,000 peace demonstrators.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TheBlueOne ::

-vx- je izjavil:



V ZDA je popolnoma enako.


No povej kdaj so ZDA skartirale vojake v kombinaciji s staro opremo?

feryz ::

Si skušam predstavljati, kako morajo biti putana in ostali odločevalci ponosni nase, ko gledajo te slike in videoposnetke.
Škoda ker se ne znajo postaviti v kožo vseh teh tam.

-vx- ::

TheBlueOne je izjavil:

-vx- je izjavil:



V ZDA je popolnoma enako.


No povej kdaj so ZDA skartirale vojake v kombinaciji s staro opremo?


Povsod. Pa ne samo americani, vsi, takoj ko okoliscine dopuscajo. Kar blebetas je nelogicno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pac-Man ::

pozabili zategnit ročno na samohodni havbici

https://twitter.com/ragipsoylu/status/1...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pimoz ::

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/KevinRothrock/statu...

Footage like this won’t air on Russian television, but it will reach people online. I’ve been wondering if a single video or photo might galvanize Russians against this war.
I don’t think this horrifying video will do it, but we’re sadly getting closer to something that might.

Russia is an authoritarian country that suppresses the freedom of assembly, but there’s no city there with a police force that can arrest 200,000 peace demonstrators.

X is an authoritarian country that suppresses the freedom of assembly.
In tale X lahko zamenjaš s poljubno zahodno državo, ko oblastnikom nekaj ne paše.

Pac-Man ::

Ker naš diktator je pozaprl vse kolesarje?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pimoz ::

Pac-Man je izjavil:

Ker naš diktator je pozaprl vse kolesarje?

Napisano je freedom of assembly.

Pac-Man ::

https://twitter.com/m_roszkowski/status...

These are civilian Migs. You can buy these in every Mig Shop in Poland, Bułgaria and Slovak Republic. Nothing to see here.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BorutO ::

Bela_Krajina je izjavil:



Naj vas spomnim, da je nekoc pred tem skupna drzava rusov oziroma slovanov segala tudi na obmocje amerike, to je aljaske, ki jo je potem prodala ZDA. To vemo uradno. Neuradno, iz ruskih dokumentarcev je to bila nekoc najvecja drzava na svetu ( saj je se zmeraj) ampak nekoc naj bi segala skoraj celotno evropo, oziroma tudi ameriko, nekateri viri pravijo, da je prvotno bila to ena drzava cez cel svet, potem pa so jo pocasi delili na manjse dele, na pokrajine, krajine. Imela naj bi 2 milijardi prebivalcev, nekoc. Danes 200 milijonov. Pescica ljudi, ki odloca, ki vecinoma ne zastopa mnenja vecine naroda, pa so poskusali deliti narod. Vsaj v casu interneta bi lahko vec vedli kaj se dogaja.

Lepo je verjeti ruski propagandi... Pozanimaj se kdaj približno je imela 2mrd prebivalcev in od kdaj dalje ima naš planet 2mrd prebivalcev. Ampak zgodovino spremljam vse od prvega dne našega štetja, pa nimam pojma o čem govoriš. Ne veremi vsemu, kar bereš na ruskih straneh, ker drugje tega podatka ne boš nikjer našel, razen če je že od pamtiveka cel svet dementen, razen rusov... Sicer pa to tvoje nakladanje podpri z dokazi... Napopaj link...

voss_ ::

RT je Youtube cenzoriral veliko hitreje kot Elsa pregnant pedofilijo. Čudovitosti demokracije in svobode.

Vsaj Odysee je povedal da se ne grejo cenzure.

TheBlueOne ::

-vx- je izjavil:



Povsod. Kar blebetas je nelogicno.


Pricakujem kje so napadli, koliko zrtev na njihovi strani. Vem, da si 100% promocija in ti dela tezave, ko kdo doda kasen detajl. Tvoje kliseje prodajaj kaksnem alkoholiku za sankom.

Me prav zanima kje so ZDA napadle z zastarelo tehnologijo in delali kopensko invazijo.

Pimoz ::

Ampak rt.com pa še dela. Upam, da tako ostane.

Xserces ::

a ta ruski konvoj gre iz skrajno desnega dela rusije ali se samo premika 10km/h? Že dva dni sam o temu konvoju
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

-vx- ::

TheBlueOne je izjavil:

-vx- je izjavil:



Povsod. Kar blebetas je nelogicno.


Pricakujem kje so napadli, koliko zrtev na njihovi strani. Vem, da si 100% promocija in ti dela tezave, ko kdo doda kasen detajl. Tvoje kliseje prodajaj kaksnem alkoholiku za sankom.

Me prav zanima kje so ZDA napadle z zastarelo tehnologijo in delali kopensko invazijo.

Najdi nasproten dokaz, ne da se mi iskat, ni stvar debate.

Pac-Man ::

https://twitter.com/BevChilcott/status/...

Elena Kovalskaya has resigned as Director of Moscow State Theater.
She wrote: "Friends, as a protest against the Russian invasion of Ukraine, I am resigning from the position of director of the state theater.
It is impossible to work for a murderer and get paid by him."
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

ripmork ::

Pimoz je izjavil:

X is an authoritarian country that suppresses the freedom of assembly.
In tale X lahko zamenjaš s poljubno zahodno državo, ko oblastnikom nekaj ne paše.
Dej ne nakladaj. Ni veliko držav (še manj pa zahodnih), kjer opozicijske voditelje zastrupljajo in trpajo v Gulage, pobijajo kritike režima in koljejo civiliste v imenu "mirovne misije".
Če ti je vzhod tako všeč, pa pejt tja!

Cel svet se odreka podpori Rusije, vedno bolj. Tale video prikazuje vso hinavščino Rusije; navadna vojna iz pohlepa in želje po oblasti, ne pa "reševalna operacija".

TheBlueOne ::

Pimoz je izjavil:

Ampak rt.com pa še dela. Upam, da tako ostane.


Kjer moras racunati, da ni 1:1 s TVjem v Rusiji, kar pa je glavni medij. Tisti, ki uporabljajo internet so vecinoma zelo proti vojni.

-vx- je izjavil:


Najdi nasproten dokaz, ne da se mi iskat, ni stvar debate.


Ti trdis neumnosti, mi te sproti demantiramo, jaz pa bom delal sezname uporabljenega v kampanijah.

Dej spokaj...

Zgodovina sprememb…

Pimoz ::

ripmork je izjavil:

Pimoz je izjavil:

X is an authoritarian country that suppresses the freedom of assembly.
In tale X lahko zamenjaš s poljubno zahodno državo, ko oblastnikom nekaj ne paše.
Dej ne nakladaj. Ni veliko držav (še manj pa zahodnih), kjer opozicijske voditelje zastrupljajo in trpajo v Gulage, pobijajo kritike režima in koljejo civiliste v imenu "mirovne misije".
Če ti je vzhod tako všeč, pa pejt tja!

Cel svet se odreka podpori Rusije, vedno bolj. Tale video prikazuje vso hinavščino Rusije; navadna vojna iz pohlepa in želje po oblasti, ne pa "reševalna operacija".

Am, Malta :)
Um, US&A.

Ni mi všeč vzhod. Ampak mi ni všeč niti to sprenevedanje kako smo kao mi boljši. Torej kaj naj? Gledam vizo za Brazilijo, tam se mi zdijo nekak normalni.

-vx- ::

Xserces je izjavil:

a ta ruski konvoj gre iz skrajno desnega dela rusije ali se samo premika 10km/h? Že dva dni sam o temu konvoju

Ja, se mi zdi da vsi bullshitirajo, posnetki konvoja so sicer bili, ne vem pa katerega in kdaj.

TheBlueOne je izjavil:

Ti trdis neumnosti, mi te sproti demantiramo, jaz pa bom delal sezname uporabljenega v kampanijah.

Dej spokaj...


Lol, a ti nalimam seznam logical fallacyev, ki jih delas ali si bos sam pogledal. Slamnati mozek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

TheBlueOne ::

-vx- je izjavil:


Lol, a ti nalimam seznam logical fallacyev, ki jih delas ali si bos sam pogledal. Slamnati mozek.


Svojih tako ali tako ne zagovarjas. Bos vsej zaposlen, tako da prosim ... Ti bom pac nonstop razlagal, da se je treba boriti za svobodo.

-vx- ::

TheBlueOne je izjavil:

-vx- je izjavil:


Lol, a ti nalimam seznam logical fallacyev, ki jih delas ali si bos sam pogledal. Slamnati mozek.


Svojih tako ali tako ne zagovarjas. Bos vsej zaposlen, tako da prosim ... Ti bom pac nonstop razlagal, da se je treba boriti za svobodo.


Ne, jaz ti razlagam, da se je za mir treba prenehati boriti.

Ti razlagas, da je edino pravilno, da Ukrajinci padejo vsi do zadnjega in imajo razruseno drzavo, zato, da tvoji ideoloski kompleksi prezivijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

BorutO ::

Pimoz je izjavil:

ripmork je izjavil:

Pimoz je izjavil:

X is an authoritarian country that suppresses the freedom of assembly.
In tale X lahko zamenjaš s poljubno zahodno državo, ko oblastnikom nekaj ne paše.
Dej ne nakladaj. Ni veliko držav (še manj pa zahodnih), kjer opozicijske voditelje zastrupljajo in trpajo v Gulage, pobijajo kritike režima in koljejo civiliste v imenu "mirovne misije".
Če ti je vzhod tako všeč, pa pejt tja!

Cel svet se odreka podpori Rusije, vedno bolj. Tale video prikazuje vso hinavščino Rusije; navadna vojna iz pohlepa in želje po oblasti, ne pa "reševalna operacija".

Am, Malta :)
Um, US&A.

Ni mi všeč vzhod. Ampak mi ni všeč niti to sprenevedanje kako smo kao mi boljši. Torej kaj naj? Gledam vizo za Brazilijo, tam se mi zdijo nekak normalni.

Samo rusofili pišejo usa in us&a... Vsi nerusofili pišemo zda... Če zdaj tvojemu putinu ne gre vse kot po maslu in celemu svetu kaže zanič kopensko ofenzivo, potem se ne rabiš izmazat ven, da nisi več rusofil... Ker bežal bi v državo, ki edina podpira ruse. :)

Pimoz ::

Brazilija podpira Ruse?

scythe ::

Xserces je izjavil:

a ta ruski konvoj gre iz skrajno desnega dela rusije ali se samo premika 10km/h? Že dva dni sam o temu konvoju


Treba tankati vmes, tist gre takoj par ur :D Če tale 60km kolona ne premaga Ukrajine, pol pa je res en k... tale Rusija.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

-vx- ::

BorutO je izjavil:

Samo rusofili pišejo usa in us&a... Vsi nerusofili pišemo zda...


:)) :)) :)) :)) Ja, pravi biser intelekta si, a to si sam izumil ali si slisal na CNN? :)

sebox ::

vx, se pravi vsi med 2.sv. vojno bi se morali predati Nemčiji, ker je bila superiorna ?
Pacient en ...

BorutO ::

So proti vsem sankcijam rusom euja, zahoda in preostalih.

kow ::

Pimoz je izjavil:

Brazilija podpira Ruse?


Ne. Majo mal cudnega predsednika.

-vx- ::

sebox je izjavil:

vx, se pravi vsi med 2.sv. vojno bi se morali predati Nemčiji, ker je bila superiorna ?
Pacient en ...


Saj so se, vsi, ki niso imeli izbire. Potem so se sli gverilsko vojskovanje. Kaj ti ni jasno (razen zgodovine, niti lastne)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pimoz ::

Jasno so podal svoje mnenje. Celo argumentiral so ga.

Rečt, da država, ki se ne gre teh igric je na strani Rusov je kot, da rečeš da so bili Švicarji med 2. sv. v. na strani Nemcev.

sebox ::

vx, tebi več stvari ni jasnih ...

sparklyslo ::

Rusija ima velike devizne rezerve, ampak skoraj 3/4 teh imajo v tujih naložbah, do katerih pa ne bodo mogli.
Izjema so naložbe v Kitajske vrednostne papirje in seveda zlato, ki ga imajo v svojih trezorjih.

-vx- ::

sebox je izjavil:

vx, tebi več stvari ni jasnih ...


Mislim, da tole potrjuje predvsem,da tebi ni nic jasno:

-vx- je izjavil:

sebox je izjavil:

vx, se pravi vsi med 2.sv. vojno bi se morali predati Nemčiji, ker je bila superiorna ?
Pacient en ...


Saj so se, vsi, ki niso imeli izbire. Potem so se sli gverilsko vojskovanje. Kaj ti ni jasno (razen zgodovine, niti lastne)?


Pac doktrino, umri do zadnjega moza, ki jo zagovarjata ti in BlueWhatever je zagovarjal Hitler. Samo omenim, kam spadata po razmisljanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

pirat ::

Kijevu se bliža ogromna kolona vozil in satelitski posnetki potrjujejo, da je res dolga preko 60 km. Vsi skupaj lahko samo upamo, da je primarni namen konvoja, da se postavi okrog Kijeva in to kot 'grožnjo' Rusija primarno uporabi v drugem krogu pogajanj (za katera upam da bodo čimprej). Če je primarni namen tega konvoja že v izhodišču takoj napasti/obstreljevati mesto, potem bo število žrtev ogromno, posledic pa si vsemu kar smo že videli navkljub sploh ne moremo predstavljati. Humanitarna katastrofa med ukrajinskim prebivalstvom pa tudi med ruskimi vojaki, za katere si predstavljam, da marsikdo od tistih 19-letnikov noče biti tam, noče streljati in verjetno sploh ne razume dobro, v kakšni situaciji se je znašel. Si lahko predstavljate 19-letnika v tanku pred katerim stoji 20 neoboroženih civilov, v slušalke se mu pa poveljnik dere bogsigavedi kaj....
Pogajanja bodo zaje*ana. Orožje se je delilo med civilno prebivalstvo brez kontrol, vse to bo ostalo tam. Če po koncu pogajanj ne bosta obe strani potrdili, da sprejemata rezultat pogajanj, se bodo spopadi nadaljevali, pa čeprav bolj lokalno. Skratka, čimprej premirje in čimprej za pogajalsko mizo.

Pac-Man ::

Malo vzporedno promovirajo homeopatijo. Pričakujejo pomanjkanje zdravil?

https://www.vesti.ru/article/2680222

That is why in pediatrics homeopathy and herbal medicine are often prescribed - a group of drugs based on natural ingredients.

In the program "Doctor Myasnikov" Alexander Myasnikov not so long ago mentioned homeopathic remedies. According to him, homeopathy is generally "an extremely interesting thing." It must be understood that homeopathic medicines are subject to mandatory certification. And in many countries of the world they are widely used for prevention and treatment, including respiratory viral diseases. Of course, we are not talking about the stage when antibiotics or other prescription drugs are already required to treat complications.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bela_Krajina ::

Seveda, seveda. Tudi ko so osvajali ameriko, so naleteli na domorodce, indijance, ki so jih razdelili po taktiki deli in vladaj. Del indijancev je pristopil k osvajalcem in se boril proti bratskim plemenom. Ali smo se kaj naucili iz tega? Ampak osvajalec nam ponuja vec denarja, bodo nekateri izjavljali. Veste, kaj vse nam ponujajo? A ste se naucili kaj iz tega? KAj je zdaj s tistimi indijanci, ki so prestopili in se bojevali proti bratom? Kje so zdaj njihovi potomci v ameriki?

voss_ ::

ripmork je izjavil:

ne nakladaj. Ni veliko držav (še manj pa zahodnih), kjer opozicijske voditelje zastrupljajo in trpajo v Gulage, pobijajo kritike režima in koljejo civiliste v imenu "mirovne misije".
Če ti je vzhod tako všeč, pa pejt tja!

Cel svet se odreka podpori Rusije, vedno bolj. Tale video prikazuje vso hinavščino Rusije; navadna vojna iz pohlepa in želje po oblasti, ne pa "reševalna operacija".


Ravno včeraj je en "umrl", ampak si je zaslužil ker je bil nevaren za demokracijo.

Capitol rioter dies by suicide while awaiting sentence

A zatiranje protestnikov v Kanadi se že sme linkat, ali še zmeraj fašeš ban?

TheBlueOne ::

-vx- je izjavil:


Ti razlagas, da je edino pravilno, da Ukrajinci padejo vsi do zadnjega in imajo razruseno drzavo, zato, da tvoji ideoloski kompleksi prezivijo.


Ti kar bodi suzenj in se pusti potiskati s strani grobjanov. Jaz sem iz drugacnega testa.

BorutO ::

Kje je oni model, ki verjame, da je rusija nekoč imela 2mrd prebivalcev, a blebetanje ni preveril da ta nekoč ni dolgo nazaj, ko je svet imel 2mrd prebivalcev.

Gregor P ::

Eni pozabljajo, da je umrlo v naši zgodovini ogromno ljudi, da lahko mi sedaj srebramo kavico ali čajček pred računalnikom in pišemo tu na forumu:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

-vx- ::

TheBlueOne je izjavil:

-vx- je izjavil:


Ti razlagas, da je edino pravilno, da Ukrajinci padejo vsi do zadnjega in imajo razruseno drzavo, zato, da tvoji ideoloski kompleksi prezivijo.


Ti kar bodi suzenj in se pusti potiskati s strani grobjanov. Jaz sem iz drugacnega testa.


Ja, nacisticnega:

-vx- je izjavil:

Pac doktrino, umri do zadnjega moza, ki jo zagovarjata ti in BlueWhatever je zagovarjal Hitler. Samo omenim, kam spadata po razmisljanju.

voss_ ::

TheBlueOne je izjavil:



Me prav zanima kje so ZDA napadle z zastarelo tehnologijo in delali kopensko invazijo.


Na zahodu davkoplačevalci vse plačamo, majhna cena za svobodo in demokracijo.

Morajo potem naši "sovražniki" pospravljat ko je demokracija dosežena.

TheBlueOne ::

-vx- je izjavil:


Ja, nacisticnega:


Obtano. Tako so se moji predniki zoperstavili nacizmu. Okupatorja se nazene za vsako ceno.

voss_ je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Me prav zanima kje so ZDA napadle z zastarelo tehnologijo in delali kopensko invazijo.


Na zahodu davkoplačevalci vse plačamo, majhna cena za svobodo in demokracijo.

Morajo potem naši "sovražniki" pospravljat ko je demokracija dosežena.



Kaj ima to veze s tem, da bi ZDA posiljala svojo pesadrijo v smrt, da pokuri staro opremo?

Zgodovina sprememb…

-vx- ::

TheBlueOne je izjavil:

-vx- je izjavil:


Ja, nacisticnega:


Obtano. Tako so se moji predniki zoperstavili nacizmu. Okupatorja se nazene za vsako ceno.


Ja, tako, da se niso sli frontalnega bojevanja ampak so sli v gozd, kjer so se lotili gverile. Kar je to kar ponavljam ze nekaj strani, ti pa ves cas nabijas, da je treba umreti do zadnjega in imeti cimbolj uniceno drzavo.

Ocitno je jabolko padlo dalec od drevesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

LeQuack ::

Belorusija se odpoveduje Putinu

Putin left reeling as key ally Belarus refuses to join war - Lukashenko abandons Russia
https://www.reuters.com/world/europe/be...
Quack !

voss_ ::

Gregor P je izjavil:

Eni pozabljajo, da je umrlo v naši zgodovini ogromno ljudi, da lahko mi sedaj srebramo kavico ali čajček pred računalnikom in pišemo tu na forumu:|


Umirajo predvsem zato ker mi nimamo pojma kaj je vojna in smo tiho ko pobirajo naš zaslužek za svoje pohode. Še bolj se pustimo oskubit, jebeš zdravstvo, treba nato nahranit.

Pimoz ::

LeQuack je izjavil:

Belorusija se odpoveduje Putinu

Putin left reeling as key ally Belarus refuses to join war - Lukashenko abandons Russia
https://www.reuters.com/world/europe/be...

Ampak hkrati:
Lukashenko: Ukrainian anti-aircraft and missile divisions were preparing to strike Russian troops in Belarus
Lukashenko: Belarusian air defenses have been put on alert to prevent Ukrainian strikes on Russian forces

Bela_Krajina ::

Ne rusija, ampak predhodnica vseh slovanov, nekateri jih imenujejo arijevci. Pa ne tisti o katerih je govoril hitler, ker to je laz. V ruskem domumentarcu pravijo, da so to pac bili predhodniki vseh belih ljudi, arijevci oziroma predhodniki vseh slovanov. Tudi prusov, ki jih stejejo za nemce. Po celi evropi, morda po celem svetu. Potem sele kasneje pa naj bi zaceli prihajat tudi drugi. Sicer ne vem od kod in kako. Danes v srednji in juzni aziji vse do velikega mogocnega zidu, ki je dolg vec tisoc km in je varoval slovane pred vpadi, ceprav trdijo drugace in obratno. Pa tam se tudi danes najdejo ostanki slovanov, sred azije, juzno od danasnje rusije. Vcasih je ta drzava segala bistveno globje v azijo. Pa tudi ameriko (aljaska)

Zgodovina sprememb…

««
273 / 859
»»