» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
261 / 859
»»

Malidelničar ::

Monaco joins the sanctions:
https://twitter.com/visegrad24/status/1...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

puginho ::

Colt1911 je izjavil:

-vx- je izjavil:

A mi lahko nekdo od ljudi, ki tule nabijajo cez Ruse pove, kaj ima od tega EU? Me res zanima... samo pozitivne stvari prosim, slabe (visanje cen aluminija, nafte, plina, psenice, integriranih vezij, za zacetek), poznamo.

Kaj imamo od tega, da podpiramo Ukrajino? Vojne ne moremo ustaviti, torej kaj je ekonomski interes? V cem bomo na boljsem?

Ja od tega imamo višje cene VSEH energentov , višje cene hrane , imamo posledično nekonkorenčnost EU gospodarstva.
In imamo konkurenčnejšo USA gospodarstvo, kar za nas eurotrash hlapce edino šteje. Da je Gospodar srečen. Če bo treba bomo za ta cilj žrli le travo.;(


Ne dajmo podpret rusijo, naj z jedrsko zravnajo kijev, a to bo šlo? Idita v ljubljeno Rusijo, objubljeno deželo demokracije, javita se čez ene 10 let, ajda

Fritz ::

Ena recimo posodobljena karta:



Danes mi dve zadevi ne gresta v račun. Prva je tisti osamljeni TOS-1 nekje v bližini Harkova in potem napad z raketno artilerijo na Harkov, kar je izgledalo kot ena salva iz enega lanserja.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

RedDrake ::

Aja, pa če koga zanima zakaj Rusi zapuščajo tanke in oklepnike vse naokrog.
Ker jim celotne konvoje cistern tamanijo za "bojnimi črtami".

Dejansko so bili še kameltrajbarji v zadnjih nekaj USA eskapadah po mohamedanskih državah bolj sposobni kot 2. najboljša vojska na svetu.

To me spomni na Jugovojsko pred 2. svetnovno vojno, ki je bila kobajagi "ena od najmočnejših" armad v Evropi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

Kapitan Jack ::

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Ganon ::

Kako si je lahko človeštvo zamislilo ureditev, v kateri lahko en sam človek potegne v brezno državo, v kateri živi 145 milijonov ljudi in na noge postavi celoten svet. Res smo debili.

Jarno ::

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?


Nekaj v tem smislu:
https://www.thesun.co.uk/news/16479108/...
#65W!

Colt1911 ::

Kake demokracije , si ti čist ausglajzu ?
Tu ni demokracije niti toliko kot imaš črnega za nohti , tu se gre za interese in $$$$$€€€€€.
Ne mi rečt da si res tak kreten da nisliš da je v igri demokracija ???? Ti si še večji humorist kot oni ukrainec Serpentinsky!:)):)):)):))

Fritz ::

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker ko koljejo 'naši' je to pravično, ko pa 'njihovi' je pa to zlobno. Naše žrtve vedo, da so pravično ubite in so nam za to hvaležne. /s
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

RedDrake ::

Fritz je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker ko koljejo 'naši' je to pravično, ko pa 'njihovi' je pa to zlobno. Naše žrtve vedo, da so pravično ubite in so nam za to hvaležne. /s

Ne, ko "koljejo" naši, en mesec tolčejo s tomahawki in JDAM-i po vojski in potem vkoračijo v državo.
Ko "koljejo" vaši, pa so MLRS salve v stolpnice bussiness as usual.
Aja, pa ko "koljejo" vaši, so argumenti potegnjeni iz črne luknje, ko pa "naši", pa samo iz klobuka/riti.
Jasno je kdo je bolj legitimen in kdo bolj civiliziran.
Rusi to niso.

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

redo ::

Ganon je izjavil:

Kako si je lahko človeštvo zamislilo ureditev, v kateri lahko en sam človek potegne v brezno državo, v kateri živi 145 milijonov ljudi in na noge postavi celoten svet. Res smo debili.

Zdaj jim je šansa, da se odcepijo, dokler so še Putinovi vojaki na počitnicah v Ukrajini.

Colt1911 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Vsi so gledali Rambota , kako se je boril za Freedom, Democracy in fridom fajterja Bin Ladna v Afganistanu za časa SSSR okupacije. Kje za vraga je bil Rambo za časa USA okupacije da bi deratiziral tudi US Army?

Utk ::

A mi lahko nekdo od ljudi, ki tule nabijajo cez Ruse pove, kaj ima od tega EU? Me res zanima... samo pozitivne stvari prosim, slabe (visanje cen aluminija, nafte, plina, psenice, integriranih vezij, za zacetek), poznamo.
Kaj imamo od tega, da podpiramo Ukrajino? Vojne ne moremo ustaviti, torej kaj je ekonomski interes? V cem bomo na boljsem?

Kar glej in se čudi.
In zakaj bi moralo bit vse ekonomski interes? Na ekonomski interes gledamo zato, da bomo živeli bolje, ampak to ni edini faktor. Ne moreš živet dobro, če te lahko sosednja močnejša država kadarkoli uniči, vsi okoli tebe bojo pa gledali samo na ekonomski interes. Če želimo živet "dobro" rabimo še kaj drugega kot denar. Potem tudi vse okoljske standarde lahko spustimo, v njih ni nobenga ekonomskega interesa.
Otrok ali bedak?

Kapitan Jack ::

RedDrake je izjavil:

Fritz je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker ko koljejo 'naši' je to pravično, ko pa 'njihovi' je pa to zlobno. Naše žrtve vedo, da so pravično ubite in so nam za to hvaležne. /s

Ne, ko "koljejo" naši, en mesec tolčejo s tomahawki in JDAM-i po vojski in potem vkoračijo v državo.
Ko "koljejo" vaši, pa so MLRS salve v stolpnice bussiness as usual.
Aja, pa ko "koljejo" vaši, so argumenti potegnjeni iz črne luknje, ko pa "naši", pa samo iz klobuka/riti.
Jasno je kdo je bolj legitimen in kdo bolj civiliziran.
Rusi to niso.

V stolpnice udarjajo komedijanti iz vrst Zelenskega.

Sicer nekako mirno se mi zdi tole za invazijo -

A. Smith ::

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker je to na evropskem dvorišču in ker bi bili Evropejci neumni, če se ne bi za dogodke okrog sebe brigali. Poljsko recimo še kako skrbi, kaj se zgodi, če postane Ukrajina podaljšek Rusije. Če Poljaki na tej točki Ukrajine ne bi podpirali z vsem, kar imajo, bi bili bedaki.
Mimogrede, Ukrajina se zaenkrat taktično obnaša več, kot genialno. Se človek vpraša, če jim kdo ne prišepetuje idej. Podobno, kot Hrvati, ko so pri razpadu YU zavzeli nazaj Vukovar, pod taktirko ameriških generalov (a sami, brez ameriške vojske).
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

endelin ::

https://www.marca.com/en/boxing/2022/02...:D lahko vam je približno jasno kakšna goebels propaganda se vrši v rusiji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Kapitan Jack ::

A. Smith je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker je to na evropskem dvorišču in ker bi bili Evropejci neumni, če se ne bi za dogodke okrog sebe brigali. Poljsko recimo še kako skrbi, kaj se zgodi, če postane Ukrajina podaljšek Rusije. Če Poljaki na tej točki Ukrajine ne bi podpirali z vsem, kar imajo, bi bili bedaki.
Mimogrede, Ukrajina se zaenkrat taktično obnaša več, kot genialno. Se človek vpraša, če jim kdo ne prišepetuje idej. Podobno, kot Hrvati, ko so pri razpadu YU zavzeli nazaj Vukovar, pod taktirko ameriških generalov (a sami, brez ameriške vojske).


Zakaj se svet "jokca" samo ko se gre za Evropo, medtem pa imamo na desetine unicenih drzav ravno iz strani tak imenovanih demokratov? Gremo Sirija, Irak, Libija za zacetek. Zdej detaljni seznam ne bi tu limal, koliko je ravno ta demokraticna USA zacela vojn v zadnjih 60tih letih.

Seveda pa nisem tu omenil nacisticne - sedaj kao demokraticne Nemcije in njihovega zaplinjevanja ljudi.

kgtjera ::

Utk je izjavil:

A mi lahko nekdo od ljudi, ki tule nabijajo cez Ruse pove, kaj ima od tega EU? Me res zanima... samo pozitivne stvari prosim, slabe (visanje cen aluminija, nafte, plina, psenice, integriranih vezij, za zacetek), poznamo.
Kaj imamo od tega, da podpiramo Ukrajino? Vojne ne moremo ustaviti, torej kaj je ekonomski interes? V cem bomo na boljsem?

Kar glej in se čudi.
In zakaj bi moralo bit vse ekonomski interes? Na ekonomski interes gledamo zato, da bomo živeli bolje, ampak to ni edini faktor. Ne moreš živet dobro, če te lahko sosednja močnejša država kadarkoli uniči, vsi okoli tebe bojo pa gledali samo na ekonomski interes. Če želimo živet "dobro" rabimo še kaj drugega kot denar. Potem tudi vse okoljske standarde lahko spustimo, v njih ni nobenga ekonomskega interesa.
Otrok ali bedak?


No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

RedDrake ::

Jep Ukro taktika je zelo dobra.
Pustili so kolone da so šle več ali manj neovirano globoko v teritorij. Zadaj je pa ostalo polno "teritorialcev", ki sedaj uničujejo logistiko (kolone tovornjakov s strelivom/gorivom/ipd ...)
Afaik je bila podobna tudi doktrina jugoarmade (fotr je bil relativno visoko v jugo/SLO TO). Pustiti kolone mimo potem pa z lahko pehoto hebati vse po spisku od zadaj.
Aja, pa droni in dejansko current-gen ATGM-ji tudi pomagajo zelo veliko.
In pa jasno totalna nesposobnost rusov, ki je nekje na nivoju arabskih kamelarjev, ali morda celo nižje ...

darkolord ::

kgtjera je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...
Če preživijo, lahko računajo na znatno pomoč zahoda tudi v nadaljnje.

TezkoDihanje ::

kgtjera je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...


Kako bodo živeli z desetinami miljardami pomoči od EU? Hmmmm

Colt1911 ::

A. Smith je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker je to na evropskem dvorišču in ker bi bili Evropejci neumni, če se ne bi za dogodke okrog sebe brigali. Poljsko recimo še kako skrbi, kaj se zgodi, če postane Ukrajina podaljšek Rusije. Če Poljaki na tej točki Ukrajine ne bi podpirali z vsem, kar imajo, bi bili bedaki.
Mimogrede, Ukrajina se zaenkrat taktično obnaša več, kot genialno. Se človek vpraša, če jim kdo ne prišepetuje idej. Podobno, kot Hrvati, ko so pri razpadu YU zavzeli nazaj Vukovar, pod taktirko ameriških generalov (a sami, brez ameriške vojske).

In Rusijo še kako skrbi če postane Ukraina podaljšek USA.
Ja , bedak jaz , ni važno če rusijo skrbi , vačno je le če skrbi Poljsko. Enakopravnost pa to , vsi drugačni vsi enakopravni. Razen ko gre za ruse , ti so najnižja kasta v našem svetu "enakopravnih".

darkolord ::

Colt1911 je izjavil:

In Rusijo še kako skrbi če postane Ukraina podaljšek USA.
Ja , bedak jaz , ni važno če rusijo skrbi , vačno je le če skrbi Poljsko. Enakopravnost pa to , vsi drugačni vsi enakopravni. Razen ko gre za ruse , ti so najnižja kasta v našem svetu "enakopravnih".
Razlika je, da Poljska pusti, da se Ukrajina sama odloči, kam želi, Rusija pa želi forsirati svojo odločitev z invazijo. Ni glih isto, ane.

kgtjera ::

darkolord je izjavil:

kgtjera je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...
Če preživijo, lahko računajo na znatno pomoč zahoda tudi v nadaljnje.


... pomoč, ki je približno taka, kot pri zadnjem potresu v Petrinjah ali tistem v Bovcu! Po tej vojni si ne bodo opomogli še desetletja!

redo ::

kgtjera je izjavil:

... pomoč, ki je približno taka, kot pri zadnjem potresu v Petrinjah ali tistem v Bovcu! Po tej vojni si ne bodo opomogli še desetletja!

Po mojem najbolje, da jim greš to razložit, kakšni butci, da so.

Utk ::

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.

Fritz ::

RedDrake je izjavil:

Fritz je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

Zato, ker ko koljejo 'naši' je to pravično, ko pa 'njihovi' je pa to zlobno. Naše žrtve vedo, da so pravično ubite in so nam za to hvaležne. /s

Ne, ko "koljejo" naši, en mesec tolčejo s tomahawki in JDAM-i po vojski in potem vkoračijo v državo.
Ko "koljejo" vaši, pa so MLRS salve v stolpnice bussiness as usual.
Aja, pa ko "koljejo" vaši, so argumenti potegnjeni iz črne luknje, ko pa "naši", pa samo iz klobuka/riti.
Jasno je kdo je bolj legitimen in kdo bolj civiliziran.
Rusi to niso.

Stari, Američani so v 40 dneh invazije na Irak pobili 7 in pol tisoč civilistov. Velik del v prvih dneh. Koliko jih je umrlo v spopadih do odhoda okupatorja in za posledicami uničenja države si pa lahko sam poiščeš.
The IBC project, reported that by the end of the major combat phase of the invasion period up to April 30, 2003, 7,419 civilians had been killed, primarily by U.S. air-and-ground forces.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

nejcek74 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Naj mi nekdo obrazlozi, zakaj se je cel pofukan svet obrnil proti Rusiji, ker je napadla neko Ukrajino, a ko USA napada na desetine drzav po svetu, pa nihce ne migne niti s prstom?

ker Rusi delajo enako kot Americani, samo vedno nekoliko slabše. Zato jim je imperij ze 2x razpadel, ZDA pa razpada počasi. Ce gledas svet skozi crno bela ocala potem je vseeno kdo te tlaci, ampak realnost ni taka. Ce komu se ni jasno zakaj se je Evropa tako zelo obrnila proti Putki, je to zato, ker je kilav strateg. Šel je tako na polno v Ukrajino, da je postalo vsem v Evropi jasno, da bodo cez par let ruski graničarji na celotni vzhodni meji EU-ja, od Odesse do Kaliningrada. Zatresle so se hlače nemškim industrialcem, švicarskim bankirjem pa francoskim vinarjem. Realty check za Evropo, "hvala Putki", čeprav bo cena visoka, Ukrajina bo razfukana, Evropa bo zaostala se za nadaljnjih deset let, Rusija pa za nadaljnjih trideset. Čez dvajset let jo bodo verjetno razkosali Azijci. Potem se bo mogoče priključila Evropi, ce bo ta se sploh obstajala kot neka entiteta. Ali pa bo sla po poti Srbije, v neskončnem jamranju kako se ji godi krivica in nesposobna retrospektive.

kgtjera ::

Utk je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.


Meni pa ni jasno zakaj navijate s kavča, če ste vabljeni na vzhodno fronto! Put your money where your mouth is!

Colt1911 ::

darkolord je izjavil:

Colt1911 je izjavil:

In Rusijo še kako skrbi če postane Ukraina podaljšek USA.
Ja , bedak jaz , ni važno če rusijo skrbi , vačno je le če skrbi Poljsko. Enakopravnost pa to , vsi drugačni vsi enakopravni. Razen ko gre za ruse , ti so najnižja kasta v našem svetu "enakopravnih".
Razlika je, da Poljska pusti, da se Ukrajina sama odloči, kam želi, Rusija pa želi forsirati svojo odločitev z invazijo. Ni glih isto, ane.

A ukrajina se je sama odločila ? Jih ni nihče našuhtal na rusijo? Kje so sedaj NATO in USA in EU da požrejo kar so skuhali ? Kot sem dejal ,tile kljukci so se pripravljeni boriti prote Rusiji do zadnjega ukrajinca. Da pa le ti v povprečju niso ravno najbolj brihtni pa tudi ni ravno vojna tajna.:D

Kapitan Jack ::

kgtjera je izjavil:

Utk je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.


Meni pa ni jasno zakaj navijate s kavča, če ste vabljeni na vzhodno fronto! Put your money where your mouth is!

Dobra!

Utk ::

Slaba. Jaz sem za sankcije, tudi če bom jaz na škodi.
Borit se mora pa vsak narod zase. Če jim bo kaj podarjeno, bojo s tem naredili to kot Afganistanci. Zapravili.
Vi se sploh ne zavedate za kakšno ZLO veljajo Rusi v vzhodni Evropi. Tudi med narodi, ki so še zmeraj v Rusiji. Nihče s pol zrna pameti noče živet pod njimi, vi pa mislite, da se bojo kar predali, potem ko so že zavohali EU. Ni faking šanse, da bi šli nazaj.
Od daleč jih pa vsak bedak lahko idealizira kako so Rusi kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Colt1911 ::

redo je izjavil:

kgtjera je izjavil:

... pomoč, ki je približno taka, kot pri zadnjem potresu v Petrinjah ali tistem v Bovcu! Po tej vojni si ne bodo opomogli še desetletja!

Po mojem najbolje, da jim greš to razložit, kakšni butci, da so.

Butcom težko razložim da ste butci. Jebi ga !8-)

Pimoz ::

https://t.me/intelslava/21054
Montenegrins march under the Katyusha with a banner "Serbs in Montenegro - Russians in Ukraine" and chant Fuck NATO!

A. Smith ::

kgtjera je izjavil:

Utk je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.


Meni pa ni jasno zakaj navijate s kavča, če ste vabljeni na vzhodno fronto! Put your money where your mouth is!

Kot davkoplačevalci, ki plačujemo SV in Nato, smo naš denar dali točno tja, kamor spada, v pomoč Ukrajini. Še ti si ga dal, hvala!
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

redo ::

kgtjera je izjavil:

Utk je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.


Meni pa ni jasno zakaj navijate s kavča, če ste vabljeni na vzhodno fronto! Put your money where your mouth is!

Aja, to poročaš iz vzhodne fronte? A pridigaš beguncem, da bežijo v napačno smer?

Colt1911 je izjavil:

redo je izjavil:

kgtjera je izjavil:

... pomoč, ki je približno taka, kot pri zadnjem potresu v Petrinjah ali tistem v Bovcu! Po tej vojni si ne bodo opomogli še desetletja!

Po mojem najbolje, da jim greš to razložit, kakšni butci, da so.

Butcom težko razložim da ste butci. Jebi ga !8-)

Vidim, da imaš v splošnem težave kaj razložit. A peti razred si že končal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redo ()

eventyrer ::

https://www.24ur.com/novice/tujina/po-n...

svašta, Zelenskov gambling s civilisti ko jim je dal puške in molotovke v roke se je dejansko izplačal. Sem bil prepričan da jih bo ruska vojska pomorila vse po vrsti.

Bravo, slava mu, kaj naj drugega rečem.

FilipF ::

EU ukrepi že delujejo, danes smo v SLO pospremili 360 ljudi na zavod za zaposlovanje. Si upa kdo napovedat koliko novih bo jutri na zavodu za zaposlovanje?
Koliko pojutrišnjem?
Kaj napovedujejo paradni konji: Krka, Riko..., koliko jih bo še zaposlenih?
Inflacija je 7% brez novo izumljenih ukrepov.
Nekateri ne razumejo, da je problem današnjega dviga cen plina v EU za 35%, problem predvsem industrije in ne tega, da bo 20% prebivalcev SLO zmrzovalo in bilo brez tople vode. Industrija prinaša davke, brezposelnost pa žal samo odhodke od pobranih davkov. Očitno ni nobenemu EU odločevalcu nič jasno, kaj počnejo. Nemčija kot naš glavni izvozni trg je že v recesiji, gremo v hiperinflacijo. Bomo pač tiskali €, kot smo počeli in doživeli v Jugi. Zgodovina se ponavlja... S tako modrostjo in pametjo bomo čez dve leti Kitajska kolonija, nas bodo novi gospodarji učili delat, pod njihovimi pogoji. No ja, saj bo vrhovna EU farmacevtka prodajala Kitajska cepiva.

Kapitan Jack ::

eventyrer je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/tujina/po-n...

svašta, Zelenskov gambling s civilisti ko jim je dal puške in molotovke v roke se je dejansko izplačal. Sem bil prepričan da jih bo ruska vojska pomorila vse po vrsti.

Bravo, slava mu, kaj naj drugega rečem.

Komedijant, kaj pa bos rekel? In da je stvar se bolj nora, clovek se hvali kako dobivajo to vojno. S cim ze? Z molotovkami. In to folk verjame? Mislim, saj ne vem zakaj me to cudi, ce je 70% folka verjelo v kovid spikanje. Kje je sedaj kovid? Kar naenkrat je zginil. Ampak ja pustimo se spikat in bat nevarnega virusa.

Colt1911 ::

Kapitan Jack je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Utk je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.


Meni pa ni jasno zakaj navijate s kavča, če ste vabljeni na vzhodno fronto! Put your money where your mouth is!

Dobra!

Će še komu ni jasno , Ukrainci že 30 let ne živijo več pod SSSR (ne pod rusi) , ker so bili tudi ukrajinci konstatutivni del SSSR , tako kot mi slovenci konstutativni del SFRJ. In ja , Ukrajinci so v sklopu SSSR ravno tako kot Rusi zatirali Poljake ,Čehe & Slovake , Romune , Bolgare, V. Nemce.

darkolord ::

Colt1911 je izjavil:

A ukrajina se je sama odločila ? Jih ni nihče našuhtal na rusijo?
Seveda so se sami odločili. Niso rabili posebnega "šuhtanja", da so ugotovili, da si bolj želijo biti v Evropi/EU kot Rusiji.

Colt1911 je izjavil:

Kje so sedaj NATO in USA in EU da požrejo kar so skuhali
A si slep, da ne vidiš vseh sankcij, ki bodo prizadele VSE vpletene, ne samo Rusije?

IL_DIAVOLO ::

Baje naslednik Hitler-ja umirja zogico in je pripravljen na sodelovanje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kgtjera ::

Kapitan Jack je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Utk je izjavil:

No dj, sedaj pa razloži še kako dobro (ki si ga dal v narekovaj, torej razumeš) bodo živeli Ukrajinci po koncu te norije!? Skratka jebe se vsem za Ukrajino, važno da navijate, ker bad guy...

Živeli bojo bolje kot pod Rusi, tolk je že jasno. Vsi bežijo iz Rusije kdor lahko, ti se pa čudiš, da se jim ne kar predajo. Kot da so Rusi Švedi ali kaj takega.
Nam je pa vsaj jasno na čigavi strani bi bil ti pri nas med ww2.


Meni pa ni jasno zakaj navijate s kavča, če ste vabljeni na vzhodno fronto! Put your money where your mouth is!

Dobra!


Lej, sj Ukrajince razumem, da se borijo. Bolj mi gre na k. to naijaštvo in EU "diplomacija"! Še enkrat EU bi morala biti nevtralna, ne da se pošilja orožje. Ker norci so na obeh straneh in več orožja je korak v napačno smer...

Malidelničar ::

Ne razumem taktike Rusov. Težave imajo na odprtem s konvoji itak, pa tudi v mestih.

"A clear demonstration of what happens when a single IFV is being left alone without support in an urban area - an Ukrainian soldier hits a Russian BMP-2 with a PG-7VM projectile using a RPG-7 from a very short distance."
https://twitter.com/UAWeapons/status/14...

Kakšna je bila tu taktika ruske enote??
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

-vx- ::

endelin je izjavil:

Sedaj je to ukrajinski problem, kmalu bo vseevropski. Zato ga je zreba ustaviti sedaj.

Tega pac ne ves. Ce imas pa psihicne tezave (paranoja ali dezorientacijo - naj ti razlozim, da ne zivis v ameriki ampak v Sloveniji), se pojdi zdravit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pimoz ::

The United States declared 12 employees of the Permanent Mission of the Russian Federation to the UN persona non grata, they must leave the country by March 7

connel ::

https://t.me/mintsyfra/2655

Hacking group says it will transfer money from all Russians' bank accounts to Ukrainian army if they don't start protesting war until March 3.

If Russians don't want to rally and change the government it means they are "on the same side with the bloody power of Putin," Anonymous legion said in a video address. The group also said that it would launch "the biggest cyber attack in the history of the world" targeting Russia.

-vx- ::

puginho je izjavil:

Colt1911 je izjavil:

-vx- je izjavil:

A mi lahko nekdo od ljudi, ki tule nabijajo cez Ruse pove, kaj ima od tega EU? Me res zanima... samo pozitivne stvari prosim, slabe (visanje cen aluminija, nafte, plina, psenice, integriranih vezij, za zacetek), poznamo.

Kaj imamo od tega, da podpiramo Ukrajino? Vojne ne moremo ustaviti, torej kaj je ekonomski interes? V cem bomo na boljsem?

Ja od tega imamo višje cene VSEH energentov , višje cene hrane , imamo posledično nekonkorenčnost EU gospodarstva.
In imamo konkurenčnejšo USA gospodarstvo, kar za nas eurotrash hlapce edino šteje. Da je Gospodar srečen. Če bo treba bomo za ta cilj žrli le travo.;(


Ne dajmo podpret rusijo, naj z jedrsko zravnajo kijev, a to bo šlo? Idita v ljubljeno Rusijo, objubljeno deželo demokracije, javita se čez ene 10 let, ajda


Jaz ne grem nikamor, ker ne podpiram dejanj rusije, tako, kot bi radi razni debili brez argumentov tule prikazali, ne vidim pa niti najmanjsega razloga, zakaj bi si EU poslabsevala polozaj, kar pocne zaradi takih komediantov kot si ti. Ki ne dojamejo, da ima precej vecji vpliv na njihovo zivljenje (v negativnem smislu) vpletanje v tuje vojne.

Potem bos pa jamral za socialno pomoc in poceni stanovanja. Razmisljaj vnaprej.

Za vmes pa spokaj na Ukrajinsko ambasado, kjer zbirajo idiote, za boj proti rusiji in se prijavi. Zakaj bi samo gobec otresal, pokazi, da stojis za svojimi besedami. Hinavec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Kapitan Jack ::

Koliko je EU in USA skupaj pobila ljudi po svetu? Naj kdo poda realno cifro. Je to 0 ali vec mil?
««
261 / 859
»»