» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
201 / 859
»»

Pac-Man ::

scythe je izjavil:

Kako sploh mislijo EU države spravit orožje v Ukrajino? A ni Putin rekel, da nimajo vstopa v Ukrajino oz. če vstopijo bo pokalo?

NATO ima čez 1100 km meje z Ukrajino, Rusija trenutno ne kontrolira niti enega.

JBG, ogromna država.


Uporaba NLAW severno od Kijeva. Spet cel kup preklinjanja v Ruščini.

https://twitter.com/ELINTNews/status/14...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

DarkSite ::

A je kak kanal na twitterju, ki zbira samo podatke katera država posilja orozje, katero vrsto orozjo in kolicino?

Rad bi sesteval javelina, stingerje :D

Unchancy ::

anglez je izjavil:

flipflop je izjavil:

Piše v komentarjih spodaj:
That is from 2015 and was a prank. They were singing the James Bond theme.


Prva smrtna zrtev v vojni je resnica.

Aha, kot “ruska vojska se bori proti nacistom in narkomanom”.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

TezkoDihanje ::

krempelj je izjavil:

Ce bojo Putinu naredili prevec tezav jim bo na glavo vrgel en FOAB in potem se BOJO vdali, zal pa bo za zrtve prepozno.

Torej je bolje, da naredijo to zdaj, potem se grejo pa lahko partizanske vojne.

Dejansko mi je noro, da to razumem jaz, hkrati pa nek premier a la Z. tega ne razume. Noro.


Pa kaj je zdaj s tabo? A si defekten? Ukrajina je tem ljudem domovina. Ne spizdiš kar tako. :8)

carovnik1900 ::

sparklyslo je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

enemon je izjavil:

BorutO je izjavil:

enemon je izjavil:

scythe je izjavil:

enemon je izjavil:

Naj Ukrajinci ponudijo nevralnost in obe separatistični pokrajini Rusiji. Na koncu se bo to tako ali tako zgodilo, samo vprašanje, kakšen bo ta konec. Dlje kot bo trajalo, večja je verjetnost, da bodo Rusi izravnali Ukrajino s tlemi in da bo na koncu cela Evropa v vojni. Ni zdaj čas za špilanje herojev kot to počne Zelenski, ampak samo čimprej vse končati s čim manj posledicami. Naj se začnejo pogajat al pa neki, samo naj se prekine čimprej, ker bo drugače štala.


Putin se ne bo pogajal, postavil bo ultimat in pika oz. vzemi ali trpi.


Ni važno, pač naj Ukrajina sprejme, kar hočejo Rusi. Ker če bo šlo to še bolj naprej in bo cela EU vmešana, bo to nemogoče ustaviti. Republika Srbska po mojem samo čaka na zeleno luč in orožje Rusije, da začne z odcepitvijo. To bo šlo kot domine.

Ne smejo in nimajo razloga, da bi dali putinu kar hoče. To je njihova država in nima tu putin kaj govoriti in delati kar sam hoče. Čisto prav, da se mu upirajo in da evropa pošilja dodatno vojaško opremo v pomoč ukrajincem. V današnjem stoletju se bi država, kot je rusija, mogla soočati z diplomacijo, ne pa ravnati tako agresivno kot američani na vse te arabske države ... s tem, da američani niso nikogar okupirali, niso kradli ozemlja nikomur ... putin dela točno to, kar je delal hitler, le, da je 8 let počival med vmes.


Imaš prav, ampak Ukrajina bo padla, tako ali drugače. Nima šans proti Rusom. Preprečili pa bi lahko ogromno žrtev, če bi Ukrajina popustila. Morala bi posredovati kredibilna oseba iz mednarodne skupnosti in zvleči Ruse in Ukrajince za pogajalsko mizo. Samo se mi zdi, da žal take osebe ni.


S kom se bodo pa pogovarjal? Z lažnjivcem Putinom, ki je stalno lagal kako imajo samo vaje in da ne bodo napadli Ukrajine?


Kateri voditelj katerekoli države (npr. ZDA, ki ima itak največ napadov na suverene države v 20 in 21. stoletju) je en dan pred napadom povedal drugi državi, da jo bo napadel?


Kateri izmed njih pa je več tednov stalno ponavljal, da on pa ne bo napadel, in se lagal celemu svetu?

američani v iraku? (bomo se pogajali lalala neobstoječe kemično orožje pa to.boom.boom). point being vsi lažejo.

krempelj ::

Unchancy je izjavil:

anglez je izjavil:

flipflop je izjavil:

Piše v komentarjih spodaj:
That is from 2015 and was a prank. They were singing the James Bond theme.


Prva smrtna zrtev v vojni je resnica.

Aha, kot “ruska vojska se bori proti nacistom in narkomanom”.


Ja, enako kot se je ZDA borila proti kemicnim orozjem v Iraku. Vsi lazejo. In vecina ljudi je preneumnih, da bi razumela. Tudi na slo-techu.
Praskam...

Telbanc ::

https://twitter.com/WW32022/status/1497...

""BREAKING: Vladimir Putin began to deploy troops a few kilometers from the border with Poland.
All vehicles are marked with the letter "V""
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

krempelj ::

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/WW32022/status/1497...

""BREAKING: Vladimir Putin began to deploy troops a few kilometers from the border with Poland.
All vehicles are marked with the letter "V""


Fake news, enako kot ves tvoj proticepilski bullshit. Si pac naiven (oz. zlonameren).
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

scythe ::

Pac-Man je izjavil:

scythe je izjavil:

Kako sploh mislijo EU države spravit orožje v Ukrajino? A ni Putin rekel, da nimajo vstopa v Ukrajino oz. če vstopijo bo pokalo?

NATO ima čez 1100 km meje z Ukrajino, Rusija trenutno ne kontrolira niti enega.

JBG, ogromna država.


Uporaba NLAW severno od Kijeva. Spet cel kup preklinjanja v Ruščini.

https://twitter.com/ELINTNews/status/14...


To vem, samo mislim, da bodo Ukrajinci dobili prepozno orožje, edino če ga že vozijo dol in bo dostavljen v parih urah.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

TezkoDihanje ::

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/WW32022/status/1497...

""BREAKING: Vladimir Putin began to deploy troops a few kilometers from the border with Poland.
All vehicles are marked with the letter "V""


V so marinci, tako da ne bo Poljska. :D

LeQuack ::

Streets quiet in Kyiv, city reeling from night of fighting
https://www.reuters.com/world/europe/st...
Quack !

Malidelničar ::

Eno zelo resno vprašanje: Vedno ste govorili, da je TRETJINA do POLOVICA Ukrajincev RUSOV, VSI do Dnjepra - se pravi celoten vzhod in celoten jug. Jaz sem mislil, da bodo ljudje odprli mejne prehode, metali rože na rusko vojsko in vzeli v roke ruske zastave. Pa to nič ne kaže. Očitno so tudi rusko govoreči Ukrajinci na jugu začutili, da so z ukrajinsko govorečimi bratje? Kako je bilo s tistimi lingvističnimi zemljevidi Ukraine (trdno ukrajinsi zahod, vmesna cona in nato povsem ruski vzhod)? Kakšna razlaga????? Ima kdo izkušnje z Ukrajinci, jih pozna, njihovo regionalno identiteto recimo?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

enemon ::

Ne vem, Zelenskemu je Zahod jasno povedal, da je Ukrajina defacto sama vs. Rusija. To bi mu moral biti signal, da je najpametneje čimprej odnehati in iskati prekinitev ognja, četudi ne bo vse tako, kot bi Ukrajina želela.

TezkoDihanje ::

Ukrajinci imajo vsaj 2000 teh britanskih NLAWov.

krempelj ::

enemon je izjavil:

Ne vem, Zelenskemu je Zahod jasno povedal, da je Ukrajina defacto sama vs. Rusija. To bi mu moral biti signal, da je najpametneje čimprej odnehati in iskati prekinitev ognja, četudi ne bo vse tako, kot bi Ukrajina želela.


Da. Pac vse izven tega je Z. ki se trese za svojo rit. Upraviceno.

S tem, da je Ukrajinska vojska tako neumna, da ga ne aretirajo in predajo Rusom.

Ne vidim nobenega utemeljenega razloga, zakaj bi cela drzava trpela zaradi enega kretena, ki je s svojo proamerisko (skrajno naprimerno politiko, nesposoben je do obisti) politiko zanetil vojno.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

TezkoDihanje ::

Malidelničar je izjavil:

Eno zelo resno vprašanje: Vedno ste govorili, da je TRETJINA do POLOVICA Ukrajincev RUSOV, VSI do Dnjepra - se pravi celoten vzhod in celoten jug. Jaz sem mislil, da bodo ljudje odprli mejne prehode, metali rože na rusko vojsko in vzeli v roke ruske zastave. Pa to nič ne kaže. Očitno so tudi rusko govoreči Ukrajinci na jugu začutili, da so z ukrajinsko govorečimi bratje? Kako je bilo s tistimi lingvističnimi zemljevidi Ukraine (trdno ukrajinsi zahod, vmesna cona in nato povsem ruski vzhod)? Kakšna razlaga????? Ima kdo izkušnje z Ukrajinci, jih pozna, njihovo regionalno identiteto recimo?


Ma zgodbice s strani ruske propagande, da so Ukrajinci fašisti in naciji, so pač bedarija. In ni čudno, da je ta "osvobodilna" vojska tako začudena, ker jih nihče ne pričaka odprtih rok.

Pa Rusov v Ukrajini je manj kot 20%
Ethnic groups (2001)[3]
77.8% Ukrainians
17.3% Russians
4.9% Others

Zgodovina sprememb…

DarkSite ::

BREAKING: Vladimir Putin began to deploy troops a few kilometers from the border with Poland.
All vehicles are marked with the letter "V"

carovnik1900 ::

krempelj je izjavil:

enemon je izjavil:

Ne vem, Zelenskemu je Zahod jasno povedal, da je Ukrajina defacto sama vs. Rusija. To bi mu moral biti signal, da je najpametneje čimprej odnehati in iskati prekinitev ognja, četudi ne bo vse tako, kot bi Ukrajina želela.


Da. Pac vse izven tega je Z. ki se trese za svojo rit. Upraviceno.

S tem, da je Ukrajinska vojska tako neumna, da ga ne aretirajo in predajo Rusom.

Ne vidim nobenega utemeljenega razloga, zakaj bi cela drzava trpela zaradi enega kretena, ki je s svojo proamerisko (skrajno naprimerno politiko, nesposoben je do obisti) politiko zanetil vojno.

čist nesposoben ni. je odličen lažnivec (pač igralec), prav tako dobro vodi informacijsko vojno (če ima seveda kaj pri njej sploh).

darkolord ::

DarkSite je izjavil:

A je kak kanal na twitterju, ki zbira samo podatke katera država posilja orozje, katero vrsto orozjo in kolicino?

Rad bi sesteval javelina, stingerje :D
Tega podatka skoraj zagotovo ni, saj bi te informacije v prvi vrsti koristile Rusom

Voss ::

krempelj je izjavil:

enemon je izjavil:

Ne vem, Zelenskemu je Zahod jasno povedal, da je Ukrajina defacto sama vs. Rusija. To bi mu moral biti signal, da je najpametneje čimprej odnehati in iskati prekinitev ognja, četudi ne bo vse tako, kot bi Ukrajina želela.


Da. Pac vse izven tega je Z. ki se trese za svojo rit. Upraviceno.

S tem, da je Ukrajinska vojska tako neumna, da ga ne aretirajo in predajo Rusom.

Ne vidim nobenega utemeljenega razloga, zakaj bi cela drzava trpela zaradi enega kretena, ki je s svojo proamerisko (skrajno naprimerno politiko, nesposoben je do obisti) politiko zanetil vojno.


Ti bi tudi predal predsednika, če bi prišli Srbi?

krempelj ::

TezkoDihanje je izjavil:

Ma zgodbice s strani ruske propagande, da so Ukrajinci fašisti in naciji, so pač bedarija. In ni čudno, da je ta "osvobodilna" vojska tako začudena, ker jih nihče ne pričaka odprtih rok?


A je pomembno? Ce pac ne bo Ukrajina klonila na nezen nacin (to zdaj), jo bo Putin pac zradiral. Ergo, namesto, da se koncentrirajo na ideoloske fore, naj raje prebivalci razmislijo, kaj imajo od tega. Ker fasati nekaj hiperbaricnih bomb na glavo jim zelo ocitno ni v korist.
Praskam...

nejcek74 ::

krempelj je izjavil:

Dejansko mi je noro, da to razumem jaz, hkrati pa nek premier a la Z. tega ne razume. Noro.

predvsem ti ne razumeš ne vojne in ne pogajanj. Ce se hoce palcek pogajat, mora pokazat da je zasedba in okupacija predraga. In točno to delajo. In tudi deluje. SSSR je enkrat ze razpadla, ker se je prevec sopirila. Tudi ZDA so lepo spizidile od praktično povsod iz cisto istega razloga.
Zdajle je v igri samo ena zadeva, ali lahko Ukrajina Rusom spusti dovolj krvi, da bo v Rusiji počilo. Hunte padajo ponavadi ravno na tej prelomnici. Ce je pa Putana dovolj nor, da bo stiskal veliki rdec gumb, pol je pa itak vseeno in je vse ze pase. Ker v tem primeru ga tudi žrtvovanje Ukrajine ne bo pomiril. P..a a ste res tako totalno neizobraženi, vse tele zadeve so ze neštetokrat odigrale v zgodovini. EEeeee, Munchen 1938?

carovnik1900 ::

Voss je izjavil:

krempelj je izjavil:

enemon je izjavil:

Ne vem, Zelenskemu je Zahod jasno povedal, da je Ukrajina defacto sama vs. Rusija. To bi mu moral biti signal, da je najpametneje čimprej odnehati in iskati prekinitev ognja, četudi ne bo vse tako, kot bi Ukrajina želela.


Da. Pac vse izven tega je Z. ki se trese za svojo rit. Upraviceno.

S tem, da je Ukrajinska vojska tako neumna, da ga ne aretirajo in predajo Rusom.

Ne vidim nobenega utemeljenega razloga, zakaj bi cela drzava trpela zaradi enega kretena, ki je s svojo proamerisko (skrajno naprimerno politiko, nesposoben je do obisti) politiko zanetil vojno.


Ti bi tudi predal predsednika, če bi prišli Srbi?


Jaz predam našega trenutnega predsednika (vlade in države) če pridejo vesoljci... takoj no questions asked. še plačam jim, da ga odpeljejo. se pa bojim, da bi oba dobili hitro nazaj...

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

Voss je izjavil:

Ti bi tudi predal predsednika, če bi prišli Srbi?

Takega, ki bi zanetil spopad z njimi? V naslednjem momentu in ze pripetega na natezalnico.
Praskam...

TezkoDihanje ::

krempelj je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Ma zgodbice s strani ruske propagande, da so Ukrajinci fašisti in naciji, so pač bedarija. In ni čudno, da je ta "osvobodilna" vojska tako začudena, ker jih nihče ne pričaka odprtih rok?


A je pomembno? Ce pac ne bo Ukrajina klonila na nezen nacin (to zdaj), jo bo Putin pac zradiral. Ergo, namesto, da se koncentrirajo na ideoloske fore, naj raje prebivalci razmislijo, kaj imajo od tega. Ker fasati nekaj hiperbaricnih bomb na glavo jim zelo ocitno ni v korist.


Ah. Trolaš. Ok, štekam. :))

Malidelničar ::

TezkoDihanje je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Eno zelo resno vprašanje: Vedno ste govorili, da je TRETJINA do POLOVICA Ukrajincev RUSOV, VSI do Dnjepra - se pravi celoten vzhod in celoten jug. Jaz sem mislil, da bodo ljudje odprli mejne prehode, metali rože na rusko vojsko in vzeli v roke ruske zastave. Pa to nič ne kaže. Očitno so tudi rusko govoreči Ukrajinci na jugu začutili, da so z ukrajinsko govorečimi bratje? Kako je bilo s tistimi lingvističnimi zemljevidi Ukraine (trdno ukrajinsi zahod, vmesna cona in nato povsem ruski vzhod)? Kakšna razlaga????? Ima kdo izkušnje z Ukrajinci, jih pozna, njihovo regionalno identiteto recimo?


Ma zgodbice s strani ruske propagande, da so Ukrajinci fašisti in naciji, so pač bedarija. In ni čudno, da je ta "osvobodilna" vojska tako začudena, ker jih nihče ne pričaka odprtih rok.

Pa Rusov v Ukrajini je manj kot 20%
Ethnic groups (2001)[3]
77.8% Ukrainians
17.3% Russians
4.9% Others


Če pravilno razumem: Se pravi je med 77,8% ljudi, ki so Ukrajinci, veliko RUSKO govorečih (ki so tudi pripadniki ruske pravoslavne cerkve pod metropolitom iz Moskve) AMPAK se imajo vseeno za del Ukrajine. Pravilno sklepam? Jaz sem bil prepričan, da je npr, Kharkiv, drugo največje mesto, na vzhodu (ok severo vzhod) pro-rusko mesto, mesto, ki si želi Putina.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

TezkoDihanje je izjavil:

krempelj je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Ma zgodbice s strani ruske propagande, da so Ukrajinci fašisti in naciji, so pač bedarija. In ni čudno, da je ta "osvobodilna" vojska tako začudena, ker jih nihče ne pričaka odprtih rok?


A je pomembno? Ce pac ne bo Ukrajina klonila na nezen nacin (to zdaj), jo bo Putin pac zradiral. Ergo, namesto, da se koncentrirajo na ideoloske fore, naj raje prebivalci razmislijo, kaj imajo od tega. Ker fasati nekaj hiperbaricnih bomb na glavo jim zelo ocitno ni v korist.


Ah. Trolaš. Ok, štekam. :))


Ne nic ne trolam, Ukrajina nima za burek napram Rusiji. Kar je Putin naredil je bilo dejanje milosti, ne bi se mu bilo treba ukvarjati z Ukrajino na tem nivoju, dovolj bi bilo par bomb na velika mesta.

Vse kar lahko naredijo je povecevanje zrtev in materialne skode na svoji strani. Zakaj bi se torej to sel.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

nejcek74 ::

Malidelničar je izjavil:

....Jaz sem bil prepričan, da je npr, Kharkiv, drugo največje mesto, na vzhodu (ok severo vzhod) pro-rusko mesto, mesto, ki si želi Putina.

Putina si ne zeli nihče, razen par forumskih trolov.

Malidelničar ::

nejcek74 - bemtiš, razložite mi, kaj so nam pa vsi politični analitiki nabijali o razdeljenosti Ukrajine?!?!?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

nejcek74 ::

krempelj je izjavil:

Ne nic ne trolam, Ukrajina nima za burek napram Rusiji. Vse kar lahko naredijo je povecevanje zrtev in materialne skode na svoji strani. Zakaj bi se torej to sel.

seveda trolas, ce pane, pol pa ti se Baltazar ne more pomagat.

TezkoDihanje ::

Malidelničar je izjavil:

Če pravilno razumem: Se pravi je med 77,8 ljudmi, ki so Ukrajinci veliko RUSKO govorečih (ki so tudi pripadniki ruske pravoslavne cerkve pod metropolitom iz Moskve) AMPAK se imajo vseeno za del Ukrajine. Pravilno sklepam? Jaz sem bil prepričan, da je npr, Kharkiv, drugo največje mesto, na vzhodu (ok severo vzhod) pro-rusko mesto, mesto, ki si želi Putina.


Ma nobeno mesto izven Donbasa in Krima ni prorusko. To so puhlice ruske propagande.

krempelj ::

nejcek74 je izjavil:

krempelj je izjavil:

Ne nic ne trolam, Ukrajina nima za burek napram Rusiji. Vse kar lahko naredijo je povecevanje zrtev in materialne skode na svoji strani. Zakaj bi se torej to sel.

seveda trolas, ce pane, pol pa ti se Baltazar ne more pomagat.

To, da si ti zabit, in ne razumes ocitnega, je pac tvoj problem.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

TezkoDihanje ::

krempelj je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

krempelj je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Ma zgodbice s strani ruske propagande, da so Ukrajinci fašisti in naciji, so pač bedarija. In ni čudno, da je ta "osvobodilna" vojska tako začudena, ker jih nihče ne pričaka odprtih rok?


A je pomembno? Ce pac ne bo Ukrajina klonila na nezen nacin (to zdaj), jo bo Putin pac zradiral. Ergo, namesto, da se koncentrirajo na ideoloske fore, naj raje prebivalci razmislijo, kaj imajo od tega. Ker fasati nekaj hiperbaricnih bomb na glavo jim zelo ocitno ni v korist.


Ah. Trolaš. Ok, štekam. :))


Ne nic ne trolam, Ukrajina nima za burek napram Rusiji. Kar je Putin naredil je bilo dejanje milosti, ne bi se mu bilo treba ukvarjati z Ukrajino na tem nivoju, dovolj bi bilo par bomb na velika mesta.

Vse kar lahko naredijo je povecevanje zrtev in materialne skode na svoji strani. Zakaj bi se torej to sel.


Imaš prav. Se smejem. :))

nejcek74 ::

Malidelničar je izjavil:

nejcek74 - bemtiš, razložite mi, kaj so nam pa vsi politični analitiki nabijali o razdeljenosti Ukrajine?!?!?

ne vem, jaz mam kolega Ukrajinca, ruskega rodu, ampak on o sebi govori kot Ukrajincu, pa prav nobene zelje po Putani nima, to majo samo stricki ala Kremplej pa Vostok, k sem ji zdo fajn da jih nekdo komandira.

Vanadium ::

Če želi kdo pogledati še ploščo iz druge strani:

https://t.me/intelslava

Ne samo verjet raznim CNN, FOX ipd... smo že videli kako njihova propaganda širi dezinformacije...

AvtoR ::

A ste vi rusofili plačani da cele dneve kle gor trosite bolane trole.
Daj primte se raj kakega dela, bo več koristi...

Grega3 ::

nejcek74 ::

krempelj je izjavil:

To, da si ti zabit, in ne razumes ocitnega, je pac tvoj problem.

sem ti visje gor napisal, Putanova eksibicija je samo ena v vrsti, na stara leta se mu je pac skisalo, saj ni edini, bo pa naredil neverjetno škodo vsem. Ampak steklega psa pač moraš pokončat, ne glede na ceno. Btw, za Ukrajino je Moldavija z rusko Tranistrijo, od tam do Ljubljane je za eno popoldne vožnje.

DarkSite ::

Torej ocitno bodo odprli nov krak napada iz Belorusije? Blizu Poljske meje. Verjetno proti Lvivu. Belorusija ima nekje 60k vojske. Verjetno bo samo čuvala ozadje, ko bodo Ruski tanki šibali naprej. Kako bo UA reagirala ali ima sploh dovolj sil, da se upre še temu kraku.

LeQuack ::

Zakaj NATO ne pošlje atomskih bomb v Ukrajino?
Quack !

feryz ::

Ker potem rabimo nov planet.

carovnik1900 ::

nejcek74 je izjavil:

krempelj je izjavil:

To, da si ti zabit, in ne razumes ocitnega, je pac tvoj problem.

sem ti visje gor napisal, Putanova eksibicija je samo ena v vrsti, na stara leta se mu je pac skisalo, saj ni edini, bo pa naredil neverjetno škodo vsem. Ampak steklega psa pač moraš pokončat, ne glede na ceno. Btw, za Ukrajino je Moldavija z rusko Tranistrijo, od tam do Ljubljane je za eno popoldne vožnje.


mhm Slovenija je sigurno na spisku Putina. Se JJ ful trudi, da bi prišel to pa.

Voss ::

feryz je izjavil:

Ker potem rabimo nov planet.


Ker nas mora prvo Musk na Mars pripeljat.

enemon ::

nejcek74 je izjavil:

krempelj je izjavil:

To, da si ti zabit, in ne razumes ocitnega, je pac tvoj problem.

sem ti visje gor napisal, Putanova eksibicija je samo ena v vrsti, na stara leta se mu je pac skisalo, saj ni edini, bo pa naredil neverjetno škodo vsem. Ampak steklega psa pač moraš pokončat, ne glede na ceno. Btw, za Ukrajino je Moldavija z rusko Tranistrijo, od tam do Ljubljane je za eno popoldne vožnje.


Saj je že z Goričkega do skrajnega zahoda Ukrajine samo slabih 500 km zračne linije...

nejcek74 ::

carovnik1900 je izjavil:

mhm Slovenija je sigurno na spisku Putina. Se JJ ful trudi, da bi prišel to pa.

ja, a ni vam petokolonašem zelja, da ste v končni fazi do konca svojih dni pod njegovim škornjem?

carovnik1900 ::

nejcek74 je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

mhm Slovenija je sigurno na spisku Putina. Se JJ ful trudi, da bi prišel to pa.

ja, a ni vam petokolonašem zelja, da ste v končni fazi do konca svojih dni pod njegovim škornjem?


Moja želja je, da bi nekaj ljudi na tem forumu poklicalo 01/5874 922 , ker eni res potrebujete strokovno pomoč.

krempelj ::

nejcek74 je izjavil:

krempelj je izjavil:

To, da si ti zabit, in ne razumes ocitnega, je pac tvoj problem.

sem ti visje gor napisal, Putanova eksibicija je samo ena v vrsti, na stara leta se mu je pac skisalo, saj ni edini, bo pa naredil neverjetno škodo vsem. Ampak steklega psa pač moraš pokončat, ne glede na ceno. Btw, za Ukrajino je Moldavija z rusko Tranistrijo, od tam do Ljubljane je za eno popoldne vožnje.


Japajade, pac si se en SDSov dron, ki isce nov nacin kako strasiti volilce v lastno korist. Pac primitivec.

carovnik1900 je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

krempelj je izjavil:

To, da si ti zabit, in ne razumes ocitnega, je pac tvoj problem.

sem ti visje gor napisal, Putanova eksibicija je samo ena v vrsti, na stara leta se mu je pac skisalo, saj ni edini, bo pa naredil neverjetno škodo vsem. Ampak steklega psa pač moraš pokončat, ne glede na ceno. Btw, za Ukrajino je Moldavija z rusko Tranistrijo, od tam do Ljubljane je za eno popoldne vožnje.


mhm Slovenija je sigurno na spisku Putina. Se JJ ful trudi, da bi prišel to pa.


Tocno to, da bo spet lahko prodajal orozje.

nejcek74 je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

mhm Slovenija je sigurno na spisku Putina. Se JJ ful trudi, da bi prišel to pa.

ja, a ni vam petokolonašem zelja, da ste v končni fazi do konca svojih dni pod njegovim škornjem?

Sicer si idiot, ampak za foro, se dajva igrati tvojo igro: v cem je pa razlika? Recimo, da JJ (recimo bobu bob, ORBAN!) zmaga se ene volitve, ali pa, da Putin izvede "demokraticne" volitve pri nas.

Kaj se bo za slehernika spremenilo?

Bo zivel bolje? Slabse? Argumentiraj.

Dejstvo je, da se bo zivljenje obrnilo na slabse zaradi nesmiselnega zaletavanja EU v Rusijo. Kruh bo drazji, plin bo drazji, aluminij bo drazji,... Edini, ki pa v celi zgodbi profitira bo pa ZDA.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

TezkoDihanje ::

bravo Putin



od junaka do bedaka v parih dneh

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

anglez je izjavil:

flipflop je izjavil:

Piše v komentarjih spodaj:
That is from 2015 and was a prank. They were singing the James Bond theme.


Prva smrtna zrtev v vojni je resnica.

Aha, kot “ruska vojska se bori proti nacistom in narkomanom”.


Edino ti veš, kaj si hotel povedat. Droge to naredijo, boš moral nehat…

Poldi112 ::

BorutO je izjavil:

s tem, da američani niso nikogar okupirali, niso kradli ozemlja nikomur ...


Nikomur? Že od ustanovitve ne delajo drugega kot kradejo zemljo.

Okupirajo pa še danes večino sveta, vključno z Nemčijo, Japonsko, Kubo, ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.
««
201 / 859
»»