» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
179 / 859
»»

Samael ::

Hej, Hr natakar, živijo :)
Samael != Samuel

Shegevara ::

WaterMemory je izjavil:

Jaz nisem le rusofil ampak tudi amerofil, clovestvofil, skratka ljubim vse ljudi. Sicer delim ljudi na dobre in manj dobre, ampak jih skusam vse razumeti. Danes na rtvslo izsel clanek kjer v uvodu pise, da je predsednik ukrajine Zelenski judovskega porekla. Kar mi je zanimivo, saj sem vceraj pisal kako so v zgodovini, recimo v 2. svetovni vojni na obeh straneh vojne vodili narode voditelji, ki pogostokrat sploh niso bili iste narodnosti. Za stalina pravijo, da je jud iz gruzije. Za Hitlerja tudi pravijo, da ima judovsko poreklo. Imela sta skrivni pakt v 2. svetovni vojni, kjer sta napadla poljsko.

V clanku pise tudi, kako nagovarjajo mladoletne ukrajince v Kijevu, naj gredo v boj proti bratom rusom. Kar me spominja na berlin leta 1945 ko so posliljali mladoletne v boj proti bratom slovanom. Vzhodni nemci naj bi bili potomci prusov, ki sodec po wikipediji so prvotno govorili slovansko, tam pa tudi danes zivijo luziski srbi, beseda srbli pomeni star slovanski naziv in pomeni zdruzeni.
Torek kot vidimo, je v dost primerih zelo narobe, ce na podlagi voditelja nekega naroda obsojamo narod, saj navaden narod je veckrat cisto nasprotje svojih voditeljev ali vodstva.


Vse lepo napisano ampak vseeno malo je pa tudi narod kriv, sicer jih ne bi kar polovica podpirala vojno v Ukrajini.

Tudi Hitler ni sam izumil pojma Lebensraum.

WaterMemory ::

Ampak sem vesel, da velika vecina ukrajincev zeli mir in sodelovanje s svojim bratskim narodom, saj govorijo, da jih je vecina navadnega naroda kar spuscala do kijeva. Skratka, zgleda, da vecina navadnih ljudi v ukrajini nima enakega mnenja, s tistim vodstvom, ko zeli posiljat maldoletne v kijevu v boj s svojimi brati. Slovenci, pa saj vi bi se lahko kaj naucili iz bratomorne vojne v Sloveniji v 2. svetovni vojni. In tudi verjamem, da se je vecina kaj naucila iz tega. Samo povezani lahko zmagate. Morda vam to visja sila tudi zeli naucit, ljubezni. Dokler se te lekcije ne naucimo, bodo na svetu razne preizkusnje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: adinfinito ()

digitalcek ::

Starojugoslavanska vojska se je predala Nemcem po enem tednu, tile so ponudili predajo prej kot v 24-ih urah... Bravo.

BorutO ::

Če kdo pozna zgodovino druge svetovne vojne, putin dela čisto isto kot je hitler, ko je napadel poljsko ... Zbiral vojsko ob poljski, čakal pravi trenutek in napadel. Kam so potem njegove lovke segle, vemo. Putin dela čisto isto. Še lepo grozi vsem državam, da se še kar iz svoje lastne države naj umaknejo, če ne bodo posledice. Kaj temu modelu ni jasno?

WaterMemory ::

Ne, v 2. svetovni vojni, je bila umazana igra, z obeh strani so napadli slovane. A se nisi ucil, tudi uradna zgodovina in ucbeniki omenjajo skrivni dogovor med Hitlerjem in Stalinom, pa ta dva voditelja sploh nista bila pripadnika svojega naroda oziroma drzave v imenu katere sta napadala. Tudi v sloveniji so v 2. svetovni vojni nascuvali, da gre brat na brata. Zato le zdruzeni bratje lahko dosezejo mir.

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

Hčerka putinovega tiskovnega predstavnika, "Ne vojni"

https://twitter.com/maxseddon/status/14...
Ni edina bogatašinja s tovrstno objavo, je pa zanimivo da so se začele pojavljat šele po najavi zahodnih sankcij na elito

Video:

https://twitter.com/JoshuaPotash/status...
Russian tennis player Andrey Rublev writing "No war please" on the camera after his win in Dubai today.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Fritz ::

Pac-Man je izjavil:

Fritz je izjavil:

Odjebite s temi poskusi utišanja. Ja, verjel sem in celo upal, da do tega ne bo prišlo.


Upal sem jaz. Ti si se norčeval iz te možnosti.

Jaz sem se norčeval iz vaših 'zanesljivih obveščevalnih podatkov ZDA' s katerimi ste invazijo napovedovali in nato premikali vsak dan. In še vedno sem prepričan, da bi se tedaj še dalo kaj narediti, če tako Ukrajina kot ZDA, NATO in EU ne bi šli še naprej gluho in agresivno proti Rusiji.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

mailer ::

Slučajno naletel na tole: Dober povzetek na kratko.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

connel ::

Fox news, PASS

BorutO ::

V primeru svetovne vojne, ki je vedno bližje zaradi retardiranega putina, bi mogli po vsem svetu nemudoma ustaviti vse nuklearke. Če bo priletela bomba v njo, bomo imeli na desetine černobilov. Glede na to, kakšen psihopat je ta putin, je vse možno, da bo tudi to ciljal. On bo na varnem, mu ne bo hudega, če bo radioaktivnost obkolila svet.

Fritz ... ok. Tudi rusi so tisti, ki so začeli s tem. Ne pozabi, da sta za prepir vedno potrebna dva. Zdaj, ko noben ne grozi rusiji razen s sankcijami, putin napoveduje vojno še ostalim državam, če iz lastne države ne umaknejo vso vojsko in njeno orožje ... Pa saj ve, da niso neumni, da bi napadli rusijo, zakaj je potrebno jim groziti, da bodo dobili vojno, če tega ne naredijo? Če bo putin sprožil vojno po evropi, upam, da ga čim prej ubijejo njegovi najožji sodelavci!

Pac-Man ::

Fritz je izjavil:



Obveščevalni podatki so se na žalost izkazali za popolnoma točne.

Ti si trdil da invazija ni mogoča. Da ni razlogov zanjo.

Invazija se je zgodila. Razlogi so ostali enaki. Namesto da bi jo kritiziral, si pričel z njenim opravičevanjem. Čeprav so razlogi zanjo povsem enaki kot takrat, ko se ti ni zdela mogoča.

Da, STFO.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

redtech ::

Zelo razumna poteza Vučiča.
Belgrade will not join EU in sanctions against Russia, but won't recognize Donbass republics either.

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

V primeru svetovne vojne, ki je vedno bližje zaradi retardiranega putina, bi mogli po vsem svetu nemudoma ustaviti vse nuklearke. Če bo priletela bomba v njo, bomo imeli na desetine černobilov. Glede na to, kakšen psihopat je ta putin, je vse možno, da bo tudi to ciljal. On bo na varnem, mu ne bo hudega, če bo radioaktivnost obkolila svet.

Fritz ... ok. Tudi rusi so tisti, ki so začeli s tem. Ne pozabi, da sta za prepir vedno potrebna dva. Zdaj, ko noben ne grozi rusiji razen s sankcijami, putin napoveduje vojno še ostalim državam, če iz lastne države ne umaknejo vso vojsko in njeno orožje ... Pa saj ve, da niso neumni, da bi napadli rusijo, zakaj je potrebno jim groziti, da bodo dobili vojno, če tega ne naredijo? Če bo putin sprožil vojno po evropi, upam, da ga čim prej ubijejo njegovi najožji sodelavci!


Panicar, prenehaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Buggy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jansa ze ima glasove penzicev in socialne.


pa retardiranih navijacav, ki ne vidijo par cm od svojega nosa in podpirajo Putinovo voljo, takih kot si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

BorutO ::

to so rusofili. Če bodo američani rekli, da bo rus napadel slovenijo z jedrsko bombo, se jim bodo smejali in govorili, da ni tako neumen, da bi to naredil itd .. ko bi jo ratreščil nad slovenijo, pa bi rekli, da je mogel to narediti, saj mu je slovenija bila grožnja in da je tistih 2000 rusov, ki živijo v sloveniji (po podatkih rs) v nevarnostih, isto rusofili.

LuiIII ::

Glede na to, da se je Rusija skoraj eno leto pripravljala na ta napad bi lahko kaj naredila ja, če bi verjeli poročilom služb, ki se s tem ukvarjajo. Ampak glede na apetite, ki jih ima Putin, bi pomagalo verjetno samo eno: namestitev tujih sil v Ukrajini. Kar pa po drugi strani seveda v Putinovih očeh še bolj legitimizira vojno v Ukrajini.
Tistih 2000 rusov, ki pa živijo v Sloveniji, so pa v večini kar proti Putinu. Vsaj tistih nekaj, ki jih jaz poznam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuiIII ()

BorutO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

BorutO je izjavil:

V primeru svetovne vojne, ki je vedno bližje zaradi retardiranega putina, bi mogli po vsem svetu nemudoma ustaviti vse nuklearke. Če bo priletela bomba v njo, bomo imeli na desetine černobilov. Glede na to, kakšen psihopat je ta putin, je vse možno, da bo tudi to ciljal. On bo na varnem, mu ne bo hudega, če bo radioaktivnost obkolila svet.

Fritz ... ok. Tudi rusi so tisti, ki so začeli s tem. Ne pozabi, da sta za prepir vedno potrebna dva. Zdaj, ko noben ne grozi rusiji razen s sankcijami, putin napoveduje vojno še ostalim državam, če iz lastne države ne umaknejo vso vojsko in njeno orožje ... Pa saj ve, da niso neumni, da bi napadli rusijo, zakaj je potrebno jim groziti, da bodo dobili vojno, če tega ne naredijo? Če bo putin sprožil vojno po evropi, upam, da ga čim prej ubijejo njegovi najožji sodelavci!


Panicar, prenehaj.

Me zanima koga boš obtožil, če bo rus prvi napadel nato države?

LuiIII ::

Dalaj lamo!

Anney ::

Zveza Nato bo po ruskem napadu Ukrajine na vzhodnem krilu namestila svoje odzivne sile, tudi bojno konico oziroma sile za zelo hitro odzivanje. Gre za sploh prvo namestitev teh sil z namenom skupne obrambe, je povedal generalni sekretar zavezništva Jens Stoltenberg. To je po Stoltenbergovih besedah najresnejša varnostna kriza v Evropi v minulih desetletjih, saj ne gre le za vojno v Ukrajini, temveč Rusija zahteva, da Nato umakne vse sile in infrastrukturo iz skoraj polovice svojih članic, sicer grozi z vojaškimi tehničnimi posledicami.


Še bo zanimivo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

korenje3 ::

mailer je izjavil:

Slučajno naletel na tole: Dober povzetek na kratko.


jap. zato ker je mali nacistek. ameriški plačanec. Po moje so mu američani obljubili, da ga bojo rešili, do takrat mora pa naredit čim več škode rusiji.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

IL_DIAVOLO ::

Tisti ki razumemo namero in razloge Putina, nas ne skrbi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

carovnik1900 ::

korenje3 je izjavil:

mailer je izjavil:

Slučajno naletel na tole: .


jap. zato ker je mali nacistek. ameriški plačanec. Po moje so mu američani obljubili, da ga bojo rešili, do takrat mora pa naredit čim več škode rusiji.


Tulsi je nasploh eden redkih glasov razuma v Zda.

Mimogrede a je kje kaka stran, kjer dejansko na zemljevidu kaže stanje na bojišču?

Zgodovina sprememb…

strawman ::

Zanimiva nepolitična razlaga kaj se zgodi, ko državo odrežejo od SWIFT.

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

Hčerka putinovega tiskovnega predstavnika, "Ne vojni"

https://twitter.com/maxseddon/status/14...
Ni edina bogatašinja s tovrstno objavo, je pa zanimivo da so se začele pojavljat šele po najavi zahodnih sankcij na elito



https://twitter.com/KevinRothrock/statu...
A collection of social-media content denouncing Russia’s invasion posted by the children of Russia senior state officials and oligarchs, past and present. From @mediazzzona.
Included: Yeltsin’s daughter and granddaughter, Peskov’s daughter and ex-wife, Shoigu’s future son-in-law (wow!), Chemezov’s son, Abramovich’s daughter
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

sparklyslo ::

Meni se pa zdi fenomen, kako na so forumih anonimno glasni razni rusofilski fani, tudi na rtv.slo je podobno. Eni in isti tipi se dan za dnem derejo ene in iste stvari in hocejo dajati obcutek, da so v vecini. Naj vam razjasnim, Slovenci smo v NATU in ne drzimo z diktatorjem iz Moskve, pa ceprav se vas nekaj se tako trudi ponavljati ene in iste floskule o zarotah. Nasprotno misleci ste v veliki manjsini, zato se pa oglasate na forumu, ker vas v resnicnem zivljrnju nihce ne jebe pet posto. ?

Buggy ::

Me zanima koga boš obtožil, če bo rus prvi napadel nato države?


Napadel jih zaenkrat NE BO, ker si tega ne upajo privosciti. Kot sem rekel, ko bo nek podoben samodrzec drzave, ki je trenutno v NATU zacel podobne rusko "mirovniske" misije proti marginalcem v svoji regiji, se bodo rusi pac opredelili in potem imeli povod za ponovno branjenje nekih namisljenih intersov in nadaljevanju svoje agende. Stvri so dodelane (Putin ni idot) in zadeve se ne bodo dogajle random, tako da naslednjih 14 dni je kljucnih...zal tokrat res!

Velki ::

Narod enostavno ne razume da je edina podlaga za prikaz moči močno in predvsem čim bolj globalno neodvisno gospodarstvo in nagrajevanje delovnega uspeha. Če bi se tega držali zadnjih 20 let bi lahko sedaj Putinu (+Kitajski) nabili take sankcije da ne bi zdržali enega meseca! Močnega gospodarstva ne boš dosegel z tem da ima 3/4 upokojencev iste pokojnine kot ima plačo en dober delavec. Enega politika v Sloveniji ni sposobnega reči bobu bob in udariti po mizi! Zakaj? Ker je narod tak! Ne moremo več živeti v Evropski pravljici kjer bomo vsi v pisarnah in bodo imeli upokojenci večje pokojnine kot delavci ali celo veliko inženirjev... Taka pravljica se lahko obnese le na kratki rok... No hočem povedati da na tak način ne bo mladih ki bodo pripravljeni braniti svojo domovino...
Pa ne govorim o delavcih za trakom (tudi tej si zaslužijo dostojno plačo), govorim o pravih delavcih, tistih ki skupaj z inženirji izdelujejo dobre produkte in držijo gor še tisto nekaj prave industrije ki jo še imamo...
Koga bomo tisti z še kančkom razuma branili? Schwaba, Janšo, Bezosa, Putina, Bourlo, upokojence ki so hodili v pokoj pri 40-ih in v celem življenju niso naredili toliko kot jaz v 5 letih? Dame ki se zaradi politike Evrope pasejo po pisarnah za večje plače kot prej omenjeni delavci in se fukarijo z top 1%?
Ne hvala, za tako prihodnost ne bom dal življenja... Lahko pa se greste boriti upokojenci in tisti ki si sedaj grejete stolčke v javnem sektorju, vam bomo mi puške dobavljali. ;((

Meizu ::

Frka v Kijevu

connel ::

Alarm ja.

carovnik1900 ::

sparklyslo je izjavil:

Meni se pa zdi fenomen, kako na so forumih anonimno glasni razni rusofilski fani, tudi na rtv.slo je podobno. Eni in isti tipi se dan za dnem derejo ene in iste stvari in hocejo dajati obcutek, da so v vecini. Naj vam razjasnim, Slovenci smo v NATU in ne drzimo z diktatorjem iz Moskve, pa ceprav se vas nekaj se tako trudi ponavljati ene in iste floskule o zarotah. Nasprotno misleci ste v veliki manjsini, zato se pa oglasate na forumu, ker vas v resnicnem zivljrnju nihce ne jebe pet posto. ?


ali pa je ravno obratno. si pomislil na to?

Pac-Man ::

carovnik1900 je izjavil:

Tulsi je nasploh eden redkih glasov razuma v Zda.

Mimogrede a je kje kaka stran, kjer dejansko na zemljevidu kaže stanje na bojišču?


Kar pozabi povedat je, da so TV postaje, stranke & posamezniki pro-kremeljski. Zadnji trije dnevi tako stvar postavijo v malo drugačno luč.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

korenje3 ::

carovnik1900 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

mailer je izjavil:

Slučajno naletel na tole: .


jap. zato ker je mali nacistek. ameriški plačanec. Po moje so mu američani obljubili, da ga bojo rešili, do takrat mora pa naredit čim več škode rusiji.


Tulsi je nasploh eden redkih glasov razuma v Zda.

Mimogrede a je kje kaka stran, kjer dejansko na zemljevidu kaže stanje na bojišču?


https://liveuamap.com/

tale, sam je pro-ukrainska stran oz. pro-zahodna. Lastnik je pa ukrajinec.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Buggy ::

Tonin bojda ze novaci vojsko za branjenje NATO interesov. Zdej pa da vidim roke vseh keyborad warriorjev. Fikcija se pocasi spreminja v realnost, ko bo potrebno kaj tudi narediti.

Meizu ::

Jap trenutno je v Kijevu nek shelling oziroma bombardiranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

korenje3 ::

Buggy je izjavil:

Me zanima koga boš obtožil, če bo rus prvi napadel nato države?


Napadel jih zaenkrat NE BO, ker si tega ne upajo privosciti. Kot sem rekel, ko bo nek podoben samodrzec drzave, ki je trenutno v NATU zacel podobne rusko "mirovniske" misije proti marginalcem v svoji regiji, se bodo rusi pac opredelili in potem imeli povod za ponovno branjenje nekih namisljenih intersov in nadaljevanju svoje agende. Stvri so dodelane (Putin ni idot) in zadeve se ne bodo dogajle random, tako da naslednjih 14 dni je kljucnih...zal tokrat res!


Taki so kvečjemu američani.
Izkoristili so šibkost rusije in napadli srbijo. Potem podpirali teroriste v siriji.

Si predstavljate da rusija napade kuvajt, katar... medtem ko so ameriške baze tm?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

connel ::

Nisem vedel da je bila v Srbiji ruska baza o.O Matr so jo dobr skrival.

redtech ::

Tucker res zadane te svoje rojake :)

Jarno ::

korenje3 je izjavil:

Buggy je izjavil:

Me zanima koga boš obtožil, če bo rus prvi napadel nato države?


Napadel jih zaenkrat NE BO, ker si tega ne upajo privosciti. Kot sem rekel, ko bo nek podoben samodrzec drzave, ki je trenutno v NATU zacel podobne rusko "mirovniske" misije proti marginalcem v svoji regiji, se bodo rusi pac opredelili in potem imeli povod za ponovno branjenje nekih namisljenih intersov in nadaljevanju svoje agende. Stvri so dodelane (Putin ni idot) in zadeve se ne bodo dogajle random, tako da naslednjih 14 dni je kljucnih...zal tokrat res!


Taki so kvečjemu američani.
Izkoristili so šibkost rusije in napadli srbijo. Potem podpirali teroriste v siriji.

Si predstavljate da rusija napade kuvajt, katar... medtem ko so ameriške baze tm?


Ja tri korenčke v tazadnjo bi dobili!
#65W!

Buggy ::

@korenje3:

"If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."

zivljenje v mehurcku se tudi zate koncuje, ce mislis da je to kar dela Putin pravilno.

Pac-Man ::

Harkiv (1.4M ruskogovorečih), raketna kasetna artilerija (blazno nenatančno), 100m od otroške bolnice, pri belem dnevu, dashcam:

https://twitter.com/CITeam_en/status/14...

Ampak oni sekajo samo po vojaških ciljih. Fuck those fuckers.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BorutO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki razumemo namero in razloge Putina, nas ne skrbi.


Ti pa res veš ogromno, ki si iz kavča tu gor ... tam pa so ljudje, ki imajo vse mogoče skrite agente, teorije in ne vem kaj še vse za podatke, pa ne vejo več od tebe? Ti veš putinove namere, čeprav je putin par dni nazaj še razlagal, da nima namena napasti ukrajine .. Potem pa si kar naenkrat premisli ... to niso namere, ampak nenadna odločanja. Še ti si verjel, da putin ne bo napadel ukrajine, danes pa že veš kakšne so bile takrat njegove namere. Daj ne nabijaj.

korenje3 ::

Buggy je izjavil:

@korenje3:

"If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."

zivljenje v mehurcku se tudi zate koncuje, ce mislis da je to kar dela Putin pravilno.


žal si ti v mehurčku. ozkogled. to hočejo američani, butasto populacijo, ki bo delala vse za elito v washingtonu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

BorutO ::

Pac-Man je izjavil:

Harkiv (1.4M ruskogovorečih), raketna kasetna artilerija (blazno nenatančno), 100m od otroške bolnice, pri belem dnevu, dashcam:

https://twitter.com/CITeam_en/status/14...

Ampak oni sekajo samo po vojaških ciljih. Fuck those fuckers.


Ta avto je bulletproof ...

Buggy ::

"butasto populacijo" predstavljas edino ti in to zelo nazorno :))

dejansko so Svedi in Finci zdej najbolj v precepu. Ce se ne opredelijo na NATO stran so fucked up, ce ne so na istem kot Ukraina. Putin ne spostuje nobenega dogovora.

mtosev ::

A je realno pričakovati, da je Putinov režim kdaj sesuje? Ja vem bolj realno je da bo do konca lajfa tam.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Grega3 ::

Kolikor gledam bombardirajo vsa večja vojaška letališča... Najbrž jutri pridejo okrepitve preko teh letališč

redo ::

Fritz je izjavil:

Jaz sem se norčeval iz vaših 'zanesljivih obveščevalnih podatkov ZDA' s katerimi ste invazijo napovedovali in nato premikali vsak dan. In še vedno sem prepričan, da bi se tedaj še dalo kaj narediti, če tako Ukrajina kot ZDA, NATO in EU ne bi šli še naprej gluho in agresivno proti Rusiji.

Še vedno si prepričan, da se je dalo nekaj narediti glede invazije, za katero si verjel, da je ne bo? A ti si se priselil od nekod, kjer osnovna šola ni bila obvezna?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redo ()

Buggy ::

mtosev je izjavil:

A je realno pričakovati, da je Putinov režim kdaj sesuje? Ja vem bolj realno je da bo do konca lajfa tam.


je ja...tako da ga lastni narod zvlece na ulico in opravi z njim, kar se pocasi ze dogaja.

korenje3 ::

Buggy je izjavil:

"butasto populacijo" predstavljas edino ti in to zelo nazorno :))

dejansko so Svedi in Finci zdej najbolj v precepu. Ce se ne opredelijo na NATO stran so fucked up, ce ne so na istem kot Ukraina. Putin ne spostuje nobenega dogovora.


70 let jih rusi niso napadli, ker niso v natu. zdej se pa po mnenju enga na slo-tech lahko zgodi da jih bodo napadli kar tako?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W
««
179 / 859
»»