» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
177 / 859
»»

nirburu ::

Dobra, res je.
Koliko zahodnih feminist se je javilo za na ukrajinsko fronto proti anti-lgbt, patriarhu Putinu?

...

Jah se mi je zdelo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

Valvoline ::

Voss je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Da ne pozabijo natovci:

Dejanska moc ekspozije je bila le 20% teoreticnega maksimuma, pa to v letu 61. Lahko le ugibamo kaj majo danes na voljo.


Ker Američani pa nimajo atomskega orožja ane hahaha. Area 51 pa obstaja zgolj za vojaške vaje :D

Nevem, če ti je jasno, da ZDA letno porabi skoraj 800 milijard dolarjev za vojsko, Rusija pa samo 60 mrd. $, kar je približno toliko kot Velika Britanija.

Ce upostevamo ruski standard, place itn je ruskih 60bn verjetno zelo podobnih jenkijevih 800bn.
;((

connel ::

Če verjameš v božička mogoče ja.

nirburu ::

A daj nehajte s temi nukicami. Nobene nukice ne bo, ker bo prej Putko visel čez okno v kremlju.

Meizu ::

Ce upostevamo ruski standard, place itn je ruskih 60bn verjetno zelo podobnih jenkijevih 800bn.
;((


Material, tehnologija ter ostalo stane isto tu ali tam. Ne moreš primerjat teh dveh budgetov. Niti v sanjah ne.

bbbbbb2015 ::

enemon je izjavil:


Zelensky: od komedijanta do... Twitter vojnega influencerja. A Instagram ima tudi?


Sem že večkrat rekel, da Zelensky ni nek presežek. Vendar pa v Avganistanu je morala vojakov neskončno padla, ko so slišali, da je predsednik pobral šila in kopita in pobegnil. Zakaj pa bi se potem oni izpostavljali?

To gre za čisto psihologijo boja oz. vojskovanja. To je recimo Rommel delal. Bil z vojaki, jedel vojaško hrano(porcije).

Seveda to prinaša nevarnost, da te zajamejo ali ustrelijo. Ampak saj tej nevarnosti je izpostavljen čisto vsak vojak.

Zato je prav, da dela selfije.

Buggy ::

nirburu je izjavil:

A daj nehajte s temi nukicami. Nobene nukice ne bo, ker bo prej Putko visel čez okno v kremlju.


to je v bistvu edina resitev trenutne situacije. Rusi ga morajo zvlect ven z njegove zlate palace in mu soditi sami!

Voss ::

Finland or Sweden joining Nato would spark Russian response: Russia warns

Bo rusija tudi tja napotila kakšno mirovno operacijo? Finska in Švedska bi že danes morale vložiti prijavo in biti sprejeti, pa, da vidimo Ruse.

Čas je za European Army.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Valvoline ::

Hipoteticni scenarij, putko rukne johnsonu 100 megatonko, vi ste biden, na mizi sta 2 opcije, 1 lansiranje jedrskega arsenala konec clovestva ter civilizacije, 2. globalna kapitulacija.
Moje mnenje (upam seveda da ne pride do tega), 5% moznost lansiranje arsenala, 95% kapitulacija.
;((:)

Zgodovina sprememb…

mackilla ::

Valvoline je izjavil:

Hipoteticni scenarij, putko rukne johnsonu 100 megatonko, vi ste biden, na mizi sta 2 opcije, 1 lansiranje jedrskega arsenala konec clovestva ter civilizacije, 2. globalna kapitulacija.
Moje mnenje (upam seveda da ne pride do tega), 5% moznost lansiranje arsenala, 95% kapitulacija.
;((:)

A veš, da imajo tudi Angleži jedersko orožje?

Voss ::

Valvoline je izjavil:

Hipoteticni scenarij, putko rukne johnsonu 100 megatonko, vi ste biden, na mizi sta 2 opcije, 1 lansiranje jedrskega arsenala konec clovestva ter civilizacije, 2. globalna kapitulacija.
Moje mnenje (upam seveda da ne pride do tega), 5% moznost lansiranje arsenala, 95% kapitulacija.
;((:)


Nesmiselno sploh to razpravljati, škoda debate.

styrian ::

Boris ima 3 jedrske podmornice, lahko mimogrede zradira Moskvo.

Meizu ::

Voss je izjavil:

Finland or Sweden joining Nato would spark Russian response: Russia warns

Bo rusija tudi tja napotila kakšno mirovno operacijo? Finska in Švedska bi že danes morale vložiti prijavo in biti sprejeti, pa, da vidimo Ruse.

Čas je za European Army.


Jaz tudi nisem za vojno, daleč od tega, ampak vse bolj se zdi, da je treba vzpostaviti nek jasen odpor, da se jim da jasno vedeti, da nimajo kaj prčkat tam, kjer ni treba. Ker drugače bo sledilo preveč zgledov in potem bo še VELIKO hujše kot sedaj. In to me skrbi.

enemon ::

Mene je bolj strah, da ne bo Biden kakšne nukice ponesreči sprožil. Ko bo probaval, kateri gumb je za kaj ...

styrian je izjavil:

Boris ima 3 jedrske podmornice, lahko mimogrede zradira Moskvo.


Samo a je Boris Rus? Pač ime pa to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Pac-Man ::

Dvoličneži je izjavil:

Ženske bežijo moške ne spustijo... feministk pa nikjer

Menda je vžgalo po nastanitvi vojakinj. 11 mrtvih.

https://twitter.com/olex_scherba/status...
Zelensky: today we lost 137 military, including 10 officers. All defenders of the Snake island are dead.
There have been reports about 11 female soldiers who died after Putin’s missile hit their barracks.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

nirburu ::

Mene pa zanima, zakaj Klaus pravi, da je bil Putko eden od njegovih young leaderjev. In zakaj se je vojna začela takoj po koroni?

V-i-p ::

Miha Kordiš:
Se lahko prosim neha to obešanje Putina za moj vrat? Prosim? Človek je avtokrat in skrajni desničar na čelu fašistoidnega režima, vdor v Ukrajino pa obsodbe vreden ??

Kar pa ne spremeni dejstva, da nam v domovini po grlu tlačijo interpretacije, ki zvajajo celoten konflikt v Ukrajini na psihopatologijo enega človeka. Kot da politiko poganjajo osebnostne lastnosti, ne pa interesi. In ti niso enoznačni, cilj destabilizacije na vzhodu Evrope zasleduje v prvi vrsti NATO pakt z namenom obkoljevanja Rusije. V slučaju Ukrajine je več let kuril Kijev v proksi vojno z Rusijo, ko se je ta odzvala pa ga je pustil na cedilu. Kako se argument bere kot opravičevanje Putina mi ni jasno - ker ni. Je le razlaga interesov, ki konflikt poganjajo, s poudarkom na vzroku, ne posledici.

Zakaj jo tako neumorno ponavljam in postavljam v prvi plan? Ker je slikanje konflikta kot osebnostne motnje ali abstraktnega ekspanzionizma ne le netočno, ampak tudi propagandna linija jastrebov NATO pakta in ekstremno nevarno. Če je problem izoliran kot rezanje teritorija iz ljubega miru ali nori posameznik na vrhu države, potem je logični sklep, da se ga z mišicami zaustavi - oziroma klic k vojni z Rusko federacijo. Natančno nasprotno od tega, kar je v interesu delovnih ljudi: čimprejšnja zaustavitev ognja, vojaški umik, de-eskalacija, mir in pogajanja.

Ja, argument je malo bolj kompleksen, v njem ni dobrih fantov. A zapomnite si: delovni ljudje imajo svojega sovražnika doma, vsak v svojem vladajočem razredu. Naša prva naloga je, da prepoznamo bulšit, s katerim nas pita in zavrnemo propagando, ki bi nas zvlekla v vojno.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

recmajkemi ::

Valvoline je izjavil:

Hipoteticni scenarij, putko rukne johnsonu 100 megatonko, vi ste biden, na mizi sta 2 opcije, 1 lansiranje jedrskega arsenala konec clovestva ter civilizacije, 2. globalna kapitulacija.
Moje mnenje (upam seveda da ne pride do tega), 5% moznost lansiranje arsenala, 95% kapitulacija.
;((:)

Tisti, ki odločajo o pritiskih na gumb so pripravljeni na kako sezono pod zemljo.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Tatankas ::

Valvoline je izjavil:

Hipoteticni scenarij, putko rukne johnsonu 100 megatonko, vi ste biden, na mizi sta 2 opcije, 1 lansiranje jedrskega arsenala konec clovestva ter civilizacije, 2. globalna kapitulacija.
Moje mnenje (upam seveda da ne pride do tega), 5% moznost lansiranje arsenala, 95% kapitulacija.
;((:)


In kako bo jo spravil tja?

Daj nehaj sanjat. Vsako letalo, ki bo vstopilo v zračni prostor članice bo sestreljeno v nekaj minutah.

Zahod se je končno zavedel, da mora nastopit odločno in brez zavlačevanja.

5 NATO držav že od včeraj pošilja vse vrste orožja v Ukrajino, ki bo deployano verjetno danes ali jutri(predvsem protizračni sistemi).

Vikend bo prekleto krvav.

nirburu ::

Eno taktično vprašanje.
Zakaj vozijo po cestah vojaške kolone, še posebej UKR?
A ni logično, da z rusko air-superiority so te lahka tarča?

Ni bolj smiselno prevažat opremo v civilnih avtih? Ali posamezno, da se ne splača trošit bombe.

carovnik1900 ::

V-i-p je izjavil:

Miha Kordiš:
Se lahko prosim neha to obešanje Putina za moj vrat? Prosim? Človek je avtokrat in skrajni desničar na čelu fašistoidnega režima, vdor v Ukrajino pa obsodbe vreden ??

Kar pa ne spremeni dejstva, da nam v domovini po grlu tlačijo interpretacije, ki zvajajo celoten konflikt v Ukrajini na psihopatologijo enega človeka. Kot da politiko poganjajo osebnostne lastnosti, ne pa interesi. In ti niso enoznačni, cilj destabilizacije na vzhodu Evrope zasleduje v prvi vrsti NATO pakt z namenom obkoljevanja Rusije. V slučaju Ukrajine je več let kuril Kijev v proksi vojno z Rusijo, ko se je ta odzvala pa ga je pustil na cedilu. Kako se argument bere kot opravičevanje Putina mi ni jasno - ker ni. Je le razlaga interesov, ki konflikt poganjajo, s poudarkom na vzroku, ne posledici.

Zakaj jo tako neumorno ponavljam in postavljam v prvi plan? Ker je slikanje konflikta kot osebnostne motnje ali abstraktnega ekspanzionizma ne le netočno, ampak tudi propagandna linija jastrebov NATO pakta in ekstremno nevarno. Če je problem izoliran kot rezanje teritorija iz ljubega miru ali nori posameznik na vrhu države, potem je logični sklep, da se ga z mišicami zaustavi - oziroma klic k vojni z Rusko federacijo. Natančno nasprotno od tega, kar je v interesu delovnih ljudi: čimprejšnja zaustavitev ognja, vojaški umik, de-eskalacija, mir in pogajanja.

Ja, argument je malo bolj kompleksen, v njem ni dobrih fantov. A zapomnite si: delovni ljudje imajo svojega sovražnika doma, vsak v svojem vladajočem razredu. Naša prva naloga je, da prepoznamo bulšit, s katerim nas pita in zavrnemo propagando, ki bi nas zvlekla v vojno.

Kaj pa Kordiš zadnje čase je? celo kaj pametnga pove

Pac-Man ::

V-i-p je izjavil:


Miha bi bil odličen kolaborator, ki se ne bi pustil zvleč v hosto. Ker je malo bolj kompleksno.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Valvoline ::

Frisna novica na fb, rusi ze pripeljal FOABe z lansirnimi rampami v UA?

BorutO ::

Voss je izjavil:

Finland or Sweden joining Nato would spark Russian response: Russia warns

Bo rusija tudi tja napotila kakšno mirovno operacijo? Finska in Švedska bi že danes morale vložiti prijavo in biti sprejeti, pa, da vidimo Ruse.

Čas je za European Army.

jaz sem zelo prepričan, da če rusija napade ti dve državi, se bo nato vpletel v vojno. Ti dve državi sta povsod pri vrhu med priljubljenosti, v gospodarstvu, itd itd ... Tihi zavezniki zahoda. Švedi in finci niso ukrajina ... Švedi imajo bolj naprednejše orožje od ukrajincev, pa še v drugi svetovni vojni so se kar lepo borili proti rusom in nemcem ...

Fritz ::

PacificBlue je izjavil:

BorutO je izjavil:

Zakaj noben rusofl ne poda mnenja ruskega tankista, ki je namerno in z velikim veseljem povozil civilista?


Civilist je preživel. Morda je tankist doživel smrt soborca, in je njegovo dojemanje čisto nekaj drugega, kot ti ali jaz misliva.

Kot prvo ni šlo za tank, temveč MT-LB nosilec PZO sistema Strela-10. In šlo je za Ukrajinsko vozilo. Kako točno je prišlo do nesreče ne vem, ker so informacije zmedene. Oklepnik je sledil tovornjaku s protiletalskim topom ZU-23. Nedaleč od tam kjer je povozil avto so ustrelili voznika tovornjaka, ki je imel na sebi ukrajinsko uniformo (so slike), ustrelili pa naj bi tudi voznika oklepnika (ni potrditve). Potem so nekaj sporočali, da je šlo za ruska saboterja ampak tista uradna 'poročila' je treba jemati z goro soli.

https://twitter.com/hamzasiad_m/status/...

Nižje dol so daljši posnetki, kjer je tudi tovornjak.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

meho7 ::

BorutO je izjavil:

Zakaj noben rusofl ne poda mnenja ruskega tankista, ki je namerno in z velikim veseljem povozil civilista?

Ker tisto ni bil rus?
https://www.reddit.com/r/InvasionOfUkra...

IL_DIAVOLO ::

Voss je izjavil:

Finland or Sweden joining Nato would spark Russian response: Russia warns

Bo rusija tudi tja napotila kakšno mirovno operacijo? Finska in Švedska bi že danes morale vložiti prijavo in biti sprejeti, pa, da vidimo Ruse.

Čas je za European Army.


Ali pa ukinit NATO. Nic dobrega od te organizacije.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Rusi bodo naredili vse, da bodo uničili ukrajince ... pa če bo treba, se bodo kamuflirali v njihova vozila. Dvakrat tudi ni za rečti, da je v ukrajinski vojski kakšen rus, ki drži z rusi, namesto z ukrajino, kateri služi.

Imajo američano moab ... imajo bombe, ki predrejo globoko pod bunker pod zemljo in se šele takrat aktivira. Bog ve kakšna orožja še imajo američani. Recimo zdaj vedno več njihovih letal uporablja lasersko orožje, sem že pozabil kako se mu reče, ampak na testiranjih je lepo učinkovito. Že marsikaj so sestrelili na testiranjih. Imajo recimo tudi tehnologijo, ki strelja visoke frekvence, da uniči nasprotnikove električne naprave. in bog ve kaj še je vse, česar ne vemo ... in sem 100% prepričan, da američani hranijo najhujša orožja prav za vojno z rusijo, ker enkrat bo zagotovo prišlo do tega, če ne zdaj kmalu, pa enkrat v tem ali pa naslednjem stoletju ...

Buggy ::

Tista z oklepnikom, ki je zgazil civilni avto je v vsakem primeru, ne glede na to cigavo je bilo - nesreca, ker ko v ovinku "driftas" par 10 tonsko vozilo na trdi plastiki ali celo zeleznih gosenicah ob takem navoru motorja in vztrajnosti, tega ne bos razresil, tudi ce bi zelel. Move on!

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

V-i-p je izjavil:


Miha bi bil odličen kolaborator, ki se ne bi pustil zvleč v hosto. Ker je malo bolj kompleksno.


Odličen intervju z Janezom Stanovnikom:
https://web.archive.org/web/20150210010...

Ko so bili švabi zadnjič na obisku so vse sodelujoče strani v Osvobodilni fronti priznale primat Partije, ker je bila takrat zaradi tradicije ilegale najbolje organizirana. Kljub vsemu sranju in problemom ki so sledili po vojni. Ni bilo nič "bolj kompleksno".
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Valvoline ::

:D

:))

carovnik1900 ::

BorutO je izjavil:

Rusi bodo naredili vse, da bodo uničili ukrajince ... pa če bo treba, se bodo kamuflirali v njihova vozila. Dvakrat tudi ni za rečti, da je v ukrajinski vojski kakšen rus, ki drži z rusi, namesto z ukrajino, kateri služi.

Imajo američano moab ... imajo bombe, ki predrejo globoko pod bunker pod zemljo in se šele takrat aktivira. Bog ve kakšna orožja še imajo američani. Recimo zdaj vedno več njihovih letal uporablja lasersko orožje, sem že pozabil kako se mu reče, ampak na testiranjih je lepo učinkovito. Že marsikaj so sestrelili na testiranjih. Imajo recimo tudi tehnologijo, ki strelja visoke frekvence, da uniči nasprotnikove električne naprave. in bog ve kaj še je vse, česar ne vemo ... in sem 100% prepričan, da američani hranijo najhujša orožja prav za vojno z rusijo, ker enkrat bo zagotovo prišlo do tega, če ne zdaj kmalu, pa enkrat v tem ali pa naslednjem stoletju ...

pozabljaš še najmočnejše orožje, čipi pa 5g signali.

tilen03 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Voss je izjavil:

Finland or Sweden joining Nato would spark Russian response: Russia warns

Bo rusija tudi tja napotila kakšno mirovno operacijo? Finska in Švedska bi že danes morale vložiti prijavo in biti sprejeti, pa, da vidimo Ruse.

Čas je za European Army.


Ali pa ukinit NATO. Nic dobrega od te organizacije.

To ni res. Je pa tako, da določene države ne morejo biti članice, razen če je namen članstva na hitro vpozstaviti povod za vojno.

Fritz ::

BorutO je izjavil:

Rusi bodo naredili vse, da bodo uničili ukrajince ... pa če bo treba, se bodo kamuflirali v njihova vozila. Dvakrat tudi ni za rečti, da je v ukrajinski vojski kakšen rus, ki drži z rusi, namesto z ukrajino, kateri služi.

Imajo američano moab ... imajo bombe, ki predrejo globoko pod bunker pod zemljo in se šele takrat aktivira. Bog ve kakšna orožja še imajo američani. Recimo zdaj vedno več njihovih letal uporablja lasersko orožje, sem že pozabil kako se mu reče, ampak na testiranjih je lepo učinkovito. Že marsikaj so sestrelili na testiranjih. Imajo recimo tudi tehnologijo, ki strelja visoke frekvence, da uniči nasprotnikove električne naprave. in bog ve kaj še je vse, česar ne vemo ... in sem 100% prepričan, da američani hranijo najhujša orožja prav za vojno z rusijo, ker enkrat bo zagotovo prišlo do tega, če ne zdaj kmalu, pa enkrat v tem ali pa naslednjem stoletju ...

Daj nehajte s temi otročjimi merjenji orožnega penisa. Tega se lahko Američani gredo z Iračani, z Rusi pa bi reč zelo hitro eskalirala na jedrsko raven in potem je globalni game over. Tega ne bo, Američani in NATO ne bodo branili Ukrajine.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

tilen03 ::

Fritz je izjavil:

Tega ne bo, Američani in NATO ne bodo branili Ukrajine.

To bi pomenilo napoved vojne Rusiji.

Voss ::

Fritz je izjavil:

BorutO je izjavil:

Rusi bodo naredili vse, da bodo uničili ukrajince ... pa če bo treba, se bodo kamuflirali v njihova vozila. Dvakrat tudi ni za rečti, da je v ukrajinski vojski kakšen rus, ki drži z rusi, namesto z ukrajino, kateri služi.

Imajo američano moab ... imajo bombe, ki predrejo globoko pod bunker pod zemljo in se šele takrat aktivira. Bog ve kakšna orožja še imajo američani. Recimo zdaj vedno več njihovih letal uporablja lasersko orožje, sem že pozabil kako se mu reče, ampak na testiranjih je lepo učinkovito. Že marsikaj so sestrelili na testiranjih. Imajo recimo tudi tehnologijo, ki strelja visoke frekvence, da uniči nasprotnikove električne naprave. in bog ve kaj še je vse, česar ne vemo ... in sem 100% prepričan, da američani hranijo najhujša orožja prav za vojno z rusijo, ker enkrat bo zagotovo prišlo do tega, če ne zdaj kmalu, pa enkrat v tem ali pa naslednjem stoletju ...

Daj nehajte s temi otročjimi merjenji orožnega penisa. Tega se lahko Američani gredo z Iračani, z Rusi pa bi reč zelo hitro eskalirala na jedrsko raven in potem je globalni game over. Tega ne bo, Američani in NATO ne bodo branili Ukrajine.


NATO allies to provide more weapons to Ukraine, Stoltenberg says

Bomo videli...

Fritz ::

Voss je izjavil:


NATO allies to provide more weapons to Ukraine, Stoltenberg says

Bomo videli...

Že do sedaj ni bilo kaj veliko. Le prodati so jim želeli veliko. In kam bodo to pripeljali in kako? Bo tedaj ostalo še kaj od Ukrajine?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

BorutO ::

To, da rusi še vedno niso prišli do zelenskega, je nočna mora putina, ker zaradi tega se sankcije kar vrstijo in gospodarstvo bo dobesedno oplelo. Njemu ne bo hudega, ima milijarde nakradenega, ruski narod bo padel v rang indije, kjer bodo delali za par evrov na dan.

Putinu že teče voda v grlo, zato more čim prej priti do zelenskega, v nasprotnem primeru bo rusija ostala popolnoma izolirana iz zahodnih držav, takrat bi se znalo putinu še bolj utrgati in kmalu zatem še napasti litvo, latvijo in estonijo ...

connel ::

Tudi če ga, sankcij ne bo kar tako konec.

IL_DIAVOLO ::

Kot pravim, hiter poraz Ukraine je ključen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Fritz ::

BorutO je izjavil:

To, da rusi še vedno niso prišli do zelenskega, je nočna mora putina, ker zaradi tega se sankcije kar vrstijo in gospodarstvo bo dobesedno oplelo. Njemu ne bo hudega, ima milijarde nakradenega, ruski narod bo padel v rang indije, kjer bodo delali za par evrov na dan.

Putinu že teče voda v grlo, zato more čim prej priti do zelenskega, v nasprotnem primeru bo rusija ostala popolnoma izolirana iz zahodnih držav, takrat bi se znalo putinu še bolj utrgati in kmalu zatem še napasti litvo, latvijo in estonijo ...

Ne vem kje pobirate take utrgane. Rusi so že toliko časa pod sankcijami, da so se prilagodili in v takšni meri navezali na Azijo, da sankcije lahko prenesejo. Baltov pa ne bo napadel, ker NATO, ker jedrska vojna, ker game over. Ne vem kaj vam ni jasno.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

harvey ::

Bravo Anja Kopač, čakamo še ZJ

 anja kopac

anja kopac

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Valvoline ::

connel je izjavil:

Tudi če ga, sankcij ne bo kar tako konec.

Ma kake sankcije, ce pa bojo to bo epski sverc milijarde evrov/dolarjev blaga/denarja na dan. Prava poslovna priloznost za iznajdljive.

mackilla ::

Valvoline je izjavil:

connel je izjavil:

Tudi če ga, sankcij ne bo kar tako konec.

Ma kake sankcije, ce pa bojo to bo epski sverc milijarde evrov/dolarjev blaga/denarja na dan. Prava poslovna priloznost za iznajdljive.

Od tega navaden Rus ne bo imel nič. Si bo pa kakšen oligarh lahko kupil dodatno jahto.

FilipF ::

Najbolj me skrbi, ker so se tokrat pravila igre spremenila. Vsi se veselimo sankcij, ki jih sprejemamo proti Rusom. Tokrat so Rusi napovedali, da bodo tudi oni odgovorili s sankcijami vsem , ki so jih uvedli njim. Eksplicitno so povedali, da bodo to sankcije, ki bodo najbolj bolele. Zaenkrat so po mojih informacijah sprejeli samo eno sankcijo, trajno so zaprli svoj zračni prostor za prelete vseh UK letal. Energente bodo še vedno prodajali zainteresiranim kupcem, niso pa povedali valute v kateri bodo prodajali niti akcijske cene. Glede na to, da so imeli čas zadnjih 10 let naštudirat kaj bo najbolj bolelo in na kaj nismo pripravljeni nisem optimist. Upam, da Rusi in Kitajci čimprej prodajo dolarske devizne rezerve. Potem bo pokalo na drugi celini, Ukrajina in Tajvan bosta pozabljena, no mi pa še vedno pod sankcijami, v hudi recesiji... Nič dobrega se ne obeta.

harvey ::

FilipF je izjavil:

Nič dobrega se ne obeta.


Potem pa primerjaj tole politično vizionarstvo izpred nekaj dni s tvojim zapisom.

 vizionarsko

vizionarsko

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

korenje3 ::

Danes je bil produktiven dan za rusijo:

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jb_j ::

Ma Putin je navadna Pićkica,
zakaj ne meče bomb in raket na mojo/našo bajto?

Telbanc ::

FilipF je izjavil:

Najbolj me skrbi, ker so se tokrat pravila igre spremenila. Vsi se veselimo sankcij, ki jih sprejemamo proti Rusom. Tokrat so Rusi napovedali, da bodo tudi oni odgovorili s sankcijami vsem , ki so jih uvedli njim. Eksplicitno so povedali, da bodo to sankcije, ki bodo najbolj bolele. Zaenkrat so po mojih informacijah sprejeli samo eno sankcijo, trajno so zaprli svoj zračni prostor za prelete vseh UK letal. Energente bodo še vedno prodajali zainteresiranim kupcem, niso pa povedali valute v kateri bodo prodajali niti akcijske cene. Glede na to, da so imeli čas zadnjih 10 let naštudirat kaj bo najbolj bolelo in na kaj nismo pripravljeni nisem optimist. Upam, da Rusi in Kitajci čimprej prodajo dolarske devizne rezerve. Potem bo pokalo na drugi celini, Ukrajina in Tajvan bosta pozabljena, no mi pa še vedno pod sankcijami, v hudi recesiji... Nič dobrega se ne obeta.


Če ni plačilnega sistema, ni nafte in plina. Kre jih ne moremo plačat...britancem in amričanom se jebe, ker majo svoj plin. In nafto. Italija ma 40% štroma iz plinskih elektraren, mi izvozimo v Rusijo več ko milijardo. Tam nekje. Potem gre za umetna gnojila,,redke kovine.....štala bo, EU nekaj v ihti sprejema, kar lahko vodi do razpada sistema. Oziroma EU.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

harvey ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kot pravim, hiter poraz Ukraine je ključen.

Hočes reči, da je manj kot 14 dni ključnih.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------
««
177 / 859
»»