» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
162 / 859
»»

donvitoc ::

FACEBOOK ALLOWS PRAISE OF NEO-NAZI UKRAINIAN BATTALION IF IT FIGHTS RUSSIAN INVASION

https://theintercept.com/2022/02/24/ukr...

FACEBOOK WILL TEMPORARILY allow its billions of users to praise the Azov Battalion, a Ukrainian neo-Nazi military unit previously banned from being freely discussed under the company's Dangerous Individuals and Organizations policy, The Intercept has learned.

The policy shift, made this week, is pegged to the ongoing Russian invasion of Ukraine and preceding military escalations. The Azov Battalion, which functions as an armed wing of the broader Ukrainian white nationalist Azov movement, began as a volunteer anti-Russia militia before formally joining the Ukrainian National Guard in 2014; the regiment is known for its hardcore right-wing ultranationalism and the neo-Nazi ideology pervasive among its members.

primoz4p ::

Tudi vojna za vodo

Glavno mesto krimskega polotoka Simferopol je trenutno v krizi, saj mu primanjkuje vode. Pičle padavine so izpraznile skoraj vse rezervoarje in mesto je moralo uvesti omejeno uporabo vode, da bi preživeli zimsko sezono.


Pred kratkim so Ukrajinci opazili, da je jez, ki ga je zgradila Ukrajina na Severnokrimskem kanalu, prenehal zadrževati vodo iz Dnjepra in je ta začela uhajati na Krim.

Severnokrimski prekop je zagotavljal do 85% potreb Krima po sladki vodi. Po ponovni združitvi polotoka z Rusijo pa je Ukrajina prekinila oskrbo polotoka z vodo. Vprašanje oskrbe z vodo so reševali s pomočjo podzemnih virov in naravnih rezervoarjev, ki so v zadnjem letu zaradi majhne količine padavin postali bistveno plitvejši. Zaradi pomanjkanja vode v številnih regijah Krima je bil uveden režim oskrbe z vodo po hišah, oskrba z vodo v Simferopolu je bila v glavnem preusmerjena na arteške vire.

sparklyslo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Ti sigurno ne, ti bos zbežal v Srbijo. Slovenci se bomo pa uprli, kot se pac lahko bomo.


Ti se ne boš nobenemu uprl, si prevelika pičkica. Ulegel se boš, pa rit visoko nastavil, da te bo peder đusepe nabil diretno vanjo.

Sicer pa ne vem od kje tebi razlog, da bom jaz zbežal v srbijo? Kaj čem jaz tam, kot slovenec, delat? Jaz sem bil že v naši 10 dnevni vojni pred vojašnico, ko ste se eni še po zakloniščih skrival.


Ja, ti verjamem da si bil pred vojasnico, verjetno si navijal za velikosrbsko JLA, tako kot zdaj za veliko Rusijo, ki tepta clovekove pravice in napada mesta po ukrajini. Po prispevkih se ti vidi, da si mali zafrustrirani pezde, navijac Rusije in sovrazis vse kar ima pridih ZDA.


Narobe si razlagaš, ker si debil, idiot, pa še gnoj od človeka. Po mojih prispevkih se vidi to, da obsojam vaše dvojne vatle, ki so omogočili putinu, da dela sedaj karkoli hoče in ga nimate jajc ustaviti, ker je evropa brezjajčna, nato pa ravno tako. Savdska arabija je napadla jemen, pa nikome ništa, Amerika je napadla irak, sirijo, libijo, afganistan, srbijo in srbiji odtrgala kos države in naredila državo kosovo, pa spet nobenega odziva. Sedaj se pa vsi skupaj sprenevedate in delate neumne pa jamrate, ko je putin dojel, da lahko počne enako, pa mu nihče nič ne more.
S tem, ko ste podpiral ostale in jih niste kaznovali s sankcijami, ste dali zagon putinu. In vprašanje je, če se bo ustavil v ukrajini. Komot si še litvo, latvijo in estopnijo prisvoji, če ne celo poljske.
Ti s svojim pisanjem pa odkrito to podpiraš.


Ne ti nič ne obsojaš. Ti njegova diktatorska dejanja opravičuješ, češ saj Američani so še slabši, Ukrajinci so si sami krivi, ker niso hoteli diktatorja Putina za svojim vratom in so se hoteli povezati z EU in NATOM, to pa ne bi smeli, ker po tvojem bi morali poslušati kaj jim diktator Putin naroči kako naj živijo... bla bla bla

Aja pa Kosovo in Srbija stva tvoja bolečina, da ne pozabim

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

FACEBOOK WILL TEMPORARILY allow its billions of users to praise the Azov Battalion, a Ukrainian neo-Nazi military unit previously banned from being freely discussed under the company's Dangerous Individuals and Organizations policy, The Intercept has learned.


No vidite to je tista dvoličnost zahoda... in še kar nadaljujejo... lahko poveličujemo NAZI organizacijo, samo zato ker se borijo proti nekomu ki ga mi jebemo v glavo...

Epsko, verjetno to tukaj večina proti Rusiji spet razume in jim je ok, ne razumejo pa da pač putin ne bo pustil dfa se ga drka v glavo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

gozdar1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Ti sigurno ne, ti bos zbežal v Srbijo. Slovenci se bomo pa uprli, kot se pac lahko bomo.


Ti se ne boš nobenemu uprl, si prevelika pičkica. Ulegel se boš, pa rit visoko nastavil, da te bo peder đusepe nabil diretno vanjo.

Sicer pa ne vem od kje tebi razlog, da bom jaz zbežal v srbijo? Kaj čem jaz tam, kot slovenec, delat? Jaz sem bil že v naši 10 dnevni vojni pred vojašnico, ko ste se eni še po zakloniščih skrival.


Ja, ti verjamem da si bil pred vojasnico, verjetno si navijal za velikosrbsko JLA, tako kot zdaj za veliko Rusijo, ki tepta clovekove pravice in napada mesta po ukrajini. Po prispevkih se ti vidi, da si mali zafrustrirani pezde, navijac Rusije in sovrazis vse kar ima pridih ZDA.


Narobe si razlagaš, ker si debil, idiot, pa še gnoj od človeka. Po mojih prispevkih se vidi to, da obsojam vaše dvojne vatle, ki so omogočili putinu, da dela sedaj karkoli hoče in ga nimate jajc ustaviti, ker je evropa brezjajčna, nato pa ravno tako. Savdska arabija je napadla jemen, pa nikome ništa, Amerika je napadla irak, sirijo, libijo, afganistan, srbijo in srbiji odtrgala kos države in naredila državo kosovo, pa spet nobenega odziva. Sedaj se pa vsi skupaj sprenevedate in delate neumne pa jamrate, ko je putin dojel, da lahko počne enako, pa mu nihče nič ne more.
S tem, ko ste podpiral ostale in jih niste kaznovali s sankcijami, ste dali zagon putinu. In vprašanje je, če se bo ustavil v ukrajini. Komot si še litvo, latvijo in estopnijo prisvoji, če ne celo poljske.
Ti s svojim pisanjem pa odkrito to podpiraš.


V bistvu samo po ovinkih hočeš povedat, da privoščiš zahodu, torej sebi in da ne vidišš nič narobe če oputin nadaljuje začeto.
Od tod tudi želja po razpadu nata,..


Še en, ki si narobe razlaga. Kje kažem želje po razpadu nata? Malce preveč si domišljaš.
Bi pa vseeno rad EU vojsko, ki bi bila neodvisna od nata. Ampak EU je zbirokratizirana do konca. Toliko da tega ne bomo nikoli dosegli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

Ne ti nič ne obsojaš. Ti njegova diktatorska dejanja opravičuješ, češ saj Američani so še slabši, Ukrajinci so si sami krivi, ker niso hoteli diktatorja Putina za svojim vratom in so se hoteli povezati z EU in NATOM, to pa ne bi smeli, ker po tvojem bi morali poslušati kaj jim diktator Putin naroči kako naj živijo... bla bla bla


Narobe, ampak nekateri tu pač ne dojamete da se dejanja ne da gledati osamljeno ampak je to posledica vrste odločitev katere je diktirala USA...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

A to tako kot je bila odločitev Libijska, pa Iraška, pa Afganistanska, pa Sirijska?

V Libiji je bila vojna preden je NATO šel not. In šel je not pod UN-om. V Siriji isto. Afganistan da ne govorimo. Edino Irak je bil kolk tolk funkcionalen, ampak še zmeraj kriminalen.

Narobe, ampak nekateri tu pač ne dojamete da se dejanja ne da gledati osamljeno ampak je to posledica vrste odločitev katere je diktirala USA...

Še zmeraj ne razumem kaj ima to veze z Ukrajino. Bodi tudi ti dosleden in če imaš kaj proti invazijam Američanov, bi moral imet še bolj proti tudi tej.
Napadat sosede je itak še 100x bolj podlo kot tam neke talibane na drugem koncu sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Malidelničar ::

Baje, da so se boji za Kijev že začeli...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

carovnik1900 ::

Utk je izjavil:

A to tako kot je bila odločitev Libijska, pa Iraška, pa Afganistanska, pa Sirijska?

V Libiji je bila vojna preden je NATO šel not. In šel je not pod UN-om. V Siriji isto. Afganistan da ne govorimo. Edino Irak je bil kolk tolk funkcionalen, ampak še zmeraj kriminalen.

Narobe, ampak nekateri tu pač ne dojamete da se dejanja ne da gledati osamljeno ampak je to posledica vrste odločitev katere je diktirala USA...

Še zmeraj ne razumem kaj ima to veze z Ukrajino. Bodi tudi ti dosleden in če imaš kaj proti invazijam Američanov, bi moral imet še bolj proti tudi tej.
Napadat sosede je itak še 100x bolj podlo kot tam neke talibane na drugem koncu sveta.


sej eni obsojamo to invazijo, vi ameriških ne, to je razlika.
zakaj bi bilo manj podlo talibane napadat? a zato, ker jih ne vidiš? haha

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

Utk je izjavil:

A to tako kot je bila odločitev Libijska, pa Iraška, pa Afganistanska, pa Sirijska?

V Libiji je bila vojna preden je NATO šel not. In šel je not pod UN-om. V Siriji isto. Afganistan da ne govorimo. Edino Irak je bil kolk tolk funkcionalen, ampak še zmeraj kriminalen.

Narobe, ampak nekateri tu pač ne dojamete da se dejanja ne da gledati osamljeno ampak je to posledica vrste odločitev katere je diktirala USA...

Še zmeraj ne razumem kaj ima to veze z Ukrajino. Bodi tudi ti dosleden in če imaš kaj proti invazijam Američanov, bi moral imet še bolj proti tudi tej.
Napadat sosede je itak še 100x bolj podlo kot tam neke talibane na drugem koncu sveta.


tiste države ki jih je NATO zjebal so bile nekoč prijateljice Sovjetske zveze.
Zdaj je NATO kriv za zjebanje Ukrajine.

preprosto je.

IN ja, seveda smo ostro proti invazijam. Ampak treba je naredit nekaj korakov nazaj in pogledat kaj se je dogajalo, ne gledat samo Ukrajine.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

WizzardOfOZ je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Ti sigurno ne, ti bos zbežal v Srbijo. Slovenci se bomo pa uprli, kot se pac lahko bomo.


Ti se ne boš nobenemu uprl, si prevelika pičkica. Ulegel se boš, pa rit visoko nastavil, da te bo peder đusepe nabil diretno vanjo.

Sicer pa ne vem od kje tebi razlog, da bom jaz zbežal v srbijo? Kaj čem jaz tam, kot slovenec, delat? Jaz sem bil že v naši 10 dnevni vojni pred vojašnico, ko ste se eni še po zakloniščih skrival.


Ja, ti verjamem da si bil pred vojasnico, verjetno si navijal za velikosrbsko JLA, tako kot zdaj za veliko Rusijo, ki tepta clovekove pravice in napada mesta po ukrajini. Po prispevkih se ti vidi, da si mali zafrustrirani pezde, navijac Rusije in sovrazis vse kar ima pridih ZDA.


Narobe si razlagaš, ker si debil, idiot, pa še gnoj od človeka. Po mojih prispevkih se vidi to, da obsojam vaše dvojne vatle, ki so omogočili putinu, da dela sedaj karkoli hoče in ga nimate jajc ustaviti, ker je evropa brezjajčna, nato pa ravno tako. Savdska arabija je napadla jemen, pa nikome ništa, Amerika je napadla irak, sirijo, libijo, afganistan, srbijo in srbiji odtrgala kos države in naredila državo kosovo, pa spet nobenega odziva. Sedaj se pa vsi skupaj sprenevedate in delate neumne pa jamrate, ko je putin dojel, da lahko počne enako, pa mu nihče nič ne more.
S tem, ko ste podpiral ostale in jih niste kaznovali s sankcijami, ste dali zagon putinu. In vprašanje je, če se bo ustavil v ukrajini. Komot si še litvo, latvijo in estopnijo prisvoji, če ne celo poljske.
Ti s svojim pisanjem pa odkrito to podpiraš.

Se ti vidi da si južnjak oz pofomec južnjakov. Ne boš slovence prepričeval kdo so rusi. Slovenija je v natu, slovenija je na strani zahoda, slovenija obsoja napade na ukrajino, 90% slovencev je na strani zahoda... Ti pa, če si rojen v sloveniji in so tvoji starši ali stari starši od tam dol, si ti tudi od tam dol. Nikoli ne boš slovenec.

WizzardOfOZ ::

sparklyslo je izjavil:


Ne ti nič ne obsojaš. Ti njegova diktatorska dejanja opravičuješ, češ saj Američani so še slabši, Ukrajinci so si sami krivi, ker niso hoteli diktatorja Putina za svojim vratom in so se hoteli povezati z EU in NATOM, to pa ne bi smeli, ker po tvojem bi morali poslušati kaj jim diktator Putin naroči kako naj živijo... bla bla bla

Ja ukrajinci so si sami krivi. Če nebi silili v nato, bi imeli zelo verjetno mir. Ker pa so verjeli obljubam američanov in EU birokratov, da jim bodo pomagali, sedaj pa so jim oboji obrnili hrbet, so pa v orenk dreku.

Ja, nič ne obsojam, samo dejstva navajam. Sem bil pa že 2003 proti napadu na irak, pa za libijo sem se tudi pi*dil, ko ste jo napadli, pa za sirijo tudi, ko ste podpiral isis, in ja, za kosovo sem bil proti, da se osamosvoji.


sparklyslo je izjavil:


Aja pa Kosovo in Srbija stva tvoja bolečina, da ne pozabim

V bistvu ni moja bolečina, ampak je samo začetek tega, da lahko sedaj putin v evropi počne karkoli hoče. In vsi ste to podprli, zato sedaj ne jokajte.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

aken ::

sparklyslo je izjavil:

sovrazis vse kar ima pridih ZDA.

Kot tudi vsi normalni ljudje, ki jim ameriska propaganda se ni skurila mozganov ali so jo celo ze kdaj videli izven Hollywoodskih filmov.

Pojdi enkrat tja, bos presenecen nad cem se navdusujes.

sparklyslo ::

Mato989 je izjavil:

Ne ti nič ne obsojaš. Ti njegova diktatorska dejanja opravičuješ, češ saj Američani so še slabši, Ukrajinci so si sami krivi, ker niso hoteli diktatorja Putina za svojim vratom in so se hoteli povezati z EU in NATOM, to pa ne bi smeli, ker po tvojem bi morali poslušati kaj jim diktator Putin naroči kako naj živijo... bla bla bla


Narobe, ampak nekateri tu pač ne dojamete da se dejanja ne da gledati osamljeno ampak je to posledica vrste odločitev katere je diktirala USA...


Ja ZDA vse diktirajo... A ni čudno, da bi se Ukrajinci raje povezali z EU in NATOm, ker se bojijo tako zelo prijaznega, bratskega in demokratičnega soseda v Rusiji.
Po mojih izkušnjah ljudje v Rusiji, skoraj obožujejeo vse kar je zahodnega, tudi ZDA ... če še nisi bil tam lahko kdaj osebno preveriš...

aken ::

sparklyslo je izjavil:

Ja ZDA vse diktirajo... A ni čudno, da bi se Ukrajinci raje povezali z EU in NATOm


In imajo zdaj vojno. Res fino. USA uber alles.

sparklyslo ::

aken je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

sovrazis vse kar ima pridih ZDA.

Kot tudi vsi normalni ljudje, ki jim ameriska propaganda se ni skurila mozganov ali so jo celo ze kdaj videli izven Hollywoodskih filmov.

Pojdi enkrat tja, bos presenecen nad cem se navdusujes.


Sem bil že večkrat tam. Lepa narava prijazni ljudje, tako kot v Rusiji. Pa ti ?

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

V Libiji je bila vojna preden je NATO šel not.


Laž. V libiji je bil mir, ker je gadafi počistil vse, ki bi lahko mir ogrozili. Napadli so ga zaradi tega, ker je hotel uvesti afriško unijo (po zgledu EU) in afriški dinar, za katerega je hotel, da bo namesto dolarja plačilno sredstvo za nafto.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

wcpapir ::

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?

Fritz ::

Utk je izjavil:

Tole je bilo napisano leta 2014. Veljalo pa bi ravno tako, če bi bilo napisano nekaj dni nazaj.
https://www.mearsheimer.com/wp-content/...

Ta cel tekst pozablja na eno majhno malenkost...da bi o tem kje hočejo bit Ukrajinci morali imet nekaj malega besede tudi Ukrajinci. Lahko Zahod dela propagando, lahko je dela Rusija, ampak na koncu bi to morala bit ukrajinska odločitev.

Lej, Kubancev tudi niso nič spraševali zakaj bi njim bilo bolje imeti sovjetske jedrske rakete kot pa živeti v stalnem strahu pred morebitno invazijo iz ZDA.

Lahko da se motim, ampak čedalje bolj se mi dozdeva, da bodo Rusi zasedli vzhodno polovico Ukrajine, ki je pred 2014 večinsko glasovala za pro-ruske kandidate. In kot je videti marsikje v teh krajih ruska vojska nima nobenih težav. Če bodo ravnali pametno, bodo po prekinitvi sovražnosti naredili referendum.

Drugače pa je ruska vojska vstopila v severna predmestja Kijeva, kjer trenutno potekajo spopadi:
https://twitter.com/descifraguerra/stat...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

eventyrer ::

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


link?

Rusi so zavzeli Černobil, ampak baje je radiacija tam normalna.

https://tass.com/world/1410525

Zgodovina sprememb…

aken ::

sparklyslo je izjavil:

aken je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

sovrazis vse kar ima pridih ZDA.

Kot tudi vsi normalni ljudje, ki jim ameriska propaganda se ni skurila mozganov ali so jo celo ze kdaj videli izven Hollywoodskih filmov.

Pojdi enkrat tja, bos presenecen nad cem se navdusujes.


Sem bil že večkrat tam. Lepa narava prijazni ljudje, tako kot v Rusiji. Pa ti ?


Ne vem v kateri ameriki si bil, mogoce v juzni? Jaz sem videl napol podrto drzavo, umazano, nevzdrzevane ceste, poflikane daljnovode, revnih kolikor hoces. Skratka sekret, je pa res, da sem sel preko fly-over countries tako kot se spodobi. Letel sem cez njih. Mogoce si ti tam nasel lepo naravo in deliverance.

Sem ti hotel se kaksno sliko Teksaskih obglavljen pokazat, pa poglej ga zlomka, jih google ne najde vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aken ()

donvitoc ::

Utk je izjavil:

V Siriji isto. Afganistan da ne govorimo. Edino Irak je bil kolk tolk funkcionalen, ampak še zmeraj kriminalen.


Evo, niso kot mi, torej so kriminalni. Kaj kriminalnega delajo seveda ni treba definirat, na splošno tako malo terorizem pa naše vrednote, demokracija, parade ponosa...

Kaj pa Amerika ki prodaja orožje mehiškim kartelom? A bomo kaj bombardirali?

gozdar1 ::

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.

carovnik1900 ::

sparklyslo je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ti nič ne obsojaš. Ti njegova diktatorska dejanja opravičuješ, češ saj Američani so še slabši, Ukrajinci so si sami krivi, ker niso hoteli diktatorja Putina za svojim vratom in so se hoteli povezati z EU in NATOM, to pa ne bi smeli, ker po tvojem bi morali poslušati kaj jim diktator Putin naroči kako naj živijo... bla bla bla


Narobe, ampak nekateri tu pač ne dojamete da se dejanja ne da gledati osamljeno ampak je to posledica vrste odločitev katere je diktirala USA...


Ja ZDA vse diktirajo... A ni čudno, da bi se Ukrajinci raje povezali z EU in NATOm, ker se bojijo tako zelo prijaznega, bratskega in demokratičnega soseda v Rusiji.
Po mojih izkušnjah ljudje v Rusiji, skoraj obožujejeo vse kar je zahodnega, tudi ZDA ... če še nisi bil tam lahko kdaj osebno preveriš...


... Bi hitro spremenili mnenje, če bi se sprehodili po kakšni črti Skid Row LA - to je ameriška realnost...

wcpapir ::

eventyrer je izjavil:

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


link?

Rusi so zavzeli Černobil, ampak baje je radiacija tam normalna.

https://tass.com/world/1410525
https://www.saveecobot.com/en/radiation...

tule jaz gledam, ali si narobe predstavljam ?

sparklyslo ::

aken je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

aken je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

sovrazis vse kar ima pridih ZDA.

Kot tudi vsi normalni ljudje, ki jim ameriska propaganda se ni skurila mozganov ali so jo celo ze kdaj videli izven Hollywoodskih filmov.

Pojdi enkrat tja, bos presenecen nad cem se navdusujes.


Sem bil že večkrat tam. Lepa narava prijazni ljudje, tako kot v Rusiji. Pa ti ?


Ne vem v kateri ameriki si bil, mogoce v juzni? Jaz sem videl napol podrto drzavo, umazano, nevzdrzevane ceste, poflikane daljnovode, revnih kolikor hoces. Skratka sekret, je pa res, da sem sel preko fly-over countries tako kot se spodobi. Letel sem cez njih. Mogoce si ti tam nasel lepo naravo in deliverance.


To vidiš tudi v Indiji, Vietnamu, Indoneziji, Burmi, Tajskem, in tudi Rusiji..,in kaj potem, a so potem ljudje kaj manj vredni ali kaj?

donvitoc ::

eventyrer je izjavil:

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


link?

Rusi so zavzeli Černobil, ampak baje je radiacija tam normalna.

https://tass.com/world/1410525


https://www.india.com/news/world/ukrain...

WizzardOfOZ ::

gozdar1 je izjavil:

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.


V bistvu ji ne manjka nič. Problem je v tem, da usa meša drek povsod drugje, da naredi štalo, potem pa rep med noge (kot pred papučarji na avtomatikih v afganistanu)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kgtjera ::

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


Zaj... so pri "osvoboditvi" Črnobil-a...

Mato989 ::

V Libiji je bila vojna preden je NATO šel not. In šel je not pod UN-om. V Siriji isto. Afganistan da ne govorimo. Edino Irak je bil kolk tolk funkcionalen, ampak še zmeraj kriminalen.


Zagotovo boš dal vir kje je kdorkoli v Siriji posredoval ali dobavljal orožje POD mandatom OZNa oz. United Nations kajne? Predvsem me to zanima za Turke ki so v NATU, pa tudi zanima me kdaj je UN dal mandat NATU da pošilja orožje ISLAMSKI DRŽAVI oz. uporanikom ki predajajo orožje islamski državi... res me ta vir zanima.

In kaj pol če je kriminalen bil Irak... V ZDA JE POLNO KRIMINALA... jih lahko napademo torej?

Še zmeraj ne razumem kaj ima to veze z Ukrajino. Bodi tudi ti dosleden in če imaš kaj proti invazijam Američanov, bi moral imet še bolj proti tudi tej.
Napadat sosede je itak še 100x bolj podlo kot tam neke talibane na drugem koncu sveta.


VSE veze ima... Vse se začne z posredovanjem USA na Irak in vpitje da rešujejo Svet pred vojno in napadi Iraka, ki bojda ima WMD... Takrat je Bush velepametno ukazal to invazijo na Irak da zrušijo režim Sadama Huseina in od takrat je Irak failed state...

Nato pa se posredovanja USA in NATA kar vrstijo, in zanimivo, zmeraj so ta posredovanja v državah kjer so voditelji imeli neko moč poslabšat ekonomsko stanje ali režim USA in EU... Husein, Gadaffi, Assad... nikoli pa ne posreduje USA in NATO in recimo naredi red v Somaliji, ker tam pač ni ničesar razen piratov...

In vse to je kulminiralo v Siriji, kjer čakam link da je USA in NATO dobil mandat karkoli delat tam ali Turki, da so na suverenem ozemlju Sirije z vojsko skakali ali pošiljali orožje... No v Sirijo je bila Rusija povabljena od VODITELJA SUVERENO PRIZNANE DRŽAVE... za razliko od USA, NATA itd... a moram potem začet z likvidacijo Generala v Iranu?

No in zdaj je NATO in ZDA od 2014 ko so spet podtalno podpirali te voditelje Ukrajine, prišli do tega da je Ukrajina želela v NATO, ker če pač dovolj podmažeš bom jaz tudi želel v NATO... no in nato pač Putin reče dovolj... in to je dejstvo... Tudi Kubancev Američani niso spraševali ali jim ni morda bolje imet Ruse ampak so blokirali.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

aken ::

sparklyslo je izjavil:

To vidiš tudi v Indiji, Vietnamu, Indoneziji, Burmi, Tajskem, in tudi Rusiji..,


Ti se zgledujes po ameriskem in kujes v nebesa. Jaz ti samo pravim, da si nor, ce ti je to ideal.

kow ::

Kaksna referenca na "drasticno" dvigovanje radiacije?

WizzardOfOZ ::

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


Tam je še vedno nekaj jezer, ki so visoko radiaktivna, lahko je kdo prebil kako jez (zalutala bomba, raketa,...), pa se to sedaj razliva naokoli
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fikus_ ::

Sparkxl je izjavil:

Ste opazovali včerajšnje odzive iz eu in usa? Sankcije? Komedija. In tu se točno vidi da se je putin postavil v situacijo, ko mu ne morejo kaj dosti.
Zdaj je jok in stok, ampak ukrajinci so se sami postavili v ta položaj, ob izdatni podpori zahoda seveda, ki jih je zdaj pričakovano pustil na cedilu. Zadnji žebelj v njihovo krsto je bila izjava predsednika, da nameravajo spet postati nuklearna sila. Torej nuklearna sila, s podporo zahoda, na ruski meji - game over


Zahod je podpihoval leta UKR politiko, obljubljal pomoč, . . . in s tem JE UKR politika dobila pogum. Sedaj je pa že nekaj tednov, če ne mesecev ta isti zahod dajal signale, da se vojaško ne bo vmešal v spopade, edino orožje je dostavljal UKR, njihovi vojaki so pa sedaj kanonfutr. S temi izjavami o vojaškem neposrednem nevmešavanju so dali Putinu signal, da lahko gre v UKR. Grožnje politikov s sankcijami so pa škoda časa za poslušanje, ker se na koncu vedno delajo izjeme, ker vsak gleda na svojo korist in hoče izjemo za svojo rit.
Ravno včeraj sem poslušal Beblerja, ko je dejal, da s sedanjimi sankcijami ima RU npr. 50 mio€, EU pa 100 mio€. Če te št. točno držijo, ne bom trdil, verjamem, pa da so blizu. Novih sankcij primernih situaciji pa ne bo,ker vsak išče svojo korist.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

sparklyslo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.


V bistvu ji ne manjka nič. Problem je v tem, da usa meša drek povsod drugje, da naredi štalo, potem pa rep med noge (kot pred papučarji na avtomatikih v afganistanu)


Zanimivo, da se veliko držav želi povezovati z EU in tudi ZDA.
Rusjia pa ima le Belorusijo (še en diktator) in tisto, kar si na silo vzame.

wcpapir ::

Kaj točno so zaj... ?

donvitoc ::

carovnik1900 je izjavil:



... Bi hitro spremenili mnenje, če bi se sprehodili po kakšni črti Skid Row LA - to je ameriška realnost...


Dosti sem razmišljal o problemu drog, samomorih, brezvolji, debelosti... mislim da človek ne mora obstajati brez truda, borbe.

Se spomnim ko sem kupil Quake 2, super špil, nabijal cele dneve, potem pa sem našel cheat kode in v uri izgubil voljo do igranja.

Fritz ::

Tole je en krajši video Mearsheimerja iz leta 2015 za tiste, ki se jim ne da brati dolgih pdf-ov. No pa recite, da možakar ni pravilno predvideval kaj se bo zgodilo (celoten video je bil v tej temi prilepljen kak teden nazaj):

https://twitter.com/buddhimedia/status/...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

aken ::

sparklyslo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.


V bistvu ji ne manjka nič. Problem je v tem, da usa meša drek povsod drugje, da naredi štalo, potem pa rep med noge (kot pred papučarji na avtomatikih v afganistanu)


Zanimivo, da se veliko držav želi povezovati z EU in tudi ZDA.
Rusjia pa ima le Belorusijo (še en diktator) in tisto, kar si na silo vzame.


Da nisi kaksne drzave pozabil, recimo Kitajske :)) Saj vem, skoraj neopazna na zemljevidu, zlahka zgresis.

fikus_ ::

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


Imaš vir, ali natolcuješ?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

endelin je izjavil:

Zahod je ratal res absurden. Ljudje ne cenijo ničesar. Zame je znak da je človek umsko bolan že to, da "kupi" propagando od Putina ki jo sicer ne moreš zdravorazumsko opravičiti!

Ti samo poglej osebka Mato989, človek bi pustil umreti vse nad 60, bi priključil Ukrajino Rusiji,… Tle se vidi, kako pomembna je kontracepcija.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gozdar1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.


V bistvu ji ne manjka nič. Problem je v tem, da usa meša drek povsod drugje, da naredi štalo, potem pa rep med noge (kot pred papučarji na avtomatikih v afganistanu)


V bistvu ji ekonomija je ruska ahilova peta, kitajci to razumejo, rusi še kar ne. Zato tudi počasi plujejo proti vazalnemu statusu, med tem ko se sami ukvarjajo z zahodom, ki jih dejansko ne ogroža.
Primerjaj ekonomski razvoj držav, ki so ostale pod rusi in tistih , ki so se pridružile eu.

kgtjera ::

eventyrer je izjavil:

wcpapir je izjavil:

A ve kdo zakaj točno se tako drastično dviguje radiacija na območju Kieva ?

Tanki in vozila dvigujejo prah, ali kaj ?


link?

Rusi so zavzeli Černobil, ampak baje je radiacija tam normalna.

https://tass.com/world/1410525


Link je članek od včeraj, danes baje ni normalna. Sem prej spraševal, če kdo ve kaj so zaj...



The graph showed a dramatic increase in radiation levels at Chernobyl after Russian troops occupied the site

WizzardOfOZ ::

sparklyslo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.


V bistvu ji ne manjka nič. Problem je v tem, da usa meša drek povsod drugje, da naredi štalo, potem pa rep med noge (kot pred papučarji na avtomatikih v afganistanu)


Zanimivo, da se veliko držav želi povezovati z EU in tudi ZDA.
Rusjia pa ima le Belorusijo (še en diktator) in tisto, kar si na silo vzame.


Sej ji v bistvu zda niti ne pusti povezovanja. Niti se eu noče ravno pogajat, vsi bi samo sankcije za rusijo in ko jih pa dobite nazaj po pi*ki, pa jokcate in ste presenečeni.

Amerika je daleč stran, rusije je sosed EU-ju, zato bi se morali bolj z rusijo povezovat, kot pa z nekom, ki tukaj samo drek dela.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

aken ::

donvitoc je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:



... Bi hitro spremenili mnenje, če bi se sprehodili po kakšni črti Skid Row LA - to je ameriška realnost...


Dosti sem razmišljal o problemu drog, samomorih, brezvolji, debelosti... mislim da človek ne mora obstajati brez truda, borbe.


Brez truda, borbe? :)) Si ti normalen? Daj prosim te, pojdi za eno leto ziveti tja, pa pridi povedat, kako se tam zivi brez truda. Matr, cisto ste zmesani, res imate prav skurjene mozgane.

Ali pa vsaj dokumentarce glej o ZDA, ne pa hollywoodske fikcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aken ()

sparklyslo ::

aken je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Problem je v svojem bistvu sila
enostaven. Ampak zanj niso krive ne zda ne eu. Rusija drugače kot z vojsko ne more uveljavljat svojih interesov. Ne zato ker je močna ampak ker je šibka in ji manjka mehke moči.


V bistvu ji ne manjka nič. Problem je v tem, da usa meša drek povsod drugje, da naredi štalo, potem pa rep med noge (kot pred papučarji na avtomatikih v afganistanu)


Zanimivo, da se veliko držav želi povezovati z EU in tudi ZDA.
Rusjia pa ima le Belorusijo (še en diktator) in tisto, kar si na silo vzame.


Da nisi kaksne drzave pozabil, recimo Kitajske :)) Saj vem, skoraj neopazna na zemljevidu, zlahka zgresis.


Poglej si trgovinsko menjavo med EU in Kitajsko, ZDA in Kitajsko in Rusijo in Kitajsko... boš presenečen kdo je boljši prijatelj :)

WizzardOfOZ ::

V trgovini ni ravno prijateljev, je denar tisti ki veže.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

donvitoc ::

Mato989 je izjavil:



Zagotovo boš dal vir kje je kdorkoli v Siriji posredoval ali dobavljal orožje POD mandatom OZNa oz. United Nations kajne?


Kakšni mandati, kaj je s tabo? A če ni na papirju ne obstaja?

Mehiški karteli, ISIS, oboji podprti z zahoda, neuradno, ampak je vse na odprtem, le ljudje se pretvarjamo da ne obstaja.

kow ::

kgtjera je izjavil:


Link je članek od včeraj, danes baje ni normalna.


"baje", lol.

Poleg tega je deterkirana povecana radiacija nekaj povsem drugega kot drasticno povecana radiacija.

Unchancy ::

carovnik1900 je izjavil:

Ukrajinski politiki so bili pač naivni, dobro jih je ZDA in zahodnjaki ...

Pogovori so edina rešitev, tudi sedaj. Odstranitev nacistov, demilitarizacija in prepoved nameščanja NATO orožja in proglasitev Ukrajine za nevtralno državo (kot so to storili z Avstrijo po drugi svetovni vojni). Skratka mir.

Če bi Evropa Rusijo (gospodarsko, kulturno itd.) vezala čimbolj nase, ker Rusija spada v Evropo (tako kot to spada Ukrajina) in ne naredila vse, da jo odrine stran (po naročilu ZDA), ne bi bilo Putina in tudi gospodarskih sankcij. Ampak ne, ko neki beboti demonizirate vse Ruse (tudi tu na forumu nekateri) in jih odrivate stran.

Pa daj ne smeši se s temi kretenskimi izjavami!
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.
««
162 / 859
»»