» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
148 / 859
»»

Miki N ::

No ja, bo imel saj Jajo argument, da bivši komedianti niso primerni vodje držav:

Ukraine's Jewish TV comedian-turned-president thrust into starring role in crisis

https://www.timesofisrael.com/ukraines-...

Unchancy ::

donvitoc je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

izredna novica: "Janšev obisk v Kijevu ni odpovedan, prestavljen je na kasnejši čas". Ne bo Janez kar tako prilike za trgovanje spustil, to je le njegovo področje, ne pa neke klinike v Avstraliji...


Me zanima če bo rabil negativen kovid test preden ga bojo spustili tja?

Baje bojo zdaj Rusi aktivirali Kill switch, ki so ga dodali v Sputnik 5 cepivo namenjeno Zahodni Evropi.:))

Miki N je izjavil:

No ja, bo imel saj Jajo argument, da bivši komedianti niso primerni vodje držav:

Ukraine's Jewish TV comedian-turned-president thrust into starring role in crisis

https://www.timesofisrael.com/ukraines-...

A ni trdil Putin, da je ukrainska oblast nacistična?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

donvitoc ::

Valvoline je izjavil:


Zakaj bi vstopali? Obroc okrog vecjih mest pa konec. Kolk casa lahko zdrzi ze itak obubozan folk z najnizjimi placami v regionu brez hrane, ogrevanja ter ostale potrebscine?


Plina jim sibirski hitler še zmeraj ni zaprl.

Unchancy ::

donvitoc je izjavil:

Valvoline je izjavil:


Zakaj bi vstopali? Obroc okrog vecjih mest pa konec. Kolk casa lahko zdrzi ze itak obubozan folk z najnizjimi placami v regionu brez hrane, ogrevanja ter ostale potrebscine?


Plina jim sibirski hitler še zmeraj ni zaprl.

Si ne upa.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pac-Man ::

donvitoc je izjavil:

Azovci so menda sedaj na Poljskem.

Azov je prav lepo parkiran v Mariupolu.

https://t.me/polkazov/3795
WARNING! Do not distribute in social. networks of photos and videos of the results of the shelling. This will show the enemy the effectiveness of his actions and subsequent attacks will be more accurate. Do not adjust the enemy's artillery fire with your photos and videos!
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Unchancy ::

Kot je dejal Peskov, bi to omogočilo demilitarizacijo in denacifikacijo Ukrajine


Kaj, a ruska vojska se bi umaknila iz Ukraine?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Telbanc ::

donvitoc je izjavil:

NMH je izjavil:



Poleg tega je treba vedet, da ko ruska vojska prodira, za njo ostaja ukrajinsko prebivalstvo. Čez teden dva, se lahko ta folk "zbudi" pa napade rusko vojsko od zadaj ali pa vsaj preseka oskrbovalne poti.


Naslednja dva tedna bosta ključna :D:))


Rusi bojo dost hitrejši ko naša strokova skupina. Tole bo konc v parih dneh, nakasneje do torka. V Ukrajinski vojski je velik rusov, v bistvu se nobeni siroti ne da kej dost streljat, razen unim nacijem, ki jih bojo pač obkolili in likvidirali pred Donbasom. Zato tam tud ne napredujejo, ker jih bojo odrezali od zaledja. Ko se združi linija Harkov -Kerson.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

donvitoc ::

Unchancy je izjavil:


A ni trdil Putin, da je ukrainska oblast nacistična?


Azov posted a video instructing their “Nazis” how to use the Tavor rifles the Israelis had shipped them.

Azov Battalion online propaganda shows Israeli-licensed Tavor rifles in the fascist group’s hands, while Israeli human rights activists have protested arms sales to Ukraine on the basis that weapons might end up with anti-Semitic militias.


https://electronicintifada.net/content/...

MasterTade ::

Jaz upam samo da se zahod ne usere in da Rusijo sankcionira nazaj v čase SZ
Mors omnia aequat

Malidelničar ::

Israel torpedoed sale of Iron Dome to Ukraine, fearing Russian reaction -- report https://timesofisrael.com/israel-torped... via @timesofisrael
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Unchancy ::

MasterTade je izjavil:

Jaz upam samo da se zahod ne usere in da Rusijo sankcionira nazaj v čase SZ

To ali pa je game over.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pac-Man ::

Telbanc je izjavil:

V Ukrajinski vojski je velik rusov

Si prepričan, da je to pozitivno za okupatorja?

Azov Battalion @ Wikipedia
More than half of the regiment's members speak Russian and come from eastern Ukraine,[15] including cities of Donetsk and Luhansk.[16]
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

donvitoc ::

Unchancy je izjavil:


Si ne upa.


Sem pričakoval da boste izjavili da ga ima Sibirski Hitler namen uporabiti v nečedne namene, tako kot zadnjič. Samo je očitno le strahopetec.

Utk ::

Kakšna je zdaj aktualna teorija, Zeleni je ameriški agent ali naci? In če že razlagate, razložite kako eno ali drugo opravičuje invazijo. Mislim, kot da bi Avstrijci rekli, da so nam Madžari nastavili nacija Janšo in nas zato morajo nujno zavzeti. Kaj Avstrijce to briga.

Miki N ::

donvitoc je izjavil:

Unchancy je izjavil:


A ni trdil Putin, da je ukrainska oblast nacistična?


Azov posted a video instructing their “Nazis” how to use the Tavor rifles the Israelis had shipped them.

Azov Battalion online propaganda shows Israeli-licensed Tavor rifles in the fascist group’s hands, while Israeli human rights activists have protested arms sales to Ukraine on the basis that weapons might end up with anti-Semitic militias.


https://electronicintifada.net/content/...


Saj to je po svoje tudi zanimivo. Izraelski MSM so ena sama Ukrajina danes, bolj kot mi, ki smo bistveno bližje ... očitno jim je pomembno. Mogoče dejansko zaradi Zelenskega, samo zna biti kaj več zadaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Chalky ::

Bidenova konferenca v roku pol ure. Posvetovanje z G-7 verjetno se pripravlja velik paket sankcij.

Malidelničar ::

Pac-Man: Kaj je s to ruščino in Ukrajinci? Veliko Ukrajincev se ima za Ukrajince in hkrati govori Rusko. Seveda mi tukaj lahko filozofiramo, narodnostno-kulturno stanje na terenu pa je lahko bistveno drugačno.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Pac-Man je izjavil:

Fuck, Rusija zavzela Černobil, osebje zajeto.

https://twitter.com/EuromaidanPR/status...


To je super!

Če je zavzeto, to pomeni konec bojev tam okoli, torej konec nevarnosti.

Pac-Man ::

MasterTade je izjavil:

Jaz upam samo da se zahod ne usere in da Rusijo sankcionira nazaj v čase SZ

Zaenkrat vse kaže v to smer, razen par komplikatorjev pri odklopu od SWIFT-a. Bomo videli, kako bo potekala implementacija.

https://twitter.com/christogrozev/statu...
Incredible. Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.
I expected Italy, Hungary and Cyprus. But GERMANY? Shameful.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Unchancy ::

donvitoc je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Si ne upa.


Sem pričakoval da boste izjavili da ga ima Sibirski Hitler namen uporabiti v nečedne namene, tako kot zadnjič. Samo je očitno le strahopetec.

Tip je tako zaverovan v svoje zgodbe o temu, kako so Ukrainci itak Rusi, on pa Oče naroda, ki ga vsi Rusi (tudi Ukrainci) ljubijo, da sam sebi verjame in se jim noče zamerit. Ampak kot se trenutno zdi, mu Ukrainci ne vračajo teh očetovskih čustev. In potem bo verjetno naredil tudi ta korak.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pac-Man ::

jest10 je izjavil:

To je super!

Če je zavzeto, to pomeni konec bojev tam okoli, torej konec nevarnosti.

Imajo prosto pot do Kijeva, kjer jih čakajo VDVjevci.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Miki N ::

jest10 je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Fuck, Rusija zavzela Černobil, osebje zajeto.

https://twitter.com/EuromaidanPR/status...


To je super!

Če je zavzeto, to pomeni konec bojev tam okoli, torej konec nevarnosti.


Valda da so ga zavzeli, saj so prej trenerali taktične fore v S.t.a.l.k.e.r.ju

Truga ::

tetriandoch ::

Ob vsej hinavščini in hipokiziji mi kar srce zaigra. Seveda so bili dotični tiho ob izvozu demokracije v Afganistan, Libijo, Irak, Sirijo, Jemen, Palestino itd. Ker je bojda Ukrajina "suverena država", medtem ko pa prej omenjene to očitno niso bile. Putin je pa primerjan s Hitlerjem. Le s kom se bo potem primerjalo ameriške "mirovnike" in prejemnike "nobelovih nagrad za mir". Na bruhanje mi greste.

Unchancy ::

Incredible. Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.


Golazen!
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

mailer je izjavil:

Azov sponzoriranci bodo še cvilili. Namesto, da bi nagnali vojne zločince iz evrope pustimo, da v našo bližino izsilijo novo vojno. Prekleti kavbojci mislijo, da so na varnem.

A tako kot je moški sprovociran, da posili žensko, ker je bila preveč izzivalno oblečena? Ukrajina ni napadla Rusije.

Seveda, zato gre karavana dalje.

ripmork ::

Putinovo "reševanje rusov" v Ukrajini.

Miki N ::

Unchancy je izjavil:

Incredible. Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.


Golazen!


Ja glej, folk, ki naredi celo paniko okrog prehlada verjetno nima ravno želodca za kako tršo igro.

Kayzon ::

tetriandoch je izjavil:

Ob vsej hinavščini in hipokiziji mi kar srce zaigra. Seveda so bili dotični tiho ob izvozu demokracije v Afganistan, Libijo, Irak, Sirijo, Jemen, Palestino itd. Ker je bojda Ukrajina "suverena država", medtem ko pa prej omenjene to očitno niso bile. Putin je pa primerjan s Hitlerjem. Le s kom se bo potem primerjalo ameriške "mirovnike" in prejemnike "nobelovih nagrad za mir". Na bruhanje mi greste.



Ja se strinjam,kar smesno je brati te pristranske komentarje,sam se ni za cuditi ko se spomnim kaksne so pisali med covid histerijo.

Ne podpiram Putinovo dejanje,obenem pa tudi ne obsojam,ker glede na vso nagajanje ZDA/Eu od druge svetovne vojne,se ne mores cuditi temu kar se dogaja.

Unchancy ::

Aha, res so nagajali Rusom, ki so si podredili pol Evrope in jo spremenili v gulag. Hudobneži, zato pa je cela zahodna Evropa po koncu hladne vojne hotela biti del Sovjetske zveze in Varšavskega pakta, nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

NMH ::

I don't have words, please GOD be with Ukraine
https://twitter.com/YateeshRonija/statu...

Direkt v bajte...

Verjetno SU-34.

carovnik1900 ::

Unchancy je izjavil:

Aha, res so nagajali Rusim, ki so si podredili pol Evrope in jo spremenili v gulag.

mimogrede zadnji gulag se je zaprl leta 1960 po smrti Stalina.

Chalky ::

Biden is reportedly considering cyberattacks that would disrupt Russian military operations in Ukraine

President Biden has been presented with cyberattack options that are designed to disrupt Russia's ability to sustain its military operations in Ukraine (NBC):
- Disrupting internet connectivity.
- Shutting off electric power.
- Tampering with railroad switches.

Pac-Man ::

16:41, zadeva bi morala biti mimo. Pie&sky?

https://twitter.com/christogrozev/statu...
!!! Ukrainian government sources tell me 18 Il-76 planes have left Pskov direction Kyiv, will arrive in about an hour
The only plausible goal would be to capture and subordinate Kyiv (and install a puppet government) *today*. While the world is watching and doing almost nothing.
If this happens, and the world strikes back harshly (for instance, with cyber), I am pretty sure the nutcase will use tactical nuclear to attack an unmanned NATO infrastructure target, just to show he's crazier than we think.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

donvitoc je izjavil:

Valvoline je izjavil:


Zakaj bi vstopali? Obroc okrog vecjih mest pa konec. Kolk casa lahko zdrzi ze itak obubozan folk z najnizjimi placami v regionu brez hrane, ogrevanja ter ostale potrebscine?


Plina jim sibirski hitler še zmeraj ni zaprl.

Si ne upa.

Čaka da je uradno Gasprom pod sankcijami. To da politiki rečejo, Gasprom je pod sankcijami, in novih pogodb ne bo več, le te so pa veljavne do 2024, je samo lepo govorjenje… V končni fazi skoraj 50% premoga uvozi Evropa iz Rusije, a to te pa ne skrbi.

carovnik1900 ::

Chalky je izjavil:

Biden is reportedly considering cyberattacks that would disrupt Russian military operations in Ukraine

President Biden has been presented with cyberattack options that are designed to disrupt Russia's ability to sustain its military operations in Ukraine (NBC):
- Disrupting internet connectivity.
- Shutting off electric power.
- Tampering with railroad switches.


skratka razmišljajo o vojni napovedi - kar to tudi je.

mtosev ::

Tole me je frend iz Ukrajine zaprosil, da postam. Če hoče kdo pomagati ukrajincem.

https://voices.org.ua/en/
https://www.patreon.com/savelife_in_ua/...
https://lifelineukraine.com/en
Če kdo hoče donirati kaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Chalky ::

@carovnik1900

Eskelacija zagotovo...

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

donvitoc je izjavil:

Azovci so menda sedaj na Poljskem.

Azov je prav lepo parkiran v Mariupolu.

https://t.me/polkazov/3795
WARNING! Do not distribute in social. networks of photos and videos of the results of the shelling. This will show the enemy the effectiveness of his actions and subsequent attacks will be more accurate. Do not adjust the enemy's artillery fire with your photos and videos!

Bolj malo je vizualnega materiali, do sedaj je viden en helikopter, dva tanka in dva ti personal carrier vozila. V Kijevu se pa na Velko zažiga dokumente, in to v dobi elektronike. Po količini naštetih izgubah in pomanjkanju materiala, se za nekatere prehitro odvija…

kgtjera ::

Unchancy je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Jaz upam samo da se zahod ne usere in da Rusijo sankcionira nazaj v čase SZ

To ali pa je game over.


Kako pa? Dosedanje sankcije so strel EU v lastno koleno. Občutili jih bomo vsi, na Putina pa nimajo učinka.

Unchancy ::

Maxlos je izjavil:

Unchancy je izjavil:

donvitoc je izjavil:

Valvoline je izjavil:


Zakaj bi vstopali? Obroc okrog vecjih mest pa konec. Kolk casa lahko zdrzi ze itak obubozan folk z najnizjimi placami v regionu brez hrane, ogrevanja ter ostale potrebscine?


Plina jim sibirski hitler še zmeraj ni zaprl.

Si ne upa.

Čaka da je uradno Gasprom pod sankcijami. To da politiki rečejo, Gasprom je pod sankcijami, in novih pogodb ne bo več, le te so pa veljavne do 2024, je samo lepo govorjenje… V končni fazi skoraj 50% premoga uvozi Evropa iz Rusije, a to te pa ne skrbi.


Ne, ne skrbi me, bolj me skrbi, da bi morali za to, da dobimo energijo, sodelovati z nacisti. Z nacisti se ne sodeluje. Bomo pač zmanjšali gretje.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sparklyslo ::

Kayzon je izjavil:

tetriandoch je izjavil:

Ob vsej hinavščini in hipokiziji mi kar srce zaigra. Seveda so bili dotični tiho ob izvozu demokracije v Afganistan, Libijo, Irak, Sirijo, Jemen, Palestino itd. Ker je bojda Ukrajina "suverena država", medtem ko pa prej omenjene to očitno niso bile. Putin je pa primerjan s Hitlerjem. Le s kom se bo potem primerjalo ameriške "mirovnike" in prejemnike "nobelovih nagrad za mir". Na bruhanje mi greste.



Ja se strinjam,kar smesno je brati te pristranske komentarje,sam se ni za cuditi ko se spomnim kaksne so pisali med covid histerijo.

Ne podpiram Putinovo dejanje,obenem pa tudi ne obsojam,ker glede na vso nagajanje ZDA/Eu od druge svetovne vojne,se ne mores cuditi temu kar se dogaja.


Ker ste ene navadne navijaške pizde, ker tako sovražite ZDA, da privoščite smrt Ukrajincem pod čevljem diktatorja Putića

Eni lahko obsodimo agresijo ZDA, Izraela in tudi Rusije. Ene pizde pa pravijo da Rusi lahko delajo vse, ker da so bojda to počeli tudi Američani.

ZDA ni vojaškem smislu zgubila še nobene vojne. Ko so se umikali so bilo to zaradi domače javnosti, pomanjkanja fiančnega interesa, notranje politike....

Miki N ::

Chalky je izjavil:

Biden is reportedly considering cyberattacks that would disrupt Russian military operations in Ukraine

President Biden has been presented with cyberattack options that are designed to disrupt Russia's ability to sustain its military operations in Ukraine (NBC):
...
- Tampering with railroad switches.


S tem bi še SŽ težko zjebal. Saj zato imajo pa uno ročko na protiuteži.

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

Kot je dejal Peskov, bi to omogočilo demilitarizacijo in denacifikacijo Ukrajine


Kaj, a ruska vojska se bi umaknila iz Ukraine?

Takoj ko zasedejo celo obalo do Krima in prevzamejo izhod na črno morje s strani ti. Dnepr kanala…

carovnik1900 ::

Chalky je izjavil:

@carovnik1900

Eskelacija zagotovo...


meddržavni kibernetski napadi so druga oblika oboroženega napada ene države na drugo (to da ni v fizičnem svetu je čisto irelevantno). če že morajo to delat, bi lahk vsaj tiho bili in okrivil kitajce al pa severno korejo alneki.

Maxlos ::

MasterTade je izjavil:

Jaz upam samo da se zahod ne usere in da Rusijo sankcionira nazaj v čase SZ

Ravno sem bral, da kitajska v tem letu odpira rekordno veliko (in velike) elektrarne na premog. Edino ne vem kaj jim bo druga cev plina s kapaciteto primerljivo nord strem 2.

Unchancy ::

Maxlos je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Kot je dejal Peskov, bi to omogočilo demilitarizacijo in denacifikacijo Ukrajine


Kaj, a ruska vojska se bi umaknila iz Ukraine?

Takoj ko zasedejo celo obalo do Krima in prevzamejo izhod na črno morje s strani ti. Dnepr kanala…

Se pravi najprej izvedejo nacifikacijo, ko pridejo v Ukraino, nato pa se odstranijo in s tem izvedejo denacifikacijo. Mar bi ostali doma.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Miki N ::

Teorija: Vlado hodla kup bitkojnov in eth in proba kaj mešetariti. Vse je možno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Chalky ::

Je pa treba priznati da sem pričakoval nekoliko večji odpor Ukrajine. Se mi zdi da gre vse skupaj precej hitro, imam občutek da se je Irak leta 2003 bolje držav, pa so bili Američani bistveno bolj pripravljeni. Takole izgubiti Černobil je čudno in kaže na popolno nepripravljenost Ukrajinske vojske. Si predstavljate kako bi se borili kakšni Vietnamci? Kijev bi res lahko padel v naslednjih 2 dneh če bo šlo tako naprej. Zelinskega bodo odstavili do konca tedna če bo šlo takole naprej.

tetriandoch ::

Unchancy je izjavil:

Maxlos je izjavil:

Unchancy je izjavil:

donvitoc je izjavil:

Valvoline je izjavil:


Zakaj bi vstopali? Obroc okrog vecjih mest pa konec. Kolk casa lahko zdrzi ze itak obubozan folk z najnizjimi placami v regionu brez hrane, ogrevanja ter ostale potrebscine?


Plina jim sibirski hitler še zmeraj ni zaprl.

Si ne upa.

Čaka da je uradno Gasprom pod sankcijami. To da politiki rečejo, Gasprom je pod sankcijami, in novih pogodb ne bo več, le te so pa veljavne do 2024, je samo lepo govorjenje… V končni fazi skoraj 50% premoga uvozi Evropa iz Rusije, a to te pa ne skrbi.


Ne, ne skrbi me, bolj me skrbi, da bi morali za to, da dobimo energijo, sodelovati z nacisti. Z nacisti se ne sodeluje. Bomo pač zmanjšali gretje.


A ameriški naci plin bo dober?
««
148 / 859
»»