» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
132 / 859
»»

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:


Kakorkoli, mešaš individualni pogled (tvoj) in kaj je delala EU!!! Briga mene kaj si ti podpiral in kaj ne, jaz samo govorim da privoščim EU probleme zato ker so DVOLIČNI... ker niso uvedli ENAKIH sankcij proti ZDA ko je ZDA drkala okrog po Svetu... to je vse, zato sem zdaj privoščjiv... če bi EU bila KOREKTNA in ZDA enako drkala kot RUSE bi bilo drugače.


Tebi kategoricno razlagamo kako si zadeve prestavljas preenostavno. Kaj ne bi morda pomislil, da niti teoreticno in niti v realnosti nimas kaj za pokazat. Pa ne bi bil tako oster, samo v tem primeru pa bo pocasi vrag vzel salo.

Tudi Rusija drka pos svetu, tudi Kitajska, Tudi ZDA itn. Vsi imajo v preteklosti pizdarije. Ti pac rad drkas na kaj slabega pocne ZDA. Potem lahko takoj izkljucis vse in sodis po tem kar si mislis za trenutno situacijo. Pa ne si mislit, da so bili rezimi kakor v Afganistano, Iraku neki biseri postenosti. Sploh pa kaj bi vi bukslji dejansko sli opravicevati Rusijo skozi to, ko pa bomo verjetno pocasi zaceli imeti posledice v EU?

Unchancy ::

carovnik1900 je izjavil:

ZDA je posredno kriva za tole danes (coup d'etat 2014 v Ukrajini, ko so postavili na oblast naciste oz. jih okrepili), ko obkoljujejo Rusijo s sovražnimi satelitskimi režimi kljub dogovorom v preteklosti (Rusi se nimajo nikamor več umaknit) itd. Krivda ZDA 70%, Rusija 30% ((seveda so oboji krivi). Čist objektivno.

Danes ti Rusi dokazujejo, da tudi oni radi počnejo pizdarije, kolikor je to v njihovem dosegu. Na njihovo žalost, kaj veliko več kot delanje sranja po soseščini do zdaj še niso zmogli po padcu železne zavese.
Kar tudi odgovori na vprašanje o ekonomski uspešnosti Rusije, ki je osnova za to, da se lahko kurčiš z vojsko po svetu.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sirotka ::

Kako bolan moraš biti v glavi, da podpiraš Putina?

Kakšni nacisti v Ukrajini. Samo zato, ker ne ližejo več ruskega škornja?

carovnik1900 ::

Unchancy je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

ZDA je posredno kriva za tole danes (coup d'etat 2014 v Ukrajini, ko so postavili na oblast naciste oz. jih okrepili), ko obkoljujejo Rusijo s sovražnimi satelitskimi režimi kljub dogovorom v preteklosti (Rusi se nimajo nikamor več umaknit) itd. Krivda ZDA 70%, Rusija 30% ((seveda so oboji krivi). Čist objektivno.

Danes ti Rusi dokazujejo, da tudi oni radi počnejo pizdarije, kolikor je to v njihovem dosegu. Na njihovo žalost, kaj veliko več kot delanje sranja po soseščini do zdaj še niso zmogli po padcu železne zavese.
Kar tudi odgovori na vprašanje o ekonomski uspešnosti Rusije, ki je osnova za to, da se lahko kurčiš z vojsko po svetu.


seveda Rusi niso nedolžni (daleč od tega)... ampak tole se je napovedalo že dolgo, pa je zahod ignore oz. samovoljno širil svojo politiko brez razmisleka o posledicah le te... zdaj pa na zahodu cvilijo, ko se je zgodila reakcija na njihovo 30+ letno akcijo...

Utk ::

Če ne veš: Italijani od konca WWII. imenuje redno, vsak nov mandat, župane vseh mest po celi Istri in Dalmaciji - čeprav to ni več njihovo ozemlje.
S tem pač jasno povejo, da se ga niti slučajno niso odrekli. Si se sedaj še bolj usral?

Zakaj se bi jaz usral? Sej jaz pravim, da to pač ne gre. Ti praviš, da je nekaj normalnega invazija vsake tolk časa, ti bi moral bit usran. Jaz se ne bojim Italijanov, tudi če imenujejo župana Emone vsakih 5 let. Naj pridejo sem postavit župana, če si upajo.

carovnik1900 ::

sirotka je izjavil:

Kako bolan moraš biti v glavi, da podpiraš Putina?

Kakšni nacisti v Ukrajini. Samo zato, ker ne ližejo več ruskega škornja?


kdo podpira Putina? Daleč od tega.

Bolan je v glavi tisti, ki podpira režime, ki častijo nacistične simbole iz druge svetovne vojne. Naj uganem pripadnik katere stranke si. Ene in edine prave.

Fritz ::

TheBlueOne je izjavil:

Fritz je izjavil:


A če umirajo Iračani, Sirci, Libijci, Afganistanci to še gre, samo da ni vojne pri nas. V tem smislu? Vojna ni pri nas, ne v EU in ne v NATU. Vojna je v Ukrajini, veliki in šibki državi, ki jo je napadla jedrska velesila. Tako kot je bila vojna v Iraku, Libiji, Siriji..., kot je v Jemnu in še kje.


Ti majmun, se stotic, kdo pravi, da smo se s tem strinjali!?!?!?

Ampak, ko je vojna tu, se se toliko bolj ne stinjam!!!! A ste res zabiti do amena?

Tam sem se nestrinjal, tukaj pa nas je dejansko lahko do neke mere strah. Ste res butasti bedaki, da sploh ponavljate to propagandno opravicevalno retoriko. Razvajeni froci, ki mislite, da se vas nic ne tice v realnosti. Samo da pametujete, ker ste malo posedeli na RT.com, katerega mimogrede tudi sam pogledam!!!

In ce vi vzamete kot opravicilo, da se slucajno ara tudi po nasih familijah, ker je ZDA napadla Irak vam povem, da mi v primeru vojne ne hodit blizu.

Prvo nehaj žalit. In še enkrat, vojna ni tukaj temveč v Ukrajini, zato nehaj zganjat histerijo. V Ukrajini ljudje ne bodo trpeli nič bolj kot v Iraku. Vojna je svinjarija, vedno je bila in vedno bo. Kjerkoli. Danes ni nič bolj grda zato, ker nam je bližje. Bila je tudi v nekdanjih bratskih republikah kjer so se izvajali hudi zločini pa smo skupaj z zahodom to kar nekaj let precej mirno gledali ter sprejeli nekaj beguncev.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Reycis ::

Moram priznat, da sem presenečen nad akcijami Rusije. Vseeno sem mislil, da se gre samo za obmejne regije. Amnpak izgleda, da bodo "osvobodili" kar celo Ukrajino. Ne sicer, da sem nek pristaš Putina ampak tako zelo sovražim preljube zahodne "demokracije", da z velikim veseljem gledam nemoč ZDA in njenih zaveznic glede situacije v Rusiji.

Kaj lahko stori ZDA? Nič! Z vehementnim izpolnjevanjem židovskih interesov se je povsem izvotlila. Hodeče truplo je, ki ga čez deset let ne bo več. Hvala bogu.
Diversity is our greatest strength

endelin ::

Se še posmehujete Bidnu?
Ruski umik prejšnji teden?

Putin bo končal kot Hitler. S samomorom v bunkerju!

Slava Ukrajini!

Unchancy ::

carovnik1900 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

ZDA je posredno kriva za tole danes (coup d'etat 2014 v Ukrajini, ko so postavili na oblast naciste oz. jih okrepili), ko obkoljujejo Rusijo s sovražnimi satelitskimi režimi kljub dogovorom v preteklosti (Rusi se nimajo nikamor več umaknit) itd. Krivda ZDA 70%, Rusija 30% ((seveda so oboji krivi). Čist objektivno.

Danes ti Rusi dokazujejo, da tudi oni radi počnejo pizdarije, kolikor je to v njihovem dosegu. Na njihovo žalost, kaj veliko več kot delanje sranja po soseščini do zdaj še niso zmogli po padcu železne zavese.
Kar tudi odgovori na vprašanje o ekonomski uspešnosti Rusije, ki je osnova za to, da se lahko kurčiš z vojsko po svetu.


seveda Rusi niso nedolžni (daleč od tega)... ampak tole se je napovedalo že dolgo, pa je zahod ignore oz. samovoljno širil svojo politiko brez razmisleka o posledicah le te... zdaj pa na zahodu cvilijo, ko se je zgodila reakcija na njihovo 30+ letno akcijo...

Če vzhodnoevropske države ne bi imele slabih izkušenj z ruskim imperializmom, ne bi nobena rinila v NATO in EU. Tako pa so se rajši povezovale z Nemčijo kot z Rusijo? Let that sink in. A misliš da bo po temu kaj drugače? Da si bo pretepena žena kaj bolj želela ostati v zakonu z nasilnim pijanim možem?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

endelin ::

Reycis je izjavil:

Moram priznat, da sem presenečen nad akcijami Rusije. Vseeno sem mislil, da se gre samo za obmejne regije. Amnpak izgleda, da bodo "osvobodili" kar celo Ukrajino. Ne sicer, da sem nek pristaš Putina ampak tako zelo sovražim preljube zahodne "demokracije", da z velikim veseljem gledam nemoč ZDA in njenih zaveznic glede situacije v Rusiji.

Kaj lahko stori ZDA? Nič! Z vehementnim izpolnjevanjem židovskih interesov se je povsem izvotlila. Hodeče truplo je, ki ga čez deset let ne bo več. Hvala bogu.

Poglej kolaboranta.

Ne morem verjeti da je toliko kolaborantov ki podpirajo nacifašizem rusije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Malidelničar ::

Unchancy - ja pri nas vsi mislijo, da Belorusi in Ukrajinci naravnost ljubijo Ruse. Še iz časa carstva. Grozote so na tistih prostorih bile že v času WWI.
P.S. - upajmo, da se sranje ne razširi na Balkan, točneje v Bosno.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FireSnake ::

Utk je izjavil:


KO bo tvojo rit zeblo, boš bil tiho kot miš in prosil Putlerja, da ti pošlje malce plinčka!

Jaz sigurno ne.


Ti si nepomemben!
Večina Evrope pa se greje na ruski plin. In tudi industrija ga, na veliko, uporablja.

Če ti gagneš je to (globalno gledano) popolnoma nepomembno.
V luči tega je tvoja izjava tako bedna, da bolj bedna ne more biti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

carovnik1900 ::

Unchancy je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

ZDA je posredno kriva za tole danes (coup d'etat 2014 v Ukrajini, ko so postavili na oblast naciste oz. jih okrepili), ko obkoljujejo Rusijo s sovražnimi satelitskimi režimi kljub dogovorom v preteklosti (Rusi se nimajo nikamor več umaknit) itd. Krivda ZDA 70%, Rusija 30% ((seveda so oboji krivi). Čist objektivno.

Danes ti Rusi dokazujejo, da tudi oni radi počnejo pizdarije, kolikor je to v njihovem dosegu. Na njihovo žalost, kaj veliko več kot delanje sranja po soseščini do zdaj še niso zmogli po padcu železne zavese.
Kar tudi odgovori na vprašanje o ekonomski uspešnosti Rusije, ki je osnova za to, da se lahko kurčiš z vojsko po svetu.


seveda Rusi niso nedolžni (daleč od tega)... ampak tole se je napovedalo že dolgo, pa je zahod ignore oz. samovoljno širil svojo politiko brez razmisleka o posledicah le te... zdaj pa na zahodu cvilijo, ko se je zgodila reakcija na njihovo 30+ letno akcijo...

Če vzhodnoevropske države ne bi imele slabih izkušenj z ruskim imperializmom, ne bi nobena rinila v NATO in EU. Tako pa so se rajši povezovale z Nemčijo kot z Rusijo? Let that sink in. A misliš da bo po temu kaj drugače? Da si bo pretepena žena kaj bolj želela ostati v zakonu z nasilnim pijanim možem?


Ko bi le bilo tako simple kot ti zastavljaš.

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Kakorkoli, mešaš individualni pogled (tvoj) in kaj je delala EU!!! Briga mene kaj si ti podpiral in kaj ne, jaz samo govorim da privoščim EU probleme zato ker so DVOLIČNI... ker niso uvedli ENAKIH sankcij proti ZDA ko je ZDA drkala okrog po Svetu... to je vse, zato sem zdaj privoščjiv... če bi EU bila KOREKTNA in ZDA enako drkala kot RUSE bi bilo drugače.


Tebi kategoricno razlagamo kako si zadeve prestavljas preenostavno. Kaj ne bi morda pomislil, da niti teoreticno in niti v realnosti nimas kaj za pokazat. Pa ne bi bil tako oster, samo v tem primeru pa bo pocasi vrag vzel salo.

Tudi Rusija drka pos svetu, tudi Kitajska, Tudi ZDA itn. Vsi imajo v preteklosti pizdarije. Ti pac rad drkas na kaj slabega pocne ZDA. Potem lahko takoj izkljucis vse in sodis po tem kar si mislis za trenutno situacijo. Pa ne si mislit, da so bili rezimi kakor v Afganistano, Iraku neki biseri postenosti. Sploh pa kaj bi vi bukslji dejansko sli opravicevati Rusijo skozi to, ko pa bomo verjetno pocasi zaceli imeti posledice v EU?


Še 1x... NIMA VEZE KDO KAJ DELA, VAŽEN JE ENAK ODZIV EUJa... o TEM JAZ GOVORIM... Če damo sankcije Rusom ker napadejo Ukrajino, ne pa USA ker napadejo Afganistan, potem SMO DVOLIČNEŽI, in tega nimam rad CASE CLOSED.

Vse ostalo je plod tvojih neumnosti.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Celoten koncept dobrih in slabih držav vodi v #prstvrit - vprašanje samo od koga. Delitev je gore-dole, ne na posamezne države.

FireSnake ::

Utk je izjavil:

Ne, sej on ne bo kupoval od sovražnika, bo raje zmrzoval, vsi ostali pa bodo, kot že sedaj. Slovenija in ostala EU ne sme izvažat v rusijo, američani pa ostali pa lahko.

Lej, vsak ima svojo pamet in svojo vest. Nekateri pa pač nimate nič od tega.


Ti bi o vesti? Ki te skrbi samo za svojo rit (beri zgoraj)?
Ti si zadnji, ki to besedo sploh lahko napišeš, kamolišele izgovoriš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Unchancy ::

Malidelničar je izjavil:

Unchancy - ja pri nas vsi mislijo, da Belorusi in Ukrajinci naravnost ljubijo Ruse. Še iz časa carstva. Grozote so na tistih prostorih bile že v času WWI.
P.S. - upajmo, da se sranje ne razširi na Balkan, točneje v Bosno.

Putin ni neumen in zagotovo bo stvar poskusil razširiti v R Srpsko, ki jo bo s tem žrtvoval, ker Bosna je pač v srcu Evrope.
Vprašanje kaj bo naredila Kitajska okrog Tajvana. Zdaj je zlata priložnost, ki se dolgo ne bo ponovila.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mato989 ::

Unchancy je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

ZDA je posredno kriva za tole danes (coup d'etat 2014 v Ukrajini, ko so postavili na oblast naciste oz. jih okrepili), ko obkoljujejo Rusijo s sovražnimi satelitskimi režimi kljub dogovorom v preteklosti (Rusi se nimajo nikamor več umaknit) itd. Krivda ZDA 70%, Rusija 30% ((seveda so oboji krivi). Čist objektivno.

Danes ti Rusi dokazujejo, da tudi oni radi počnejo pizdarije, kolikor je to v njihovem dosegu. Na njihovo žalost, kaj veliko več kot delanje sranja po soseščini do zdaj še niso zmogli po padcu železne zavese.
Kar tudi odgovori na vprašanje o ekonomski uspešnosti Rusije, ki je osnova za to, da se lahko kurčiš z vojsko po svetu.


seveda Rusi niso nedolžni (daleč od tega)... ampak tole se je napovedalo že dolgo, pa je zahod ignore oz. samovoljno širil svojo politiko brez razmisleka o posledicah le te... zdaj pa na zahodu cvilijo, ko se je zgodila reakcija na njihovo 30+ letno akcijo...

Če vzhodnoevropske države ne bi imele slabih izkušenj z ruskim imperializmom, ne bi nobena rinila v NATO in EU. Tako pa so se rajši povezovale z Nemčijo kot z Rusijo? Let that sink in. A misliš da bo po temu kaj drugače? Da si bo pretepena žena kaj bolj želela ostati v zakonu z nasilnim pijanim možem?


Seveda, dokelr jih Nemci spet ne bodo zažigali kot manjvredno raso, pol bodo pa spet prosili Ruse da jih osvobodijo... že videno leta 1941-1945
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:


KO bo tvojo rit zeblo, boš bil tiho kot miš in prosil Putlerja, da ti pošlje malce plinčka!

Jaz sigurno ne.


Ti si nepomemben!
Večina Evrope pa se greje na ruski plin. In tudi industrija ga, na veliko, uporablja.

Če ti gagneš je to (globalno gledano) popolnoma nepomembno.
V luči tega je tvoja izjava tako bedna, da bolj bedna ne more biti.

Bedni ste vi, ker ste za 10% BDP pripravljeni prodat vse in se odpovedat vsemu normalnemu.

paradoxxx ::

endelin je izjavil:

Se še posmehujete Bidnu?
Ruski umik prejšnji teden?

Putin bo končal kot Hitler. S samomorom v bunkerju!

Slava Ukrajini!


Naivnež. Če se zgodi padec Putina, bo ta v velikem slogu, katerega bomo občutili vsi. čarovnik je prav napisal, zahod pritiska in širi svoje tvorbe povsem na mejo rusije, putin je pa na žalost reagiral. žalostno.

Unchancy ::

Seveda, dokelr jih Nemci spet ne bodo zažigali kot manjvredno raso, pol bodo pa spet prosili Ruse da jih osvobodijo... že videno leta 1941-1945


A to so Rusi potem kar prehiteli morebitno prihodnost in jih šli sami preventivno zažigat?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Utk ::

FireSnake je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, sej on ne bo kupoval od sovražnika, bo raje zmrzoval, vsi ostali pa bodo, kot že sedaj. Slovenija in ostala EU ne sme izvažat v rusijo, američani pa ostali pa lahko.

Lej, vsak ima svojo pamet in svojo vest. Nekateri pa pač nimate nič od tega.


Ti bi o vesti? Ki te skrbi samo za svojo rit (beri zgoraj)?
Ti si zadnji, ki to besedo sploh lahko napišeš, kamolišele izgovoriš.

Ne, to boš kar lepo ti. Jaz sem pripravljen potrpet svoj del, da se rešimo Putina. In tudi vseh drugih diktatorjev, kjer se jih domačini hočejo rešit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

carovnik1900 ::

Malidelničar je izjavil:

Unchancy - ja pri nas vsi mislijo, da Belorusi in Ukrajinci naravnost ljubijo Ruse. Še iz časa carstva. Grozote so na tistih prostorih bile že v času WWI.
P.S. - upajmo, da se sranje ne razširi na Balkan, točneje v Bosno.


Grozote imajo svoje ozadje - na obeh straneh. Niso samo Rusi v času Stalina počel svinarije...

Bosna je samo vprašanje časa.

sirotka ::

Mato989 je izjavil:


Seveda, dokelr jih Nemci spet ne bodo zažigali kot manjvredno raso, pol bodo pa spet prosili Ruse da jih osvobodijo... že videno leta 1941-1945


Ukrajinci so nemce od začetka z rožicami čakali. Holodomor jih je več "pospravil" kot so jih nemci (po tvoje) zažgali.

Lonsarg ::

Tako je, 10 let recesije ni nic proti varnosti. Iz tega stalisca tudi ce EU prekine plin iz Rusije in imamo 10 let gaganja gospodarstva je to smiselno.

No za elito ki gleda samo money, money to ni tako, tako da se seveda to ne bo zgodilo.

Utk ::

Ukrajinci so nemce od začetka z rožicami čakali.

Ja, to tudi nekaj pove o Rusih.

WizzardOfOZ ::

Unchancy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Kje je zdaj Poldi112, a so se ruski vojaki vrnili nazaj v svoje baze?


So se, v une izpred leta 1990. :))

Lepo, da si zagrabil to vabo. Ti je smešno, ko ruski naciji izvajajo genocid v Ukrajini?

genocid? ti nimaš pojma kaj je genocid.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Malidelničar ::

Lonsarg - ok se ne spodobi glede na vojno malo offtopica: čist realno glede famoznega plina - zakaj pa EU ne bi mogla nadomestiti virov na začetku z LPGjem in nato v drugimi linijami iz Bližnjega Vzhoda? Verjetno bo zadeva šla v to smer.
Kar se tiče nafte imamo pa še severnomorsko nafto.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

sirotka ::

paradoxxx je izjavil:




Naivnež. Če se zgodi padec Putina, bo ta v velikem slogu, katerega bomo občutili vsi. čarovnik je prav napisal, zahod pritiska in širi svoje tvorbe povsem na mejo rusije, putin je pa na žalost reagiral. žalostno.


Zahod širi svoje tvorbe? Suverene države nimajo pravice, da se odločijo biti del EU ali NATA?

Mato989 ::

sirotka je izjavil:

paradoxxx je izjavil:




Naivnež. Če se zgodi padec Putina, bo ta v velikem slogu, katerega bomo občutili vsi. čarovnik je prav napisal, zahod pritiska in širi svoje tvorbe povsem na mejo rusije, putin je pa na žalost reagiral. žalostno.


Zahod širi svoje tvorbe? Suverene države nimajo pravice, da se odločijo biti del EU ali NATA?


Seveda se imajo, ampak če je to podkupovanje ZDA ali EU je pa to drugače... =)

Btw, kako kaj USA in suverenost Libije in Sirije? A oni dvojni se niso mogli odločit ali želijo prisotnost USA?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Xserces ::

In rusija napada EU pa twitta :)) Bodo spet samo gledali pa generale špilal
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

eventyrer ::

Malidelničar je izjavil:


Kar se tiče nafte imamo pa še severnomorsko nafto.


Samo 13 % nafte porabljene v Evropi je iz severnega morja. 26% je iz Rusije in 60 % je iz bližnjega vzhoda ali severne afrike.

endelin ::

paradoxxx je izjavil:

endelin je izjavil:

Se še posmehujete Bidnu?
Ruski umik prejšnji teden?

Putin bo končal kot Hitler. S samomorom v bunkerju!

Slava Ukrajini!


Naivnež. Če se zgodi padec Putina, bo ta v velikem slogu, katerega bomo občutili vsi. čarovnik je prav napisal, zahod pritiska in širi svoje tvorbe povsem na mejo rusije, putin je pa na žalost reagiral. žalostno.

Kdo pa je Putin da pove da Ukrajina ne sme imeti svoje vojske? Prekleto naci je. Ukrajina je poljska. Ti si navaden kolaborant! Izdajalec ki naravnost caka da ga trd putinov hitlerjanksi kurac udari po glavi.

Sramota vsem izdajalcem tule. Spizdite v nacistično rusijo l, drhal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

sirotka ::

Mato989 je izjavil:


Seveda se imajo, ampak če je to podkupovanje ZDA ali EU je pa to drugače... =)


Glede na zgoraj napisano, ne. Prosperiteta ni podkupovanje. Vse države izza železne zavese, ki so danes del EU, so gospodarsko precej boljše kot prej.

Malidelničar ::

eventyrer - aha ok thnx. Hja če bo dolga vojna ima Evropa čas, da do naslednje zime diverzificira svoje vire.
Btw. kje je pa v vsej situaciji OZN????????
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

eventyrer ::

Malidelničar je izjavil:

eventyrer - aha ok thnx. Hja če bo dolga vojna ima Evropa čas, da do naslednje zime diverzificira svoje vire.
Btw. kje je pa v vsej situaciji OZN????????


jih ne briga, ne napadajo črncev ali muslimanov. :D

Zgodovina sprememb…

sirotka ::

Mato989 je izjavil:


Btw, kako kaj USA in suverenost Libije in Sirije? A oni dvojni se niso mogli odločit ali želijo prisotnost USA?


Sirija in Libija sta sranje. Nimata pa veze s tem kar dela Putin. Eno sranje ne upraviči drugega.

Unchancy ::

Lonsarg je izjavil:

Tako je, 10 let recesije ni nic proti varnosti. Iz tega stalisca tudi ce EU prekine plin iz Rusije in imamo 10 let gaganja gospodarstva je to smiselno.

No za elito ki gleda samo money, money to ni tako, tako da se seveda to ne bo zgodilo.

Točno to. In zato sankcije niso igrale neke velike vloge pri odvračanju Putina. On si je rekel, da nekaj let sranja, ki ga bo itak trpelo rusko ljudstvo in ne on osebno, ni nič v primerjavi s povečanjem teritorija in varnosti, ki jo to prinaša, sploh ker obstaja možnost, da poniža in demoralizira NATO in s tem Rusiji dvigne ugled in moč.
Zahod bi moral biti pripravljen na resno zategovanje pasu in dolgoročno ekonomsko izčrpavanje v korist vojaškega razvoja in tekme z Rusijo. Ali pa ga ne bo več in ga bojo pojedle diktature s fokusom in misijo. Tako preprosto je to.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mato989 ::

sirotka je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Btw, kako kaj USA in suverenost Libije in Sirije? A oni dvojni se niso mogli odločit ali želijo prisotnost USA?


Sirija in Libija sta sranje. Nimata pa veze s tem kar dela Putin. Eno sranje ne upraviči drugega.


Seveda ne opraviči, ampak dvoličnost pri enem in drugem sranju glede odziva EU je tisto kar je moj problem... če drkamo Ruse s sankcijami ker napadajo Ukrajino, Američane pa ne z vsaj ENAKIMI ker napadajo oz. so napadali Afganistan itd... je to dvoličnost ki me moti in privoščim EU zato trpljenje da jim nekdo pokaže da so papki in da naj zginejo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Malidelničar ::

Lonsarg, Unchancy - dobro opisano. Zahod je preveč mehkužen.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

paradoxxx ::

sirotka je izjavil:

paradoxxx je izjavil:




Naivnež. Če se zgodi padec Putina, bo ta v velikem slogu, katerega bomo občutili vsi. čarovnik je prav napisal, zahod pritiska in širi svoje tvorbe povsem na mejo rusije, putin je pa na žalost reagiral. žalostno.


Zahod širi svoje tvorbe? Suverene države nimajo pravice, da se odločijo biti del EU ali NATA?


Nisem tega rekel, da nimajo pravice. Če bi bila Ukrajina buffer cona med natom in rusijo, tega sranja ne bi bilo. Za rusijo je to now or never moment, Ukrajina jim je ekstremno strateško pomembna in brez "boja" ne bodo dovolili priključitev njim sovražni organizaciji. NE vem zakaj UKR ne more bit nevtralna...

Unchancy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Kje je zdaj Poldi112, a so se ruski vojaki vrnili nazaj v svoje baze?


So se, v une izpred leta 1990. :))

Lepo, da si zagrabil to vabo. Ti je smešno, ko ruski naciji izvajajo genocid v Ukrajini?

genocid? ti nimaš pojma kaj je genocid.

Vemo, kako so Rusi ravnali v Čečeniji. Drugače pa je osnova za vse tole ideja, da Ukrajinci ne obstajajo kot narod. Gremo stavit, kako bo na okupiranih ozemljih z ukrajinskim jezikom in kulturo?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

LeQuack ::

Tisti ki ima račun ali kredit na Ruski banki očitno podpira napad na Ukraijino.
Quack !

Mato989 ::

sirotka je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Seveda se imajo, ampak če je to podkupovanje ZDA ali EU je pa to drugače... =)


Glede na zgoraj napisano, ne. Prosperiteta ni podkupovanje. Vse države izza železne zavese, ki so danes del EU, so gospodarsko precej boljše kot prej.


Mhm, seveda so, dokelr ne bodo več, ptoem bo ugasnil še ta zadnji argument.

Majdan smo vsi spremljali in EU je bil privoščjivo tiho in drkala Ruse po navodilih USA... zdaj prihaja račun... Zelenski ves pameten kako bo Ukrajina zmagala, zmes pa bodo enote Rusije v Kijevu...

Good luck zelenski, Evropejci ne bomo umirali proti bratom Rusom za interese ZDA na Ukrajinskih stepah.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

eventyrer ::

Unchancy je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Tako je, 10 let recesije ni nic proti varnosti. Iz tega stalisca tudi ce EU prekine plin iz Rusije in imamo 10 let gaganja gospodarstva je to smiselno.

No za elito ki gleda samo money, money to ni tako, tako da se seveda to ne bo zgodilo.

Točno to. In zato sankcije niso igrale neke velike vloge pri odvračanju Putina. On si je rekel, da nekaj let sranja, ki ga bo itak trpelo rusko ljudstvo in ne on osebno, ni nič v primerjavi s povečanjem teritorija in varnosti, ki jo to prinaša, sploh ker obstaja možnost, da poniža in demoralizira NATO in s tem Rusiji dvigne ugled in moč.
Zahod bi moral biti pripravljen na resno zategovanje pasu in dolgoročno ekonomsko izčrpavanje v korist vojaškega razvoja in tekme z Rusijo. Ali pa ga ne bo več in ga bojo pojedle diktature s fokusom in misijo. Tako preprosto je to.


TU imaš dva problema. Prvi je ta da če vsi utihnejo bo pač RUsija zasedla Ukrajino brez velikega števila žrtev in z majhno gospodarsko škodo......bo pa to pomenilo da če se Rusija čez X let odloči napasti še kakšno drugo bivšo sovjetsko državo, si bo enostavno to upala storiti.
Tako da tole zategovanje pasu ki ga omenjaš je zgolj preventiva da ne bo v roku 100 let RUsija vse bivše sovjetske države nazaj okupirala. Ukrajini ne moremo pomagat s temi ukrepi.

WizzardOfOZ ::

naužijte se svoje pravičnosti. nihče ni nič rekel, ko so američani počeli enako, sedaj So pa rusi začeli enako delat. ustavil jih pa na žalost ne bo nihče.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PacificBlue ::

 Kharkov

Kharkov

carovnik1900 ::

sirotka je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Seveda, dokelr jih Nemci spet ne bodo zažigali kot manjvredno raso, pol bodo pa spet prosili Ruse da jih osvobodijo... že videno leta 1941-1945


Ukrajinci so nemce od začetka z rožicami čakali. Holodomor jih je več "pospravil" kot so jih nemci (po tvoje) zažgali.


https://pbs.twimg.com/media/FJsPn8XXoAM...

Mato989 ::

PacificBlue je izjavil:

 Kharkov

Kharkov



Ukrajina zmaguje po Zelenskem!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
132 / 859
»»