» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
40 / 40
»
»»

Invictus ::

Meizu je izjavil:


Stalker na najtežje je pa itak edina opcija, go hard or go home! >:D

Še najtežja je precej simple...

Sploh ko dobiš boljšo opremo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

Za obnovo znanja :)



When the Emission descends, a mere glance at the sky is enough to spot its epicenter. Most stalkers hold firm to the belief that if there is an inception of the Zone, its roots lie north of the Sarcophagus -- in a desolate and scorched Dead Valley.

https://x.com/stalker_thegame/status/18...

oo7 ::

My first time playing a STALKER game was at Summer Game Fest, and I think Heart of Chornobyl is going to be special

https://www.windowscentral.com/gaming/x...

oo7 ::

Yantar v pogonu Unreal 5 + Lumen. Enak pogon kot delajo igro Stalker 2

[UE5] [Lumen] S.T.A.L.K.E.R. Location Amber (Yantar)

Kayzon ::

Glih instaliral vceraj Shadow Of Chernobyl po vsej desetih letih neigranja in igra se je postarala kot vino. Graficno se vedno zgleda precej solidno,zvocna kulisa je super pa sam gameplay je tisti pravi pcmasterrace k lahko uporablas ironsight. Prisel sem ze do tocke kjer prvic srecaas bloodsuckerja po tisti vojaski bazi in sem lepo shranil in sel ven iz igre,zdej pa kuhat haha :))

Drugace ni veliko takih iger vec na pcju,na prvo misel mi pade Crysis 1 (Ja samo enka je doobra,ostalo srot),pa nevem mogoce Hidden And Dangerous 2 ,sam ne vem koliko ljudi to pozna. Isti studio ki je naredil Vietcong pa Mafia 1,tactical squad realisticna fps streljacina med drugo svetovno vojno. Res zakon igra.

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Glih instaliral vceraj Shadow Of Chernobyl po vsej desetih letih neigranja in igra se je postarala kot vino. Graficno se vedno zgleda precej solidno,zvocna kulisa je super pa sam gameplay je tisti pravi pcmasterrace k lahko uporablas ironsight. Prisel sem ze do tocke kjer prvic srecaas bloodsuckerja po tisti vojaski bazi in sem lepo shranil in sel ven iz igre,zdej pa kuhat haha :))

Drugace ni veliko takih iger vec na pcju,na prvo misel mi pade Crysis 1 (Ja samo enka je doobra,ostalo srot),pa nevem mogoce Hidden And Dangerous 2 ,sam ne vem koliko ljudi to pozna. Isti studio ki je naredil Vietcong pa Mafia 1,tactical squad realisticna fps streljacina med drugo svetovno vojno. Res zakon igra.



Sem igral ;)



oo7 je izjavil:



Hidden and Dangerous 2 :)



Tole je ena najboljših če ne najboljša vojaška igra kar sem jih igral :)




Škoda, ker niso nikoli naredili tretjega dela.

Kayzon ::

Ce se ne motim glavni razvijaci H&D2 so sli in naredili Kingdom Come Deliverance,in zdej prihaja tudi drugi del!

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Ce se ne motim glavni razvijaci H&D2 so sli in naredili Kingdom Come Deliverance,in zdej prihaja tudi drugi del!


Daniel Vavra je ustanovil nov studio Warhorse studios in naredil igro Kingdom come Deliverance (2018) in letos ja izide nadlajevanje.
Pred tem pa je delal pri Illusion Softworks kasneje so se imenovali 2K Czech in sodeloval pri igri Hidden and Dangerous (1999), Mafia (2002) kjer je bil direktor in pisec in Mafia II (2010) kot pisec in dizajner. VIR Wikipedia :)

Meizu ::

Hidden and Dangerous se jaz zelo dobro spomnim, sem ga preigral in je bil top. Dobesedno v stilu stare igre Commandos, kdor se spomne, samo da ni bil način igranja iz ptičje perspektive.

oo7 ::

Se spomnim, da sem prvič za to igro izvedel še iz revije Pc gamer takrat sploh še interneta nismo imeli :)
Če se prav spomnim je PC format zamenjal PC Gamer ? Potem pa so kmalu propadli ?

Meizu ::

Kot se jaz spomnim sem imel doma hkrati PC Gamer in PC Format izvode, lahko pa da bluzim, ker je reees že dolgo tega.

Kaj je bila že una rubrika, "Gregor Mraz odgovarja" al nekaj podobnega v PC Formatu, tam se je dalo nasmejat hehe :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Kot se jaz spomnim sem imel doma hkrati PC Gamer in PC Format izvode, lahko pa da bluzim, ker je reees že dolgo tega.

Kaj je bila že una rubrika, "Gregor Mraz odgovarja" al nekaj podobnega v PC Formatu, tam se je dalo nasmejat hehe :D


Možno se ne spomnim ampak nekaj mi pravi, da je PC format zamenjal PC gamer lahko, da se popolnoma motim.
PC format nisem dolgo kupoval, ker je bilo notri premalo o igrah.
Jih pa imam nekaj še doma bom pogledal če zasledim kaj o tem Gregorju Mrazu :)

yayo ::

Če se prav spomnim je šlo za sestrski reviji. PC Gamer so potem ukinili in na račun tega malce povečali gamerski del v PC Formatu.

Meizu ::

Kayzon ::

Sodec po zadnjem trailerju ciljajo na console publiko,ful je enh cinemqtic scen plus streljanje zgleda kot nekaj iz novega cod-a. Tudi sama grafika ne pricara isto vzdusje,sam za to je itak kriv unreal engine. Za piko na i je pa se crnec v zoni,iz cesar se dela 3/4 ukrajinskih komentarjev norca pod trailerjom.

Kayzon ::

Tole je kenslan stalker 2 iz 2011,skoda ga nismo tega dobili.

oo7 ::

Meizu je izjavil:



Gre pa orng v detajle v tem videu :)

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Tole je kenslan stalker 2 iz 2011,skoda ga nismo tega dobili.




Ja bi bila precej drugačna igra.

Cancellation of this build of S.T.A.L.K.E.R. 2 had been formally announced in April 2012 on the company's Facebook page, officially stated to have resulted from dispute between investors, staff, and the original IP rights owner.

Kayzon ::

Meni deluje kot nadaljevanje Call Of Prypiat igre, kar za official STALKER 2 ne morm rect. Par dni nazaj prvic gledal trailer za dvojko in se mi zdi kot nekaksna poceni kopija prave stalker trilogije. Kot sem ze zgoraj napisal sama igralnost deluje kot call of duty,saj oseba v trailerju hodi naprej in strelja vse povprek , brez tega da pocepne. V trilogiji imas mehaniko kjer mas bullet spread in rabis sekundo mirovanja da lahko spet natancno zadanes,kljub temu da dvojno pocepnes. V trailerju tega ni videti. Pa kup enih quick time eventov je v trailerju,kar ocitno nakaze na kaksno publiko se cilja.

oo7 ::

Verjetno v trailerjih nismo videli še marsikaj. Težko sodit po trailerjih pokazati bi morali malo daljši gameplay.
Sigurno bo Stalker 2 drugačen kot prve tri igre koliko bomo pa še videli pa tudi večji del ekipe se je zamenjal + drugi pogon...
Bomo videli ampak jaz osebno komaj čakam.

Meizu ::

Gre pa orng v detajle v tem videu :)


Ti pravim, to je tale Anomalous Dugout, ta se ne heca :)

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Gre pa orng v detajle v tem videu :)


Ti pravim, to je tale Anomalous Dugout, ta se ne heca :)



Res je. Si moram pogledati še kakšen njegov video. Sem pritisnil sibscribe :)

oo7 ::

Originialne tri Stalker igre so dobile uradni MOD support na konzolah.



Tudi Stalker 2 igra bo podpirala MODe od prvega dneva naprej.

Gagatronix ::

Meni se zdi diktiranje na kaksni tezavnosti naj bi nekaj igral popolna neumnost. Vsak igra tako, kot njemu sede.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Meni se zdi diktiranje na kaksni tezavnosti naj bi nekaj igral popolna neumnost. Vsak igra tako, kot njemu sede.


To itak, da naj vsak igra kolikor mu paše.

Meizu ::

Gagatronix je izjavil:

Meni se zdi diktiranje na kaksni tezavnosti naj bi nekaj igral popolna neumnost. Vsak igra tako, kot njemu sede.


Po domače, ma nemoj.

Itak da vsak igra kot mu paše. Ampak jaz Stalkerja ne igram na nobeni drugi težavnosti kot najtežji, ker igro tako tudi dojemam. Kot da bi igral Dark Souls franšizo na neki pomehkuženi nastavitvi. Ni to point igre, če mene vprašaš. Ampak vsakemu svoje.

oo7 ::

Itak probaš če ne gre pa spremeniš težavnost.

Gagatronix ::

Jaz igram igre zato, da se zabavam, ne da sem potem se pol dneva zafrustriran ker sem 10x zapored crknil na istem koncu levela.

Meizu ::

Tudi tisti ki igramo na najtežje se zabavamo.

oo7 ::

Pa tudi če ima igra quick save in quick load potem ni problema če umireš si takoj nazaj :)

oo7 ::

Nekaj sekund gameplaya.

Pseudogiant

https://www.youtube.com/shorts/dRkD9uXS...

Ne vem kako v Slotech nalimati kratek posnetek ga ne pokaže.

Kayzon ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz igram igre zato, da se zabavam, ne da sem potem se pol dneva zafrustriran ker sem 10x zapored crknil na istem koncu levela.


Sej zato mas quicksave sinko.

Gagatronix ::

Kayzon je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Jaz igram igre zato, da se zabavam, ne da sem potem se pol dneva zafrustriran ker sem 10x zapored crknil na istem koncu levela.


Sej zato mas quicksave sinko.


Ne ti meni sinko, pezde. Zato imajo spili t.zv. tezavnostne stopnje. Jaz bom dal na easy zato da se bom dejansko zabaval. Ne pa da bom rabil pol ure da pridem cez nekaj kar traja pet minut.

Kayzon ::

Ne ti men pezde,pezde!
««
40 / 40
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746123897 (7975) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52387255 (5135) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
84087 (3816) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206898 (6614) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
283039 (3039) damjan11

Več podobnih tem