» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
30 / 38
»»

Gagatronix ::

Nagi Bator je izjavil:

oo7 je izjavil:


Gagatronix je izjavil:

Jaz ze vem da bom umiral od smeha ko bo Taryn igrala STALKER 2 :))



Kdo je to ? :)


Ja kakšen Stalker pa si? Da ne poznas največje Stalkerine na internetu!? Pa še na onlyfans je :P


ROFL to za onlyfans nisem vedel pa tbh mi je vseeno, jaz jo spremljam ze pomoje odkar je zacela na youtubu STALKER preigravat. :) punca je kul, ma dober smisel za humor, pa vsec mi je ker se ne cenzurira kot nekateri to pocno.

yayo ::

Kdo je Taryn? Jaz le WTFSexyHeadphones poznam, ki že leta igra Stalkerja. Sicer ni camwhore ampak proper fenica igre.

D3m ::

yayo je izjavil:

Kdo je Taryn? Jaz le WTFSexyHeadphones poznam, ki že leta igra Stalkerja. Sicer ni camwhore ampak proper fenica igre.


Them titties.

|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

ah, sexyheadphoes je Taryn? In ima onlyfans, svašta, lol.

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Recimo kateremu je najbolje pripadati :)


Jebentiš, tu ne bo enoznačnega odgovora.

Si proti zoni? Duty. Si za Zono? Freedom. Bi rad študiral zono kot znanstvenik požegnan iz strani vlade? Ecologist. Bi rad branil ekologe proti zalegi? Military (pa še ostali seveda, ampak military je treba nekam dat). Bi rad bil znanstvenik oziroma pomagal znanstvenikom, ampak te vleče bolj na sam combat, ter imel neposreden kontakt s človekom, ki je bil del C-Conciousnessa? Clear Sky. Si zahodnjak in si ravnokar prišel v zono, bi rad zaslužil dober keš in poseduješ zelo visok nivo bojevanja? Mercenary. Si special op, specialne sile zahoda, ki je bil poslan v zono skupaj z ostalimi pripadniki te elitne skupine in skušaš razvozlati kaj se pravzaprav v zoni dogaja? UNISG. Bi rad opletal po zoni brez, da ti kdo pretirano komandira, bi rad bil svoja institucija? Loner. Si pokvarjenc in bi rad ostal pokvarjen? Bandits. Si pokvarjen tako hudo, da si še za pokvarjene pokvarjen? Renegades. Te je spralo včeraj pri brain scorcherju in scvrlo par pomembnih sinaps v možganih? Monolith. Te je scvrlo do te mere, da si med tem še malo zmutiral in začel okrog sebe oddajat nevidno gravitacijsko polje, ki ščiti pred fizičnimi poškodbami? Sin. Te je scvrlo tako hudo, da iz tebe več nič ni? Zombies :))

Zdaj pa iz realne perspektive: Odvisno, kaj je tvoj background. Če si zahodnega porekla, potem bodo nativci bolj težko zaupali tebi in tebi podobnim, namreč že zaradi renomeja, ki ga nosijo plačanci oz. Mercenaryji. zato bo zate najboljše, da pripadaš ali Mercenary fakciji, ali pa Freedom fakciji, ki je seveda v tesnem sodelovanju z zahodnimi silami, temu priča tudi njihov Nato arsenal. Kot omenjeno, UNISG, če si dejansko treniran super duper vojak.

Če si vzhodnega porekla in veš kaj pomeni "blyat", potem imaš odprtih malo več oken in sicer: Duty so zelo močna fakcija, podprta tudi iz strani ukrajinske vojske, saj gre med njimi večinoma za preživele ukrajinske vojake, ki po prvi emisiji kreirali svojo fakcijo, ko so ugotovili, da jih nihče od zunaj ne prihaja rešit in se bojo mogli znajti sami. Tako arzenal duty pripadnikov sestavljajo več ali manj izkušeni vojaki oziroma najmanj ukrajinski vojaki z osnovnim treningom. Clear Sky skozi lore kaže močno prisotnost v zoni, z velikim številom pripadnikov, prav tako dostopom do NATO tehnologije (skrivni pakti z mercenaryji). Freedom je tudi močna opcija nevtralne orientacije, tam imaš tako ali tako anarhijo zato je vseeno kdo si in od kod prihajaš. Dokler prineseš kej za skadit. Ampak kajenje trave Freedomerjev ni tako iz riti potegnjeno kot se zdi. Imajo tudi dober razlog za to. Njihova glavna baza je v neposredni bližini Radarja in s tem brain scorcherja, zato je širom Army Warehouses slišati glasove ter psy efekte te grozne naprave v Radarju, zaradi česar si dostikrat pomagajo s substancami za lažji spanec ter ohranitev lastne psihe. Uglavnem, biti Freedomer ni glih za tiste s slabim želodcem.

Če si pa ultimativen badass in ti je vseeno kdo stoji za tabo, ker si sam zase dovoljšen powerhouse pa greš v Lonerje. Velika večina Lonerjev nikoli ne preživi prvih nekaj tednov v zoni, ampak tistim ki uspe, pa ponavadi sodijo med sam vrh stalkerjev. Elitne zadeve.

O Banditih in Renegadih pa niti ne bom, ker vemo za kaj gre. Če ti kriminal diši, je to najboljša opcija, seveda Banditi imajo malce več prizanašanja kot Renegades, nekako se je Banditom uspelo povezati vsaj s Freedomerji ter celo Mercenaryji (no, njih itak ne briga kdo je naročnik) - zgleda je tu imel Sultan prste vmes.

 Loner

Loner




Prvo hvala za tole razlago frakcij. Sem igral Stalekr igre ampak tako podrobno pa nisem poznal frakcij. Res dobra razlaga :)
V Stalker 2 bo vsaj ena nova frakcija. Ena izmed njih se bo imenovala Ward in bo nekakšna policija v zoni.

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

oo7 je izjavil:


Gagatronix je izjavil:

Jaz ze vem da bom umiral od smeha ko bo Taryn igrala STALKER 2 :))



Kdo je to ? :)


Ja kakšen Stalker pa si? Da ne poznas največje Stalkerine na internetu!? Pa še na onlyfans je :P


Ne poznam je. Bom pogledal.
Drugače Stalker igre sem igral nisem pa nobenega gledal ali spremljal kako igra.

oo7 ::

yayo je izjavil:

ah, sexyheadphoes je Taryn? In ima onlyfans, svašta, lol.


Ja verjetno je to ona ? Pod Taryn na you tube itaK ne najde nič povezanega s Stlakerjem.

Gagatronix ::

Hahaha , ja ime ji je Taryn, drugace pa WTFSexyHeadphones na youtube. :) Jo spremljam se iz cajtov ko je mela cheap logitech webcam pa posterje za background. Ce ma pa onlyfans mi je pa cist vseen.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

S.T.A.L.K.E.R. 2 -- Become NonStoppable




Trailer za NON STOP energijsko pijačo :)





V tej parodiji namesto energisjkega napitka spije vodko.

S.T.A.L.K.E.R. — Become NonMovable :))

oo7 ::

Za lažje čakanje na izid igre nekaj ART slik :)





oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl bo junija na Microsoft konferenci. Verjetno nov trailer ali kakšen posnetek igranja mogoče pa celo datum izida igre ? Vse je možno :)

Meizu ::

Držimo pesti :)

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Držimo pesti :)



Bi skoraj raje vivdel, da napovejo datum izida kot pa nov trailer :)

Meizu ::

Zadnje čase je trailer ali napoved izida ista pašta - na kratko, nič ne veš. Jaz bi raje videl, da ruknejo špil na steam, če smo že pri tem :D

oo7 ::

Ja to je res. Datum izida lahko napovejo in igro spet preložijo. Bo nov trailer tudi vredu :)

oo7 ::

STALKER Is the Most Influential Sci-Fi Movie of All Time

https://collider.com/stalker-movie-sci-...

oo7 ::

NVIDIA ACE for Games Sparks Life Into Virtual Characters With Generative AI


It's not clear if any developer will embrace the entire ACE toolkit the way the demo attempts, but S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chernobyl will use the part Nvidia calls "Omniverse Audio2Face," which tries to match facial animation of a 3D character to their voice actor's speech.

Nagi Bator ::

In ravno Stalker, ki je imel takšne probleme z obrazno mimiko, predvsem govorno, da so razvijalci raje zakrili vse izpod nosa v ruto, še raje pa kar cel obraz izza gas maske ali podobnega šlema.
Mimogrede, če niste vedeli, navkljub raznoraznim pomislekom nošnja gas maske ne preprečuje konzumacije vodke v nobenem pogledu! ;)

oo7 ::

Sidorovich ima zaprta usta, ko govori :)
Saj so se znajdli, da so vsem ostalim pokrili obraze.

oo7 ::

Kot kaže so hekerji spet udarili ;((

Menda so leakali okoli 200 GB podatkov Dev Builda ?


It seems like GSC Game World has been hit by another attack from the hackers and this time, hackers claim that they have around 200GB of data related to the game including an early build of the game.

The hack was shared by the same community which shared the earlier leaks, "Herald of the Same Stalker". To prove that the hackers indeed have access to the data, they also shared the logo of the game that is displayed when STALKER 2 starts.

https://segmentnext.com/stalker-2-leak-...

yayo ::

saj bi bio skoraj čudno, če rusi ne bi nagajali. Kurc jih gleda, itak bo tudi piratizirana verzija enkrat zunaj, tako, da ne razumem konkretnega efekta. ignoriramo pa je.

oo7 ::

Če se spomnim prav igra sploh naj ne bi uporabljala Denuvo zaščite. Kar pomeni, da jo bodo skrekali v prvem dnevu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Tisti leakani DEV build 193 GB igre S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je šifriran in trenutno ne igralen.

oo7 ::



Tudi film S.T.A.L.K.E.R. | Shadow of the Zone so preložili. Iziti bi moral maja 2023 ampak kot kaže je nov izid filma jesen. Ampak bo film vseeno malo daljši kot je bilo pričakovano okoli 1 ure.

oo7 ::

Odziv GSC game world na hekerski napad

Gagatronix ::

Mene ne gane, niti CoP niti Clear Sky nisem dokoncal, ker so mi dolocene mehanike v spilu absolutno nadlezne.

Meizu ::

Na primer?

oo7 ::

SOC si pa preigral ?

oo7 ::

Tri nove slike.





oo7 ::

Možen izid igre S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - februar 2024.

https://rozetked.me/news/29193-istochni...

Gagatronix ::

oo7 je izjavil:

SOC si pa preigral ?


Tolikokrat, da niti smesno ni.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

oo7 je izjavil:

SOC si pa preigral ?


Tolikokrat, da niti smesno ni.



Kaj ti pa pri CS in COP ni odgovarjalo ?

Gagatronix ::

Pri CS, Faction wars. Za COP pa se je bil map na zacetku tako convoluted, da sem se stalno izgubljal.

oo7 ::

Frakcije v CS me niso motile. Pri COP pa se je bilo treba privaditi mape.
Ampak ja SOC je še vedno najboljša.

Upam pa, da bo HoC še boljša :)

Gagatronix ::

Ne, saj same frakcije niso napacne, ampak tisto stalno bojevanje v Swamps mi je slo pa na zivce. Spucas en konec, pa ti spet drugega zasedejo.

oo7 ::

Glede na leak bo možen tudi stealth kill v igri Stalker 2.

oo7 ::




Kot kaže Stalkerja 2 ne bo na Xbox konferenci v nedeljo ;((


Gagatronix ::

Hehe, response pa v tipicnem GSC stilu. "Bomo sproti obvescali." :))

oo7 ::

Kako bi zvenel napovednik za STALKER 2, če bi mu glas posodili igralci iz originalne trilogije

oo7 ::

NON STOP bo izdal uradno energijsko pijačo STALKER 2

oo7 ::

Če koga zanima namizna igra Stalker - https://gamefound.com/projects/awaken-r...

Na kickstarterju imajo uspešno kampanijo čeprav je, do konca še 8 dni so zbrali 2.351.135 $ njihov cilj pa je bil 50.000 $.


oo7 ::

Nekaj early build slik





Polda ::

Ali je že znano kdaj igra izide ?

oo7 ::

Release Date: December 2023

Ampak verjetno enkrat 2024.

oo7 ::



Koča ustvarjalca Brain Scorcherja se nahaja v močvirnatem območju Korogodskega gozda, kjer zalezovalci praktično nikoli niso stopili.

oo7 ::

oo7 je izjavil:



Koča ustvarjalca Brain Scorcherja se nahaja v močvirnatem območju Korogodskega gozda, kjer zalezovalci praktično nikoli niso stopili.


Kaimanov je to lokacijo uredil s svojim izumom kateri ustvarja psi-sevanje tako, da če bi kakšen popotnik zašel tja ne bi videl kaj veliko, ker bi se spremenil v zombija :)


Meizu ::

Ja ampak Strelok in banda imajo psy helmet. Tile bi lahko šli malo pokukat tja.

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Ja ampak Strelok in banda imajo psy helmet. Tile bi lahko šli malo pokukat tja.


Preden so naredili psy čelado je verjetno minilo tudi nekaj časa in je imel Kaimanov nekaj časa miru ? :)

Nagi Bator ::

Zombi gor dol..., ce lahko igram kot zombi, mi je vseeno ;)

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

Zombi gor dol..., ce lahko igram kot zombi, mi je vseeno ;)


Bi bilo smešno če bi postal zombi, da bi ti zmešalo vse tipke :) tako kot npr pri GTA ko si bil pijan če si pritisnil levo si še desno in obratno :)
««
30 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120228 (4306) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385686 (3566) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83927 (3656) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206719 (6435) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282958 (2958) damjan11

Več podobnih tem