» »

Rabim nov računalnik

Rabim nov računalnik

Zape ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem se odlocil da si kupim nov racunalnik, ker stari zal vec ne deluje. S tem pa pride 100 tezav...

Na podrocju hardwarea in racunalnikov nisem ravno vesc, zato ne vem kaj kupujem. Prav tako sem financno omejen; do priblizno 600€.

Racunalnik bom uporabljal predvsem za igranje iger, kot so Guild Wars 2, Assassins Creed 3, Call of Duty, itd...
Nujno potrebujem nasvete kaksen racunalnik kupiti; ker se ne spoznam na komponente in strojno opremo bi raje kupil ze naret racunalnik, kot pa da bi ga sam zgradil po delih, ceprav vem da to ni nujno najboljsa moznost.

Torej, lepo bi prpsil ce mi lahko svetujete kateri racunalniki so dobri, ali pa ce mi svetujete katere komponente natanko bi bilo potrebno kupiti, kako jih sestaviti, itd...

Vnaprej se zahvaljujem za pomoc.

Lep pozdrav, Zape.
  • zaklenil: dzinks63 ()

broken/link ::

če kupuješ stacionarca: Nakup namiznega PC-ja
če kupuješ laptop: Kateri prenosnik?

Zape ::

broken/link je izjavil:

če kupuješ stacionarca: Nakup namiznega PC-ja
če kupuješ laptop: Kateri prenosnik?


Kupujem stacionarca. Torej naj se enkrat postam se v tistem threadu?

Brez zamere, ampak raje bi imel svoj thread, ker je v tistem taksna zmeda, da sploh ne ves kdo odgovarja komu.

Ce so taksna pravila foruma bom to naredil, drugace imam pa raje svoj thread v katerem lahko zbiram vse podatke in odgovore in sproti odgovarjam.

Lp, Zape

hojnikb ::

najprej prečekiraj tisto temo, ker build za tak denar se že skriva nekje..
#brezpodpisa

Zape ::

hojnikb je izjavil:

najprej prečekiraj tisto temo, ker build za tak denar se že skriva nekje..

Ok, hvala, bom malo prebrskal. Kljub temu pa bi rad up-to-date build, ker je mogoce trenutna cena builda nizja, in lahko za 600€ dobim build, ki je vcasih bil 750€.
Ampak bom preveril, hvala.

Lp, Zape :)

black ice ::

Podobna vprašanja se v zgoraj linkani temi pojavljajo na tedenski, če ne dnevni bazi. Lahko pa koga proti plačilu najameš, da ti sestavi top-šit-price-performance build. :)

dzinks63 ::

Poglej po temi : Namizni računalnik 600€ in s vprašanji tam nadaljuj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika za faks

Oddelek: Kaj kupiti
152017 (1682) loveJDM
»

Kateri prenosnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
61775 (1671) T_F_7
»

Pomoč pri nakupu računalniških komponent

Oddelek: Kaj kupiti
201135 (901) DarwiN
»

Mnenje-PC

Oddelek: Kaj kupiti
8973 (893) denis9
»

Nov Gaming Comp do 1500€

Oddelek: Kaj kupiti
172730 (2473) denis9

Več podobnih tem