» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
9 / 25
»»

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Si mogoce pomislil, da so oba snemali (recino 1 leto) nazaj in je 2 dela sedaj v post-production?


i didn't know that. Pametna poteza drugače 4,5 milijarde dolarjev Box Offica za 2 dela :D


4,5 miljarde $ bo edino če A4 zasluži še skoraj pol miljarde več kot Infinity war.


A je možno da drugi del podre Box Office prvega? Kako je kaj z napovedmi?

oo7 ::

WallSreet je izjavil:


A je možno da drugi del podre Box Office prvega? Kako je kaj z napovedmi?


Možno je vse :)
Glede na to, da je tole zadnji Avengers film v tej sestavi se pravi Iron-man, Captain America in Thor vsaj kar se tiče glavnih MCU igralcev je možno vse.


Moja napoved za Avengers End Game box office

Če se malo pohecam box office manj kot 1,5 miljarde $ za ta film bi bil flop ;)
min box office 1,5-1,7 miljarde $
sredina box office 1,8-2 miljarde $
max box office za ta film bi rekel 2,1-2,2 mogoče 2,3 miljarde $

Mislim, da bo Avatar z 2,7 miljarde še kar nekaj časa kraljeval v Box office. Če je kdo sposoben zrušiti Avatar je najbrž to spet James Cameron. Zaenkrat se še Titanik na drugem mestu zdi težko dosegljiv ravno tako njegov film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:


A je možno da drugi del podre Box Office prvega? Kako je kaj z napovedmi?


Možno je vse :)
Glede na to, da je tole zadnji Avengers film v tej sestavi se pravi Iron-man, Captain America in Thor vsaj kar se tiče glavnih MCU igralcev je možno vse.


Moja napoved za Avengers End Game box office

Če se malo pohecam box office manj kot 1,5 miljarde $ za ta film bi bil flop ;)
min box office 1,5-1,7 miljarde $
sredina box office 1,8-2 miljarde $
max box office za ta film bi rekel 2,1-2,2 mogoče 2,3 miljarde $

Mislim, da bo Avatar z 2,7 miljarde še kar nekaj časa kraljeval v Box office. Če je kdo sposoben zrušiti Avatar je najbrž to spet James Cameron. Zaenkrat se še Titanik na drugem mestu zdi težko dosegljiv ravno tako njegov film.


Škoda ker niso oba dela izdali v istem letu (prvi del Januarja drugi pa v začetku decembra). To da Avatar še vedno drži rekord je pa res noro. Čudi me da ga še niso podrli. Torej lahko pričakujemo tam okoli 1.8 do 2 milijardi dolarjev. Ni slabo.

Vazelin ::

Poanta je v tem, da za prebitje rekorda rabiš nekaj novega, inovativnega, kar bo privlačilo vse profile gledalcev. :D
Recimo Titanic so nekateri hodili gledati tudi po večkrat, efekti naravnost nori. Avatar je bil spet nadgradnja kinematografije - prehod v 3d (kar se je kasneje izpelo oz. šlo v pozabo) - čeprav meni film kot tak precej overrated. Bi pa sigurno raje videl, da Cameron posname kaj novga, ne da bo sedaj to trolanje z Avatarjem več let.

ps: meni osebno je presenetljivo, da je 13th warrior tako failal (piše se o 100-200mio izgube). Meni je film dogajal (gledal še na vhs). Zlo temačno zaje*ana zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Poanta je v tem, da za prebitje rekorda rabiš nekaj novega, inovativnega, kar bo privlačilo vse profile gledalcev. :D
Recimo Titanic so nekateri hodili gledati tudi po večkrat, efekti naravnost nori. Avatar je bil spet nadgradnja kinematografije - prehod v 3d (kar se je kasneje izpelo oz. šlo v pozabo) - čeprav meni film kot tak precej overrated. Bi pa sigurno raje videl, da Cameron posname kaj novga, ne da bo sedaj to trolanje z Avatarjem več let.

ps: meni osebno je presenetljivo, da je 13th warrior tako failal (piše se o 100-200mio izgube). Meni je film dogajal (gledal še na vhs). Zlo temačno zaje*ana zadeva.



Mogoče pa bo James Cameron z Avatarjem 2 (2020) spet naredil nekaj novega.

13 warrior je bil dober ampak ja flop.

oo7 ::

Tole je Marvel danes objavil na twitterju

FTad ::

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Sam osebno bi ratal CA: Winter SOldier kot verjetno najboljši Marvelov film od tega sklopa... potem pa kar nekaj časa nič in potem Ironman in ostala dva.


To misliš samo MCU ali celoten Marvel ?


MCU

Vazelin je izjavil:

Mato: meni je zanimivo da je bil prvi Captain America precej brezveze (gledal v kino) in se zaklel, da ne gledam nobenega CA več. Potem pa okusil slast Winter Soldierja preko torrenta.:D

Una scena SLJ v avtu je huda


Ja prvi CA napram drugemu je en tak redkih primerov ko je 2. del boljši od 1. =) Na pamet mi morda pade samo še Resident Evil 2 ki mi je osebno bil boljši od 1. od takih semi-stand alone movijev

Pač protagonist prvega CA je kr nekaj... če bi enostavno nardili da so rabli super soldata da premagajo nacistično nemčijo bi izpadlo bolje kot pa tisti hokus pokus =) Je bla pa Punca luštna =)


Terminator 2 npr ;)

oo7 ::

Avengers: Endgame trailer but everybody is DEADPOOL

oo7 ::

Po vsej verjetnosti bo Captain Marvel rešila Tonija Starka z te razbitine.

WallSreet ::

Da ne odpiram nove teme (upam da ne zamerite). Disney je še drugič v svoji zgodovini presegel 7 milijard dolarjev Global Box Offica. Drugič v zgodovini, da je katerikoli studio dosegel ta mejnik. Prvič ga je prav Disney leta 2016 in sicer 7.6 milijarde dolarjev. Govori se, da bi lahko naslednje leto ta rekord podrli že konec poletja.

oo7 ::

Težkokategorniki Diznijevi filmi za leto 2019



Captain Marvel
Dumbo
Avengers End game
Aladin
Toy story 4
Levji kralj
Feozen 2
Star wars Epizoda IX

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Težkokategorniki Diznijevi filmi za leto 2019



Captain Marvel
Dumbo
Avengers End game
Aladin
Toy story 4
Levji kralj
Feozen 2
Star wars Epizoda IX


Večina teh filmov pride vem v prvi polovici prihodnjega leta. Disney ima lepo priložnost da ustvari 7 milijard dolarjev Box Offica ob koncu poletja. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

MostWanted ::

avengers end game? kaj pa infinity war part 2? al jeto en del, ne da se mi zdle iskat

oo7 ::

Avengers End Game je nadaljevanje filma Avengers infinity war.

MostWanted ::

se mi je zdel kul. to bo pol konc avengerjev?

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Težkokategorniki Diznijevi filmi za leto 2019



Captain Marvel
Dumbo
Avengers End game
Aladin
Toy story 4
Levji kralj
Feozen 2
Star wars Epizoda IX


Se pravi Star Wars edini original story?
Quack !

oo7 ::

MostWanted je izjavil:

se mi je zdel kul. to bo pol konc avengerjev?


Konec za nekatere like ni pa konec za Avengerje.

Chris Evans se bo upokojil kot Captain America tako, da bo nekdo drug postal Captain Amerika. V stripih je nekaj časa Cap Bucky lahko, da bo novi Cap Falcon lahko pa sept en čisto tretji.
Ni še jasno kaj bo z Robert Downey Jr in Chris Hemswortom. Lahko, da bosta psonela še kak film lahko, da jih zamenjajo tako kot so jih v stripih samo to se jim ni obrestovalo prodaja stripov močno upadla, ko so npr namesto Thora dali Jane Foster ali namesto Iron mana neko Riri Williams.
Hulk bo po moje v naslednjih Avengers filmih.

Potem pa novi liki Captain Marve, Black Panther, Dr Strange... in drugi liki kakšni novi v fazi 4. Faza 3 MCU se konča z filmoma Captain Marvel in Avengers end game.

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Težkokategorniki Diznijevi filmi za leto 2019



Captain Marvel
Dumbo
Avengers End game
Aladin
Toy story 4
Levji kralj
Feozen 2
Star wars Epizoda IX


Se pravi Star Wars edini original story?



Ja če ne bo Jar Jar Abrams naredil tako kot v epizodi 7 ko je kopiral New hope.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Spopad dveh titanov Thanos (Marvel) in Darksied (DC)



Borba se začne pri 17:44 in na koncu razlaga zakaj je zmagal...

oo7 ::

Avengers End War 3 ure dolg film ?

Avengers: Endgame Director Says 3-Hour Runtime a 'High Probability'

https://www.cbr.com/avengers-endgame-3-...

FTad ::

the more, the merrier :)

Vazelin ::

Sem si še enkrat ogledal posamezne odseke (SLJ v avtu...) v Winter Soldier.:) Vrhunska zadeva.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Sem si še enkrat ogledal posamezne odseke (SLJ v avtu...) v Winter Soldier.:) Vrhunska zadeva.


Kaj pa pomeni SLJ ?

Vazelin ::

SLJ = samuel L jackson:D
Težka izbira je med Winter Soldier in Infinity War iz "Marvel osončja".:)

oo7 ::

Aha Samo L Jackson :)

Ja oba filma sodita v sam vrh MCU-ja

yoco ::

A ma Thanos še kakšne "generale", glede na to da so tisti štirje v Infinity War končali svojo zgodbo!

oo7 ::

yoco je izjavil:

A ma Thanos še kakšne "generale", glede na to da so tisti štirje v Infinity War končali svojo zgodbo!


Mislim, da jih nima pa tudi jih ne rabi, ker Thanos je dosegel svoje.

Thanos je odložil svoj oklep in postal farmer ;)




Po vsej verjetnosti bo v End Game kakšen nov negativec vsaj toliko časa, da Avengerji ne pripeljejo nazaj določenih likov potem za finale pa še borba z Thanosom ?

Vprašanje je kaj bo z rokavico, ki je bila uničena ? Če zavrtijo čas nazaj ali se bo rokavica tudi popravila ,ker Thanos brez rokavice ni kos Avengerjim že z rokavico je imel kar veliko dela.

oo7 ::

There are a lot of surprises sure to come in Avengers: Endgame, but by far the biggest will be Thanos. :):|



Kot kaže se bo MCU kmalu razširil.

Kevin Feige Expects MCU to Begin Developing Fox Properties Like 'X-Men' in First Half of 2019
https://www.indiewire.com/2018/12/kevin...

oo7 ::



Groot in Stormbreaker. Mislite, da bi lahko dvignil tudi Mjolnir ? Je Groot worthy ?

abyssus ::

Vedno sem na to gledal, kot da je Groot worthy, ker je še otrok - koliko grehov pa imajo otroci? :D Ali pa je pač bolj plot hole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Vedno sem na to gledal, kot da je Groot worthy, ker je še otrok - koliko grehov pa imajo otroci? :D Ali pa je pač bolj plot hole.


Pa tudi kot odrasel Groot bi mogoče lahko bil worthy saj je rešil guardianse ti pa so rešili vse ostale.

oo7 ::

Avengers: Endgame to Introduce Marvel's Black Knight?

https://movieweb.com/avengers-endgame-b...

Danes sem prvič slišal za ta lik.



Powers
Energy Absorption
Gadgets
Intellect
Leadership
Magic
Power Item
Super Sight
Swordsmanship
Teleport
Time Travel
Unarmed Combat
Weapon Master

FTad ::

These powers are getting ridiculous...

oo7 ::

FTad je izjavil:

These powers are getting ridiculous...


To ni še nič >:D


Living Tribunal



The Living Tribunal is a single entity existing across the entire Marvel Multiverse. He is the Judge of the Marvel Multiverse and the arbitrator of cosmic justice.

Powers
Astral Projection
Blast Power
Cosmic Awareness
Death Touch
Dimensional Manipulation
Divine Powers
Electricity Control
Electronic Disruption
Electronic interaction
Energy Absorption
Energy Manipulation
Energy Shield
Fire Control
Flight
Force Field
Genetic Manipulation
Gravity control
Healing
Hellfire Control
Illusion Casting
Immortal
Intellect
Invisibility
Invulnerability
Light Projection
Magnetism
Matter Absorption
Mesmerize
Postcognition
Probability Manipulation
Psionic
Psychic
Reality Manpulation
Siphon Abilities
Siphon Lifeforce
Size Manipulation
Stamina
Super Hearing
Super Sight
Super Speed
Super Strength
Telekinesis
Telepathy
Teleport
Time Manipulation
Time Travel
Unarmed Combat
Willpower-Based Constructs


Pa še kakšen hujši se najde.

ziga1990 ::

No Audi je ponesreči namignil, da bo Rocket rešil Tony-a, kar bo zanimivo če pogledaš njuni osebnosti
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

oo7 ::

Marvel Studios' Avengers: Endgame - Big Game TV Spot


v trailerju pri 0:19 kjer pokaže Thor-a mislim, da je to kraj kjer je bil Thanos na koncu filma infinity war ?

oo7 ::

Film so že posneli sedaj režejo in urejajo sam film. Trenutno je film še vedno pri dolžini 3 ur.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Film so že posneli sedaj režejo in urejajo sam film. Trenutno je film še vedno pri dolžini 3 ur.


updam, da bo kot pri LOTR-u, film 3 ure, director's cut potem 4 ure :D

Egidij88 ::

Jaz ne gledam teh Marvel zadev, oziroma redko katero sem (prvi del Iron Man, tako iz glave...). No, beyond me je, kako ima Infinity War rating 8,5 na IMDB? Je res tako dober, da moram pogledati or what?

fireX88 ::

če to ni tvoj žanr potem ne, ker ti ne bo ok. poleg tega, bi bilo super, da pogledaš vse, da si ustvariš zgodbo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MostWanted ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Film so že posneli sedaj režejo in urejajo sam film. Trenutno je film še vedno pri dolžini 3 ur.


updam, da bo kot pri LOTR-u, film 3 ure, director's cut potem 4 ure :D


jaz tudi ni bolšga ko ležet 3 ure kaj grickat pa uživat

LOTR je pa itak legendarno, se more vsako leto pogledat.

Vazelin ::

Egidij88 je izjavil:

Jaz ne gledam teh Marvel zadev, oziroma redko katero sem (prvi del Iron Man, tako iz glave...). No, beyond me je, kako ima Infinity War rating 8,5 na IMDB? Je res tako dober, da moram pogledati or what?

V bistvu je zelo dober movie.

oo7 ::

Marvel Studios' Avengers: Endgame - Official Trailer

WallSreet ::

M-Power

Eno vprašanje...morda veš koliko herojev ima Marvel še na razpolago? V zadnjih letih so svojo bazo herojev povečali (Black Panther, Aquaman, Captain Marvel itd) pa me zanima koliko potenciala jim je še ostalo. Oziroma bom vprašal takole...katere heroje ki imajo potencial še niso predstavili?

Verjetno bo po koncu End Gama potrebno premešati karte. Kateri heroji imajo največ potenciala po tvojem mnenju? Kaj nam Marvel še ni predstavil?

VaeVictis ::

Čez dober teden naj bi Disney prevzel Fox in s tem pridobijo pravice za X-mene in tudi Fantastic Four (tukaj je sicer malce bolj zapleteno, pa vseeno).

Torej sčasoma pridejo še X-meni in Fantastic Four v MCU, tole so ta glavni, ki še manjkajo.

Potem imaš pa še Adam Warlock-a, Sub-Mariner-a, She-Hulk, Red Hulk, Man-Thing, Sentry, Beyonder, ...

In na koncu lahko počasi dodajo še Blade-a.

ps: Aquaman je DC karakter!

sivistol ::

WallSreet je izjavil:

M-Power

Eno vprašanje...morda veš koliko herojev ima Marvel še na razpolago? V zadnjih letih so svojo bazo herojev povečali (Black Panther, Aquaman, Captain Marvel itd) pa me zanima koliko potenciala jim je še ostalo. Oziroma bom vprašal takole...katere heroje ki imajo potencial še niso predstavili?

Verjetno bo po koncu End Gama potrebno premešati karte. Kateri heroji imajo največ potenciala po tvojem mnenju? Kaj nam Marvel še ni predstavil?


aquaman that gave me giggle

ahac ::

Lahko tudi zamenjajo ljudi, ki so nek superhero, kot so to delal v stripih. Npr. nekdo drug postane Iron Man, nekdo drug postane Spiderman, itd.
Potem bi lahko imel še kakšen alternate reality ali alternate timeline (pa zamenjajo igralce kot pri Xmen), ampak res upam, da ne bodo šli v to. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

opeter ::

@WallSreet: Aqumaan ni Marvelov.

Sicer pa imajo pri Marvelu cel kup junakov, antijunakov, zlobnežev in ostalih na voljo. Tu sta dva seznama, če se ti da brskat:
https://www.marvel.com/comics/characters
https://www.marvel.com/characters

Materiale imajo za več tisoč let ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

M-Power

Eno vprašanje...morda veš koliko herojev ima Marvel še na razpolago? V zadnjih letih so svojo bazo herojev povečali (Black Panther, Aquaman, Captain Marvel itd) pa me zanima koliko potenciala jim je še ostalo. Oziroma bom vprašal takole...katere heroje ki imajo potencial še niso predstavili?

Verjetno bo po koncu End Gama potrebno premešati karte. Kateri heroji imajo največ potenciala po tvojem mnenju? Kaj nam Marvel še ni predstavil?


Aquaman ne spada pod Marvel ampak DC.
Marvel ima še nekaj herojev na zalogi ampak tisti taveliki in najbolj pomebni so že nastopili v filmih ali Tv serijah.

Jaz bi rad videl npr Sentry in Nova.

Nova (Richard Rider)



Sentry (Robert Reynolds)



Po End game se bo začela 4 faza. Spiderman Far From Home čeprav to ni ravno MCU, ker pripada Soniju pa potem Guardians of Galaxy 3, Dr strange 2, Black Panther 2, Black Widow, The eternals in še kakšen film potem pa spet neko finale kot so bili Avengers filmi ampak najbrž brez teh, ki so zdaj taglavni Thor, Iron man, Captain America... vsaj kar se tiče igralcev.

WallSreet ::

Moja napaka glede Aquamana (čeprav kar se tiče novih karakterjev trditev še vedno drži). Si bom malo prebral glede karakterjev na povezavah, ki jih je objavil @opeter.

@M-Power bo zanimivo videti za kaj se bodo odločili. Marvel postaja čez dalje večji. Disney bo zaslužil po milijardo dolarjev na film vsaj kar se tiče naslednjih treh. Z drugimi besedami...they printing their own money at this point :D. Marvel je v zadnjih letih doživel pravi preporod, ne spomnim se, kdaj so nazadnje snemali toliko filmov kot jih zadnjih nekaj let. Upam da bodo še naprej podirali rekorde, pa čeprav mi ta zvrst ni ravno všeč.

oo7 ::

Bomo videli kakšna bo prihodnost Marvela.
Po End Game bo odšel Chris Evans Captain America in najbrž Robert Downey Jr Iron Man in kolikor vem nove pogodbe nima Chris Hemsworth Thor to je zlata generacija MCU in gonilna sila Avengerjev.
««
9 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413974 (3928) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235268 (11297) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182116 (1528) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112538 (10875) opeter

Več podobnih tem