» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
5 / 25
»»

Vazelin ::

opeter je izjavil:

Torej bo SW: FA zaenkrat še ostal na 3. mestu?

I really dont give a flying f*ck:D

opeter ::

Ja, ampak za nekatere so pomembne lestvice (glej stavnice ipd.). Navsezadnje je to smisel tudi Guinnessove knjige rekordov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Torej bo SW: FA zaenkrat še ostal na 3. mestu?


3 mesto je ogroženo bi rekel še 2 meseca če se v tem času po polžje Avengerji napraskajo še tistih 30 miljonov. Ker zdaj bo z tedna v teden manj.

Tuji denar po tednih

1 teden - $382,823,108
2 teden - $714,603,260
3 teden - $1,059,449,980
4 teden - $1,221,530,515
5 teden - $1,286,889,282
6 teden - $1,323,125,043
7 teden - $1,344,335,380
8 teden - $1,356,124,742
9 teden - $1,361,709,937
10 teden- $1,363,903,341
11 teden- $1,365,088,563

+ $674,794,474 USA


Prvi trije tedni rekordni potem pa je začelo počasi padati kar je tudi normalno.

oo7 ::

Star Wars: Force Awekens : $2,068.200.000
Avengers Infinity war : $2,042.600.000

Tako blizu a tako daleč. V 12 dneh so napraskali dobre 4 miljone.

Kot kaže ne bo za tretje mesto. Zmanjkalo bo 10-20 miljonov.

oo7 ::

Marvel Studios' Avengers: Infinity War Official Trailer je najbolj gledan trailer na you tube z 205,330,216 ogledi.

15 najbolj gledanih trailerjev na you tube


1. Marvel Studios' Avengers: Infinity War - 205,330,216 ogledov
2. Star Wars: The Force Awakens Trailer - 101,906,835 ogledov
3. Fifty Shades Of Grey - Official Trailer - 90,161,551 ogledov
4. Jurassic World - Official Trailer - 87,032,594 ogledov
5. Incredibles 2 Official Teaser Trailer - 86,683,831 ogledov
6. Tiger Zinda Hai | Official Trailer - 86,236,771 ogledov
7. Suicide Squad - Official Trailer 1 - 85,528,523 ogledov
8. Marvel Studios' Avengers: Infinity War - Official Trailer - 85,151,013 ogledov
9. Marvel's "Avengers: Age of Ultron" - Teaser Trailer (OFFICIAL) - 83,995,022 ogledov
10. Star Wars: The Force Awakens Official Teaser #2 - 81,243,797 ogledov
11. Marvel's Captain America: Civil War - Trailer 2 - 79,747,655 ogledov
12. Star Wars: The Force Awakens Official Teaser Trailer #1 (2015) - 78,347,057 ogledov
13. Furious 7 - Official Trailer - 69,710,248 ogledov
14. "Thor: Ragnarok" Official Trailer - 67,264,042 ogledob
15. VENOM - Official Trailer - 66,515,955

FTad ::

Koncno je tudi Blueray na voljo sedaj :) in na travnikih ;)

SimplyMiha ::

Lestvice ne vplivajo na to, katere filme gledam. Toliko o tem. Fifty shades of grey? Lepo vas prosim!

Zgodovina sprememb…

yoco ::

FTad je izjavil:

Koncno je tudi Blueray na voljo sedaj :) in na travnikih ;)

Samo še slo podnapisi manjakajo :P

scipascapa ::

Malo sem ven iz teh Marvel filmov.....katere 3 moram zadnje pogledati, da bom razumel?....

yayo ::

ne rabiš, so narejeni za otroke in babice tako, da je vse pojasnjeno v prvih desetih minutah. En zlobko hoče uničiti pol vesolja in išče kolekcijo elementalnih draguljev, ki mu bo to omogočila. Vsak lik katerega sreča na poti mu to skuša onemogočiti. Posamezno so bolj malo uspešni, ko pa se na koncu združijo sledi happy end. Ne vem pa, če se v borbi kdo žrtvuje, to bi se po klasičnih zakonitostih Hollywooda obvezno moralo zgoditi. Včasih je to bildrugorazredni lik kake ne bele etnične pripadnosti, so se pa v zadnjih letih pravila spremenila, torej bi moral biti belec.
EDIT Cris Pratt očitno ne zmore več shujševalnih, ker je v tem filmu lepo zalit. One sandwich from being fat, mu reče rakun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

LeQuack ::

Se pravi v drugem delu Infinity War bodo heroji uspeli premagati Thanosa in nekako jim bo uspelo obrniti čas ali kaj podobnega, tako da bodo spet vsi živi. Torej plot je že znan, edino kar manjka so še vmesni CGI dvoboji. To me nekako moti pri teh superhero filmih, zmeraj imaš polurne ali še daljše epske dvoboje, kjer se premetavajo vsepovsod, ampak na koncu je itak jasno da noben ne more umret, tako da kaj je fora.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Malo sem ven iz teh Marvel filmov.....katere 3 moram zadnje pogledati, da bom razumel?....


Najbolje, da kar vse, da je polna zgodba. Lahko pa tudi nobenega in uživaš v akciji.

FTad ::

yoco je izjavil:

FTad je izjavil:

Koncno je tudi Blueray na voljo sedaj :) in na travnikih ;)

Samo še slo podnapisi manjakajo :P


jebes slovenske podnapise, angleski so dovolj, ce se jih ze potrebuje.

oo7 ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi v drugem delu Infinity War bodo heroji uspeli premagati Thanosa in nekako jim bo uspelo obrniti čas ali kaj podobnega, tako da bodo spet vsi živi. Torej plot je že znan, edino kar manjka so še vmesni CGI dvoboji. To me nekako moti pri teh superhero filmih, zmeraj imaš polurne ali še daljše epske dvoboje, kjer se premetavajo vsepovsod, ampak na koncu je itak jasno da noben ne more umret, tako da kaj je fora.



Ja nekateri so bodo vrnili ampak nekateri pa so pomoje 100% mrtvi npr SPOILER !!!
Loki in Heimdall z tema dvema je pomoje čisto konec pa še kdo bi se našel mogoče kakšen Vison mogoče Gamora za njo nisem prepričan kajti Guardians of Galaxy 3 ???.

Sigurno se pa bodo vrnili SPOILER
Spiderman, Star Lord, Dr Strange, Black Punter... saj jih čakajo še samostojni filmi...

yoco ::

FTad je izjavil:

yoco je izjavil:

FTad je izjavil:

Koncno je tudi Blueray na voljo sedaj :) in na travnikih ;)

Samo še slo podnapisi manjakajo :P


jebes slovenske podnapise, angleski so dovolj, ce se jih ze potrebuje.

Načeloma se strinjam, ampak včasih gleda še kdo z mano in je lepo, če so slovenski podnapisi!

LeQuack ::

yoco je izjavil:

FTad je izjavil:

yoco je izjavil:

FTad je izjavil:

Koncno je tudi Blueray na voljo sedaj :) in na travnikih ;)

Samo še slo podnapisi manjakajo :P


jebes slovenske podnapise, angleski so dovolj, ce se jih ze potrebuje.

Načeloma se strinjam, ampak včasih gleda še kdo z mano in je lepo, če so slovenski podnapisi!


Saj vsak lahko naredi svoje podnapise.
Quack !

oo7 ::

IMDB ocena pa še vedno zelo visoka 8,7 od 421.357 glasov :)


Je pa zanimivo kje je pristal Red skull vse od prvega filma Captain america ni bilo jasno kaj se je zgodilo z njim.

Vazelin ::

dejansko je noro kvaliteten film

oo7 ::

Zbrisana scena v filmu Avengers Infinity War. CGI ni končan.

scipascapa ::

a je takšen vrstni red gledanja

Captain America: The Winter Soldier (2014)
Avengers: Age of Ultron (2015)
Captain America: Civil War (2016)
Avengers: Infinity War (2018)

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

dejansko je noro kvaliteten film


Res je.

Malo spoilerjev !!!!


Zvezda filma bi rekel, da je bil Thor z stormbrekarjem :D
Ironman kot navaden človek druga zvezda filma, ki si je prislužil spoštovanje od samega Thanosa. In njegov nov oklep je adijo pamet :)
Thanos za nekatere negativec za nekatere tudi heroj eden najboljših likov v MCU. Tista scena na koncu filma mi je bila fenomenalna. Thanos farmer ;)
Spiderman nova obleka zakon.
Rocket rakun ali zajec kot ga je klical Thor :)) odličen kot vedno smeh zagotovljen.
Wanda je pokazala svoje in zakaj je ena najmočnejših v ekipi Avengers.
Gamora tragična zgodba z tragičnem koncem :(
Dr Strange tudi dokazal zakaj je eden najmočnejših v ekipi Avengers. V filmu je bil odličen z svojo magijo.
Star lord smešen kot ponavadi sploh, ko sta skupaj z Rakunom je pa ravno on eden večjih krivcev, da se ni končalo drugače.










scipascapa je izjavil:

a je takšen vrstni red gledanja

Captain America: The Winter Soldier (2014)
Avengers: Age of Ultron (2015)
Captain America: Civil War (2016)
Avengers: Infinity War (2018)




Časovno nekako tako

Captain America: The First Avenger
Iron Man
The Incredible Hulk
Iron Man 2
Thor
The Avengers
Iron Man 3
Thor: The Dark World
Captain America: The Winter Soldier
Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy, Vol. 2
The Avengers: Age of Ultron
Ant-Man
Captain America: Civil War
Doctor Strange
Spider-Man: Homecoming
Thor: Ragnarok
Black Panther
Ant-Man and the Wasp
Avengers: Infinity War

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

meni najboljši novejši superhero filmi (ni po vrstnem redu):
- xmen first class
- avengers infinity war
- winter soldier
:D

scipascapa ::

m-power:

ostale sem pogledal....samo teh 4 še nisem.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

m-power:

ostale sem pogledal....samo teh 4 še nisem.


Tako kot si napisal je pravi vrstni red.

Avengers age of Ultron ni nič posebnega.

Winter solider, Civil war in Infinity war pa so najboljši Marvelovi filmi tako, da nisi še gledal najboljših Marvelovih filmov ;)

Vazelin ::

age of ultron se komot preskoči:D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

age of ultron se komot preskoči:D



Ne se vseeno splača pogledati Age of ultron zato, ker v tem filmu prvič predstavijo dva lika, ki sta pomembna tudi za naprej to sta Wanda Maximoff ( Scarlet Witch) in Vision.

Izi ::

Včeraj zvečer sem se lotil ogleda tega filma in me je nekje na sredini zmanjkalo. Nimam pojma kaj sem sploh gledal. Ne vem ali je kriv film ali poletna vročina.

yayo ::

glede na to, da gre za popcorn movie in posledično nimam nekih pričakovanj, mi je bil kul, le spopad v Wakandi se mi je zdel nekako pod nivojem zaradi sulic in zverin, ki ob vsej znanstveni fantastiki, tehnologiji in magiji prikazani v filmu izpadejo malce smešno. Drugače je film točno to, kar obljublja, da je, popcorn fun za celo družino. A Hawkeye pride kaj nazaj? Zakaj Hulk noče fajtati tudi ni bilo pojasnjeno ali sem spregledal?

oo7 ::

yayo je izjavil:

glede na to, da gre za popcorn movie in posledično nimam nekih pričakovanj, mi je bil kul, le spopad v Wakandi se mi je zdel nekako pod nivojem zaradi sulic in zverin, ki ob vsej znanstveni fantastiki, tehnologiji in magiji prikazani v filmu izpadejo malce smešno. Drugače je film točno to, kar obljublja, da je, popcorn fun za celo družino. A Hawkeye pride kaj nazaj? Zakaj Hulk noče fajtati tudi ni bilo pojasnjeno ali sem spregledal?


V filmu mislim, da je bilo rečeno kje je Hawkeye. Mogoče bo v infinity war 2.
Hulk to pa tudi mene zanima.
1. Zdaj ali ga je Thanos prestrašil, ko ga je na začetku sesul ?
2. Ali pa je Hulk zameril Bannerju. Banner se je vedno hotel rešiti Hulka mogoče mu zdaj pa Hulk to vrača in mu noče pomagati ?

Ampak skoraj sigurno bo Hulk v IW 2 igral pomembno vlogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

ali ga je Thanos prestrašil, ko ga je na začetku sesul ?

Kakor kaže brskanje po netu za mnenji bo verjetno to.
Thanos je tako silovito prebutal, premikastil, sesul in pometel tla s Hulkom, da je ta sedaj prestrašen kot majhen otrok in enako kot majhen otrok trmasto kriči "Ne!" ko ga hoče Bruce Banner priklicati.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Včeraj zvečer sem se lotil ogleda tega filma in me je nekje na sredini zmanjkalo. Nimam pojma kaj sem sploh gledal. Ne vem ali je kriv film ali poletna vročina.



Kaj ti pa ni bilo dobro ?

Vazelin ::

Potem ostalo bolje, da se niti ne loti gledat, morda samo WInter Soldier, ki je bolj triler, kot superhero movie, če mu je že Infiniti War meh:D Prva dva Avengers filma sta mi dosti brezvezna btw.

MPower: sem pogledal Wolwerina še enkrat. Meni je super zadeva in zelo underrated na IMDB.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:



MPower: sem pogledal Wolwerina še enkrat. Meni je super zadeva in zelo underrated na IMDB.



Logan je fenomenalen film edino škoda, ker so ga posneli šele zdaj, ko bo Jackman upokojil ta lik.

Vazelin ::

Jaz sem mislil Wolverin iz leta 2013:D

yayo ::

Drugače pa vsi že vemo kdo je načrtoval protiofenzivo, ki ji bomo priča v naslednjem filmu, je tako?

Vazelin ::

Infiniti war je bil tak Empire Strikes back med action hero filmi.
Upam da naslednji del ne bo phantom menace:D

Razmišljam da bi si IW ogledal se enkrat.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Drugače pa vsi že vemo kdo je načrtoval protiofenzivo, ki ji bomo priča v naslednjem filmu, je tako?


Fury ?

Vazelin je izjavil:

Infiniti war je bil tak Empire Strikes back med action hero filmi.
Upam da naslednji del ne bo phantom menace:D

Razmišljam da bi si IW ogledal se enkrat.



Jaz sem že pogledal dvakrat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Una scena s Furyem v winter soldier v avtu je TOP:D

oo7 ::

Ta je bila najboljša z nožem :)



White wolf je bil zakon.

LeQuack ::

Ampak vse te fight scene so zame nauporabne, ker zaradi plot armorja ne more noben od glavnih umret. Nastradajo samo nedolžni mimoidoči.
Quack !

opeter ::

yoco je izjavil:

FTad je izjavil:

Koncno je tudi Blueray na voljo sedaj :) in na travnikih ;)

Samo še slo podnapisi manjakajo :P


Saj imaš že tudi slovenske (klik).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Vazelin je izjavil:

MPower: sem pogledal Wolwerina še enkrat. Meni je super zadeva in zelo underrated na IMDB.


Wolverine ali Logan? Oba sta po svoje super, predvsem pa se vidi, da je v ozadju isti režiser.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

Drugače pa vsi že vemo kdo je načrtoval protiofenzivo, ki ji bomo priča v naslednjem filmu, je tako?


Fury ?


JE načrtoval, nisem napisal BO. Sicer samo teorija: Komu je bilo že vnaprej vse jasno in je naredil nekaj navidezno nelogičnega zato, da jo nekdo drug ne bi skupil? Zakaj je ta tako pomemben?

Izi ::

Sicer je že M-Power zgoraj napisal približen Marvel timeline, ki pa ima nekaj malenkosti premaknjenih. Black Panther se dogaja pred Doctor Strange in Spider-Manom.
Tole je menda najbolj pravilen Marvel Timeline in če ste pravi Marvel fan morate v svoji Marvel mapi trenutno imeti 20 filmov v tem vrstnem redu ;)

01. Captain America - The First Avenger (2011)
02. Iron Man (2008)
03. The Incredible Hulk (2008)
04. Iron Man 2 (2010)
05. Thor (2011)
06. The Avengers (2012)
07. Iron Man 3 (2013)
08. Thor - The Dark World (2013)
09. Captain America - The Winter Soldier (2014)
10. Guardians of the Galaxy (2014)
11. Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)
12. Avengers - Age of Ultron (2015)
13. Ant-Man (2015)
14. Captain America - Civil War (2016)
15. Black Panther (2018)
16. Doctor Strange (2016)
17. Spider-Man - Homecoming (2017)
18. Thor - Ragnarok (2017)
19. Ant-Man and the Wasp (2018)
20. Avengers - Infinity War (2018)

-- (prihajajoči filmi pa naj bi zaenkrat šli v tem vrstnem redu) --

21. Captain Marvel
22. Avengers 4
23. Spider-Man 2
24. Guardians of the Galaxy Vol. 3
25. Black Panther 2
...

FTad ::

oo7 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

dejansko je noro kvaliteten film


Res je.

Malo spoilerjev !!!!


Zvezda filma bi rekel, da je bil Thor z stormbrekarjem :D
Ironman kot navaden človek druga zvezda filma, ki si je prislužil spoštovanje od samega Thanosa. In njegov nov oklep je adijo pamet :)
Thanos za nekatere negativec za nekatere tudi heroj eden najboljših likov v MCU. Tista scena na koncu filma mi je bila fenomenalna. Thanos farmer ;)
Spiderman nova obleka zakon.
Rocket rakun ali zajec kot ga je klical Thor :)) odličen kot vedno smeh zagotovljen.
Wanda je pokazala svoje in zakaj je ena najmočnejših v ekipi Avengers.
Gamora tragična zgodba z tragičnem koncem :(
Dr Strange tudi dokazal zakaj je eden najmočnejših v ekipi Avengers. V filmu je bil odličen z svojo magijo.
Star lord smešen kot ponavadi sploh, ko sta skupaj z Rakunom je pa ravno on eden večjih krivcev, da se ni končalo drugače.



Po Dr. Strange pregledu 14 mio scenarijev, je bila to edina prava pot, da na koncu zmagajo ;)

Nikec3 ::

Drugega Ant-Mana ne smeš gledat pred Infinity War, ker si lahko spoilaš konec IW. Najbolje je gledat v takem vrstnem redu, kot so bili posneti.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Drugega Ant-Mana ne smeš gledat pred Infinity War, ker si lahko spoilaš konec IW. Najbolje je gledat v takem vrstnem redu, kot so bili posneti.



Prebral sem nekje, da je spoiler v post credit sceni v Ant manu za Infinty war ?

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Drugega Ant-Mana ne smeš gledat pred Infinity War, ker si lahko spoilaš konec IW. Najbolje je gledat v takem vrstnem redu, kot so bili posneti.



Prebral sem nekje, da je spoiler v post credit sceni v Ant manu za Infinty war ?

Da, to drži. Zato ta timeline (najprej Ant-Man and The Wasp in nato Infinity War) ni primeren.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ahac ::

Gledat po vrstnem redu dogajanja je nesmiselno.
Boste tudi Captain Marvel (2019) gledali PRED Iron Man (2008), ker se dogaja prej? :P:))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Izi ::

ahac je izjavil:

Boste tudi Captain Marvel (2019) gledali PRED Iron Man (2008), ker se dogaja prej? :P:))

Samo kakšen mesec po Captain Marvel že pridejo Avengers 4 in vprašanje kje bodo končali Origin story in nadaljevali Avengers zgodbo. Po moje bodo časovno preskočili že v Captain Marvel filmu in bo ta torej časovno sodil po Infinity War. Bomo videli.

Na koncu Infinity War, tik pred smrtjo, Fury pošlje sporočilo Kapitanki Marvel. Potem gre vse k vragu. Tukaj mora potem na sceno uleteti Captain Marvel, ki je ena najmočnejših superherojev v vesolju in verjetno edina, ki lahko premaga Thanosa. Bi rekel, da bo ona tista, ki bo vse skupaj spravila nazaj v red in nekako poskrbela, da se mrtvi vrnejo v življenje. Ker s toliko mrtvimi kot jih je sedaj nimajo kaj nadaljevati :D

Captain Marvel je torej nujna, da se lahko Avenger zgodba nadaljuje v četrtem delu in zato je v timelinu postavljena vmes med Avengers 3 in Avengers 4.
««
5 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413756 (3710) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12234979 (11008) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182097 (1509) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112416 (10753) opeter

Več podobnih tem