» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
54 / 91
»»

facepalm ::

^ tudi sam bi za take potrebe in budget svetoval motorolo ali nokio.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

OK.d ::

Ima sin Redmi note 8 pro in nonstop igra igrice gor pa baterija kar traja in traja.Kakor sem testiral na hitro fotoaparat dela v redu slike, dobil je tudi nadgradnjo na android 10, pa tudi updejt na mui 12 baje dobi, tako da ga priporočam.
LPOK.d

klihk ::

Kateri android smartfon naj kupim za dejavnost: e-bančništvo, tako N26 kot SLO banke, poslovno uporabo (word, excel, PDF), GPS, rabim dober fotoaparat in hiter internet, android najnovejši oz. da se lahko updejta do najnovejših. Znamka ni pomembna, samo da je hiter. Budget do 200EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()

klihk ::

klihk je izjavil:

Kateri android smartfon naj kupim za dejavnost: e-bančništvo, tako N26 kot SLO banke, poslovno uporabo (word, excel, PDF), GPS, rabim dober fotoaparat in hiter internet, android najnovejši oz. da se lahko updejta do najnovejših. Znamka ni pomembna, samo da je hiter. Budget do 200EUR.


Anyone please? Hvala za nasvete & priporočila!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()

m0LN4r ::

PlayTheGame je izjavil:

Na GSM Areni je review za iPhone SE (2020) in 59h endurance ratinga bi bil zame totalen deal breaker (tudi sicer je baterija pod minusi). Ampak to je zgolj moje mnenje...

Na drugi strani me pri Samsungih generalno motijo njihova Exynos čipovja za EU trg, ena svetlih izjem je Galaxy S10 lite, ki ima tudi za EU snapdragona 855...
Kaksna pa je prakticna razlika v praksi, torej Surfanje po slo-techu, slikanje psa in messenger med exynos in snapdragon?

Killermode je izjavil:

sam je treba razumet, da je to res ogromen telefon, ki že v marsikatero torbico žensko ne paše več.
76.7 mm X 165.7 mm X 8.8 mm
narište si te dimenzije na papir.
Jaz imam 162.3 x 77.2 x 7.9 v sprednjem desnem zepu brez problema. V zensko torbico pa gre vse, ne podcenjuj zenskih torbic. Ipad Pro 12,9? No problem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

klihk je izjavil:

Kateri android smartfon naj kupim za dejavnost: e-bančništvo, tako N26 kot SLO banke, poslovno uporabo (word, excel, PDF), GPS, rabim dober fotoaparat in hiter internet, android najnovejši oz. da se lahko updejta do najnovejših. Znamka ni pomembna, samo da je hiter. Budget do 200EUR.

Pozanimaj se o Samsung Knox, uporablja ga nemska policija. Hiter in 200eur nekak ne gre skup.
word, excel, pdf in ostalo pisarnisko sranje, jaz to na manjsem telefonu brez svincnika, kot je Note 10 oz. 10+ si ne predstavljam kako storasto in majhno je to delati. Medtem pa ko na Note 10+ je to kr udobna izkusnja, ce pa treba se vec pa ga priklopim na ekran in BT tipkovnico in misko in delo nadaljujem na monitorju v DEX nacinu. Prenosnika sploh ne uporabljam vec za take simple stvari.

Za 200eur to pac ne gre.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Online akcije
Evropski modeli.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Hydros ::

m0LN4r je izjavil:

PlayTheGame je izjavil:

Na GSM Areni je review za iPhone SE (2020) in 59h endurance ratinga bi bil zame totalen deal breaker (tudi sicer je baterija pod minusi). Ampak to je zgolj moje mnenje...

Na drugi strani me pri Samsungih generalno motijo njihova Exynos čipovja za EU trg, ena svetlih izjem je Galaxy S10 lite, ki ima tudi za EU snapdragona 855...
Kaksna pa je prakticna razlika v praksi, torej Surfanje po slo-techu, slikanje psa in messenger med exynos in snapdragon?

Razlika je predvsem v tem kako dolgo zdrži baterija (okoli 10 do 20% sploh pri S20 je razlika precej velika) praktične razlike v povprečni uporabi vrjetno ni (igranje igric izvzeto tam naj bi bila razlika opazna) ampak za povprečno uporabo ne rabiš telefona z flagship procesorjem vrjetno obstaja razlog za peticijo da samsung neha prodajati exynose
https://www.change.org/p/samsung-stop-s...

bmwwww ::

klihk je izjavil:

klihk je izjavil:

Kateri android smartfon naj kupim za dejavnost: e-bančništvo, tako N26 kot SLO banke, poslovno uporabo (word, excel, PDF), GPS, rabim dober fotoaparat in hiter internet, android najnovejši oz. da se lahko updejta do najnovejših. Znamka ni pomembna, samo da je hiter. Budget do 200EUR.


Anyone please? Hvala za nasvete & priporočila!


Koliko se ti mudi z nakupom? Sem prejšnji teden naročil Redmi note 9 pro, pa me je ravno prej klical iz GLSa, da je paket prispel, ampak sem v službi do večera pa ga nemorem prevzet in pogledat da bi ti povedal kako in kaj. Na papirju zgleda super telefon. Sem pa ga naročil za svojo drago, sam imam Pocophone f1, pa sem z njim zadovoljen.

klihk ::

bmwwww je izjavil:

klihk je izjavil:

klihk je izjavil:

Kateri android smartfon naj kupim za dejavnost: e-bančništvo, tako N26 kot SLO banke, poslovno uporabo (word, excel, PDF), GPS, rabim dober fotoaparat in hiter internet, android najnovejši oz. da se lahko updejta do najnovejših. Znamka ni pomembna, samo da je hiter. Budget do 200EUR.


Anyone please? Hvala za nasvete & priporočila!


Koliko se ti mudi z nakupom? Sem prejšnji teden naročil Redmi note 9 pro, pa me je ravno prej klical iz GLSa, da je paket prispel, ampak sem v službi do večera pa ga nemorem prevzet in pogledat da bi ti povedal kako in kaj. Na papirju zgleda super telefon. Sem pa ga naročil za svojo drago, sam imam Pocophone f1, pa sem z njim zadovoljen.


Ne mudi se, ta dva sta najbrž krepko čez 200€?

bmwwww ::

Odvisno katero verzijo RN 9pro vzameš. Če je 128/6 ga dobiš za dobrih 200. Pocophone pa nevem kako ma ceno zdaj. Pogledam ko pridem domov, kako zgleda in kako se obnese pa javim. Če ne danes pa jutri zagotovo.

i33a ::

Pozdravljeni, kupujem telefon srednjega razreda. Želja je predvsem čimboljša kamera (in baterija).
Budget cca 300€. Mi pa niso všeč zelo veliki telefoni, tako da imajo manjši prednost.
Imate kak predlog?

bmwwww ::

klihk je izjavil:

bmwwww je izjavil:

klihk je izjavil:

klihk je izjavil:

Kateri android smartfon naj kupim za dejavnost: e-bančništvo, tako N26 kot SLO banke, poslovno uporabo (word, excel, PDF), GPS, rabim dober fotoaparat in hiter internet, android najnovejši oz. da se lahko updejta do najnovejših. Znamka ni pomembna, samo da je hiter. Budget do 200EUR.


Anyone please? Hvala za nasvete & priporočila!


Koliko se ti mudi z nakupom? Sem prejšnji teden naročil Redmi note 9 pro, pa me je ravno prej klical iz GLSa, da je paket prispel, ampak sem v službi do večera pa ga nemorem prevzet in pogledat da bi ti povedal kako in kaj. Na papirju zgleda super telefon. Sem pa ga naročil za svojo drago, sam imam Pocophone f1, pa sem z njim zadovoljen.


Ne mudi se, ta dva sta najbrž krepko čez 200€?


Prvi obcutki: kar velik, ampak bi pričakoval da bo težji glede na velikost. Drugace pa hiter, odziven, fotoaparata lih nisem najvec testiral. V glavnem mi ni žal

mulc007 ::

Za naslednjih 5+ let iščem telefon med 200 in 400€, s čim boljšim razmerjem med ceno in kvaliteto.
Stekleni display naj ima velikost 4 do 5 col.
Dovolj kvalitetna kamera za HD snemanje za youtube.
Če baterija ni zamenljiva naj omogoča vsaj zamenjavo z izvijačem in nekaj truda.
Interneta skoraj ne uporabljam. Oblačne storitve niso potrebne.

pegaso ::

Sedaj lahko iz prve roke povem, da REALME X2 dela boljše fotke kot Xiaomi Mi Note 10 lite.
Prvega sem kupil pri nas preko vrste in ima 2 leti garancije, drugega preko španskega amazona.
Kako je z garancijo pri amazonu? Sem gledal pa ne najdem kam poslati v primeru okvare.

tikitoki ::

Amazon ti nudi podporo prvo leto, pol pa proizvajalec. AL neki tazga.

acookook ::

Za mamo iščem primeren telefon, do 300€ brez vezave, je pa trenuten telefon Huawei Nova Plus. P30 Lite je z vezavo poceni,brez pa kar mali šok.....Eventualno bi še gledal tujino, ker ni omejitve na obroke.
Favorizirani znamki sta Huawei (dokler ima Google appe) in Nokia.
Noče pa Xiaomija.

zuz3k ::

kupujem telefon

važna mi je
- baterija 3000mah +
- dober fotoaparat
- do 100 eur

mam trenutno xperio XA ima sam 2300 mah
dimenzije podobne temu telefonu

sem skoraj 100% da bi vzel
xperio XA2

baterija je sicer 3300
mal cvikam glede baterije, rad bi da
če mal brskam po fb da mi vseeno telefon zdrži brez polnjenja
en dan, xa moram 1x na dan umes polnit

recimo xiaomi telefoni so tudi ok mogoče 4000 mah


lp
Life is a psychological game.

acookook ::

acookook je izjavil:

Za mamo iščem primeren telefon, do 300€ brez vezave, je pa trenuten telefon Huawei Nova Plus. P30 Lite je z vezavo poceni,brez pa kar mali šok.....Eventualno bi še gledal tujino, ker ni omejitve na obroke.
Favorizirani znamki sta Huawei (dokler ima Google appe) in Nokia.
Noče pa Xiaomija.

Kaj pravite za tale LG G7 Fit https://www.mimovrste.com/mobilni-telef..., sicer je A 8.1 Oreo, ni pa zdaj to mus (čim novejše, seveda boljše)

zuz3k ::

zuz3k je izjavil:

kupujem telefon

važna mi je
- baterija 3000mah +
- dober fotoaparat
- do 100 eur

mam trenutno xperio XA ima sam 2300 mah
dimenzije podobne temu telefonu

sem skoraj 100% da bi vzel
xperio XA2

baterija je sicer 3300
mal cvikam glede baterije, rad bi da
če mal brskam po fb da mi vseeno telefon zdrži brez polnjenja
en dan, xa moram 1x na dan umes polnit

recimo xiaomi telefoni so tudi ok mogoče 4000 mah


lp

v igri je še Sony Xperia XZ2 Compact baterija 2870mAh
test pravi naj bi zdržala 4 ure manj kot XA2

a si lasti kdo Xperio XZ2 Compact koliko zdrži baterija?

lp
Life is a psychological game.

zuz3k ::

ali pa xperia XA2 plus


lp
Life is a psychological game.

acookook ::

acookook je izjavil:

acookook je izjavil:

Za mamo iščem primeren telefon, do 300EUR brez vezave, je pa trenuten telefon Huawei Nova Plus. P30 Lite je z vezavo poceni,brez pa kar mali šok.....Eventualno bi še gledal tujino, ker ni omejitve na obroke.
Favorizirani znamki sta Huawei (dokler ima Google appe) in Nokia?
Noče pa Xiaomija.

Kaj pravite za tale LG G7 Fit https://www.mimovrste.com/mobilni-telef..., sicer je A 8.1 Oreo, ni pa zdaj to mus (čim novejše, seveda boljše)

Hm, se Nokia 6.2 splača za 280EUR na mimovrste?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

nixnix ::

Zdravo, gledam Xiaomi Mi 10 Lite Global za tam 330 eur: ali se v tem rangu da dobiti še kaj boljšega? Ne toliko v smislu velikosti zaslona, bolj price-performance, CPU, spomin... Tam +/- 50 eur.

Nekdo je omenil, da se tudi za EU PriorityLine včasih dobi carino za plačat, ali je strah odveč? Hvala!

zuz3k ::

ker telefon naj kupim

najbl važno
- dobra baterija vsaj 3300 mah - 4500

in pa
- dober fotoaparat
- velikost okoli 5"2
- do 110 eur


trenutno imam xperio xa, skoraj odločen sem za xa2

lp
Life is a psychological game.

jocoj ::

nixnix je izjavil:

Zdravo, gledam Xiaomi Mi 10 Lite Global za tam 330 eur: ali se v tem rangu da dobiti še kaj boljšega? Ne toliko v smislu velikosti zaslona, bolj price-performance, CPU, spomin... Tam +/- 50 eur.

Nekdo je omenil, da se tudi za EU PriorityLine včasih dobi carino za plačat, ali je strah odveč? Hvala!

Malo pobrskaj, dobiš za 300 EUR s poštnino iz EU, tako da brezveze iz Kitajske naročevati. Opcija je Mi note 10 lite, ki je malo cenejši, ima pa zaobljen ekran, malo slabši procesor in volj zmogljivo baterijo.

mulc007 ::

Huawey 30 ima dober fotoaparat ampak je prevelik. Obstaja manjši, cenejši in z enako dobrim fotoaparatom?

acookook ::

Nič, bom kar vzel to Nokio 6.2 pri mimovrste.

oz. je ta trg. legit https://mobitrgovina.com/izdelek/nokia-... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

modelno1 ::

XA2 je 2 leti star model. Če mora bit budget Sony si poglej Xperio 10 oz. 10 II.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

mtosev ::

Nokia 7.2 je boljša, ker ima hitrejši Snapdragon 660 cpu. Cena 250eur v tujini.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

acookook ::

Kje? Kak je z garancijo?

mtosev ::

Amazon.de jo ima za 230eur trenutno. Garancijske pogoje pa si preberi na amazonu
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DoBri ::

Ideje? Prejšnji so bili denimo Nexus5, Nexus 5x, Nokia8.1, Nokia 9. Kateri bo naslednji? Kateri od Pixlov?
Pricakujem cisti android, dobro baterijo, dober fotic in dober price/performance. Budget ni omejen (odpadejo pa preplacane, nesmotrne zadeve).
Več nas je, manj nas ni.

acookook ::

Vse kar ima Android One & ni Xiaomi, tako da Nokia je the way to go....jaz bom si sicer omislil Pixel 4a (XL) v kratkem.

IL_DIAVOLO ::

Honor 9 v 3. letu uporabe se vedno deluje enako dobro, ce koga zanima.

Zgodovina sprememb…

zuz3k ::

modelno1 je izjavil:

XA2 je 2 leti star model. Če mora bit budget Sony si poglej Xperio 10 oz. 10 II.

telefon mora imet dobro baterijo 3300mah+ da mi zdrži vsaj en dan, pa dobro kamero

kolk zdrži Samsung Galaxy A40 na tem linku piše 70 manj v primerjavi z xa2, mora zdržat vsaj 90

a ma A40 dobro kamero, kako je s tem
Life is a psychological game.

TadejPer ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Honor 9 v 3. letu uporabe se vedno deluje enako dobro, ce koga zanima.

Še pridružujem mnenju, ravno tako imam Honor 9, kmalu bodo 3 leta vsakodnevne uporabe in deluje res super. Mogoče se edino na bateriji pozna, da zdrži en dan in ne več 2. Vse ostalo pa res top.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TadejPer ()

MrStein ::

Pa je to taka redkost? Meni je še vsak deloval 5 in več let.
Nokia 6131
Galaxy S3
Nexus 5X (ta je sicer imel neke težave nepovezane s starostjo, ni bil v uporabi 5 let)
iPhone SE (ta še seveda ni na 5 let)
Ericsson A1018s (ni v uporabi, ampak nazadnje ko sem ga vklopil, je še deloval)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

acookook ::

Dobro, hvala vam. Mamo sem zrihtal, bo imela 7.2, zdaj pa še omo, ki je še manj zahteven user, ima pa naslednjo nedeljlo rojstni in ji hočem kupiti nadomestek za lg g3s, ki je že kar v krš. Trenutno je nagledan Lg K40, mora pa ta res biti iz Slovenije.

mtosev ::

Hofer ima Alcatel 1s za 119eur.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zuz3k ::

ker telefon ima boljšo kamero:
nokia 7 plus ali
Xperia XA2
Life is a psychological game.

nixnix ::

jocoj je izjavil:

nixnix je izjavil:

Zdravo, gledam Xiaomi Mi 10 Lite Global za tam 330 eur: ali se v tem rangu da dobiti še kaj boljšega? Ne toliko v smislu velikosti zaslona, bolj price-performance, CPU, spomin... Tam +/- 50 eur.

Nekdo je omenil, da se tudi za EU PriorityLine včasih dobi carino za plačat, ali je strah odveč? Hvala!

Malo pobrskaj, dobiš za 300 EUR s poštnino iz EU, tako da brezveze iz Kitajske naročevati. Opcija je Mi note 10 lite, ki je malo cenejši, ima pa zaobljen ekran, malo slabši procesor in volj zmogljivo baterijo.


Iščem, pa ne najdem nič primerljivega iz EU. Ali lahko morda kakšno povezavo prilepiš, je treba imeti kakšne kupone? Amazon.de ponuja, vendar dražje. Tule tudi vse nad 340 eur, gledam za 128 GB različico. Verjetno sem kaj spregledal, je pa res, da že 4 leta nisem nabavljal in sem out... Hvala!

zuz3k ::

ker telefon do 200 eur ima še stransko tipko za slikat
poleg xperie

(ne rabim za glasnost ker potem ne moreš zoomat)

če ve kdo to

zuz3k je izjavil:

ker telefon ima boljšo kamero:
nokia 7 plus ali
Xperia XA2



lp
Life is a psychological game.

urbecar ::

zuz3k ::

se pravi nokia dela boljše slike

ker telefon do 200 eur ima še stransko tipko za slikat
poleg xperie

(ne rabim za glasnost ker potem ne moreš zoomat)
Life is a psychological game.

zuz3k ::

za XA2 piše da mora bit micro SD microSDXC
(uses shared SIM slot)

XA2

a to pomeni da moram dat nujno SDXC spominsko
mora bit nujno ta, a druge bojo snemale ok 4K videe?

kaj je razlika


lp
Life is a psychological game.

MrStein ::

SDXC so višje kapacitete, 32GB in več.
Kar je manj, je SDHC (2-32 GB).
Še manj pa je navaden SD.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zuz3k ::

se pravi usaka 128 gb kartica če so več vrst bo furala 4k video in vse
Life is a psychological game.

zuz3k ::

kakšne vrste polnilni kabl ima zdaj večina pametnih telefonov
Life is a psychological game.

Grega3 ::

Lep pozdrav. Zanimam se za nakup novega telefona in sicer Huawei p30 PRO 256gb Zanima me kje ga lahko kupim najbolj ugodno. Zanima me tudi če se telefon kupi iz drugih evropskih držav kako je z garancijo aparata?

Grega3 ::

https://edigital.si/pametni-telefon/hua...

Zanima me kako je s to trgovino extream digital. Vem da sem enkrat naročil tv in sem ga čakal 3tedne. Tudi cena se mi zdi dokaj nizk glede na ostale slovenske ponudnike. Kaj pravite? Se splača tvegat in naročit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grega3 ()
««
54 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021330 (2299) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813270 (9943) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810153 (7900) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798093 (55972) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315682 (13906) boris82

Več podobnih tem