» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
83 / 91
»»

scipascapa ::

sej četudi nima 3.5mm vhoda imaš usb-c slušalke?

Morison ::

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

Telefonov z jackom se ne dela več. Razen ene parih šaomijev, ki jih dobiš zraven praška je to prežvet projekt. Res ne vem kdo sploh v letu 2023 še uporablja žične slušalke?

Asus in Sony se ne strinjata.


Spet nekaj nabijaš na pamet.
Link?
https://www.gsmarena.com/search.php3?ch...

Point being?
Vsi novejsi Asusi in Sonyji imajo se vedno 3.5mm jack. Tako kot sem ti "na pamet nabil".

Kaj je to Asus? V EU jih sploh ni. Sony je pa tudi propadel projekt. Še James Bond ga noče več:))
Pokaži mi procent prodaje Asusa in Sonya v EU v letu 2022:))

link_up ::

Jst sem kupu Sonya lani. :) +1
In and Out

Morison ::

link_up je izjavil:

Jst sem kupu Sonya lani. :) +1

Uf. Ziher si dvignu prodajo za 100%. Raje ne bom komentiral naprej, da te ne užalim.

ZveeZ ::

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

Telefonov z jackom se ne dela več. Razen ene parih šaomijev, ki jih dobiš zraven praška je to prežvet projekt. Res ne vem kdo sploh v letu 2023 še uporablja žične slušalke?

Asus in Sony se ne strinjata.


Spet nekaj nabijaš na pamet.
Link?
https://www.gsmarena.com/search.php3?ch...

Point being?
Vsi novejsi Asusi in Sonyji imajo se vedno 3.5mm jack. Tako kot sem ti "na pamet nabil".

Kaj je to Asus? V EU jih sploh ni. Sony je pa tudi propadel projekt. Še James Bond ga noče več:))
Pokaži mi procent prodaje Asusa in Sonya v EU v letu 2022:))


In potem se ti peezdis, da si na tehnoloskem forumu..

Če masa ne kupuje oz niti ne ve, da obstaja, je gotovo zanič. /S
medovernet je tam na levo. farewell.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

issak ::

Egidij88 je izjavil:

Evo ga.

https://www.amazon.de/Samsung-Smartphon...


Kaj narobe gledam, meni piše 330-430€?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

ZveeZ ::

issak je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

Evo ga.

https://www.amazon.de/Samsung-Smartphon...


Kaj narobe gledam, meni piše 330-430€?


so ze dvignili ceno:)

Morison ::

ZveeZ je izjavil:


Če masa ne kupuje oz niti ne ve, da obstaja, je gotovo zanič. /S

Ti pa nisi ravno najbolj brihten a ne:))
Ne vem a se samo delaš neumnega ali trolaš.
Ja res je boljš da greš na overnet tam se boste boljš razumel:))

ZveeZ ::

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:


Če masa ne kupuje oz niti ne ve, da obstaja, je gotovo zanič. /S

Ti pa nisi ravno najbolj brihten a ne:))
Ne vem a se samo delaš neumnega ali trolaš.
Ja res je boljš da greš na overnet tam se boste boljš razumel:))

V bistvu sem naredil samo napako, da sem se spustil v debato z zabitim mulcem, kateri itak ni sposoben konstruktivne debate.
Vedno bolj mi gre na k, kaksen folk je prisel na nekoc zelo kvaliteten forum. Sploh med covidom se je registrirala sama (kisla) smetana.

No, ne rabis mi vec odgovarjat, ker tvojih postov ne bom vec videl.
Bedak.

Morison ::

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:


Če masa ne kupuje oz niti ne ve, da obstaja, je gotovo zanič. /S

Ti pa nisi ravno najbolj brihten a ne:))
Ne vem a se samo delaš neumnega ali trolaš.
Ja res je boljš da greš na overnet tam se boste boljš razumel:))

V bistvu sem naredil samo napako, da sem se spustil v debato z zabitim mulcem, kateri itak ni sposoben konstruktivne debate.
Vedno bolj mi gre na k, kaksen folk je prisel na nekoc zelo kvaliteten forum. Sploh med covidom se je registrirala sama (kisla) smetana.

No, ne rabis mi vec odgovarjat, ker tvojih postov ne bom vec videl.
Bedak.

A to ti je vse kar zmoreš! trollo tralala in potem žaljenje z bedakom.
Vse si povedal in pokazal svoj nivo.
Zabit mulc:)) hahaha sinko pejd mami na dudo, si pa presmrkav da boš men govorl mulc.Še rodil se nisi, ko sem take kot ti po cigarete pošiljal.
Zanimivo da vsi vedo kolk je kdo star.

Horas ::

Morison je izjavil:

Telefonov z jackom se ne dela več. Razen ene parih šaomijev, ki jih dobiš zraven praška je to prežvet projekt. Res ne vem kdo sploh v letu 2023 še uporablja žične slušalke?


ni potrebe po takem podcenjevanju kitajcev. glede na to da pr S gnusmas moreš dodatno kupit polnilc, telefon je pa čez jurja? pa niti ovitka ne dobiš.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Morison ::

Horas je izjavil:

Morison je izjavil:

Telefonov z jackom se ne dela več. Razen ene parih šaomijev, ki jih dobiš zraven praška je to prežvet projekt. Res ne vem kdo sploh v letu 2023 še uporablja žične slušalke?


ni potrebe po takem podcenjevanju kitajcev. glede na to da pr S gnusmas moreš dodatno kupit polnilc, telefon je pa čez jurja? pa niti ovitka ne dobiš.

Dober kitajc ali šaomi prav tako stane čez jurja. Plus da tistih ta dobrih sploh ne dobiš v EU. K nam pride samo klump od kitajcev.
Ja res polnilec in ovitek sta pa res pogoj, da bom kupil kitajca nemesto korejca. Tisti po 14dneh rumeni ovitek pa kar imej.
Že to da si ne upaš napisat normalno SAMSUNG dovolj pove o TVOJEM podcenjevanju telefonov. Ja verjetno misliš kako si mene užalil s tem ker pišem šaomi:))
Pa bdw sploh nisem kakšen fan od Samsunga, pravzaprav mi sploh niso všeč iz raznoraznih razlogov, kar sem že večkrat napisal, pa se ne bom ponavljal. Toda nikoli pa nisem podcenjeval določene znamke, če si to res ne zasluži. O vsakem napišem kar si mislim pa naj bo to Samsung ali Xiaomi. Nikoli nisem rekel da ne bi imel Xiaomija, samo res pa ne tistega klumpa za tam do 300€, ki jih na kitajskem talajo zraven praška, naše ovce pa to na veliko pokupijo. Kitajčki se nam pa režijo v faco kakšne ovce smo-ste.

link_up ::

jst imam jack za osciloskop. A ti ne?
In and Out

Jebac18 ::

Torej je Huawei p50pro še smiseln nakup???fotoaparata je eden boljših za zmerno ceno pri Telekomu.

Horas ::

Morison je izjavil:

Horas je izjavil:

Morison je izjavil:

Telefonov z jackom se ne dela več. Razen ene parih šaomijev, ki jih dobiš zraven praška je to prežvet projekt. Res ne vem kdo sploh v letu 2023 še uporablja žične slušalke?


ni potrebe po takem podcenjevanju kitajcev. glede na to da pr S gnusmas moreš dodatno kupit polnilc, telefon je pa čez jurja? pa niti ovitka ne dobiš.

Dober kitajc ali šaomi prav tako stane čez jurja. Plus da tistih ta dobrih sploh ne dobiš v EU. K nam pride samo klump od kitajcev.
Ja res polnilec in ovitek sta pa res pogoj, da bom kupil kitajca nemesto korejca. Tisti po 14dneh rumeni ovitek pa kar imej.
Že to da si ne upaš napisat normalno SAMSUNG dovolj pove o TVOJEM podcenjevanju telefonov. Ja verjetno misliš kako si mene užalil s tem ker pišem šaomi:))
Pa bdw sploh nisem kakšen fan od Samsunga, pravzaprav mi sploh niso všeč iz raznoraznih razlogov, kar sem že večkrat napisal, pa se ne bom ponavljal. Toda nikoli pa nisem podcenjeval določene znamke, če si to res ne zasluži. O vsakem napišem kar si mislim pa naj bo to Samsung ali Xiaomi. Nikoli nisem rekel da ne bi imel Xiaomija, samo res pa ne tistega klumpa za tam do 300€, ki jih na kitajskem talajo zraven praška, naše ovce pa to na veliko pokupijo. Kitajčki se nam pa režijo v faco kakšne ovce smo-ste.


v redu je si še enkrat dokazu kak otrok si. imej svoj prav:)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Twixz ::

Jebac18 je izjavil:

Torej je Huawei p50pro še smiseln nakup???fotoaparata je eden boljših za zmerno ceno pri Telekomu.


Huawei je zmeraj dober nakup, sam jeba je k Googla nima gor.
Edina firma telefona k me ni pustila na cedilu pa sm ga mel najdlje v svojem življenju. :))

issak ::

Tale nov Poco X5 Pro mi je zanimiv, ali je vseeno bolje vzeti A52s?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Han ::

Če lahko pogrešaš dodaten spomin (microSD) in FM radio, je Poco X5 Pro zelo dobra alternativa A52S 5G.

Yossarian ::

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

ZveeZ ::

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.

Apel ::

Lepo pozdravljeni.
Kupujem nov telefon, ki ga bom uporabljala tudi za posel, kratki videoposnetki, slike. Zanima me, kateri telefon višjega cenovnega razreda mi priporočate. Sama sem za huawei mate pro ampak so mi povedali, da je težava z googlom, lahko dobiš sicer, vendar ni nujno da se bodo app posodabljale. delam v Google okolju, zato žal ne bi brez. sedaj pa ne vem, ker se ne spoznam, kaj mi priporočate? Hvala vam za vaše znanje in komentar. lp, s
PS: sama se odločam med galaxy s22 ultra,23 ultra, iPhone 14pro

broken/link ::

če gledaš višji cenovni razred je trenutno omenjeno way to go.

Twixz ::

Apel je izjavil:

Lepo pozdravljeni.
Kupujem nov telefon, ki ga bom uporabljala tudi za posel, kratki videoposnetki, slike. Zanima me, kateri telefon višjega cenovnega razreda mi priporočate. Sama sem za huawei mate pro ampak so mi povedali, da je težava z googlom, lahko dobiš sicer, vendar ni nujno da se bodo app posodabljale. delam v Google okolju, zato žal ne bi brez. sedaj pa ne vem, ker se ne spoznam, kaj mi priporočate? Hvala vam za vaše znanje in komentar. lp, s
PS: sama se odločam med galaxy s22 ultra,23 ultra, iPhone 14pro


Baterija = iPhone
Posnetki, slike = S Ultra serija.
Za Samsung še lahko dodam da imajo precej občutljiva stekla (men je padel polno zaščiten telefon (etui + zaščitno steklo)) iz sedečega položaja na tla in se razbil. Priporočam neko "orng zaščito".
Pa Samsung S Ultra serije so precej veliki telefoni, priporočam da ga greste prej probat v kakšno trgovino z mobiteli.

Yossarian ::

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Morison ::

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.

Jaz ti priporočam Asusa ali Sonya. Imata tudi 3.5mm jack, kar je danes bolj pomembno kot baterija ali kamera.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

mailer ::

Sony je tako ali tako znan po varčnosti in visokem SOT.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Yossarian ::

Telemach tega nima v ponudbi.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Horas ::

Morison je izjavil:

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.

Jaz ti priporočam Asusa ali Sonya. Imata tudi 3.5mm jack, kar je danes bolj pomembno kot baterija ali kamera.


ti še kar trolaš. kabl dnas bol pomembn kot kamera ali baterija? dej nehaj otrok. za modri zob si že slišal?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Twixz ::

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.


Xiaomi ma dost pomankljivosti pri snemanju videov (zvok, štekanje, itd.)
Kar se tiče pa slik sta pa na istem približno, edino Xiaomi dela mal bolj "svetle" slike po defaultu.
Falil ne boš z nakupom, bi pa jst osebno vzel S23+.

Morison ::

Horas je izjavil:

Morison je izjavil:

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.

Jaz ti priporočam Asusa ali Sonya. Imata tudi 3.5mm jack, kar je danes bolj pomembno kot baterija ali kamera.


ti še kar trolaš. kabl dnas bol pomembn kot kamera ali baterija? dej nehaj otrok. za modri zob si že slišal?

Sinko moj, glede na to, da ne znaš drugega kot me vedno določat kot otroka, ti predlagam, da se enkrat dobiva v živo in mi boš v faco povedal, kdo je komu otrok.
Kot drugo pa kaj je to modri zob prvič slišim daj meni kot otroku to malo bolje razloži.
BTW to ni moja ideja, zmeni se z ZveeZem ti bo on razložil, da je jack eden in edini in da brez tega ne gre.
Meni take stvari ni treba razlagat, če ne bi bil tako "nepismen" bi si lahko prebral moje prejšne poste in bi vedel o čem govorim toda od tebe kaj drugega ni za pričakovat ker tega nisi umsko sposoben. Otročiček.

ZveeZ ::

Yossarian je izjavil:


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.

Iphone?;)
Sam ne bi izbral nobenega od dveh zaradi SW, ker sem pac pristas "lightweight" sistema, ti pa imas seveda druge prioritete in prav je tako.
Verjamem, da nista slaba ampak pri Xiaomiju oz MIUIju mi je zelo tecno, ker izklopi refresh gps/lokacije cim se ugasne ekran in zato kaksni appi kot npr strava, ne delujejo pravilno.
To se da resit s 3rd party appom ampak je tecno..
Pri samsungu pa preveri kako je varcen z baterijo. S22 (exynos) ni ravno blestel. S23 ima pa snapdragona, tako da je verjetno razlika kar opazna.
Kar mene moti je bloat:
https://arstechnica.com/gadgets/2023/02...

Vseeno bi se verjetno odlocil za samsunga.

Morison ::

Twixz je izjavil:

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.


Xiaomi ma dost pomankljivosti pri snemanju videov (zvok, štekanje, itd.)
Kar se tiče pa slik sta pa na istem približno, edino Xiaomi dela mal bolj "svetle" slike po defaultu.
Falil ne boš z nakupom, bi pa jst osebno vzel S23+.

Ne vem kaj se ti oglašaš. Si najmanj kompetenten na tem forumu, da deliš nasvete. Glede na to kakšne neumnosti sam počneš, nimaš kaj delit nasvete drugim. Najprej se sam nauči uporabljat telefon potem deli nasvete naprej. Žalostno, da se na takem tehnološkem forumu največ oglašajo samo največji šalabajzeri, ki sami sebe ne znajo spravit v red.

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.


Xiaomi ma dost pomankljivosti pri snemanju videov (zvok, štekanje, itd.)
Kar se tiče pa slik sta pa na istem približno, edino Xiaomi dela mal bolj "svetle" slike po defaultu.
Falil ne boš z nakupom, bi pa jst osebno vzel S23+.

Ne vem kaj se ti oglašaš. Si najmanj kompetenten na tem forumu, da deliš nasvete. Glede na to kakšne neumnosti sam počneš, nimaš kaj delit nasvete drugim. Najprej se sam nauči uporabljat telefon potem deli nasvete naprej. Žalostno, da se na takem tehnološkem forumu največ oglašajo samo največji šalabajzeri, ki sami sebe ne znajo spravit v red.

Zakaj najmanj kompetenten? A sem mogoče kakšno informacijo napačno delil v tej temi? Ali na podlagi česa si mi to napisal?

Ori ::

pri oneplus nordu 2 se mi je razbil lcd display, ekran oz. steklo je ostalo celo sicer nevem kako ampak steklo je celo. kokr sem gledal pride menjava lcd z ekranom okrog 220€ dvomim da se mi splača. tako da iščem neko alternativo temu nordu 2. šel bi nekje do 350€ in pa da velikost ni večja od 6.4". sam sem malo gledal rabljene samsung galaxy s21 in pa google pixel 6 te se nakako dobijo za 350- 400€. kaj bi vi kej priporočali.
hvala, lp

Morison ::

Twixz je izjavil:

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.


Xiaomi ma dost pomankljivosti pri snemanju videov (zvok, štekanje, itd.)
Kar se tiče pa slik sta pa na istem približno, edino Xiaomi dela mal bolj "svetle" slike po defaultu.
Falil ne boš z nakupom, bi pa jst osebno vzel S23+.

Ne vem kaj se ti oglašaš. Si najmanj kompetenten na tem forumu, da deliš nasvete. Glede na to kakšne neumnosti sam počneš, nimaš kaj delit nasvete drugim. Najprej se sam nauči uporabljat telefon potem deli nasvete naprej. Žalostno, da se na takem tehnološkem forumu največ oglašajo samo največji šalabajzeri, ki sami sebe ne znajo spravit v red.

Zakaj najmanj kompetenten? A sem mogoče kakšno informacijo napačno delil v tej temi? Ali na podlagi česa si mi to napisal?


Kako moraš zavajat uporabnike z lažmi! Od kje ti te informacije, iz youtuba!
Xiaomi 13 Pro za globalni trg izide šele 26 februarja in bo v marsičem drugačen kot za kitajski trg. In ravno to kar ti nakladaš ne drži vsaj po raznoraznih youtube reviewih.

Sem ti že parkrat povedal, da raje bodi tiho ali pa podkrepi svoje laži z dokazi.
Nobenega od teh telefonov za katere sprašuje ti nisi videl niti od blizu, še tiste, ki si jih, si jih pa stolkel tako da ja, spel se kam drugam širit svoje izmišljotine.

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

Yossarian je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kmalu bom izbiral med Samsung S23+ (8 GB in 256 GB) ter Xiaomi 13 Pro, ko bo izšel. Bolj se nagibam k slednjemu. Kakšen predlog?

Bos moral bolj obrazlozit svoja pricakovanja oz kaj ti je pri telefonu pomembno.


Najprej baterija, nato pa slike. Po mojem bo vsaka aplikacija na kateremkoli telefonu delala tekoče.


Xiaomi ma dost pomankljivosti pri snemanju videov (zvok, štekanje, itd.)
Kar se tiče pa slik sta pa na istem približno, edino Xiaomi dela mal bolj "svetle" slike po defaultu.
Falil ne boš z nakupom, bi pa jst osebno vzel S23+.

Ne vem kaj se ti oglašaš. Si najmanj kompetenten na tem forumu, da deliš nasvete. Glede na to kakšne neumnosti sam počneš, nimaš kaj delit nasvete drugim. Najprej se sam nauči uporabljat telefon potem deli nasvete naprej. Žalostno, da se na takem tehnološkem forumu največ oglašajo samo največji šalabajzeri, ki sami sebe ne znajo spravit v red.

Zakaj najmanj kompetenten? A sem mogoče kakšno informacijo napačno delil v tej temi? Ali na podlagi česa si mi to napisal?


Kako moraš zavajat uporabnike z lažmi! Od kje ti te informacije, iz youtuba!
Xiaomi 13 Pro za globalni trg izide šele 26 februarja in bo v marsičem drugačen kot za kitajski trg. In ravno to kar ti nakladaš ne drži vsaj po raznoraznih youtube reviewih.

Sem ti že parkrat povedal, da raje bodi tiho ali pa podkrepi svoje laži z dokazi.
Nobenega od teh telefonov za katere sprašuje ti nisi videl niti od blizu, še tiste, ki si jih, si jih pa stolkel tako da ja, spel se kam drugam širit svoje izmišljotine.


1. Samsung je bil moj prvi telefon na katerem se je razbilo steklo od telefona, čeprav je bilo zaščitno steklo gor + etui. Je tud prvi telefon na katerem sem uničil steklo, torej to velik pove o kvaliteti stekel pri Samsungu.
2. S23+ ima moja boljša polovica.
3. Če sodiš moje izkušnje s telefoni po enem dogodku potem ti itak ni pomoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

atomc ::

Pozdravljeni,

kaj priporočate do 300€ (dobra kamera)
hvala

m0LN4r ::

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Morison je izjavil:

Telefonov z jackom se ne dela več. Razen ene parih šaomijev, ki jih dobiš zraven praška je to prežvet projekt. Res ne vem kdo sploh v letu 2023 še uporablja žične slušalke?

Asus in Sony se ne strinjata.


Spet nekaj nabijaš na pamet.
Link?
https://www.gsmarena.com/search.php3?ch...

Point being?
Vsi novejsi Asusi in Sonyji imajo se vedno 3.5mm jack. Tako kot sem ti "na pamet nabil".

Kaj je to Asus? V EU jih sploh ni. Sony je pa tudi propadel projekt. Še James Bond ga noče več:))
Pokaži mi procent prodaje Asusa in Sonya v EU v letu 2022:))


In potem se ti peezdis, da si na tehnoloskem forumu..

Če masa ne kupuje oz niti ne ve, da obstaja, je gotovo zanič. /S
medovernet je tam na levo. farewell.

Ja naceloma bo tak, ker imas premali user base za pomembne analiticne podatke o uporabi potrebne za razvoj. Pa premali budget overall.
To je pac tok, da malo povohajo teren. Ce ze prodajajo lonce (graficne, laptope) bodo se kuhace probal prodat.

Apel je izjavil:

Lepo pozdravljeni.
Kupujem nov telefon, ki ga bom uporabljala tudi za posel, kratki videoposnetki, slike. Zanima me, kateri telefon višjega cenovnega razreda mi priporočate. Sama sem za huawei mate pro ampak so mi povedali, da je težava z googlom, lahko dobiš sicer, vendar ni nujno da se bodo app posodabljale. delam v Google okolju, zato žal ne bi brez. sedaj pa ne vem, ker se ne spoznam, kaj mi priporočate? Hvala vam za vaše znanje in komentar. lp, s
PS: sama se odločam med galaxy s22 ultra,23 ultra, iPhone 14pro

Fold. Za delo je to, to. Razen, ce imas kak tehten razlog za kamere s23 ultra.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

vrossi46 ::

A je ta trgovina legit ali na široko okli?

https://www.giztop.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vrossi46 ()

Han ::

Yossarian ::

Imam Samsung s10+. Ram je 8 GB, spomina imam 128 GB in zadnje čase opažam, da je zapolnjen redno čez 110 GB. Spomin sem spucal, na njem ni nobenega videa, glasbe, slik in ostalih mojih datotek. Kje za božjo voljo se je tako zafilalo? S posodobitvami, saj si redno posodabljam vse aplikacije? Razmišljam, da bi šel na S23+. Ali bi tovarniški reset kaj pomagal?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Večino porabljenega prostora vidiš v nastavitvah - v shrambi. Če ga imaš od splavitve, si dal čez 3 večje posodobitve sistema, zato je factory reset priporočljiv. Tako boš zagotovo najbolj sprostil shrambo. Drugače pa še malo pobrskaj in izbriši aplikacije, ki jih ne uporabljaš, tudi piškotki in vsa zgodovina spletnega prometa lahko zasede presenetljivo količino GB.

Yossarian ::

Telefon je star 4 leta. Če naredim reset, se mi bodo iz mojega google računa ponovno namestile vse aplikacije in imenik, ali bom moral vse na novo nameščat in vpisovat gesla?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

zuz3k ::

ker telefon ustrega karakteristikam
- 5000 mah baterija ali več
- dober fotoaparat vsaj 64 MPIX
- usb C
- fingerprint
- ok svetlost podnevi

cena 150-170EUR

ko že brskam
Poco X3
Xiaomi Redmi Note 11 S 108 mpix kamera

a obstaja kak 6000 baterija

keri ma boljšo kamero od naštetih dveh?
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

ZveeZ ::

zuz3k je izjavil:

ker telefon ustrega karakteristikam
- 5000 mah baterija ali več
- dober fotoaparat vsaj 64 MPIX
- usb C
- fingerprint
- ok svetlost podnevi

cena 150-170EUR

ko že brskam
Poco X3
Xiaomi Redmi Note 11 S 108 mpix kamera

a obstaja kak 6000 baterija

keri ma boljšo kamero od naštetih dveh?

Ce dobis kje redmi note 10 pro za tak denar, se bo se najboj izplacalo.
Ima sicer enak 108mpx senzor kot rn11 serija, ampak posname lepse slike.
Celo update na android 13 je dobil.

Han ::

Yossarian je izjavil:

Če naredim reset, se mi bodo iz mojega google računa ponovno namestile vse aplikacije in imenik, ali bom moral vse na novo nameščat in vpisovat gesla?
Imenik načeloma da, če imaš nastavljeno Google sinhronizacijo. Za vse izvedi prej backup - telefon priklopi na računalnik in zaženi Samsung Smart Switch. Nastavitve za aplikacije in gesla boš moral zelo verjetno po resetu vnesti znova.

zuz3k ::

ZveeZ je izjavil:

zuz3k je izjavil:

ker telefon ustrega karakteristikam
- 5000 mah baterija ali več
- dober fotoaparat vsaj 64 MPIX
- usb C
- fingerprint
- ok svetlost podnevi

cena 150-170EUR

ko že brskam
Poco X3
Xiaomi Redmi Note 11 S 108 mpix kamera

a obstaja kak 6000 baterija

keri ma boljšo kamero od naštetih dveh?

Ce dobis kje redmi note 10 pro za tak denar, se bo se najboj izplacalo.
Ima sicer enak 108mpx senzor kot rn11 serija, ampak posname lepse slike.
Celo update na android 13 je dobil.


kaj pa Poco M4 Pro 5G
https://www.gsmarena.com/xiaomi_poco_m4...
keri dela lepše slike
Life is a psychological game.

Yossarian ::

Han, hvala
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

ZveeZ ::

zuz3k je izjavil:


kaj pa Poco M4 Pro 5G
https://www.gsmarena.com/xiaomi_poco_m4...
keri dela lepše slike


Tega se nisem videl v zivo. Poglej kak review. Jaz bi se vedno stavil na redmi note 10 pro. Po specifikacijah sodec ima tudi superioren in bistveno svetlejsi ekran.
Je pa res, da je cena se vedno +- enaka, kakor je bila ob splavitvi (cca 200EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

MrStein ::

Yossarian je izjavil:

Imam Samsung s10+. Ram je 8 GB, spomina imam 128 GB in zadnje čase opažam, da je zapolnjen redno čez 110 GB. Spomin sem spucal, na njem ni nobenega videa, glasbe, slik in ostalih mojih datotek. Kje za božjo voljo se je tako zafilalo? S posodobitvami, saj si redno posodabljam vse aplikacije? Razmišljam, da bi šel na S23+. Ali bi tovarniški reset kaj pomagal?


Pred leti sem imel tak primer Samsung-a.
Porabljeno ogromno diska, pa se ne vidi kje.
Šlo je za neke sistemske loge, ki se lahko pobrišejo v enem skritem meniju.
Ključna beseda za iskanje je logcat

(lahko je pri tebi seveda kaj drugega)

Omenjeni meni se prikaže z "klicanjem" številke *#9900# , če se ne motim.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()
««
83 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543193437 (7373) RockyS
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021533 (2502) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810278 (8025) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798607 (56486) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315829 (14053) boris82

Več podobnih tem