» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
67 / 91
»»

facepalm ::

jabe je izjavil:

Saj tega sem že malo gledala. sem vzela ta večjo verzijo. bo malo zraven dal, pa bo...

Se par dni nazaj se je dobil 128gb model za 180€. Ne vem zakaj, so se v roku parih dni podrazali budget Xiaomiji (Poco F3, X3 pro, x3 in redmi note 10 pro). Pa ne samo na amazonu.
No,s pocotom x3 pro verjamem, da bo najstnik zadovoljen (sploh ce bo kdaj zelel pognati kako igrico).

jabe ::

Ja, saj zdaj sem ga nabavila, bo šla pa spet cena dol. Nič bat...

m0LN4r ::

Mimgrede X3 pro ima se slabso kamero kot x3 nfc in nima OLED displaya.

PS: res dober kompromis je bil M51, ko se ga je se dalo dobit. Kmal bi pa moral prit M52.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Skylord ::

jabe je izjavil:

Ja, saj zdaj sem ga nabavila, bo šla pa spet cena dol. Nič bat...

Napaka. Ne kupuj teh kitajskih jajc iz kitajske.
Kupi raje pri nas, telefon da se mu reče telefon, pa če tudi daš kakšnih 10€ več.

Kodrnusa ::

Skylord je izjavil:

jabe je izjavil:

Ja, saj zdaj sem ga nabavila, bo šla pa spet cena dol. Nič bat...

Napaka. Ne kupuj teh kitajskih jajc iz kitajske.
Kupi raje pri nas, telefon da se mu reče telefon, pa če tudi daš kakšnih 10€ več.

A je zmanjkalo tablet?

facepalm ::

m0LN4r je izjavil:

Mimgrede X3 pro ima se slabso kamero kot x3 nfc in nima OLED displaya.

PS: res dober kompromis je bil M51, ko se ga je se dalo dobit. Kmal bi pa moral prit M52.

Ima pa zato konkretno boljsi chipset in dober LCD. Ce ne gres pixel peepat, je oboje +- na enakem (povprecnem) nivoju.
Zal pa pod 250€, drugega kot Xiaomija ne morem priporocat. Drugje so se vecji kompromisi.

Skylord je izjavil:

jabe je izjavil:

Ja, saj zdaj sem ga nabavila, bo šla pa spet cena dol. Nič bat...

Napaka. Ne kupuj teh kitajskih jajc iz kitajske.
Kupi raje pri nas, telefon da se mu reče telefon, pa če tudi daš kakšnih 10€ več.

Tistih par 10€ vec je v realnosti vsaj 50% vec, ce hoces kaj "boljsega".
Jaz sem trejdal 1+ nord 5g (cena 300€+) za rn10pro (240€). Razen manjka 5g, je rn10pro superioren v vsem. Jap, tudi v performanceu, saj je na 1+ stutteral video playback.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Skylord ::

Rad bi kupil Xiaomi Redmi Note 10 Pro.
Kje ga dobit najceneje?
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

facepalm ::

Skylord je izjavil:

Rad bi kupil Xiaomi Redmi Note 10 Pro.
Kje ga dobit najceneje?
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Ravno ta teden se je podrazil po vseh trgovinah kjer sem ga spremljal.
Aliexpress iz okoli 200€ (v akciji) na cca 280€. Amazon.it iz 220€ (prime days), 240€ (normal cena) na cca 280€ ter na telekomu (brez vezave) iz 240€ na 320€.

Skylord ::

facepalm je izjavil:

Skylord je izjavil:

Rad bi kupil Xiaomi Redmi Note 10 Pro.
Kje ga dobit najceneje?
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Ravno ta teden se je podrazil po vseh trgovinah kjer sem ga spremljal.
Aliexpress iz okoli 200€ (v akciji) na cca 280€. Amazon.it iz 220€ (prime days), 240€ (normal cena) na cca 280€ ter na telekomu (brez vezave) iz 240€ na 320€.

Pa so to končne cene?

facepalm ::

V kaksnem smislu koncne?

Skylord ::

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

facepalm ::

Skylord je izjavil:

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

Na aliexpress sem gledal izkljucno trgovine iz FR in ES. Sklepam, da v tem primeru ni dodatnih stroskov. Amazonu in telekomu se doda se postnina.
Ampak trenutne cene so prenapihnjene. Sumim na manjko zaloge. Cene Rn10pro varirajo ze od samega zacetka.

m0LN4r ::

Sej tudi posten pokimoki ni glih 200: https://www.amazon.it/POCO-Pro-Smartpho...

To je, kot da bi rekel, da si na razprodaji v Grazu ujel S20 za 15% manj, kot obicajno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

m0LN4r je izjavil:

Sej tudi posten pokimoki ni glih 200: https://www.amazon.it/POCO-Pro-Smartpho...

To je, kot da bi rekel, da si na razprodaji v Grazu ujel S20 za 15% manj, kot obicajno.

Ne ravno, saj je bil poco x3 pro dalj casa ceneje (180€ 128gb). Po tej ceni se je prodajal poco F3. Akcijska cena F3 je bila okoli 270€.
Kot sem ze omenil: tekom tega tedna so se podrazali vsi Xiaomiji katere sem spremljal.
Zakaj, ne vem.

Skylord ::

Kateri od teh treh je potem bestbay, če gledamo vse 8GB RAMa?
https://www.gsmarena.com/compare.php3?i...
Tuki kaže, da na Amazonu de je najdražji Poco F3, po specih pa mi deluje Redmi Note 10 Pro boljši?

facepalm ::

Skylord je izjavil:

Kateri od teh treh je potem bestbay, če gledamo vse 8GB RAMa?
https://www.gsmarena.com/compare.php3?i...
Tuki kaže, da na Amazonu de je najdražji Poco F3, po specih pa mi deluje Redmi Note 10 Pro boljši?

Odvisno od zelj. Performance soc + lcd ali malenkost boljsa kamera + amoled.
Jaz sem se v torek odlocal med poco x3 pro za 180EUR in rn10pro za 240EUR (oba 6gb). Vzel sem slednjega, ker mi je dobra svetilnost ekrana pac pomembna.
Edit: bo pa verjetno 8gb rn10pro konkretno drazji od pocota

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Skylord ::

Recmo performance hitrosti-oziroma tekoč delovanje, signal(pred leti sem imel enga redmija je nenehno izgubljal mobilni signal, prav tako povezavo z netom), baterija in kamera.
Tist ekran mi je vseen, ker sem itak že napol čorav, tako da te razlike itak večina ne opazi.

golaki ::

Odločam se za nakup telefona do cca 500 €.
Gledam nekako poco f3 in xiaomi mi 10t pro, je 10t pro vreden 130 € več?
Najvažneši segment mi je pa kamera.

facepalm ::

golaki je izjavil:

Odločam se za nakup telefona do cca 500 €.
Gledam nekako poco f3 in xiaomi mi 10t pro, je 10t pro vreden 130 € več?
Najvažneši segment mi je pa kamera.

500€ + kamera.. to ni ravno teritorij Xiaomija;))

ressurection ::

Skylord je izjavil:

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

Do zdaj si lohk kupu prek priority line brez davkov iz kitajske sam dj je itak use kar pride v EU obdavčeno od 1.7.2021 naprej. Lohk pa kups iz spanije, italije, poljske itd.

facepalm ::

ressurection je izjavil:

Skylord je izjavil:

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

Do zdaj si lohk kupu prek priority line brez davkov iz kitajske sam dj je itak use kar pride v EU obdavčeno od 1.7.2021 naprej. Lohk pa kups iz spanije, italije, poljske itd.

Me prav zanima ce je to tudi razlog podrazitev xiaomijev v EU trgovinah. Datumsko se ujema

ressurection ::

golaki je izjavil:

Odločam se za nakup telefona do cca 500 €.
Gledam nekako poco f3 in xiaomi mi 10t pro, je 10t pro vreden 130 € več?
Najvažneši segment mi je pa kamera.


Potem je bolj smiselno vzeti redmi note 10 pro (začne se pri 250€), ker ma dost bolšo kamero (precej dober 108mp senzor). Senzor v F3 je ze malo zastarel in je telefon bolj osredotočen na performance, mi10t pro je pa malo bolši sam se ga ne splača pomoje.

facepalm je izjavil:

ressurection je izjavil:

Skylord je izjavil:

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

Do zdaj si lohk kupu prek priority line brez davkov iz kitajske sam dj je itak use kar pride v EU obdavčeno od 1.7.2021 naprej. Lohk pa kups iz spanije, italije, poljske itd.

Me prav zanima ce je to tudi razlog podrazitev xiaomijev v EU trgovinah. Datumsko se ujema


Pomoje so tudi čipi krivi saj jih primankuje. To vse zaradi epidemije.

Zgodovina sprememb…

Skylord ::

ressurection je izjavil:

Skylord je izjavil:

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

Do zdaj si lohk kupu prek priority line brez davkov iz kitajske sam dj je itak use kar pride v EU obdavčeno od 1.7.2021 naprej. Lohk pa kups iz spanije, italije, poljske itd.

Ne razumem?
A niso bili ravno priority line skladišča po EU v španiji, italiji, poljski itd?
Potemtakem, če bi naročil preko priority line, naj ne bi bilo dodatnega davka. Ravno zato pa sprašujem, ker eni pišejo tako drugi spet drugače. Lahko kdo potrdi iz prve roke, ki je v zadnjih dneh že kaj naročil in tudi prejel.
OK res je šele 4 dni od tega dva delovna dneva?

m0LN4r ::

Jaz cakam, da se trg zaradi korone zacne malo refreshat, trenutno je razprodaja starih zalog.

Predvsem iscem nekaj okoli 500, maks 650 evrov za boljso polovico. Prioriteta so Foto/Video, ultrawide, 4k in oled amoled.

Kaj vse pride trenutno v postev ali je boljse se mal pocakati, da kaj novega pride? Vase mnenje?

Mene osebno pa zanima, mogoce ste tu kaksni strucnjaki, kako bi ugotovil, kateri android telefon ima najboljsi sprejem GPS signala?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

Jaz bi pocakal na novo serijo Pixlov.
Glede kakovosti GPS-a pa jaz preverim review na notebookcheck.com.
Drugje nisem zasledil, da bi sploh omenjali stvari kot so wifi speed, gps, display flickering itd..

ressurection ::

Skylord je izjavil:

ressurection je izjavil:

Skylord je izjavil:

Ja tej ta novi davki? A ti pootem na to ceno še nabijejo kakšen davek?

Do zdaj si lohk kupu prek priority line brez davkov iz kitajske sam dj je itak use kar pride v EU obdavčeno od 1.7.2021 naprej. Lohk pa kups iz spanije, italije, poljske itd.

Ne razumem?
A niso bili ravno priority line skladišča po EU v španiji, italiji, poljski itd?
Potemtakem, če bi naročil preko priority line, naj ne bi bilo dodatnega davka. Ravno zato pa sprašujem, ker eni pišejo tako drugi spet drugače. Lahko kdo potrdi iz prve roke, ki je v zadnjih dneh že kaj naročil in tudi prejel.
OK res je šele 4 dni od tega dva delovna dneva?

Tukej se neki pogovarjajo o tem:
https://forum.kajkupiti.si/viewtopic.ph...
Jaz še nisem sprobal priority line eu ker uglavnem kupujem iz amazon.es ker je skor ista cena pa bljižje je.

Zgodovina sprememb…

tintorel ::

30. maja sem naročil POCO X3 NFC na Banggood-u iz Španije.
Namesto v 5-ih dneh, ga tudi po enem mescu ni bilo. Že tracking številka je bila čudna - nestandardna, nesledljiva. Kao se bo s časom posodobila. Telefon nisem dobil. Banggood mi je ponudil denar nazaj po moji pritožbi.
Čakam na denar.

broken/link ::

@m0LN4r - samsunga ;)

jabe ::

Sicer že nabavila, ampak vseeno... na Samsung imam pa veto. Tok drugih telefonov, da se ne rabim več z njim ukvarjati...

Skylord ::

jabe je izjavil:

Sicer že nabavila, ampak vseeno... na Samsung imam pa veto. Tok drugih telefonov, da se ne rabim več z njim ukvarjati...

No problem. Tvoja škoda. Samo, da ne bo potem jokanja.
Ni Samsung edina firma. Karkoli boljš kot pa Xiaomijev kitajc iz kitajske.
Samo ne verjet vse tem trolom kanarčkom pa skodranim nušam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

GrX ::

Skylord je izjavil:

Hydros je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ampak, ce dobis pri Saturnu Note10 256GB za 399.- zakaj bi potem kupoval pokinokija za 350 mi res ni jasno.

Pac 105 konjska dacia, ne bo nikol 95 konjski Polo, vem bedna primerjava, ampak close enough.


Primerjava je dobra. Upoštevati je treba le da je Dacia nova (letošjni model) Polo pa ni (star model z 0km) povrh tega je pa še 15% dražji. Oziroma glede na to da Pokota dobiš za 280€ je 40% dražji.

Kaj ti ni jasno!
Če mi doplačaš 280 ga nočem ga šenkam naprej ali zabrišem v smeti!
Zabite si to že v glavo!

Ko sem te pa povprašal o kakšnih problemih govoriš pa nisi odgovoril.

Naj ponovim še enkrat, te nihče ne sili kupovati izdelka, ki ga ne želiš.

thetech ::

Res ne vem zakaj takšna gonja proti Xiaomi telefonom. A mi sploh kdo zna obrazložiti? Sam ga imam že tretje leto, zanj pa sem na Banggood-u dal točno 190EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

facepalm ::

Skylord je izjavil:

jabe je izjavil:

Sicer že nabavila, ampak vseeno... na Samsung imam pa veto. Tok drugih telefonov, da se ne rabim več z njim ukvarjati...

No problem. Tvoja škoda. Samo, da ne bo potem jokanja.
Ni Samsung edina firma. Karkoli boljš kot pa Xiaomijev kitajc iz kitajske.
Samo ne verjet vse tem trolom kanarčkom pa skodranim nušam.

Kaj pa je tako posebnega na Samsungih? Meni so se zameriili zaradi vmesnika (takrat Touchwiz). Sedaj (One UI) je malo bolj prijazen ampak ima toliko bloata, da ne razumem navdusenja nad temi telefoni. Kamera in display sta waw kakor pri drugih "premium" znamkah. Kaj ima Samsung, da tako izstopa v vasih oceh? Marketing?

Za Xiaomije lahko izstrenilm takoj: ugodno ceno in najboljsi P/P v kategoriji do 300EUR (poco x3 nfc, poco x3 pro, rn10p, poco f3).
V visokem price rangeu pa Xiaomije ne gledam, niti Samsunge ne. Je prevec dobrih alternativ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Meiniken ::

thetech je izjavil:

Res ne vem zakaj takšna gonja proti Xiaomi telefonom. A mi sploh kdo zna obrazložiti? Sam ga imam že tretje leto, zanj pa sem na Banggood-u točno 190€.


Nekdo pač mora bit črna ovca, zato je Xiaomi kot nalašč. Kitajc pa to :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

valkoor ::

Xiaomi Redmi Note 8 mi dela brez težav že nevem katero leto. Zame dovolj dober telefon, več pa ne rabim.

facepalm ::

valkoor je izjavil:

Xiaomi Redmi Note 8 mi dela brez težav že nevem katero leto. Zame dovolj dober telefon, več pa ne rabim.

Siguren, da ni Samsung? /S

GrX ::

thetech je izjavil:

Res ne vem zakaj takšna gonja proti Xiaomi telefonom. A mi sploh kdo zna obrazložiti? Sam ga imam že tretje leto, zanj pa sem na Banggood-u dal točno 190EUR.

To si folk kar nekaj utepe v batico. Moja ima Xiomi že tretje leto, pa ji ne dela nobeih težav. Tudi sam se ga imel več kot dve leti, pa sem bil z njim zadovoljen.

Je pa nekaj res, nekateri menjajo telefon vsako leto, ker želijo biti "trendovski" (Skylord), drugi pa telefon uporabljamo tistemu, čemur služi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Skylord ::

facepalm je izjavil:


Kaj pa je tako posebnega na Samsungih?

Skylord je izjavil:


Ni Samsung edina firma....

Razumeš to prebrat.


facepalm je izjavil:


V visokem price rangeu pa Xiaomije ne gledam, niti Samsunge ne. Je prevec dobrih alternativ.

Lahko našteješ te alternative?


GrX je izjavil:

Moja ima Xiomi že tretje leto, pa ji ne dela nobeih težav. Tudi sam se ga imel več kot dve leti, pa sem bil z njim zadovoljen.

Za kure je hiter dober.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: keitai ()

GrX ::

Skylord je izjavil:

facepalm je izjavil:


Kaj pa je tako posebnega na Samsungih?

Skylord je izjavil:


Ni Samsung edina firma....

Razumeš to prebrat.


facepalm je izjavil:


V visokem price rangeu pa Xiaomije ne gledam, niti Samsunge ne. Je prevec dobrih alternativ.

Lahko našteješ te alternative?


GrX je izjavil:

Moja ima Xiomi že tretje leto, pa ji ne dela nobeih težav. Tudi sam se ga imel več kot dve leti, pa sem bil z njim zadovoljen.

Za kure je hiter dober.

Super argumenti, ni kaj. Za take argumente moraš biti pa res cvetka posebne sorte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

golaki ::

facepalm je izjavil:

golaki je izjavil:

Odločam se za nakup telefona do cca 500 €.
Gledam nekako poco f3 in xiaomi mi 10t pro, je 10t pro vreden 130 € več?
Najvažneši segment mi je pa kamera.

500€ + kamera.. to ni ravno teritorij Xiaomija;))



Čigav teritorij pa je? a nista f3 in 10t pro, dobra na kameri?

Skylord ::

golaki je izjavil:

facepalm je izjavil:

golaki je izjavil:

Odločam se za nakup telefona do cca 500 €.
Gledam nekako poco f3 in xiaomi mi 10t pro, je 10t pro vreden 130 € več?
Najvažneši segment mi je pa kamera.

500€ + kamera.. to ni ravno teritorij Xiaomija;))



Čigav teritorij pa je? a nista f3 in 10t pro, dobra na kameri?


Razen kakšen Mi11 ultra, nobeden nima za burek proti Samsungu, pa še ta kot berem je bilo samo nakladanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

facepalm ::

golaki je izjavil:


Čigav teritorij pa je? a nista f3 in 10t pro, dobra na kameri?

Pixlov?;)
Omenjena telefona nista nek presezek kar se tice kamere (sploh F3).
Za 300€ bi rekel, da sta super. V segmentu okoli 500€ pa imata ze dobro konkurenco.

golaki ::

facepalm je izjavil:

golaki je izjavil:


Čigav teritorij pa je? a nista f3 in 10t pro, dobra na kameri?

Pixlov?;)
Omenjena telefona nista nek presezek kar se tice kamere (sploh F3).
Za 300EUR bi rekel, da sta super. V segmentu okoli 500EUR pa imata ze dobro konkurenco.


F3 ima unieuro za 360EUR, rabim pa nekaj na hitro (dans, jutri), ker mi je na trenutmem mi mix 2s počil touch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: golaki ()

facepalm ::

Sklepam da zivis v blizini meje z Italijo, ce gledas Unieuro?
V tem primeru, bi se na tvojem mestu registriral na amazon.it in takoj sklenil prime narocnino (free prvi mesec in pol prekines - 0 stroskov).
Tam imas 128gb za 320€ ali 256gb za 360€.
Za naslov dostave izberes amazon locker (npr Brico ali pa pri diskontu na meji). Tako imas 0€ za dostavo + dobis v roku dneva, dveh.

m0LN4r ::

facepalm je izjavil:

Skylord je izjavil:

jabe je izjavil:

Sicer že nabavila, ampak vseeno... na Samsung imam pa veto. Tok drugih telefonov, da se ne rabim več z njim ukvarjati...

No problem. Tvoja škoda. Samo, da ne bo potem jokanja.
Ni Samsung edina firma. Karkoli boljš kot pa Xiaomijev kitajc iz kitajske.
Samo ne verjet vse tem trolom kanarčkom pa skodranim nušam.

Kaj pa je tako posebnega na Samsungih? Meni so se zameriili zaradi vmesnika (takrat Touchwiz). Sedaj (One UI) je malo bolj prijazen ampak ima toliko bloata, da ne razumem navdusenja nad temi telefoni. Kamera in display sta waw kakor pri drugih "premium" znamkah. Kaj ima Samsung, da tako izstopa v vasih oceh? Marketing?

Za Xiaomije lahko izstrenilm takoj: ugodno ceno in najboljsi P/P v kategoriji do 300EUR (poco x3 nfc, poco x3 pro, rn10p, poco f3).
V visokem price rangeu pa Xiaomije ne gledam, niti Samsunge ne. Je prevec dobrih alternativ.
Glede na inflacijo, pod 300eur vec ne gledam. Je pa sila narobe primerjati izkusnje iz preteklosti, ko so se androidi sele zaceli zares razvijati in takrat prinas raznih saomijev se sploh ni bilo.
Moji prvi smartphoni so bli vse drugo samo samsung ne in lahko recem, da so bili vsi za kurac. Pa smo dali skozi LG, Alcatel, Nokio, Sony - ajd sony je bil se kr okej, ampak je imel serijsko napako pregrevanja, da se je kr kamera app zapiral z varnostnim sporocilom. Boknedaj, da si ga imel na soncu, vec ni delalo nic.

Meni se zdi, da je nekako pod 300 eur nek minimum, danes 2020/21 pa dobis povprecen telefon nekje med 400 in 600 evri. Nad to ceno pa se zacne preseravanje.

Saj pa sem jaz tudi razmisljal kupiti najcenejsi susilec, dobis jih ze za 200-300 evrov, bo glih tko posusil perilo, ampak...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

m0LN4r je izjavil:


Meni se zdi, da je nekako pod 300 eur nek minimum, danes 2020/21 pa dobis povprecen telefon nekje med 400 in 600 evri. Nad to ceno pa se zacne preseravanje.


Jaz pa imam obratne ugotovitve.
Vcasih (recimo do nekje 2015-16) si bil skoraj prisiljen placati 400-500€ za normalno delovanje. Dandanes pa lahko kupis telefon tudi ta 150€ in bodo osnovne stvari delovale dovolj hitro, da se ti ne bo kolcalo po boljsem. Sploh odkar budget SoCi podpirajo UFS storage, so telefoncki proper odzivni.
Je pa res, da to ne velja za "premium" znamke.
Saj slednje, pod 300€, enostavno ne morejo konkurirat "kitajckom".
Se pa strinjam, da do 600€ se dobi telefone, ki zadoscajo potrebam vecine in le redki imajo dejansko potrebo po "vec".

m0LN4r ::

Ce imas konstantne zahteve, potem drzi, ampak ce hoces srednji rang danes, to ni vec pod 300. Pa naredi selfi z Pocojem, pa saj se ti bodo smejali. Pac trend gre naprej, zahteve grejo naprej in tudi pricakovanja so v povprecju visja, kot 5-10 let nazaj. Predvidevam, da se ne pogovarjamo o telefonu, samo za telefoniranje, ampak ce ze hoces slikat, hoces, da je ta slika gledljiva se kje drugje, kot pa na 6" LCDju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

broken/link ::

selfi camera par samplov:
- xiaomi x3 nfc https://www.gsmarena.com/poco_x3_nfc-re...
- xiaomi x3 https://www.91mobiles.com/xiaomi-poco-x...

boš rekel, da je to negledljivo? Ni nek presežek od kamere, ampak za se smejat in na rit padt od smeha pa tudi ni.

Meiniken ::

Zakaj se nekateri sploh obešate na firmo? Xiaomi, samsung, sony,... Če je specifičen telefon slab nima veze od koga je. Samo zato, ker je kuhar znan po odličnem kuhanju še ne pomeni, da se mu nikoli ne ponesreči. Velja tudi v obratni smeri (kar je bolj izjema kot pravilo, a vseeno).

Vcasih (recimo do nekje 2015-16) si bil skoraj prisiljen placati 400-500€ za normalno delovanje.


Kaj pa vem... Moj OnePlus One je bil okol 300 eur pa je bil špica. Dokler ni lansko leto izdihnil je super delal (res pa je da sem lavfal custom rom gor).

Pa naredi selfi z Pocojem, pa saj se ti bodo smejali.

V tem primeru te naj bolj skrbi s kakšnimi ljudmi imaš opravka, če tako vrednost dajejo eni ušivi sliki.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

m0LN4r ::

Staticna slika pod optimalnimi pogoji, much wow, si me preprical.

Realnost F3 Pro, boknedaj, da se kaj premika na sliki pa je mal vecji razpon svetlobe in senc. No ampak potem pa to gledas na navadnem 6 zoll LCDju itak, da ne vidis razlike. Ko pa to jaz odprem na OLEDu in primerjam z mojimi slikami, pa se samo prekrizas lahko.






Nevem no, telefon je 2021, meni so te slike za drek. Pa 2021 pac ne kupim telefona brez OLED in z USB 2.0
Aja tle pa imas 4K video Poco F3 Pro:


Nice ane?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
««
67 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543191006 (4942) RockyS
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021505 (2474) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810260 (8007) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798553 (56432) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315800 (14024) boris82

Več podobnih tem