» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
29 / 91
»»

Tomson ::

Jup, its gone! Delovala je, pa očitno hitro pošla, ker je bila res nizka cena ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mitch ::

Kaj pravite na Sony Xperia L1 z dvoletno vezavo in 5000 pik za 72 eur?

kajetan ::

kaj priporočate pri mobitelu do 500€? kakšen galaxy s7? bb keyone?

gusto ::

kajetan je izjavil:

kaj priporočate pri mobitelu do 500€? kakšen galaxy s7? bb keyone?

Sem bil tudi sam en teden nazaj v podobni dilemi in sem se odločil za Huawei P10, je po mojem mnenju res ugoden deal (310€ - dve naročnini). S7 se mi je zdel predrag za to kar ponuja, pa preveč “navaden“, potem že raje Lg G6. Imaš pa na budgetu tudi iPhone 7.

kajetan ::

gusto je izjavil:

kajetan je izjavil:

kaj priporočate pri mobitelu do 500€? kakšen galaxy s7? bb keyone?

Sem bil tudi sam en teden nazaj v podobni dilemi in sem se odločil za Huawei P10, je po mojem mnenju res ugoden deal (310€ - dve naročnini). S7 se mi je zdel predrag za to kar ponuja, pa preveč “navaden“, potem že raje Lg G6. Imaš pa na budgetu tudi iPhone 7.


hvala. Ja Iphone se mi tudi lušta al pa nevem ... S7 - pač všeč mi je ker sem že z njim delal. Iphone pa nevem --- me zelo zanima ponudba aplikacij na iphoneju proti drugim android telefonom. A na iphone lahko naložiš play store? verjetno ne.. kaj pa imajo oni?

modelno1 ::

Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

gusto ::

No če ti Samsung sede je še vedno odličen telefon, jaz sem se ga malo naveličal, sem imel S3 in S5 pred tem, pa sem si zaželel malo spremembe. Pa ravno pri njem je cena precej odvisna od paketa, če imaš slučajno paket za mlade je ceneje.

kajetan ::

gusto je izjavil:

No če ti Samsung sede je še vedno odličen telefon, jaz sem se ga malo naveličal, sem imel S3 in S5 pred tem, pa sem si zaželel malo spremembe. Pa ravno pri njem je cena precej odvisna od paketa, če imaš slučajno paket za mlade je ceneje.


hvala! imam MODRI poslovni paket. vendar nikoli ne vem naštelat filtre da bi mi najugodnejše akcije v tem paketu pokazal. PA TE TOČKE so tudi ena velika nategancija. Imam 2000 točk. in kaj za to dobim? NIČ. kao se delajo da je nekaj znižano če uporabiš točke. GUES what. ponavadi najdeš na ceneje.si 3 trgovine ki imajo isto ali nižjo ceno. telekom - oderuhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

rokp ::

Če ne drugega, jih verjetno lahko uporabiš za popust pri naročnini?

kajetan ::

rokp je izjavil:

Če ne drugega, jih verjetno lahko uporabiš za popust pri naročnini?


da to pa lahko, ampak ne dobiš skoraj nič za to. plačaš miljone za te točke v vrednosti okoli 40€.

gusto ::

Te točke res niso sedaj ne vem kaj, vseeno pa se jih splača porabiti. 500 točk = 10€, 900 točk = 20€ popusta na računu. Lahko aktiviraš preko portala "Moj Telekom", če si prijavljen. Pa čim prej naredi, da ti točke ne propadejo.

Glede cene, ti verjetno spadaš v kategorijo "Dostopni, Neodvisni B, Modri, Modri Plus, Modri Net, Brezskrbni in Dogaja". Ja za to ni filtra, lahko daš tam "ostali paketi", v povprečju imaš ti potem 1€ na mesec ceneje. Za nekatere telefone omenjene kategorije sploh ni, velja potem cena "ostali paketi". En primer je ravno S7.

polde66 ::

Ali se splača vzet Motorolo G5S za 171 oz 180 eur z poštnino. Je telefon kot se gre ali rajši kaj drugega.
polde

Egidij88 ::

To je to za ta keš.

polde66 ::

Na Amazonu sem ujel akcijo ali kaj vem kaj. Skratka Moto G5S za 171 eur, s poštnino za 180. Zanimivo za to ceno ga ni več moč dobiti. Ali se splača vzet ta telefon ali rajši moto g5 plus ali kaj podobnega
polde

brajdo ::

Po 3 letih je sony Z3 compact crknu GPS, oz. se ful lovi in cikcaka; outputa na slušalkah ni več; zadnji pokrov mi je počil že ene 2x, 3x; display so mi pod garancijo zamenjali po parih mesecih ker na srednjem segmentu sploh ni deloval touchscreen + da je LCD počil sam od sebe zaradi prenapetosti... torej rabim telefon da poganjam Oruxmaps, ostalo klasika, filmov ne gledam, igric ne igram, fajn je da baterija zdrži zato sem tudi kupil Z3 in pa da ni prevelik. gledal sem Xiaomi Mi 6 pa je predrag, na sonya ne grem ker ima še iste probleme, všeč mi je Huawei P10 lite pa še bigbang ga ima za 250€. Je to to ali sem kaj falil? Gearbest ga ne prodaja, Saturn ga ima za 200 vendar ne pošiljajo v SLO.

zzbil ::

Morda kdo ve, če ima a1 kaksne popuste v času božiča ali naj sedaj kupim honor 9 za 260€?

Dimnik ::

brajdo je izjavil:

Po 3 letih je sony Z3 compact crknu GPS, oz. se ful lovi in cikcaka; outputa na slušalkah ni več; zadnji pokrov mi je počil že ene 2x, 3x; display so mi pod garancijo zamenjali po parih mesecih ker na srednjem segmentu sploh ni deloval touchscreen + da je LCD počil sam od sebe zaradi prenapetosti... torej rabim telefon da poganjam Oruxmaps, ostalo klasika, filmov ne gledam, igric ne igram, fajn je da baterija zdrži zato sem tudi kupil Z3 in pa da ni prevelik. gledal sem Xiaomi Mi 6 pa je predrag, na sonya ne grem ker ima še iste probleme, všeč mi je Huawei P10 lite pa še bigbang ga ima za 250€. Je to to ali sem kaj falil? Gearbest ga ne prodaja, Saturn ga ima za 200 vendar ne pošiljajo v SLO.


Če že gledaš huawei,bi raje vzel p9 za takšen denar, magari malo rabljenega kot lite verzije, sem imel honor8 in potem vzel honor8 lite, in ga prodal, razlika zelo velika v delovanju, sem na hitro stestiral mate10 lite in se opazi, da so lite verzije podhranjene in s časoma tu pa tam zašteka....

zzbil je izjavil:

Morda kdo ve, če ima a1 kaksne popuste v času božiča ali naj sedaj kupim honor 9 za 260€?

Če ga nujno rabiš ga vzemi, telefon je vreden tega denarja, če ne pa počakaj še malo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

ramiz?! ::

Kaj bi vi izbral od naštetih, če je pogoj kamera: iphone 7 plus, samsung galaxy s8, huawei p10 al je še kakšen v tem cenovnem rangu s super kamero=? Cena tam okol 500€ max za rabljenga
Never regret anything, there's always a reason things happen.

klinker ::

Mislim da S8 tukaj zmaga, sploh ko se gre za slabso svetlobo. Hvali se tudi LG V20 in V30.

SumTingWong ::

Danes sem v BigBang počekiral Huawei Mate 10. Damn, moram reči. Prijetno me je presenetila izdelava, velikost, ekran, hitrost. Ce dobis kje za ta denar, go for it.

Melanholija ::

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera, sd kartica in tekoce delovanje :)

klinker ::

Melanholija je izjavil:

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera, sd kartica in tekoce delovanje :)


LG V20

knesz ::

Melanholija je izjavil:

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera, sd kartica in tekoce delovanje :)

S7. Jaz imam enega odlično ohranjenega v predalu.

gusto ::

knesz je izjavil:

Melanholija je izjavil:

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera, sd kartica in tekoce delovanje :)

S7. Jaz imam enega odlično ohranjenega v predalu.


Pa baterija zdrži en teden.;((

Drugače pa rabljen mogoče res kak S7, nov mogoče A5 2017? Vezava pride v poštev? Kaj pa velikost? Malo povej kaj preferiraš.

knesz ::

gusto je izjavil:

knesz je izjavil:

Melanholija je izjavil:

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera, sd kartica in tekoce delovanje :)

S7. Jaz imam enega odlično ohranjenega v predalu.


Pa baterija zdrži en teden.;((

Drugače pa rabljen mogoče res kak S7, nov mogoče A5 2017? Vezava pride v poštev? Kaj pa velikost? Malo povej kaj preferiraš.

Kreten. Kje sem napisal, da baterija drži en teden? Pravi, da je lahko rabljen in rabljen S7 je v tem rangu.

gusto ::

@knesz, ne bit tako živčen, pojej Snickers. Malo šale na račun tistih, ki imajo telefone v predalih in potem hvalijo avtonomijo.:D

igor0203 ::

Melanholija je izjavil:

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera, sd kartica in tekoce delovanje :)


Poglej tudi Xiaomi Mi A1.

klinker ::

igor0203 je izjavil:

Melanholija je izjavil:

Kaj se splaca za max 300eur? Lahko rabljeno ali novo. Nakup v EU. Dobra
kamera
, sd kartica in tekoce delovanje :)


Poglej tudi Xiaomi Mi A1.


A1 ima povprecno kamero.
Zal dobro kamero dobis samo pri flagshipu, od poceni pa se 5X, ki pa nima SD slota in zato tudi odpade.
Poglej ce ti kje rata prvega pixla dobit za tak denar;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

BivšiUser2 ::

Je za cca. 200€ možno najt kakega droida, ki je enakovreden Lumii 930? OLED zaslon so sicer pri tej ceni mokre sanje, lahko se pa skompenzira z dobrim (Community)supportom. Mus so: FHD zaslon (vsaj) 5", LTE (9 in 20), WiFi 5GHz ac antena, dober (Community)support, USB C ter h265 player, mogoče FP reader in soliden fotkić s 64GiB prostora. Redmi 5plus falita samo WiFi ac ter usb c.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tomson ::

Xiaomi Mi A1 4/64GB za 187€ s kodo: jsa1xm izpolnjuje vse pogoje (no, razen LTE Band 9, ampak v Slo so Band 3/8/20) ... Dobi se še Xiaomi Mi Note 2, ki ima vse, tudi AMOLED zaslon za nekaj čez 200€, ampak je pa brez LTE Band8/20 podpore ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BivšiUser2 ::

Potem pa sem glede bandov narobe videl, telemach ima 800 in 1800mhz. Sicer asap mislim menjavati na kaj cenejšega glede naročnine (na HoT).

Glede predloga pa hvala, je edina alternativa res samo Xiaomi.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Sam bi raje rabljen Nexus 5X izbral. Imel Xiaomi, pa kljub boljsim stevilkam je 5X bistveno boljsa naprava. Za novo pa edino kak Huawei lite serije, ampak bos dal kak € vec.
Xiaomi ima tudi precej dober SW supoort in redne posodobitve, oblika in konstrukcija so ok, kamera srednji rang, zasloni pa spet nekaj srednjega. Velja omenit se kako obcasno tezavo z BT in GPS, vsaj na MIUI, ne vem pa kako je na A1.

Tomson ::

Zaslon na Mi A1 je precej dober, težav za BT in GPS na A1 sam nisem opazil, kolikor pa sem sledil so težave z GPSom le pri mobilnem ponudniku v tujini - Umobile, nekaj v vezi s njihovim 4Gjem, ni pa Mi A1 edini model telefona, ki ima na Umobile težave z GPSom ... V Slo še ni nihče poročal o težavah ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BivšiUser2 ::

Zanima me edino kaj je fora, da pod FAQ "Type-C USB supports usb 2.0 or usb 3.0?" piše da je Type C 2.0? Razlagam, si da dobim hitrosti standarda usb 2.0, lahko pa ga uporabljam pa ga lahko z vsem, kar ima Type C obliko.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

matobeli ::

Točno to, USB C je samo oblika konektorja, 2.0 bo pa hitrost.

klinker ::

Tomson je izjavil:

Zaslon na Mi A1 je precej dober, težav za BT in GPS na A1 sam nisem opazil, kolikor pa sem sledil so težave z GPSom le pri mobilnem ponudniku v tujini - Umobile, nekaj v vezi s njihovim 4Gjem, ni pa Mi A1 edini model telefona, ki ima na Umobile težave z GPSom ... V Slo še ni nihče poročal o težavah ...


Kaj pa ima GPS veze s ponudnikom in 4G??? 8-O
Zaslon je dober ja, dokler ne vidis boljsega.

Pebkac ::

Že skrajni čas je prišel da zamenjam svojega Nexus 4, pa me zanima kateri telefon se trenutno najbolj splača kupit.

Iščem nekaj tam do okoli 5" velikosti, da se da normalno uporabljat z eno roko, večji phableti mi niso všeč. Mora imet solidno baterijo, vsaj 32GB flasha ali pa režo za spominsko kartico, pa tudi 1080p zaslon bi bil dobrodošel (ni pa nujno). Cena naj bo do 300€.

Do sedaj mi je nekako Moto G5/G5S padel v oko. Je to dobra izbira ali obstaja tud kaj boljšega v tem cenovnem razredu?

matobeli ::

Če želiš pokriti samo svoje zahteve se najde že kaj tudi za nižjo ceno.

Krepko pod 200eur se recimo najde Xiaomi redmi linijo. Katere odlika je tekoče delovanje, redne posodobotve, (tudi 1080p v nekaterih modelih) in zelo dobra baterija.

Lahko pa seveda greš še vedno do 300eur in dobiš nekaj kar bo imelo še malo boljši fotkič, USB C in še kakšen bonbonček.

Tomson ::

Motorola Moto G5/G5S je odlična opcija v svojem cenovnem razredu, pri tej velikosti težko najdeš kaj boljšega overall ... Če greš malo nižje po cenovnem rangu dobiš še vedno odličnega Xiaomija Redmi 4X Global (ga dobiš s kodo: hs4xxm za 110€) ali pa če greš malo višje pa npr. ni slab kakšen Huawei P10 Lite za 250€ ali Samsung A5 z AMOLED zaslonom (a z manj spomina) za 260€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Han ::

Galaxy A5 naj bo A520f (2017), ne A510f (2016).

https://www.amazon.de/Samsung-Smartphon...

Tomson ::

Hmm... Verjetno res. Sicer glede na primerjavo nekih bistvenih razlik ni, procesor je novejši in rahlo zmogljivejši, zaslon je enak, baterija drži enako, kamera zajema enake fotografije, dizajn je malo spremenjen in pa IP68 certifikat je dobrodošel, ima pa res več spomina, tako da je že iz tega stališča vreden tistih nekaj deset € več ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Pebkac ::

Ravno v tem je problem, danes so skoraj vsi telefoni 5,5" ali večji. Že N4 je nekako blizu zgornje meje da ga še lahko uporabljam z eno roko, tako da kaj dosti večjega res ni zanimivo. 5,5"+ ekran edino pride v poštev če ima telefon minimalne robove ter navigacijske tipke na ekranu.

Redmi 4x zgleda sicer super, edino kar me moti je da bi prešaltal na rahlo večji ekran z malo manjšo resolucijo, ni ravno upgrade. Razlika je sicer minimalna, ampak vseeno. ;((

Kakšna pa je drugače kvaliteta pri teh Huawei in Xiaomi telefonih? So ljudje v glavnem zadovoljni z njimi? Zadnje čase se pojavlja na stotine teh poceni kitajskih firm in jim sploh ne sledim več.

scipascapa ::

huawei so super telefoni. tista motorola na amazonu je čisti android, dobi 8.0?

zgleda ne

https://www.gsmarena.com/moto_g5_plus_g...

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Poglej še Redmi 4pro (imenovan tudi "prime"), lanski model, ampak 5" FHD, SD625, 3/32+slot.


Nima pa vseh bandov za naš LTE, kar je lahko moteče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Han ::

Tomson je izjavil:

Hmm... Verjetno res. Sicer glede na primerjavo nekih bistvenih razlik ni, procesor je novejši in rahlo zmogljivejši, zaslon je enak, baterija drži enako, kamera zajema enake fotografije, dizajn je malo spremenjen in pa IP68 certifikat je dobrodošel, ima pa res več spomina, tako da je že iz tega stališča vreden tistih nekaj deset EUR več ...
Je kar nekaj bistvenih razlik! A5 2017 ima USB-C, QuickCharge, BT 4.2, H.265, 16 MP kamera, hitrejši grafični procesor ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Pebkac ::

Tisti Redmi 4 pro zgleda da samo v Aziji prodajajo.

Katere LTE bande pa drugače uporabljajo slovenski operaterji? Ko gledaš telefone naštevajo podporo za 40+ različnih bandov, konkretne informacije kaj točno uporabljajo operaterji pa mi ne uspe najti. Če nabavim verzijo telefona, ki je namenjena za Evropski trg, bo verjetno moralo vse delati kot je treba?

matobeli ::

Redmi 4pro je sicer za drug trg ampak zelo lepo se počuti tudi na našem, mojega sem dobil iz azije (nisem šel tja peš). Katere frekvence uporablja kater operater najdeš na zemljevidu oddajnikov (ena stran obstaja) gre se pa za band 20.
Načeloma si brez band 20 pri telekom omrežju brez skrbi, drugi pa imajo težave.

klinker ::

@Pebkac sem ti pisal ZS

Drugace pa ce te zanima in je tvoj N4 v ok stanju, lahko kaj skompenziramo z Redmi 3 Pro 3/32, zlate barve. Ce te zanima ZS

BivšiUser2 ::

Evo, odločil sem se za https://www.gearbest.com/cell-phones/pp..., ima sicer 32GiB ROM-a, samo glede na to, da ima plac za microsd kartico & so današnji podatkovni paketi overkill 32 GiB niti ni problema. Edino glede poštnine me zanima, če dam untracked, kako je potem s carino & samo dostavo?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tomson ::

UnregisteredMail without tracking gre praviloma skozi brez dodatnih stroškov, dostava nekje 3-4 tedne +-, sicer pa za vsa naročila od 1.decembra dalje preko RegisteredAirMail v primeru stroškov le te v celoti povrnejo ... Če barva ni bistvena imaš na voljo še Mi A1 v belo/zlati barvi s kodo: dpxiaomia1 za 170€

Due to the temporary closure of DPD Logistics, Gearbest decided to provide a full customs compensation policy to customers who have generated customs fee using 'Registered Air Mail' logistic since 1 december 2017.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
29 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633199459 (2110) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021598 (2567) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810332 (8079) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798880 (56759) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315892 (14116) boris82

Več podobnih tem