» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
27 / 91
»»

Machete ::

A ima kdo Asus Zenfone 3? Ker google mi na hitro pljune, da dela najboljše fotke med budget telefoni..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PromeuZ ::

Oča so se bili naveličali trenutnega mobilnega telefona zaradi premajhnega ekrana in iščejo Androidnega telefona, kateri:


  • ima ekran med 5" in 5.5"

  • GUI omogoča nastavitev ogromne velikosti pisave

  • poseduje Slovenski jezik

  • je cenjen na 150EUR ali manj

  • dobavljiv v .si



Prednost je če vmesnik ne zmrzuje in baterija zdrži skoraj cel dan. Telefon bo rabljen 99,9% za klice.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

matobeli ::

xiaomi redmi 4 ali redmi note 4. 4000mAh baterija, 5" ali 5.5" display. Nekaj se dobi tudi v slo.

Recimo: https://www.mimovrste.com/mobilni-telef...

P.S. tudi druge barve so. Recimo zlata ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

MrStein ::

Je možno pred nakupom kje/kako testirat telefon, da bi ga kaki dan-dva uporabljal?
Torej malo več, kot ga za 5 minut v roki imeti v trgovini.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matobeli ::

Ne. No, načeloma je temu namenjen rok vračila ob naročilu preko spleta.

MrStein ::

matobeli je izjavil:

No, načeloma je temu namenjen rok vračila ob naročilu preko spleta.

Ni ravno temu namenjen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

d4vid ::

Za fotra iscem telefon, ki je dovolj velik za njevove prste (torej zaslon okrog 5"), hkrati pa je odporen na padce in kaksen stik z vodo. Cenovno cim ceneje, za xcoverja 4 ni denarja :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

PeterGriffin ::

Tomson je izjavil:

Če kdo kupuje telefon do 200EUR, trenutno v akciji Xiaomi A1 Global 4/64GB, prvi AndroidOne telefon, bestbuy do 200EUR, na testih odličen (klik, klik, klik), iz 230EUR na 192EUR s kodo: A1sev (24h)


Zdravo, če bi se slučajno odločil za nakup omenjenga telefona, je to najugodnejša cena trenutno? Pa še to me zanima, glede na to da je HK warehouse, kako to da ni carine? Se mi pa kar mudi z nakupom, zato ne bi čakal do novembra na razne black friday,itd, morda do petka 13.če bo kaj :D

Tomson ::

Kolikor sem sledil je trenutno med najcenejšimi opcijami. Na Geekbuying je tudi za 395€, a sam osebno tu še nisem kupoval, nimam izkušenj kako je s carino, dostavo, reklamacijami ...

Na Gearbest pa obvezno PriorityLine EU, je najmanjša verjetnost za kakšne dodatne stroške ...

Če pa kdo slučajno kupuje OnePlus 5, je v akciji 128GB model znižan na 400€ s kodo: GBNLSI08 (omejena koda za 12 kom.)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

PeterGriffin ::

Se mi je kar malo mudilo, sem nabavil lenovo moto Z(punci je crknil tel) za 250€, nov. Ma kdo izkusnje s tem telefonom, bo ok za ta denar? :)

Tomson ::

V osnovi precej ok telefon, sploh če izkoristiš njegovo modularnost. Kamera je povprečna, avtonomija glede na majhno baterijo je precej dobra, strojna oprema je čisto super, manjka le 3.5mm priključek za slušalke, če igra vlogo, sicer pa precej soliden telefon, sploh če ti je dizajn všečen, ker ne predstavlja neke revolucije glede na današnje modele ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

PeterGriffin ::

Je dobila zraven nek mini kabel za 3.5mm slusalke, je pa res, da ne mores hkrati polniti telefona in uporabljati slusalk, razen preko bluetootha. Zaenkrat je ok, sploh napram doogee-ju x5 pro, ki ga je imela do sedaj. :) hvala za pomoc, lp.

drekodovce ::

Tomson je izjavil:

Kolikor sem sledil je trenutno med najcenejšimi opcijami. Na Geekbuying je tudi za 395€, a sam osebno tu še nisem kupoval, nimam izkušenj kako je s carino, dostavo, reklamacijami ...

Na Gearbest pa obvezno PriorityLine EU, je najmanjša verjetnost za kakšne dodatne stroške ...

Če pa kdo slučajno kupuje OnePlus 5, je v akciji 128GB model znižan na 400€ s kodo: GBNLSI08 (omejena koda za 12 kom.)


na geekbuying sem poslal telefon na reklamacijo, ker je crknil mikrofon. 3 mesece na servisu, oni nabijajo da je treba menjat ekran in matično (ki sta seveda izvzeta iz garancijskih pogojev).. Seveda nismo prišli do skupne besede za koj k morajo menjat ekran pri crknjenem mikrofonu, zato pošljejo nazaj telefon. 3 mesece kasneje dobim telefon nazaj ki se ni niti prižgal. Baterija je bila prazna na 0.0V, končno nekako uspem prižgat telefon, pa ne deluje display.

Kasneje kupim isti telefon in iz radovednosti grem gledat kaj ne deluje na starem.. Zamenjam matično ploščo in telefon deluje.

Glede na to, da so na serivsu 2x preverili in je bil zanič ekran, kateri je ob mojem testiranju kasneje deloval, telefon šlampasto sestavljen, manjkala gumica okrog sprednje kamere, en fizičen gumb za power saving mode ni imel plastike in je bil idle, niso mi hoteli dati kontakta servisa, ko sem jih petič vprašal za kontakt so rekli da na servisu ne govorijo angleško, glede na vse njihove cvetke in izjave lahko rečem samo to, da so nategatorji kar se tiče garancije. Pošlješ jim delujoč telefon z izjemo mikrofona, oni ti pošljejo nazaj uničeno matično ploščo za katero upravičeno verjamem da so jo uničili sami, pol delov manjka itd.. :D

preden se kdo zanaša na kitajsko garancijo berite splošne pogoje. Od tega, da displayi in matične niso zajeti v garancijo, do tega da izdelki v akciji nimajo garancije itd.. :)

sm4rt4ss ::

Ve kdo slučajno, kje bi lahko dobil novo/rabljeno Xperio Z5 Compact? Na Bolhi ni nič.

Nevermind. Bom vzel X Compact.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

shintaro ::

mene pa mika menjat s8+ za iphone x... Mnenje?

Tomson ::

Malo počakaj pa bo minilo! :) ... just kidding. Pač odvisno kaj pri tem pričakuješ, pri tovrstni menjavi namreč ne menjaš samo telefona, izgleda, strojne opreme, v glavni fazi menjaš operacijski sistem. Če so ti preprostost, zaprtost, brezkompromisno tekoče delovanje a slabša povezljivost pomembni, defenitivno dobra menjava. Če imaš rad kompleksnost, fleksibilnost, prilagodljivost, povezljivost, skratka potencial ki se razvija, je Android the way to go. Pač odvisno kaj želiš, pričakuješ, potrebuješ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kody ::

Xiaomi Mi6 ali Honor 9 ali kaj podobnega?

Tomson ::

V tem cenovnem rangu je to to, Xiaomi Mi6, Honor 9 ali OnePlus 5 ...

Xiaomi Mi6 in Honor 9 le pri LTE omrežjih nimata Band20 podpore, Telekom ima npr. polovico LTE postaj na tej frekvenci, A1 veliko večino, ter Telemach slabo polovico ... V tej smeri torej nista ni najboljša opcija, če to igra kakšno vlogo ...

Če se kupuje v tujini:

Za OnePlus 5 128GB verzijo lahko uporabiš tudi kodo: GBNLSI18 za ceno iz 466€ na 400€ ...

Za Honor 9 pa kodo: GBNLSI03 iz 311€ na 280€ ...

Za Xiaomi MI6 pa kodo: GBNL028 iz 354€ na 314€ ...

Pri tej variatni izbereš Priority Line EU ali unregistered mail without tracking, gre skoraj vedno skozi brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

starboi ::

Tomson je izjavil:

V tem cenovnem rangu je to to, Xiaomi Mi6, Honor 9 ali OnePlus 5 ...

Xiaomi Mi6 in Honor 9 le pri LTE omrežjih nimata Band20 podpore, Telekom ima npr. polovico LTE postaj na tej frekvenci, A1 veliko večino, ter Telemach slabo polovico ... V tej smeri torej nista ni najboljša opcija, če to igra kakšno vlogo ...

Če se kupuje v tujini:

Za OnePlus 5 128GB verzijo lahko uporabiš tudi kodo: GBNLSI18 za ceno iz 466€ na 400€ ...

Za Honor 9 pa kodo: GBNLSI03 iz 311€ na 280€ ...

Za Xiaomi MI6 pa kodo: GBNL028 iz 354€ na 314€ ...

Pri tej variatni izbereš Priority Line EU ali unregistered mail without tracking, gre skoraj vedno skozi brez dodatnih stroškov ...


Oneplus5 se kupuje na uradni strani , ker gearbest ponuja samo enoletno garancijo, medtem ko uradna stran ponuja 2letno garancijo. Lp

sm4rt4ss ::

Bo Xperia X Compact dostojna zamenjava za Xperio Z3 Compact? To, da nima IP68 standarda me ne moti.

kody ::

po mojem bom kar mi 6 kupil..
je pa zanimivo...da na zemljevidu...skoraj katerokoli bazno postajo kliknem je pri telekomu 1800 LTE, A1 pa je vse na 800...v čem je finta

Tomson ::

Ja, tale Mi6 je res en hud telefon, na vseh testih ga ne morejo prehvalit, tole dobro povzame:

You've not seen a flagship Android phone quite like this one before. Half the price of the Galaxy S8 and just as good!


TUKAJ so zbrane vse bazne postaje mobilnih operaterjev - gledaš ta zemljevid?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

kody ::

Tu sem gledal ja...
Okoli Gorice in MB

Tomson ::

Ker ima Telekom po večini 1800Mhz postaje, A1 pa 800Mhz ... Tole je že kakšno leto staro, ampak že tukaj se vidi razlika:

TELEKOM

LTE:
- 800 MHz, Band 20 (234 baznih postaj)
- 900 MHz, Band 8 (36 baznih postaj)
- 1800 MHz, Band 3 (464 baznih postaj)

A1

LTE:
- 800 MHz, Band 20 (468 baznih postaj)
- 1800 MHz, Band 3 (124 baznih postaj)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

sm4rt4ss ::

Kaj menite o novih Nokia telefonih? Cene so ugodne, hardware je tudi soliden. Zanima me predvsem Nokia 7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

Tomson ::

Pa prav Nokia 7?! :)

The Nokia 7 has been launched to fuse design with high-end camera features - but you'll probably never get your hands on it.

That's because it's only going to appear in the Chinese market as it stands, as it's been targeted for the Asian region.

That explains why the Nokia 7 is running a mid-range Qualcomm Snapdragon 630 chipset with up to 6GB of RAM, which is an odd pairing but common in Asian handsets.


Dobre so nove Nokie, samo glede na teste, za to ceno nič posebnega, dobiš bolje za isti denar, če dizajn ni glavni faktor ...

The Nokia 8 isn't the best phone on the market right now, but it offers a lot of the features you expect from a great device in a well designed package with a retro name.

You're paying a lot for the Nokia brand here considering it's a bit more expensive than alternatives such as the Honor 9 and OnePlus 5, but if you're okay with that this is worth the money you're paying.


Alternatives such as the OnePlus 5 and the Honor 9 offer very similar features and designs for less money. But if you want to use the Nokia brand as your daily phone and like what's on offer here, you'll want to go for the Nokia 8.

It's not the best phone of the year, but it offers a lot of the features we like to see in the best phones out there.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Anney ::

Recimo Nokia 6 vs Huawei P10 Lite, zmaga definitivno P10, pa sta nekako isti rang.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Tomson ::

Trenutno v akciji Xiaomi A1 4/64GB, s kodo: A1xiaomi (časovno mejena) za 177 €, trenutno eden najboljših modelov do 200€, top kamera, super baterija, zelo kvaliteten "overall" ... Črna verzija je dražja - 230€, se pa lahko uporabi koda: SI-8%off za 200€. TESTI: klik, klik
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

kody ::

Carina?

Tomson ::

Če greš preko PriorityLine EU je verjetnost carinjenja izjemno majhna, sam pri naročenih 6-zadevah zadnje mesece pri tej opciji še nisem naletel na dodatne stroške, tudi nekaj slo-techovcev je poročalo enako, druga opcija pa je UnregisteredMail without tracking, kjer je tudi manjša možnost za dodatne stroške. Nikakor pa preko DHL, tam je carinjenje 100% ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kody ::

Hvala ti!

Bernardio ::

Nameravam kupit nov telefon in sem gledal Samsung Galaxy A5 (2017). Glede na razne teste se zdi dober za svojo ceno. Se morda motim?

sm4rt4ss ::

Kje se trenutno najbolj splača kupit telefon preko spleta? Varnost plačila, garancija, ugodne cene itd. Lahko v Sloveniji lahko v tujini. Big Bang, Mimovrste ga več nimajo.

V kratkem nameravam kupiti Xperio X Compact, ker je fizično v trgovinah v Sloveniji praktično ni.

Kakšni predlogi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

sm4rt4ss ::

Zdaj gledam, da so ravno danes znižali ceno Xperie X Compact na geizhals.at na 275.99€. Kako je z nakupom preko teh strani? Je varno?

modelno1 ::

geizhals.at je avstrijski ceneje.si. Moraš pogledat pogoje nakupa pri vsaki trgovini posebaj ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

mihapc123 ::

Zdravo, odločam se med samsungom galaxy A5(2017) in huawei honor9. Nekako me bolj mika honor9 ampak sem slišal, da naj bi zelo štekali, zanima me pa še vaše mnenje.

Dimnik ::

Imel honor8, telefon dela kot strela, jaz bi vzel sigurno honor9, kot samsung a5

Dr-4Skull ::

Kateri telefon priporočate do 250 EUR (nov)?

Tomson ::

@mihapc123

Oba sta zelo solidna telefona, dobro ocenjena na vseh testih, ne boš zgrešil ne z enim ne z drugim, pač odvisno katere lastnosti pri enem ali drugem so glede na tvoje potrebe/želje prevladujoče...

The Honor 9 offers a lot of what the high-end flagship phones do right now, but for a much lower price. There's no exciting, headline-grabbing feature here, but a great design, fantastic performance and lots of nice touches make this an all-round impressive and affordable phone



The new Samsung Galaxy A5 looks like a flagship, performs like a mid-ranger and is priced somewhere in-between. It's a great phone, but a middling camera and CPU ensure it doesn't fully rise above rivals.


@Dr-4Skull

Xiaomi Mi A1 ali Motorola Moto 5G ... Najboljša modela v cenovnem rangu do 250€.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mihapc123 ::

Hvala obema za pomoč, danes sem kupil honor9 in lahko rečem, da sem po nekaj urah zelo zadovoljen z njim.

Tomson ::

Še bolj boš! ;) Pa veselo uporabo ...

Če komu prav pride:

Xiaomi Mi A1 Global s kodo: Bfriday153 za 173€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Anney ::

Huawei Mate 10 Lite ali Huawei P10 Lite? Verjetno je bolj tko, isto sranje drugo pakovanje. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Tomson ::

Odvisno od preferenc ... Mate10 je 5.9", P10 pa 5.2". Mate10 ima 2x dvojno kamero, malo večjo baterijo, nima pa NFCja, gyro senzorja in Wifi AC.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gusto ::

Razmišljam da bi vzel nov telefon. Opcija je pri Telekomu z vezavo, lahko pa tudi v prosti prodaji. Pri Telekomu imam paket Dostopni A (eno leto na pol = 11€), če naročim preko spleta imam dve naročnini zastonj (-22€), ni veliko, nekaj pa je.

Gledal sem:
Huawei P10 za 24x 13€
LG G6 za 24x 16€
Samsung A5 (2017) 24x 9€
Samsung S7 je trenutno 24x 17€, kar je absolutno predrago, bi pa znala kmalu cena pasti, ker prenavljajo ponudbo

V prosti prodaji bi najraje kakšnega Xiaomija (Mi A1, Mi 5X), čeprov sta malo velika. Enako velja za Oneplus + da je še kar drag. Xiaomi 4x pa se mi zdi malo švohen.

Uporaba zelo splošna, internet, kak youtube, boljša kamera je prednost. Fajn je, če ima kak standard povečane zaščite, sem bolj brez skrbi, ko ga imam na kolesu, ga primem z zašvicanimi rokami, ko smučam, pa postane mal moker itd...

Nekak se mi G6 zdi najbolj "MacGayvar" od teh, razmerje velikost/zaslon je top, Huawei pa se mi zdi zelo v redu nakup za to ceno. Mnenja?

joze67 ::

Mene pa zanima najboljši fotoaparat (point & shoot) na telefonu do 400€.
Razen fotoaparata so pogoji: Telemach (B20) in da stvar dela (išče žena, ki je tehnofob, odgovoren za vse bom pa jaz).
Do sedaj sem gledal Huawei P10, P9; Honor 9, 8; tudi xiaomi mi mix 2 recimo, če mal zamižim in pogledam skozi prste... ampak v resnici je važno samo, da fotoaparat dela 1a. Na papirju delajo vsi.

SumTingWong ::

Od teh je P10 najbolj fotografsko usmerjen. Mi mix 2 nima ravno topnotch fotografij.

Tomson ::

Hude razlike med P10 in Honor9 ni, očitno pa je P10 za las boljši, ima bolje optimiziran software ...

The camera of the Honor 9 won't disappoint you. With a dual main camera that has 20 and 12 MP and an f / 2.2 aperture, the smartphone is capable of taking excellent photos with accurate colors and rich details. In good lighting conditions, at least.

The brand also provides a night time mode but you'll need a steady hand to avoid getting blurry results. The camera also allows you to save in RAW format, activate the x2 hybrid zoom (which relies on the use of different frames from two lenses), film videos in 4K or Full-HD to 60 fps and to benefit from the Pro Video mode. The Honor 9 allows you to have fun with your photos and videos by manually editing them. You can also create your own 3D Creator avatar. The camera app is quick, user-friendly and is also adapted to suit the less experienced user.


On the back, you'll find the same dual camera and as on the Mate 9, with a 20 MP monochrome lens and a 12 MP RGB lens, both by Leica. By default, the Huawei P10 offers to capture in 12 MP. In this case, part of the information comes from the 20 MP lens and the other part comes from the 12 MP lens. The problem is that the more defined of the two has to resample the image that it captured in 12 MP, so that the colors can be applied.

In the end, the result is a little disappointing with poor detail quality. In my opinion, it's a little better than the Honor 9 but I think that Huawei should review their dual camera concept. The advantage is that the monochrome lens allows you to take excellent quality photos in black and white. In any event, we'll show you a photo comparison later on in a more detailed article.


Ima pa Huawei P10 Plus še nekoliko boljšo kamero, sploh v slabših svetlobnih pogojih - P10 vs P10 Plus.

Huawei P10 PLUS

The thing we like about the camera on the P10 Plus is that it’s so fully-featured, and easy to use in all the modes.
For instance, the camera task bar in the app is easy to use and makes it a cinch to open up the wider-aperture mode and bring some sparkle to your snaps.The camera app itself is fast to use, easy to interact with and overall just results in some good images. It’s not the best around - as referenced by how low down on the list this phone is - but the sensors working together bring the ability to refocus an image after it’s taken. Yes, that’s a feature that a number of phones here offer, but it’s - again - easy to do on the Huawei P10 Plus.On top of that, low light performance is pretty impressive - better than on the standard P10, which doesn’t make the cut here - so that’s why we’re plumping for the P10 PIus on our ranking.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

joze67 ::

Thx. P10+ .. tu tik mižanjem in prsti pač ne pomaga več.
Ima kdo še kako mnenje v širino (drugi proizvajalci, modeli)?

Tomson ::

Asus Zenfone 3 Zoom je še ena dobra opcija, pa npr. LG G6, malo višje okoli 500€ v tujini pa že imaš HTC U11, ki je vidno boljši na področju fotografije...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MrStein ::

https://www.dxomark.com/news/

A tile testi so... uporabni?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
27 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021329 (2298) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813269 (9942) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810153 (7900) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798092 (55971) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315682 (13906) boris82

Več podobnih tem