» »

Free2Go Revolucija

Free2Go Revolucija

drejc87 ::

Ima kdo že omenjen paket, mnenja...

Hvala!

hojnikb ::

to ni paket. To je samo opcija k predplačniškemu paketu free2go
#brezpodpisa

Izaso ::

hojnikb je izjavil:

to ni paket. To je samo opcija k predplačniškemu paketu free2go


Ali pa tudi del predplačniškega paketa free2go, gre za to da za 7€ na mesec aktiviraš s sms sporočilom pps revolucija na 7070. Je pa res da je to možno storiti do konca leta. Opcija je super, predvsem to ker lahko 1000 enot razdeliš za klice v druga omrežja ali prenos podatkov :)

hojnikb ::

Jap, tole je daaaaleč najboljša opcija za predplačnike.. Škoda edino, ker nebo to za skos.
#brezpodpisa

loveJDM ::

hojnik mislim da bodo do novega leta ze nekaj podobobnega dali ven,morda ne za 7e,mogoce za 10kar pa spet nebo tak problem

shadowfax ::

Samo za ta 2 meseca se pa res ne izplača :( Sem že mislil prekinit naročnino in preklopit na tole, je res idealno. Ker so te menjave paketov vedno dražje, pač zaradi tujine sem preklopil na manjši paket zdaj pa bi spet radi ne vem koliko zaračunali.

jusv ::

Pa nekaj tudi prišparaš v dveh mescih. Nevem no, meni se zdi ful ugodna opcija. Sicer pa verjetno bodo kaj dobrega tudi po novem letu pripravili :)
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hojnikb ::

#brezpodpisa

tor2 ::

sparmobil ima 1500 enot (33% več) za isto ceno, bi lahko na tm strani primerjalno tabelo posodobili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tor2 ()

hojnikb ::

jap...

Tuš bi mogu udarit in ponudit 2000 enot za 6€
#brezpodpisa

tor2 ::

Dokler ni bilo spar ponudbe je bila res najboljša opcija.

Z začetkom 2015 so umaknili revolucijo in jo sedaj ponovno aktivirali v ponudbi ?

hojnikb ::

očitno ja.

taka ponudba bi lahk bla permenentno.
#brezpodpisa

loveJDM ::

Torej sedaj je ta revolucija aktivna?Da si vklopim

nejodagreat ::

A LTE dela na tušmobilu če si predplačnik?

hojnikb ::

ne
#brezpodpisa

Izaso ::

tor2 je izjavil:

sparmobil ima 1500 enot (33% več) za isto ceno, bi lahko na tm strani primerjalno tabelo posodobili.


Tabelo bi res lahko pososdobili. Ni pa res, glede sparmobila, ker imaš pri free2go revoluciji neomejeno sms-ov in klicov znotraj tušmobil omrežja, za ostalo pa 1000enot. Tako da ni izključno 33% več enot.

greenmen ::

Izaso je izjavil:

tor2 je izjavil:

sparmobil ima 1500 enot (33% več) za isto ceno, bi lahko na tm strani primerjalno tabelo posodobili.


Tabelo bi res lahko pososdobili. Ni pa res, glede sparmobila, ker imaš pri free2go revoluciji neomejeno sms-ov in klicov znotraj tušmobil omrežja, za ostalo pa 1000enot. Tako da ni izključno 33% več enot.

tvoja razlaga ne drži. revolucija omogoča neomejene pogovore znotraj omrežja,neomejeno SMS/MMS v vsa slovenska omrežja ter 1000 enot za koriščenje za klice v ostala slo omrežja ali prenos podatkov.

greenmen ::

Torej kako je z LTE,baje naj bi deloval,vsaj tako sem prebral na enem forumu. Lahko kdo to potrdi z screenshotom?

hojnikb ::

meni preverjeno dela lte, pa mam prepaid.
#brezpodpisa

greenmen ::

kakšne hitrosti dosežeš? :) zanima me,če je hitrost omejena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: greenmen ()

jusv ::

greenmen je izjavil:

kakšne hitrosti dosežeš? :) zanima me,če je hitrost omejena?


Hitrost ni omejena. Niti ni razlike med predplačniki in naročniki.
Če pa te zanima, imam jaz ponavadi hitrost 40/30.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

greenmen ::

Super to me je zanimalo,hvala. ;)

greenmen ::

Katastrofa! Danes teče 3 dan nikakor nemorem ponovno aktivirati revolucije. Seveda jih kličem po parkrat na dan in ne ukrenejo nič. ;(
Všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirati.

jusv ::

Če jih nisi dobil, ne morejo nič ukreniti. Če pa jih nisi dobil je morda zaradi polnih linij. Po mojih izkušnjah jih je najbolje poklicati bolj zgodaj zjutraj ali pozno popoldne/zvečer.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

greenmen ::

Dobil sem jih,prijavljeno na tehnično pomoč in do danes še vedno nič.
Všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirati.

greenmen ::

greenmen je izjavil:

Dobil sem jih,prijavljeno na tehnično pomoč in do danes še vedno nič.

Urejeno. :)
Všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirati.

jusv ::

Saj na koncu se vse zrihta :D
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Delavec 9 ::

Ali kdo kaj ve, ali so enote pri Free to go res samo za Telemach mobilno omrežje? Ker kot sem prebral, piše:
Storitve se koristijo v radijskem omrežju Telemach (prikaz omrežja: Telemach), storitve opravljene iz radijskega omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja: Telemach Mobitel ali znak za gostovanje) pa se obračunajo dodatno po Ceniku.

Pro ::

Ne vem zakaj dvomiš? Če piše, potem je res.

jusv ::

Mislim, da nacionalno gostovanje ni bilo nikoli vključeno pri free2go. Saj imaš omrežje Telemacha že konkretno dobro porihtano in deluje na določenih predelih celo boljše kot konkurenca.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440871 (17217) VrtniPalcek
»

Naročnina če malo kličeš?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4710733 (9635) sejmon
»

Predplačniški paket, kateri

Oddelek: Mobilne tehnologije
294591 (3934) OvCa77
»

Free2Go neomejeno

Oddelek: Mobilne tehnologije
318940 (6613) hojnikb
»

Predplačniški paket

Oddelek: Mobilne tehnologije
184045 (3427) GTX970

Več podobnih tem