» »

Iščem novo pohištvo/tehniko, res low budget: jedilna miza, pralni stroj, likalnik & mal omar

Iščem novo pohištvo/tehniko, res low budget: jedilna miza, pralni stroj, likalnik & mal omar

;-) ::

Iščem nekaj res low budget stvari, ki bi pa vseeno rad da so nove (bolha odpade), ker se mi ne mudi zelo bom takole napisal pa bomo našli vrjetno najcenejše primerke:
-likalnik
-pralni stroj/najraje kombiniran z sušilnim
-2 omari ena z obešalniki in ena nižja samo predalčniki
-kuhinjska miza manjša max za 4 osebe
-4 stoli za mizo
-sesalec (navadn old school na koleščkih primern za posesat smokije iz tal in avtomobil)

Miza in stoli so lahko ločeni, lahko predlagate tud Dipo ali podobni če imajo kaj poškodovanega. Pomoje bo ločeno kupit ceneje.

Če kdo prodaja kaj novega ki je dobil za darilo pa nima kam z predmetom lahko napiše ponudbo na zs

;-) ::

za likalnik sem našo zmagovalca: http://www.ceneje.si/Izdelek/3769497/do...

Za 10€ bo dober če zdrži garancijski čas.

rejven ::

V leclercu mas pralni stroj za 159€...

postar_si ::

;-) ::

@rejven hvala, ravno danes sem bil v leclercu in jutri grem po pralni stroj tja sicer malo dražji.

Tale miza in stoli iz JYSK mi niso všeč, to je zdaj v kuhinji ki sem jo kupil pa vse škriplje in bo šlo v drva... morem še it v dipo pogledat po kaki razstavni exponat mize če majo kaj ugodno. Stole dobim posebaj po cca 20€...kaj pa vem še zbiram predloge.

DOOM_er ::

stole pa omare Ikea, stoli so po 5€in zdržijo svašta
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jedilni stoli

Oddelek: Loža
253459 (2604) Kaboom
»

Kvaliteten računalniški stol za okrog 100€

Oddelek: Loža
267648 (6075) Veron
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
235037 (3941) sthep

Več podobnih tem