» »

Led svetilka-katero kupiti?

Led svetilka-katero kupiti?

zdravc1974 ::

Pozdravljeni forumaši :)...sem pred eno dilemo saj se ne morem odločiti za nakup. Gre za nabavo baterijske LED svetilke,na spletu jih je malo morje ampak 'v oči' so mi padle te tri ki so nekje skoraj enakega cenovnega ranga...odločam se med tem Waltherjem http://www.enaa.com/oddelki/conrad/izd_... http://www.labcommerce.si/trgovina/svet... in proizvajalcem Surefire http://www.labcommerce.si/trgovina/svet......mi je pa super tudi tale majhna zadevica od Surefire-a http://www.labcommerce.si/trgovina/svet......predvsem me zanima,če ima kdo mogoče kakšne izkušnje z omenjenimi znamkami,je cena sorazmerna z kvaliteto ali gre le za plačilo 'znamke'? Seveda bom vesel vsakega mnenja,nasveta ali izkušnje da se lažje odločim :). Torej Walther,Streamlight ali Surefire?

floyd1 ::

zdravc1974 ::

Hvala floyd1 ampak te moje LED svetilke niso notri omenjene :) tako da vseeno čakam na kakšen dober nasvet ali izkušnjo uporabnikov teh znamk.

koyotee ::

Raje daruj 100€ za reveže. kot da kupis to :) za 100€ dobis svetilko, baterije, polnilec, pa se drago lah na vecerjo peles.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gruntfürmich ::

da ne boš kupoval nekih no-name kitajcev za prevelik denar, raje vrži uč na tole stran in poglej kake so cene v tujini in pri nas: www.flashaholics.co.uk priznanih znamk.
boš dobil boljšo predstavo kaj je vredno 100€...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

r3dkv1c4 ::

na dealextremu dobiš 10 lučk za ta denar....preverjeno!!!

Pa ne mi zdej začet trobit o kvaliteti.....za tak denar je v razmerju p/p svetlobno leto pred lučjo za 100EUR.

http://www.dx.com/p/ultrafire-kf-t60-ha...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

koyotee ::

Dobis jih tut 50 ce hoces, ampak to ni pojnt :) za 10 luck rabis najmanj 10 baterij, niso najbolj prakticne za okol nosit, kaj sele za drzat v roki. Odvisno za kaj jo rabis seveda. Vsekakor pa ne bi nikoli kupil une. ki jo je predlagal op za 100€ ;)

Ja ti kr kupuj stare zaloge z xml emmiterji ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

zdravc1974 ::

Gruntfurmich,ampak teh znamk ki sem jih naštel na tej strani ni,ali pa nisem opazil? Nekako se nagibam k 'made in U.S.A.' robi,taktičnih svetilkah ki so vodotesne za kak dež pa da imajo primerljivo svetilnost in ceno. Torej Surefire in Streamlight ne ali ja? Imam Streamlight podcevno led svetilko z laserjem za na orožje(Glock 17 gen4) in sem več kot zadovoljen...o ceni pa ne bi ker bi koyotee verjetno spet o tistem naj dam denar revežem ker je zadeva trikrat dražja od tega mojega ranga za led svetilko :)

bluefish ::

http://www.amazon.de/Fenix-PD35-Taschen...

Polnilec + baterije pa po želji.

koyotee ::

Nisi povedal sploh, za kaj bi jo uporabljal...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zdravc1974 ::

Uporabljal bi jo za vsakdanje namene,pač ko je treba malce več svetlobe :),pa za kakšen nočni sprehod...vglavnem da ni prevelika,pretežka pa da odlično sveti...pa vodotesna za kakšen dež pa vlago. So mi poslali podudbo za nakup svetilke Olight z Voodootactical Europe ki je tudi v Ljubljani...cene za mojo željo nekje do 45eur zato že razmišljam v tej smeri :)

jest10 ::

Torej ti zadostuje Convoy S2 za 15$>:D

zdravc1974 ::

Jest10 haha :) moji standardi so malce višji od 15eur,drugače bi kupil katerokoli svetilko v prvi kitajski trgovinci :)...mislim da bo konec koncev moja izbira kar Olight v rangu od 45-70eur,pa še budget bom malce razbremenil in kot pravi koyotee za ostanek peljal drago na večerjo :)

profii ::

Zdravc1974 prej poskusi tale Convoy S2, potem pa razglabljaj o višjih standardih za 15 eur :)
In ne, niso svetilke iz sosednje kitajske trgovine iste kot priporočena roba.

gruntfürmich ::

z olight verjetno ne boš falil v tem cenovnem rangu.
sem pa gledal sr serije in so kar močne male bombice; zanimiva zadeva. m serija pa neka taktična klasika.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

r3dkv1c4 ::

koyotee je izjavil:

Nisi povedal sploh, za kaj bi jo uporabljal...

lepo bi bilo, če nehaš vsako priporočilo negirat in podaš konkreten predlog...se ti ne zdi?

Za "rekreativno" uporabo so tudi xm-l t6 emiterji super...seveda za normalne ljudi in ne za super druper zahtevne, novosti željne kupce, ki jim potem izdelek leži v predalu in se počutijo fajn, ker ga imajo.

koyotee ::

Sori ampak obstaja nesteto razlicnih velikosti luck, razlicne diode, razlicne baterije, razlicna stikala, magnet v stikalu,... Lahko jih predlagam enih 30 pol pa izbiras ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zdravc1974 ::

Bi tale bila za vsakdanjo uporabo :) http://www.labcommerce.si/trgovina/svet... Nekdo je rekel da so Surefire svetilke vredne svoje cene in predvsem niso 'kr neke'...kake izkušnje,predlogi? In še glede baterij za to svetilko,koliko vzdržijo,se dajo mogoče polnit,so drage(ker sploh ne vem kje se dajo kupit)...vglavnem sem jo pa že naročil in bom videl efekt pa vzdržljivost.

jest10 ::

Nekdo je rekel da so Surefire svetilke vredne svoje cene

Potem se je nekdo zlagal

koyotee ::

Res je, izmed xxxFire znam je Surefire ok, delajo razne zadeve za vojsko, zato je cena tako visoka. Drgač pa, bolj sveti vžigalica kot ta svetilka, in baterije so najslabše možne, sicer se dobijo tudi polnljive ampak ni neke hude izbire. Bolje, da nabaviš 16340 liion, ista velikost.
Za kaj pa jo boš potreboval?
Lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zdravc1974 ::

Koyotee,potrebujem eno majhno za vsakdanjo uporabo,taka žepna mi super pride :)ker jo lahko povsod zatakneš,tud na klobuk :) pa nekje na forumih berem da glede 'ameriških' je Surefire pa Streamlight klasa zase. Imam pa sam Surefire podcevno svetilko v kombinaciji z rdečim laserjem in sveti nekje 70 lumnov...namontiral sem jo na rail mojega Glocka 17 gen4 in sem zadovoljen,je pa res da je bla cena celih 423eur ;),skoraj kot cela pištola. Edino te baterije me motijo,ene so navadne AA pa grejo v vsako svetilko,te ko so pa ponavadi v večina led svetilk od Streamlight,Pro Tac ali Eagle Tac so pa 123A litijeve...tako da res ne vem,menda so litijeve bolj vzdržljive? Zato pa sprašujem tule,rad bi si nabavil še kakšno večjo,z več lumni in z dolgo življenjsko dobo pa da bi bla neke okej znamke in ne neka xxxfire ali xxxlight iz najbližje kitajske trgovince :),gledam pa na Streamlight in Eagle Tac zadnje čase in mislim da bo moja izbira nekje med temi dvemi znamkami,budget denarja pa naj ne bi presegel 70-80eur. Predlogi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero luč za kolo kupiti?

Oddelek: Šport
404634 (2317) vilonja
»

Giveaway (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
735094 (2699) koyotee
»

led luči za kolo

Oddelek: Loža
183007 (2285) trancer01

Več podobnih tem