» »

Dva monitorja

Dva monitorja

FPSGamer ::

Zanima me če je mogoče imeti en monitor priklopljen na matični in enega na grafični, saj imam dva monitorja, en je digitalen en pa analogen, na grafični imam samo digitalne priključke zato nemorem priklopit in zato me zanima če se da tako narediti?

gddr85 ::

če imaš dvi-i na kartici lahko daš pomoje kabel (dvi-i/vga), drugač pa bi moral tud prek matične delat

FPSGamer ::

ponavadi se samodejno izkluči vgrajena grafična, zato sem šel v bios in sem da vgrajeno grafično na Force, prižgal sem računalnik in drugi ekran se ni prižgal kljub temu da je v Ločljivost zaslona kaže da je na voljo drugi ekran, kaj za naredit da bo delal?

FPSGamer ::

V biosu piše da sta obe grafični prižgani, tudi v windowsih se vidi da je komp grafični dodelu ram, ampak ko vklopim monitor v matično ploščo ne deluje, samo monitor ki je priklopljen na grafično kartico deluje

SL-500 ::

integrirana grafika ne deluje, ko je vstavljena dodatna grafika.

kupi dvi->vga adapter pa je problem rešen

mgermo ::

Pri Asus je opcija v biosu za obe grafiki.

gusto ::

Sinnect adapter DVI analogni na VGA M/F (15.202)

Tole kupiš, tako kot je predlagal SL-500, pa oba monitorja priklopiš na grafično. Sem imel enako.

Dr_M ::

Tole z diskretno in integrirano grafiko bi mogl delat. Sem imel ze na AMD sistemu in na intelu tako, pa se int. grafika nikoli ni sama izklapljala.
Verjetno imas nekaj narobe nastavljeno.

FPSGamer ::

Na graficni imam prost DVI-I dual link, je ta adapter za to, ker se iz slike ne razbere, slikana je samo ena stran?

Dr_M je izjavil:

Tole z diskretno in integrirano grafiko bi mogl delat. Sem imel ze na AMD sistemu in na intelu tako, pa se int. grafika nikoli ni sama izklapljala.
Verjetno imas nekaj narobe nastavljeno.


Sej to me čudi ker sem bral po forumih pa pravijo da se da, meni int. Grafika ze od kar sem dobu grafo ne dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FPSGamer ()

gddr85 ::

probaj nastavit igpu primary display

FPSGamer ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VGA na moderen GPU ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
343252 (2859) Netrunner
»

Tretji monitor

Oddelek: Zvok in slika
101059 (807) Duhec
»

Adapter v MB

Oddelek: Kaj kupiti
8573 (461) Syrex
»

2 monitorja, 1 priključek

Oddelek: Pomoč in nasveti
8748 (685) xxurban
»

Težave pri priklopu monitorja na VGA konektor

Oddelek: Strojna oprema
91887 (1723) ender

Več podobnih tem