» »

[jQuery UI] jQuery UI effect se izvede samo polovično

[jQuery UI] jQuery UI effect se izvede samo polovično

kornilov ::

$('#loto_vnos_vas').click(function() {
.......
vmes je veliko kode, ki ustvarja nova polja in nove html značke.
......
    	$('.zapored_vas').addClass('zapored_vas_2');		// dodaj razred, dodaj mesta za števila
	$('.zapored_vas_2').hide().toggle({effect: "slide", easing: "easeOutBack", duration: 620});		// skrij in prikaži iz strani, vljuči jQuery UI
});

Ob kliku se izvede veliko kode, zadnja vrstica prikaže števila, ki se postopoma prikažejo iz strani v času 0.62 sekunde. Opazil sem, da ta efekt zamudi začetek in se izvede samo zadnji del. Verjetno zato ker je pred tem obdeloval veliko kode. Kako bi napravil, da efekt počaka, da se predhodna koda izvede?? Tam, kjer imam manj kode, se efekt izvede v celoti. :P

FrEaKmAn ::

jah pokaži predhodno kodo, verjetno izvajaš nekaj kar ima callback ko se izvede. Priporočam, da daš kodo na jsfiddle da dejansko vidimo kaj se dogaja.

kornilov ::

Dobro, če se bo komu dalo prebijati skozi to džunglo? :D Če kliknete na gumb "loto po meri", boste videli, da ima krajšo izvedbo, od drugih dveh.

jsfiddle.net/ypcgv1qm

Če hoče kdo loto na svoji strani, naj me kontaktira z zasebenim sporočilom, dobi brezplačno, a naj doda povezavo, ki kaže na mojo stran.

FrEaKmAn ::

ne razumem čisto točno kaj misliš s tem, da se izvede polovično. pri meni ko zaženem se s strani prikažejo številke.

detroit ::

async taski, hmm znam. Ne vem kako to jquery rešuje, v doju so promisi.
Skero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[jQuery] Zamenjava sličic pri različnih stanjih miške

Oddelek: Programiranje
111427 (1074) kornilov
»

jQuery, HTML in dodajanje oseb v div

Oddelek: Izdelava spletišč
7987 (754) illion
»

PHP koda v jQuery

Oddelek: Izdelava spletišč
71552 (1364) keworkian
»

jQuery load

Oddelek: Izdelava spletišč
61536 (1453) MrBrdo
»

Vnos jQuery plugina

Oddelek: Izdelava spletišč
111294 (1199) inbox

Več podobnih tem