» »

Mobitel paket

Mobitel paket

kodsiti1 ::

Iščem paketa za mobitel pa me zanima kaj bi mi priporočali... potreboval bi za klicanje in SMS... Brez kakšnega interneta in podobno, kakšna je najcenejša varianta oz. kaj bi mi priporočali?

hojnikb ::

#brezpodpisa

Steampunk ::

Ganon ::

Bob. Ne zamenjam za nič na svetu.

Slowenc ::

Telekom - enostavni 300. Trenutno je akcija da dobiš 600 enot, to je 10 ur pogovorov. Cena je pa 9.90e če si Siol naročnik. Mislim da ta ponudba trenutno zmaga. Lahko vzames tudi telefone v akciji.
Skiny gate.

Kaja2 ::

Pozdravljeni,
znanec ima sklenjeno naročniško razmerje pri Mobitelu in sicer paket 2015. V tem paketu si je tudi kupil telefon, ki ga je plačal takoj ob nakupu. Zanima me, če je možno, da predčasno kupi še en telefon in ga plačuje na obroke? So kakšni dodatni stroški zaradi nakupa pred podaljšanjem naročniškega razmerja za 24 mesecev?

šernk ::

Če se je vezal za 24 mesecev in kupil UMTS telefon, lahko kupi še enega GSM z vezavo na 12 mesecev. Druge opcije pa ni edino počakat da izteče vezava.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Kaja2 ::

Ne poznam razlike med UMTS in GSM..vem pa da ima Samsung Xcover 271.
Predvidevam, da je potem enako tudi s paketom Itak Džabest, torej lahko kupim samo GSM napravo z vezavo na 12 mesecev?

šernk ::

Pogledat moraš kateri aneks imaš. Ker lahko skleneš 2 različna aneksa. Vsaj tako je bilo v preteklosti. Če so kaj spremenili zadnje 3 leta ne vem, ker toliko je od kar sem nazadnje bil vezan na njih. Najbolje vprašat direkt na telekom.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Kaja2 ::

Hvala za pomoč:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom - Mobitel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21346551 (19093) cekr
»

cene internetnih paketov

Oddelek: Loža
376718 (5104) Ganon
»

Tušev Svetovni premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5518596 (15191) Lonsarg
»

SiMobil Paket 9 - Zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6414327 (11795) St235
»

Itak Džabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
499330 (7564) WaterBoy

Več podobnih tem