» »

Alko-test

Alko-test

GiGaBaJt ::

Mene pa samo zanima, za koliko časa ti danes vzamejo izpit če napihaš 0,76 g/ml? Da imaš že 20 let izpit in nobene kazenske točke. Zanima me, če je imel že kdo podobno situacijo in kako potem odloči sodnik ?
M.S Gigabyte 280x

zee ::

Zal ga ne odvzamejo trajno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

GiGaBaJt ::

Za koliko časa pa ?
M.S Gigabyte 280x

Malajlo ::

Takoj delat zdravniški izpit, poslati na sodišče, na zaslišanju prositi za pogojni odvzem.
Kazen (min. 1200) in pike (vseh 18) bojo v vsakem primeru. Pogojna traja kolikor pač se sodnik odloči (če se!), po prenehanju si "clean".
Ne najdem še postopka glede vračila začasno odvzetega dovoljenja... Skratka, lahko dobiš vozniško nazaj, pa ti jo vzamejo (ali ne) šele po obravnavi pri sodniku. Da lahko spet voziš (trezen!), traja od tri do pet tednov. Potem pa spet čakaš na sklep.

GiGaBaJt ::

Potem sodnik vse odloči. Naj še kdo napiše, če je imel podobno situacijo, ali so mu vzeli izpiz za vedno ali samo začasno ?
M.S Gigabyte 280x

s6c-gEL ::

Če ne narediš tako kot je napisal Malajlo pred mano, potem 100% ostaneš brez izpita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

GiGaBaJt ::

Ok.
M.S Gigabyte 280x

Sami ::

Lani sem bil v podobni situaciji. Od najboljšega kolega punca je zanosila, seveda sem nameraval domov s TAXI-jem, ko pa smo prišli iz kafane sem videl da se nekaj pijanih mulcev naslanja na avtomobile, ker me preveč skrbi za svoj avto sem se odpeljal. Imel sem že 3 kazenske točke od prej, napihal sem 0.64 promila, začasno so mi odvzeli vozniško dovoljenje, takoj sem naredil kontrolni zdravniški pregled in poslal prošnjo za vrnitev začasno odvzetega izpita, ki je bila odobrena. Potem sem čez kake dva meseca dobil še sklep o prenehanju veljavnosti vozniškega dovoljenja, napisal sem predlog za odlog prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja in zahteval zagovor pri sodniku za prekrške. Tudi predlogu o odlogu prenehanja veljavnosti so ugodili in mi določili poizkusno dobo 13ih mesecev (v tej dobi ne smeh narediti hujšega prekrška, mislim da ne smeš dobiti kazni višje od 700EUR ali 3 pike), po opravljeni poizkusni dobi se ti pike izbrišejo.

Svetujem ti, da se čimprej prijaviš na pregled.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

neon21 ::

A ni še to , da greš tudi k neki seansi k psihologu? Neke določene ure moreš obiskovat psihologa pa seveda plačat te ure , če se ne motim . Je menda eden od pogojev.

Map ::

Poznam nekoga, ki so mu zaradi alkohola enako odvzeli izpit. Ne vem veliko, vem pa, da je zaprosil za pogojni odvzem, ki so mu ga odobrili. Medtem je morak na zdravniškega in nekajkrat tudi k psihologu. Kakšni so bili stroški ne vem več.

Sami ::

Eno uro psihologa imas ze na telesnem pregledu. Sodnik za prekrske pa ti potem nalozi se edukacijske delavnice, jaz sem jih imel 6ur=140EUR.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazenske točke pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720737 (10058) krneki0001
»

Odvzem vozniškega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9631281 (21908) St235
»

Škandalozna luknja v zakonu

Oddelek: Loža
205517 (4720) MadMicka

Več podobnih tem