» »

Monkey 4 -> help

Monkey 4 -> help

kuntek ::

Kaj moraš storit v trgovini z umetnimi kljukami, nogami...(pri slepcu) s tistim čudnim avtomatom, ki ti nosi neke kartoteke?
Kako naj pridem nazaj v banko skozi zgornje okno?

PaJo ::

Da prides v banko uporabis kozo nad odtocnim jaskom, ki jo dobis pri slepcu. Pri njem tudi uporabis pojoco skrinjico da lahko vkrades leseno nogo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ABX ::

Na avtomatu dej opcia/buča/buča in boš dobil mapo do unega lopova brez nosa.

kuntek ::

Si siguren, da je opica/buča/buča, ker nisem dobil nobene mape ampak spet samo neko ime in tralala.
Kje pa dobiš kozo pri slepcu?

ABX ::

Prej ga pošpricaj z home-made parfumom, tako da ti pove ime tega tipa.

kuntek ::

Sem že dalje ni opica/buča/buča, ker je vedno različno. Poslušati moraš ime, ki ti ga pove in si zapomniti vse tri začetnice. Znaki so potem zajček od A-D itd...

luni ::

zdaj ne vem, ce jaz nisem vec za take stvari, al pa sem se igre lotil kot zabave ne pa kote prekleto tezavne in resne igre, ampak MI4 mi sploh ni vsec... mislim fore so ok, samo kombinacije predmetov so pa tako brezvezne, da je kr joj... se spomnim, da sta mi prva dva dela bla legendi, trojka mi ze ni bla vec tak vsec, stirka pa ne spljoh :'(
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Igra je supe, samo je zajebana :). Jaz sem zdaj ze cisto na koncu pa me nekaj serje. Ve kdo kako od Hermana (na Monkey Island) dobit oni guvernerski logo?

PaJo ::

Flikni mu v glavo se harmoniko ki jo dobis pri eni opici v ljudozerskem mestu v zamenjavo za obe cineli ki jih najdes v cervi:D

Bo slo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Ja, saj to je ravno problem. Ko sem mu vrgo v glavo harmoniko se sploh ni hotel pogovarjat z mano, ker ni vedel kdo je. Vedno je spraseval "Where?" in sploh nisem prisel to menija za pogovor. Nekaj me zafrkava tole, pa ze cisto pri koncu sem ;(.

PaJo ::

Hm... tri stvari mu moras v glavo vrect, prvo je kolkos, mislim da mu moras ene parkrat da se zacen nekaj spominjat, potele mu vrzes ovo flaso ko jo dobis pri lavi, se ze vec spomni in na koncu mu vrzes se harmniko in ti pove vse do konca kod in kaj je pa gre stvar ziher naprej:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Rott-von-weiler ::

Tr0n ::

PaJo: vse to sem naredil v tocno takem vrstem redu, kot si napisal, pa enostavno noce nic povedat. Mogoce je kaj z igro narobe.

PaJo ::

Ziher ni ce sem jaz posnel in igro obnil iz ene od teh kopij:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Kewl! Koncal Monkey4! :D Smeh in pol tale game! :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako polniti lipo baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
245520 (4992) Bananovec
»

Kako odvrniti nasprotni (in isti) spol od sebe?

Oddelek: Loža
243110 (1736) Slo-One
»

Slovenec naredil revolucionaren motor?

Oddelek: Znanost in tehnologija
313440 (1387) sidd
»

Sharing of being happy...

Oddelek: Loža
271556 (974) gzibret

Več podobnih tem