» »

5.1 ZVOČNIKI

5.1 ZVOČNIKI

KlemenL ::

Pozdravljeni,
Torej, rad bi kupil 5.1 zvočnike v rangu 100-150€ (mogoče še malo več tam do 200)
Edini pogoj mi je ,da ima glavni predvajalnik na katerega se priklučijo zvočniki, hdmi priključek, da se lahko gleda filme v HD resoluciji.

Gledal sem naprimer kaj takšnega:
https://www.mimovrste.com/sistemi-za-do...

Res bi prosil , če mi lahko priporočate kaj bi dobil najbolšega za ta denar .

Lp g33knakubik
  • zaklenil: Mavrik ()

gddr85 ::

first_line ::

Po moje so 5.1 zvočniki za 150€ isti kot uni za 50€. Dražji imajo samo več basa, sateliti so pa piw piw. Na srednje tone pozabi.

Pa sem kar nekaj časa investiral v iskanje (opisi na Amazonu in podobno so vredni en k. ker sklepam da gre za otročad ki se slini nad bum bum efekti).

Na koncu pa 5.1 sploh ni tako izrazit, ker praktično nikjer ne uporabljajo zvoka za vzdušje, ampak je vse le CGI in pa fotošopirani igralci.

Edino v kinu se opazi 3D efekt pri zvoku, samo potem to ni več 150€.

Jaz sem ravnokar naročil M-AUDIO STUDIOPHILE AV 40, ker so verjetno edini zvočniki v tem cenovnem razredu, ki vejo kaj so to srednji toni. So pa 2.0, ker takoj ko je ločen nizkotonec dela samo še bum bum in piw piw, vmes pa nič.

Resnično ti priporočam da nekje prej slišiš kakšne boljše, take ki jih v opisih priporočajo (npr: Genius SW-HF 5.1 6000 ) 5.1 zvočnike, ker če imaš meni podobna ušesa, ti bo šlo na kozlanje. Nažalost.

Mavrik ::

gddr85 je izjavil:

Kakovostni 5.1 zvocniki
Nakup 5.1 zvočnikov


Temi že obstajata.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

Oddelek: Zvok in slika
365275 (4214) neo5468
»

Hišni kino sistem - Kaj kupiti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12230747 (22286) p|X|
»

Nakup 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
1810229 (9701) Paramedic
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
366836 (5784) Skyman
»

Nakup zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
6801 (681) Janac

Več podobnih tem