» »

Nakup univerzalnega daljinca

Nakup univerzalnega daljinca

Zaphod_B75 ::

Na Philipsov TV mam priklopljenih 5 naprav, u prihodnosti pride še kaj zraven :)… To na koncu znese 6 daljincev na kavču kar je preveč = zmeda:|. Evo,pred par dnevi mi je crknu daljinc za Xtreamer Sidewinder. In to je zdaj še 1 razlog da se odločam za nakup univerzalnega daljinca.

Najprej sem si v pogledal izbor na temu linku: http://universal-remote-review.toptenre...
in naj bi bli najboljši oni iz serije Logitech Harmony. Cene so me kar malo šokirale 8-O. U končni fazi mi cel kup unih displayčkov kaj nič dosti ne pomeni. Važno je da dela, da je enostaven za uporabo itd.

Kaj vzeti - najraje tam do 100EUR.

Tomson ::

Če ti res ni za zapravit 150€ za Logitech Harmony Touch, ki je sicer super, je najboljša cenejša opcija Logitech Harmony 600/650 za 40-70€. Razlika med njima je v črnobelem oz. barvnem zaslonu, sicer sta enaka. Povežeš lahko do 5 naprav, medtem ko na Harmony Touch lahko povežeš do 15 naprav ...

Najceneje mislim da je model 650 trenutno pri Rolanu za 69€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zaphod_B75 ::

kaj pa kaj takega, je že kdo sprobal: RIKOMAGIC multimedijski upravljalnik Fly Mouse (MK705) http://www.mimovrste.com/daljinski-upra...
Tale ma še tipkovnico zraven

Tomson ::

Glede na tele štiri odzive uporabnikov na Amazonu (sicer model 702) ni tolk švoh zadeva glede na ceno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zaphod_B75 ::

Bom kar tole vzel. Prej se moram samo še prepričat, da je Xtreamer sidewinder na listi podprtih naprav.

hvala za pomoč.

seba-beba ::

Zdravo.

Pri Telekomu smo dobili novi Box S skupaj z daljincem Ruwido r107. Sedaj pa mi nikakor ne uspe povezati daljnca z LCD TVjem Philips. Delam vse po navodilih, vendar rdeca lucka nikoli na utripne 2x...torej se ne poveze s TVjem. Na spletu nisem našel navodil za dotični daljinec (za primer, ce Telekomova navodila niso tocna).

Kakšna pomoc bi bila zazeljena....predno grem stati v vrsto na Telekomu.

kozorog ::

Vem,da pozn odgovor..nisem bil v tej temi prej kot danes na forumu.

Kakšna vrsta stat,če so telefoni kaj ne,sam treba pa tud na telefonu čakat prostega svetovalca in muziko poslušat vmes.
Vglavnem danes sprobal na philips tv in meni dela po navodil od telekoma.Se pravi z kodo 0015 za philips.

Bolj me zanima za dalinec tale novi ruwido r107 z tipko DKINO(eni majo tam REC tipko) ali res po novem snema tudi tale dalinc z tipko rdečo na dnu dalinca.Baje ,da snema dobil info danes.Sprobavam pa nikakor da snema,časovni zamik pavza in ogled nazaj ,ter "podobno" z rdečo tipko v menuju dela in vse lepo dela,ampak snemat pa noče.
Ali komu snema z rdečo tipko z dalincem ,ki ima DKINO tipko in REC.Naj bi bil programiran,da dela.
Je treba kak update nardit,ker neče samo snemat na BOX N8200 z diskom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri univerzalni daljinec

Oddelek: Kaj kupiti
244189 (839) slavko45
»

Programiranje daljinca za TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
163951 (3280) dvihtelic
»

Univerzalni pilot

Oddelek: Zvok in slika
81894 (1665) mared
»

Logitech Harmony 555 ali H525 ??

Oddelek: Kaj kupiti
143956 (2232) Gatsu
»

Univerzalni daljinec

Oddelek: Zvok in slika
92205 (2098) vinetu

Več podobnih tem