» »

Katera igra je dobra, pa vendar ni dirkačina?

Katera igra je dobra, pa vendar ni dirkačina?

V-i-p ::

Od kolega sem na sposojo za nekaj dni dobil Logitechov volan Momo in zadevca res "sede v roke". Pa bi ga rad malo preizkusil, vendar, dirkačin ne maram. To je zame presuhoparno, dirkanje po stezah, krog za krogom. Jaz bi rad malo "vozil avtomobile", recimo, tako kot v real life. Da se kaj dogaja :D. Katero igro, vi bencinski™ mački priporočate? Recimo, Mafia mi je zelo všeč za vožnjo, samo najbolj me moti, ker nima pogleda prav iz avtomobila, drugače je pa super, mesto, semaforji, ljudje, vse, samo ta minus ima...:P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • spremenil: V-i-p ()

Thanatos ::

Carmaggedon, drugega se ne spomnim. GTA3 bi bil tudi dobr za to vendar stvar ne podpira analognih pripomočkov :'(

jRk0 ::

Driver bi bil nekaj podobnega. Samo tam je edini problem, da ni gas analogn, lahko pa si nastavis tipko, da ti gre nonstop enako pol ko prtisnes.

Pol pa se mas Midtown Madness naprimer. Ampak s takim volanom je najboljse igrat kaki Colin 2, NFS:Porsche, Live for speed, ker samo takrat bos videl kaj to dela:) pa se force feedback ti v tistih enih igrah ne bo delal..
You fuck up once, you loose two teeth.

Thanatos ::

točn MidtownMadness 2 priporočam ker ma san francisco, da podoživiš vse highspeedchase ki so se dogajal v Hollywoodskih filmih z vsemi ogromnimi skoki :))

V-i-p ::

Se zahvaljujem za predloge, samo do dirkačin ala Colin mi ni, rad bi malo po mestu fural z tem volančkom, Midtown Madness 2 je pa nagravžna, dobesedno. Pri Mafii imaš občutek da sediš za volanom, pri Midtownu se pa avto obrača, kot bi imel kos lesa pred seboj, ne pa avto :D. Gta 3 bi full rad probal, samo koliko sem slišal, volan dela, pedala pa ne, vsaj za gas ne, rajt? :'(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jRk0 ::

gta3 sem spilo na joypadu analognem pa res ni slo met gasa analognega, ne.

Pol ti preostane edino Driver, ki je zelo carski spil, lahko se lepo po mestu samo rajdas, pa te policisti lovijo, ce ne upostevas pravil pa tak. kul spil.
mas tudi tu san francisco, miami, los angeles in new york.
probaj in povej kaj mislis na fiziko avtov. mislim, da je kar kul. samo spet ni gas analogen:/ mogoce pa ga pripravis do tega, da je;)
You fuck up once, you loose two teeth.

blackhat ::

hard trucks 18 wheels of steel niso glih awti je pa kamjon pa fjakas po mestih itd..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirka za otroka 6 let

Oddelek: Igre
232340 (1752) opeter
»

Iščem popolno simulacijo cestne vožnje!

Oddelek: Igre
111593 (1064) PrimozR
»

Detonatorji gredo naprej, brez pogledov nazaj!

Oddelek: Zvok in slika
5959 (854) element
»

Gta gone???

Oddelek: Igre
16889 (741) blue96
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574158 (3349) McWolf

Več podobnih tem