» »

Laptop zmrzne

Laptop zmrzne

radmannsdorf ::

Acer Aspire 5738G, 2x2Gb RAM, Windows 7, računalnik se ni več dal zagnat, vse možnosti safe mode, normal mode, last good conf, vse je vrnilo na isti meni s prve slike. Sem hotel formatirat z usb, pa enostavno ni šlo, dokler nisem en ram od dveh vzel ven. Potem se je inštalacija zagnala, je začelo kopirat in spet totalno zamrznil. Zamenjal rame z obeh slotov, vse možne varijante prvega rama v drug slot in obratno. Spet probal samo z enim ramom, inštalacija uspela, windowsi normalno gor, računalnik je laufal kakšne 2 uri, in potem totalna zamrznitev. Zdaj pa če ga hočem prižgat, je spet vse tko kot pred začetkom problema, le da je problem "hardware changes" in ko se začnejo windows zaganjat, zamrzne pri "windows logo".
Windows diagnostic tool, se ustavi pri 10% in se ne premakne po več ur.
Kaj menite?


hojnikb ::

fuč disk..
#brezpodpisa

radmannsdorf ::

pognal bi še en hdd test z usbja, kateri? da se človeku lahko pokaže da je res disk crknil.

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

HDD regenarator do 52% najde čez 400 bad sektorjev, sicer jih popravlja, ampak to ni ok za sistem ane? Nov disk je edina varna opcija?

gddr85 ::

Da. Edino preden tega stran vržeš lahko nardiš en clean all v cmd-ju al pa kakšen Dban dod pass. Če je logical bad sector se zna tud kej popravt/izboljšat, če je pa fizična okvara pa ziher da ne.

radmannsdorf ::

Mja, ni moj laptop, nebom nič nalagal gor, ker da se bo spet čez par dni vse skup sesulo, nima smisla. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik je obsedel hudič (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506981 (4927) GTX970
»

Blue screen

Oddelek: Programska oprema
384221 (3490) solatko
»

Težava z blue screeni

Oddelek: Pomoč in nasveti
326833 (6226) smotanc
»

Računalnik se čudno obnaša (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
645520 (4684) accord37

Več podobnih tem