» »

TERMALNI TRAKOVI

TERMALNI TRAKOVI

Aggressor ::

OK, z ventilatorji več ali manj ni problemov, jih je pa toliko več s termalnimi trakovi. Skratka, dotične zadeve se večini prodajalcev zdijo povsem izvenzemeljske, še celo v štacunah, kot so Conrad ali IC elektronika mi niso znali povedati, kdo v Ljubljani bi to sploh imel..
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

frudi ::

najprej povej, zakaj sploh rabiš termalne trakove. večina folka tukaj ti bo namreč svetovala kakšno alternativo, termalni trakovi namreč zlo slabo opravljajo svojo nalogo - prevajanje toplote.
jaz osebno bi precej raje uporabil termalno pasto pa malo sekundnega lepila.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Aggressor ::

Akhem, v bistvu mislim na Live!a napopat en hladilnik. Uporaba sekundnega lepila se pa vsaj meni zdi pri takih stvareh malce vprašljiva...
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Loki ::

Pr Conradu rec za toplotno prevoden trak pa bojo koj vedeli.
I left my wallet in El Segundo

ChiefThunder ::

Mogoče se pa da kje dobiti epoxi smolo, s katero bi lahko nalimau zadevo gor.

Jaxx ::

Noben problem ni dobit epoxi smolo; vprašanje je samo če je dovolj toplotno prevodna. Namreč, ko obe komponenti skup zmešaš (smolo+trdilec) nastane noter cel kup zračnih mehurčkov. Vem, da je na nekaterih platah hladilnik z epoxijem gor prilepljen, samo ni mi jasno, kako ga zmešajo da ni zraka not?? :|

TESKAn ::

beh, ti kar lepo uporab sekundno lepilo - men ne dela problemov, ko sm gor nalepu hladilnik od voodoo - ja. Seveda gre zravn se termalna pasta po sredin, v vogale pa kapljica sekundnega, tiscis nekaj cajta skup, pa je. Ce pa češ gdaj zadevo dol spravt, dobiš pa sam ene orenk velike klešče pa mal stisneš rebra pa skoč zadeva dol.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalni trak

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81221 (1075) Grimlord
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505755 (4882) sharp
»

dvokomponentno + cipi + termalna

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61087 (965) Vesoljc
»

"Limanje" hladilnikov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172232 (2021) morphling1
»

Kako dat rebra gor?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81408 (1282) jRk0

Več podobnih tem