» »

Lucy

Lucy

bluefish ::

Even with Captain America: The Winter Soldier hitting theaters, Scarlett Johansson isn't taking a break. In the movie Lucy, written and directed by acclaimed French filmmaker Luc Besson, Johansson plays a woman working as a drug mule for the mob. But when some of the drugs she's carrying start to leak into her system, she turns into a "metahuman" with telekinetic powers and the ability to absorb intelligence instantly. The first trailer promises a wild ride with Johansson rendering people unconscious with a flick of her wrist — and that's just for starters. Lucy is scheduled to hit theaters August 8th.

http://www.theverge.com/2014/4/2/557462...

jest10 ::

Jupi, že spet v ospredju bedarija z 10% uporabe možgan:|

oo7 ::

Ravnokar pogledal tale film in moram rečt, da je še kar zanimiv.
Lucy je u bistvu Transendence na steroidih>:D

driver_x ::

Pri tem filmu je čisto zadosti, da se pogleda samo trailer. V filmu ni skoraj nič novega.

Invictus ::

Ideja dobra, izvedba brez zveze ...

Dekolte ne razočara, sam film pa precej. Hvala bogu za travnike ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kuglvinkl ::

joj kakšen pol izdelek je ta "film"...
Your focus determines your reallity

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal tale film in moram rečt, da je še kar zanimiv.
Lucy je u bistvu Transendence na steroidih>:D


To pa me res zanima, kater film tebi sploh ni všeč...

TehDucky ::

Uredu film, sicer igra meni najljubša igralka notri ampak žal film ni nič kaj posebnega in ji ocena 6.5 na IMDB čudežno pristaja (ponavadi se mi zdijo vse ocene na IMDB od 1 do 2 točke prenizko).
Sem pričakoval več od filma glede na hype drugih, ki so ga hvalili. Sem vesel, da nisem zapravil denarja zanj v kinu. Tako je za kakšen drug, boljši film ostal denar :)

Edino ko je Freeman razlagal, se mi je zdelo, kot da spet gledam njegovo dokumentarno oddajo na discovery channel. Nič slabega sicer, ker sem fan vesolja in Freemana.

Tr0n ::

Tale film makes more sense ce si stoned. :)

SimplyMiha ::

Vse postane jasno, ko pogledamo, kdo je napisal scenarij.

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal tale film in moram rečt, da je še kar zanimiv.
Lucy je u bistvu Transendence na steroidih>:D


To pa me res zanima, kater film tebi sploh ni všeč...


Se tudi najde kakšen:P

SimplyMiha je izjavil:

Vse postane jasno, ko pogledamo, kdo je napisal scenarij.



Napisal je tudi scenarij za film Leon The Profesional, ki je vrhunski film ravno tako peti element8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Takole bom rekel:
Film je vsekakor za pogledati, ni pa nikakršen presežek.

Če odmislimo, da je glavna premisa zgodbe popolnoma zgrešena in že davno ovržena teorija, da bitja z možgani le teh ne uporabljajo v celoti, potem ostane kar solidna zgodba in izvedba.
Akcijski vložki so solidno izvedeni, nekaj super nadnaravnih moči in avtomobilska dirka so vsekakor za videti. Igra pa je tudi vrhunska kar seveda ni čudno glede na hudo dobro, verjetno celo predobro, igralsko zasedbo.

Ravno to me najbolj čudi, kako da je Freeman prevzel vlogo, v tem kvazi sci-fi filmu, ko pa se tako resno ukvarja z znanstveno fantastiko, da ima celo na TV svoje sci-fi oddaje, ki teoretizirajo o morebitni prihodnosti. V tem filmu pa resno predava o neki smešni in že davno ovrženi teoriji. Čudno.

Že dolga desetletja je znano, da možgane uporabljamo v celoti, na primer kar 25% možganskih kapacitet oziroma skoraj celotni čelni del se uporablja izključno samo za prepoznavanje obrazov. Brez tega dela socialno ne bi mogli funkcionirati, saj nikogar ne bi prepoznali i.t.d.
Tudi smisel življenja je prikazan precej dvoumno, saj je v resnici daleč najpomembnejše nadaljevanje vrste kot celote. Posameznik in njegovo znanje je dokaj nepomembna zadeva v evoluciji, kjer šteje predvsem sposobnost preživetja in razmnoževanje.

Če pa film vzamemo samo kot še en ne preveč resen super-herojski film, ker pravzaprav tudi je, pa vse skupaj izpade dokaj solidno.

Tr0n ::

No, jaz sem fan reziserja Luc Besson, tako da ze pred filmom priblizno vem, v kaj se spuscam in kaksen stil filma bo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Kurzweil ::

Tole je eden od tistih filmov pred katerim je bolje da si rečeš "tole je obupen film" in si morda potem, na določenih segmentih celo zadovoljen. Torej teorije, ki jih v filmu obravnavajo so, kot ste že pred mano povedali mimo, zgodba, globine karakterjev podn, predvsem pa scenarij in režija obupna, film je en velik zmazek, ki ne ve kaj točno bi rad bil. Ocene na IMDB in Rotten tomato so več kot realne, torej podpovprečne. Vizualno je film še nekako za silo, ampak pravtako ne nekaj strašnega.

Na bruhanje mi gre ko vidim budget, ki je skoraj 44M$, ko pomislim, da je šlo naprimer za film Moon samo 5M$ in je neprimerljivo boljši film. Če odštejemo še Morgana Freemana in Scarlett Johansson, potem dobimo res dno od filma, to je tista ocena pod 6.0 na IMDBje, ki je neglede na okus, okoliščine in situacijo ocena, ki za vsak film pomeni, da je slab.

BlackMaX ::

Men je film ok. Razen par kadrov kjer sem si rekel...ok zakaj je to tko naredil. Ampak vsak, gleda film na svoj način. Eni pravijo, da je super komedija, drugi, kr neki, itd...

Men je koncept filma zelo dober, te žene k premišljevanju o sami tematiki.

Eno stvar, ki sem pobral iz filma je ta, da kako smešno je, ko se nekdo trudi celo življenje in hoče pomagati človeštvu ima dobre cilje in niso sebični in dejansko kaže napredek v tej smeri in potem je pa nekdo na drugi strani, ki je ogrožen zaradi takih in drugačnih razlogov in to vse uniči, ter tako namesto da gremo naprej, gremo vsakič z korakom naprej, 5 korakov nazaj.

kuglvinkl ::

Kurzweil je izjavil:

Tole je eden od tistih filmov pred katerim je bolje da si rečeš "tole je obupen film" in si morda potem, na določenih segmentih celo zadovoljen. Torej teorije, ki jih v filmu obravnavajo so, kot ste že pred mano povedali mimo, zgodba, globine karakterjev podn, predvsem pa scenarij in režija obupna, film je en velik zmazek, ki ne ve kaj točno bi rad bil. Ocene na IMDB in Rotten tomato so več kot realne, torej podpovprečne. Vizualno je film še nekako za silo, ampak pravtako ne nekaj strašnega.

Na bruhanje mi gre ko vidim budget, ki je skoraj 44M$, ko pomislim, da je šlo naprimer za film Moon samo 5M$ in je neprimerljivo boljši film. Če odštejemo še Morgana Freemana in Scarlett Johansson, potem dobimo res dno od filma, to je tista ocena pod 6.0 na IMDBje, ki je neglede na okus, okoliščine in situacijo ocena, ki za vsak film pomeni, da je slab.


Težko kej dodam.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Men ni bil tko napačen. Mal me je motil potek dogajanja in zaključek ampak mi je bilo potem delno jasno, ko se je pojavil napis "Luc Besson". Tip ima včasih mal samosvoj način delanja filmov...

Da je zanič ne bom trdil, ker mi ni bil. Pač pop corn film, ki sem ga tko mimogrede pogledal zvečer. Mogoče sem pogrešal mal več res badass for na račun njenih moči, ki se nekako niso manifestirale na dovolj nor način ampak ajde.

Folk se čist preveč obremenjuje s predalčkanjem filmov. Dejte že enkrat neki pogledat brez predsodkov in nekih globokih analiz. Boste ugotovil, da je cel kup filmov, ki ste jih pobesnelo spljuval čist solidnih in služijo namenu kratkočasenja in ne tega, da boš pa ob njem imel ultimativno filmsko izkušnjo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kuglvinkl ::

mal si pomešal... to je pol izdelek, zato pizdimo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Ne, nisem ničesar pomešal.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

heero ::

Film je za 7/10
Dobro so ga zamislili bedasto odigrali sploh pa konec ko izgine in se spremeni v racunalnik

BlackMaX ::

V filmu je Lucy rekla, da hoče delit znanje...razn tega, da je nek hi-tech PC ne vidim načina, ali pač?

Lahko bi bila hi-tech mlinček sam kaj bi to pomagal :P

m0LN4r ::

Mene zanima kak velik USB mu je dala na koncu, da je vse to "znanje" gorspravila :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

djabi ::

Žensko-moški priključek ...

RejZoR ::

m0LN4r je izjavil:

Mene zanima kak velik USB mu je dala na koncu, da je vse to "znanje" gorspravila :P


Verjetno 32GB ključek :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BlackMaX ::

m0LN4r je izjavil:

Mene zanima kak velik USB mu je dala na koncu, da je vse to "znanje" gorspravila :P


Haha, mogoče je pa dlaa samo del podatkov :) Ostalo pa lahko vedno pride iskat.

oo7 ::

Lucy 2 : http://www.imdb.com/title/tt4809774/?re...

Si upa kdo napovedati kako se bo nadaljevlo >:D

bluefish ::

Brez dvoma bo nadaljevanje vodilo v še večje absurde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Excalibrus ::

Sam bomo še kr en cajt čakal na tole. V kolikor verjeti tej strani, je izzid načrtovan za konec 2017 oz. začetek 2018.

          ::

Po moje take filme delajo samo zato, da se potem režijo ljudem, ki to hodijo gledat. V stilu: "glejte jih budale, ahahahahaah".

oo7 ::

Lucy 2 in Development; Luc Besson Has Already Written Script

Unknown_001 ::

Eh... jaz sem pa mislil da bo to nwk film o praljudeh.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oo7 ::

Ja saj je bilo samo vprašanje kdaj bo nadaljevanje, ker so dobro napolnili blagajno z prvim filmom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Men in Black International

Oddelek: Sedem umetnosti
314281 (1914) c3p0
»

The Jungle Book (2016)

Oddelek: Sedem umetnosti
233573 (1236) oo7
»

Ghost in the Shell (2017) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16425704 (18596) bambam20

Več podobnih tem