» »

Stanje na paypalu in nakupi

Stanje na paypalu in nakupi

i33a ::

Pozdravljeni, vertificiral sem paypal in zdaj imam stanje na njem 1,5€. kolikor ti pač povrne paypal ob vertifikaciji. Zanima me, kako naj na paypal nakažem sredstva? Na računu na katerem imam viso electron, ki je povezana z paypalom imam denar..lahko oz. moram na paypalu iti v minus.. in bo potem banka(imam Abanko) plačala to iz mojega računa ali kako?

Lp

luksorzi ::

Ko nekaj kupiš, se sredstva najprej trgajo iz paypal računa, ko jih zmanjka, se ti trga direktno s kartice. (na paypalu boš imel balance 0)

i33a ::

Aha, potem lahko zdaj brez problema kupim izdelek za 15€, čeprav imam stanje 1,5€?

tiran2000 ::

Da.Vazno je stanje na kartici, ne paypalu

RejZoR ::

PayPal, ko plačaš trga direktno iz kartice, kar ti mesečno zaračunajo (oz pri debetni kolikor imaš naloženo gor).

Druga opcija za PayPal pa je PayPal Top Up, kjer si lahko iz navadnega tekočega računa nakažeš direktno na PayPal, kar je brezplačna storitev, edini strošek je sama transakcija, ki ti jo zaračuna banka (par deset centov).

https://www.paypal-topup.ee

Sam recimo imam PayPal ampak sploh nimam kreditne. Gor si nakažem točno toliko kolikor rabim za plačat in nato plačam s PayPalom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

blackbfm ::

Aha, potem lahko zdaj brez problema kupim izdelek za 15€, čeprav imam stanje 1,5€?


Ja, najprej ti odtrga iz paypala, razliko pa še iz kartice. Je pa en catch, če boš kupoval v drugi valuti moraš denar na paypalu prej pretvorit, drugače gre vse iz kartice.

Sam recimo imam PayPal ampak sploh nimam kreditne. Gor si nakažem točno toliko kolikor rabim za plačat in nato plačam s PayPalom.


nekateri ponudniki (facebook), zahtevajo da imaš vpisano kartico drugače ne moreš koristit paypala

RejZoR ::

Za Facebook mi je itaq vseeno kaj hoče imet.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

blackbfm ::

ja tebi je vseeno, mogoče pa nekomu ne bo ane?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738572 (21603) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134815 (14779) igi82m
»

Mastercard in PayPal

Oddelek: Pomoč in nasveti
81589 (1485) Tilen
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120309 (17386) Kwizlord
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213741 (12181) fosil

Več podobnih tem