» »

Kako naj odstranim geslo v winraru-ko extractam rabim geslo?

Kako naj odstranim geslo v winraru-ko extractam rabim geslo?

Nejc0 ::

Mene pa nekaj zanima-iz satelita dobivam veliko fajlov vendar so nekateri, ki so zararani zraven zaščiteni z geslom-kako naj to geslo odstranim, da bi lahko fajle extractov-s programom Advanced RAR Password Recovery sem že poskusil, a zadeva je ZELO počasna-rabim kar nekaj dni da geslo poišče-a sem raje prekinil-a je še kakšna druga varjanta za geslo odstranit??

Matek ::

se bojim da ne, sicer pa ponavadi je še kaka txt datoteka kje, ki ima password, al pa so fajli od istega "distributerja" oz. z iste strani z enakim passom. Sej majo forum na EONu, prašaj malo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Han ::

Za $395 si lahko omisliš Passware Password Recovery Kit. Kako je učinkovit, ti pa ne znam povedat.

Gandalfar ::

vsi ti password recovery programi delujejo bolj ali manj na bruteforce metodi tako, da ne mores drugace kakor cakat...

Fury ::

kako to mislis preko satelita? :)

V-i-p ::

Jah, satelitski internet uporablja...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Denny ::

Imam podoben problem, namreč iz neta sem si potegnil par albumov zapakiranih v rar.

Ziher obstaja še kakšen drug način. Če imaš 10 mestno geslo ne prideš z rar password recovery nikamor!!!

Bi lahko s kakšnim programom razbil te fajle?

Samo vem, da je 10 mestno geslo. What can i do?

Spajky ::

ponavadi je geslo kar uporabnikovo ime s strani, kjer si pobral fajl ali pa ime fajla ipd ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mavec ::

No, včasih je pa ime že v samem imenu datoteke. Recimo v oglatem oklepaju ali pa kaj podobnega...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za iskanje RAR gesel

Oddelek: Pomoč in nasveti
5942 (591) BivšiUser2
»

password recovery

Oddelek: Programska oprema
262029 (725) Veron
»

Gesla- kateri programi?

Oddelek: Programska oprema
311756 (1204) Hammer
»

kako odkodirati *.RAR file

Oddelek: Programska oprema
91225 (1038) Boki_
»

EON File Fetch Manager - napomoččč samo 5,6filov na dan

Oddelek: Omrežja in internet
51248 (1096) Brane2

Več podobnih tem