» »

Gaming PC do 650€-700€

Gaming PC do 650€-700€

1
2
3

kozmy ::

Najbolj žalostno je to, da nekateri še res kupijo tak računalnik za tako ceno..

klkkkkkkkkkk ::

Brias je izjavil:

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Napisal je
GTX 650 TI
Prav tako je GTX 760 overpriced - bolje vzeti R9 270 ta pa še zmeraj povozi GTX 650 TI.



naredil sem mu konfig za 700 eur glede na stavek: kaj potem za 700€ dobim že najboljši računalnik kar jih je, glede na to da je že moj top?


Ja za 700€ je durga zgodba tudi za 500€ dobiš boljši PC
al pa za 400€ rabljeno
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Squerzy ::

No fantje, js sm se odloču tkole, dons ob 18:00 pritisnem naroči, ker ste me izpustili z pogovora ( pogosto dogajanja na slotechu ) : Menim, in upam da ste mi svetovali dobro.!

1. Ohišje Aerocool V3X Devil Red Edition Midi-Tower EN57455

2. Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4. Trdi disk WD 1TB 7200RPM 64MB 6GB/S BLUE WD10EZEX

5. Team Group Vulcan Gold, DDR3-1600, CL9 - 8 GB Kit TLYD38G1600HC9DC01

6. Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7. ASRock H87M, Intel H87 Mainboard - S1150

Procesorski hladilnik bom dodatno kupil ce bom videl da se procesor pregreva! :)

Še kaksni zadnji nasveti, ali nebo komplikacij?

Lp,
Squerzy

Squerzy ::

kozmy je izjavil:

Najbolj žalostno je to, da nekateri še res kupijo tak računalnik za tako ceno..


Kozmy, se ti opravičujem za repost, ampak še bolj žalostno kot to, se mi zdi da se norčuješ iz cene računalnika, kateri si je sami nemoremo privoščiti, zaradi okoliscin v katerih zivimo v samostojni Slovenij. Kot drugo pa, če imaš starše ki so "polni" denarja, še ne pomeni da rabiš pljuvati, po fizičnih osebah, kateri si kruh služijo sami! Glede na to, da pa smo tukaj tudi osebe, ki potrebujemo še veliko informacij za popolno samostojno delovanje v smeri računalnistva, pa menim da je tvoj komentar čisto neprimeren!

Lp
Squerzy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Squerzy ()

RutS ::

Squerzy računalnik imam podoben kot ti, bo kar kul ja! Če boš naroču pri Funtechu, ali pri kaki drugi trgovini, se ti splača že zdej kupit en hladilnik za 30€ dobiš že uredu, pa ti ga gor zmontirajo in si rešen za dolgo časa!

Kar se pa tiče oglasa ima pa Kozmy čisto prav! Če ti neko stvar prodajaš za dvakratno ceno kot je vredna, potem je kupec (ki se pač na stvari ravno ne spozna) dobesedno nategnjen! Mogoče si napačno razumu njegov stavek...

Squerzy ::

RutS je izjavil:

Squerzy računalnik imam podoben kot ti, bo kar kul ja! Če boš naroču pri Funtechu, ali pri kaki drugi trgovini, se ti splača že zdej kupit en hladilnik za 30€ dobiš že uredu, pa ti ga gor zmontirajo in si rešen za dolgo časa!

Kar se pa tiče oglasa ima pa Kozmy čisto prav! Če ti neko stvar prodajaš za dvakratno ceno kot je vredna, potem je kupec (ki se pač na stvari ravno ne spozna) dobesedno nategnjen! Mogoče si napačno razumu njegov stavek...


Ruts!

Potem naj bi bil ta računalnik tehnicno pravilen za namen kateri sem ga kupil?
Hvala za odgovor že vnaprej!

Kozmy, se opravičujem. Nisem podrobno pogledal na kaj leti tvoj komentar (beri: Nisem vedel da se gre za oglas, kateri je tudi meni bil nevšečen! )

Lp,
Squerzy

RutS ::

aja pa jst bi uzel to matično : http://funtech.si/si/vsi-oddelki/komp/m...
je le par € dražja, ampak ima 4 x DDR3, tvoja pa 2, ker je micro. Razn če misleš uporabljat CrossFireX.

Squerzy ::

RutS je izjavil:

aja pa jst bi uzel to matično : http://funtech.si/si/vsi-oddelki/komp/m...
je le par € dražja, ampak ima 4 x DDR3, tvoja pa 2, ker je micro. Razn če misleš uporabljat CrossFireX.


Vem da je le par evrov, že tako sem prekoračil svoj budget, sedaj pa si nemore prviščiti tudi € ne več.

Samo upam da me bo ta setup, pozitivno presenetil, in konec koncev tudi deloval, tako kot je treba! Zaenkrat upam le, da bo deloval..:)

Lp
Squerzy

klkkkkkkkkkk ::

Ma kakšen crossfire ali SLI.
Zdej maš dober build ... če boš hotel "kasneje" več - prodaš in kupiš boljšo grafično
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

Brias ::

Squerzy je izjavil:

No fantje, js sm se odloču tkole, dons ob 18:00 pritisnem naroči, ker ste me izpustili z pogovora ( pogosto dogajanja na slotechu ) : Menim, in upam da ste mi svetovali dobro.!

1. Ohišje Aerocool V3X Devil Red Edition Midi-Tower EN57455

2. Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4. Trdi disk WD 1TB 7200RPM 64MB 6GB/S BLUE WD10EZEX

5. Team Group Vulcan Gold, DDR3-1600, CL9 - 8 GB Kit TLYD38G1600HC9DC01

6. Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7. ASRock H87M, Intel H87 Mainboard - S1150

Procesorski hladilnik bom dodatno kupil ce bom videl da se procesor pregreva! :)

Še kaksni zadnji nasveti, ali nebo komplikacij?

Lp,
Squerzy



ce ne mores nikjer drugje prinesti notri razliko za hibrida, http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko... , vzami slabso plato, ali slabsi cpu ... 100mhz razlike pri slabsemu procu ne bos cutil, niti ne bos ce gres na cenejso plato ...

razliko med klasiko in hibridom bos cutil ....

Squerzy ::

Brias je izjavil:

Squerzy je izjavil:

No fantje, js sm se odloču tkole, dons ob 18:00 pritisnem naroči, ker ste me izpustili z pogovora ( pogosto dogajanja na slotechu ) : Menim, in upam da ste mi svetovali dobro.!

1. Ohišje Aerocool V3X Devil Red Edition Midi-Tower EN57455

2. Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4. Trdi disk WD 1TB 7200RPM 64MB 6GB/S BLUE WD10EZEX

5. Team Group Vulcan Gold, DDR3-1600, CL9 - 8 GB Kit TLYD38G1600HC9DC01


6. Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7. ASRock H87M, Intel H87 Mainboard - S1150

Procesorski hladilnik bom dodatno kupil ce bom videl da se procesor pregreva! :)



Še kaksni zadnji nasveti, ali nebo komplikacij?

Lp,
Squerzy




ce ne mores nikjer drugje prinesti notri razliko za hibrida, http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko... , vzami slabso plato, ali slabsi cpu ... 100mhz razlike pri slabsemu procu ne bos cutil, niti ne bos ce gres na cenejso plato ...


razliko med klasiko in hibridom bos cutil ....



Ta SSHD je 8gb ssdja vendar plata ima prikljucek 6gb/s. Ali je to ista stvar ali ima 8gb drug pomen? Lahko kdo razlozi?:)

Lp,
Squerzy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Squerzy ()

Squerzy ::

Squerzy je izjavil:

Brias je izjavil:

Squerzy je izjavil:

No fantje, js sm se odloču tkole, dons ob 18:00 pritisnem naroči, ker ste me izpustili z pogovora ( pogosto dogajanja na slotechu ) : Menim, in upam da ste mi svetovali dobro.!

1. Ohišje Aerocool V3X Devil Red Edition Midi-Tower EN57455

2. Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4. Trdi disk WD 1TB 7200RPM 64MB 6GB/S BLUE WD10EZEX

5. Team Group Vulcan Gold, DDR3-1600, CL9 - 8 GB Kit TLYD38G1600HC9DC01


6. Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7. ASRock H87M, Intel H87 Mainboard - S1150

Procesorski hladilnik bom dodatno kupil ce bom videl da se procesor pregreva! :)



Še kaksni zadnji nasveti, ali nebo komplikacij?

Lp,
Squerzy




ce ne mores nikjer drugje prinesti notri razliko za hibrida, http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko... , vzami slabso plato, ali slabsi cpu ... 100mhz razlike pri slabsemu procu ne bos cutil, niti ne bos ce gres na cenejso plato ...


razliko med klasiko in hibridom bos cutil ....



Ta SSHD je 8gb ssdja vendar plata ima prikljucek 6gb/s. Ali je to ista stvar ali ima 8gb drug pomen? Lahko kdo razlozi?:)

Lp,
Squerzy


Se mi zdi da sem že ugotovil. Trdi disk ima 6gb/s max prenosa, kar pomeni sata priklop 6gb/s, ker pa je zdraven tudi SSD (hibridni disk) ,je to le njegov cache?prostor?

Lp,
Squerzy!

Brias ::

@squerzy

najbolj sovrazim odgovarjati z odgovorom, ki sem ti ga ze dal, oz. .... isces strokovno razlago, kazes da nisi ravno podkovan, ampak simple razlage se ti pa ne da brati ...

ne rabis nobenega softwarea, priklopis disk in uporabljas ... sam ima kontrolo, kako in kaj ti bo cachiral, prilagaja tvoji uporabi ... in ja, ta SSD je kot cache disku ...

copy paste ...

Brias :: 2. mar 2014, 23:13:09
Squerzy

ce se ti winsi ob taksni in drugacni konfiguraciji, zafilanosti z klasicnim diskom postavlajo 60 sekund

se ti z SSDjem postavijo v 15 sekundah

z hibridom
prvi reboot 40 sekund
drugi reboot 30 sekund
in potem vedno 25 sekund

ali pa ... mozila ... odpiranje mozile, ki se je zaprla z 10+ tabi,...

disk 10 sekund
ssd 1 sekunda
hibrid prvic 5 sekund, drugic pod 2 sekundam

ali pa adobe ... enako kot mozilla ...

a stekas ...

to ne pomeni da se ko ugasnes komp ta zadeva/profil izbrise ...

samo nauciti se mora ...
in prilagaja tvoji uporabi ...

tako da DA, abnormalno je hitrejsi ok klasicnega diska in ko se nauci, niti ne tako UBER UBER pocasnejsi od SSDja. .. in ker mu nauceno ostane v spominu, oz sproti prilagaja ... je disk z 8gb SSD cacheom zmaga ...

zmaga v primeru ce ti je 120gb SSD predrag ali premajhen ali nesiguren ...

ssd je pac hiter takoj, .... cache rabi malo da se nauci ..

Squerzy ::

1.Ohišje LC ATX MIDI PRO-923B - Red Captor USB3

2.Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4.Seagate SSHD hibridni 1TB 3,5'' disk 64MB + 8GB SSD ST1000DX001

5.RAM Crucial BX Sport DDR3 8GB 1600MHz CL9 BLS8G3D1609DS1S00

6.Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7.Matična plošča ASRock H87 PRO4, DDR3, SATA3, USB3, HDMI, LGA1150 ATX

No, tole je pa res final, spremembe pri trdem disku na hybrida ( ali je ok? ) sprememba pri matični plosci, iz H87M , na H87 PRO4, spremeba pri ohisju(format je pravi, se mi zdi:P) in pa kot zadnja spremeba je ram 1x8 (ddr3,1600MHZ, in pa 1.5V)

No to bi blo to. Če smem vprašat, ali je to boljsa konfiguracija od prejšne? Sprememba je bila, ker hočem max. izkroristit za ta denar, ali mi je to uspelo sedaj?

Lp,
Squerzy!

Brias ::

Squerzy je izjavil:

1.Ohišje LC ATX MIDI PRO-923B - Red Captor USB3

2.Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4.Seagate SSHD hibridni 1TB 3,5'' disk 64MB + 8GB SSD ST1000DX001

5.RAM Crucial BX Sport DDR3 8GB 1600MHz CL9 BLS8G3D1609DS1S00

6.Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7.Matična plošča ASRock H87 PRO4, DDR3, SATA3, USB3, HDMI, LGA1150 ATX

No, tole je pa res final, spremembe pri trdem disku na hybrida ( ali je ok? ) sprememba pri matični plosci, iz H87M , na H87 PRO4, spremeba pri ohisju(format je pravi, se mi zdi:P) in pa kot zadnja spremeba je ram 1x8 (ddr3,1600MHZ, in pa 1.5V)

No to bi blo to. Če smem vprašat, ali je to boljsa konfiguracija od prejšne? Sprememba je bila, ker hočem max. izkroristit za ta denar, ali mi je to uspelo sedaj?

Lp,
Squerzy!



ram dela malenkost hitreje ce je v paru ( 2*4gb ) ,,, + se slabe 3 eur ceneje ... http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

na plati imas 4 slote za ram, tako da ce sedaj zapolnis 2*4, lahko se vedno dodas 2*4 ali 2*8 kasneje ...

realno, vec kot 16gb na 1150 platformi .... bos tezko rabil ...

Squerzy ::

Brias je izjavil:

Squerzy je izjavil:

1.Ohišje LC ATX MIDI PRO-923B - Red Captor USB3

2.Napajalnik XFX Core Edition PRO V2 450 Watt

3.Grafična kartica SAPPHIRE DUAL-X R9 270 2GB DDR5 Boost OC Lite

4.Seagate SSHD hibridni 1TB 3,5'' disk 64MB + 8GB SSD ST1000DX001

5.RAM Crucial BX Sport DDR3 8GB 1600MHz CL9 BLS8G3D1609DS1S00

6.Procesor Intel Core i5 4570 BOX, Haswell

7.Matična plošča ASRock H87 PRO4, DDR3, SATA3, USB3, HDMI, LGA1150 ATX

No, tole je pa res final, spremembe pri trdem disku na hybrida ( ali je ok? ) sprememba pri matični plosci, iz H87M , na H87 PRO4, spremeba pri ohisju(format je pravi, se mi zdi:P) in pa kot zadnja spremeba je ram 1x8 (ddr3,1600MHZ, in pa 1.5V)

No to bi blo to. Če smem vprašat, ali je to boljsa konfiguracija od prejšne? Sprememba je bila, ker hočem max. izkroristit za ta denar, ali mi je to uspelo sedaj?

Lp,
Squerzy!



ram dela malenkost hitreje ce je v paru ( 2*4gb ) ,,, + se slabe 3 eur ceneje ... http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

na plati imas 4 slote za ram, tako da ce sedaj zapolnis 2*4, lahko se vedno dodas 2*4 ali 2*8 kasneje ...

realno, vec kot 16gb na 1150 platformi .... bos tezko rabil ...


Kupil sem sedaj te rame: Pomnilnik Crucial BX Tactical DDR3 4GB 1600MHz CL8 BLT4G3D1608DT1TX0CEU (x2)=8GB

DDR3, 1600 je , 1.5 pa je tudi!

Hvala vsem za pomoč, bili ste super!

Lp,
Squezy!
Sedaj pa čakamo!

g4m2kolar ::

jaz bi ukradel to temo če lahko:P
Uglavnem nameravam kupu gaming pc po komponentih:

1 RAM: Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz DDR3 KHX1600C10D3B1/8G
2 PROCESOR: Procesor Intel Core i5 4570 Haswell 3,20 GHz, 1150
3 MATIČNA: MSI B85-G43 Gaming, 1150
4 GRAFIČNA: MSI GTX 760 Twin Frozr Gaming Edition 4Gb
5 OHIŠJE: NZXT Phantom Big-Tower
6 NAPAJALNIK: LC Power Metatron Gaming LC8750II V2.3 Prophecy 2 750 W


Kaj pravte na to bi šlo to sploh skupaj. bi delalo in če bi s temi komponenti delale npr bf4 ali crysis3 na ultra 1080p?

klkkkkkkkkkk ::

FX 8320 + GTX 770 ali pa R9 280X bi blo bolje za BF4 in crysis 3

- napajalnik XFX 550W bo dovolj, če pa hočeš za vzameš XFX 650W
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

g4m2kolar ::

cena je za gtx 770 in R9 280X je malo velika sem gledal na yt da gtx 760 delata igri brez problema na ultra tako da nevem :)

+ nimam izkušenj z amd-jem je pa res da je FX 8320 cenejša in ima 8 jedrov :O

matična ne podpira FX 8320 ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

DarwiN ::

4Gb grafična je metanje denarja.. Vzami 2Gb verzijo in pa dodaj 120Gb SSD disk za 60EUR.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

4gb ali 2gb je skoraj ista cena :)

problem je v tem ker usak drugače predlaga in potem nevem kaj kupit :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

DarwiN ::

Ne vem, kje ti gledaš. V tujini je razlika 40 EUR, torej skoraj za 2/3 SSDja. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

hehe samo na slo straneh uglavnem sem pogledal malo in ft-8320 je malo bolša od intel core i5 4570 hehe pa še za manjši denar me pa skrbi da ni kompatibilen z tem ohišjem NZXT Phantom Big-Tower? za grafično bomoje bom uzel gtx 760

DarwiN ::

Zakaj nebi bil kompatibilen? Seveda je... Samo AM3+ socket matično izberi zraven (te so tut nekaj malega cenejše od "intelovih")... AMD je kul, če si na budgetu.. Le porabo ima ta proc 2x višjo, ampak predvidevam, da elektrike ne plačuješ sam, tko da ni panike. :)

Grafa bo tudi super, gtx 760, XFX 550W napajalnik in pa SSD probaj spravit v budget, sicer se ti bodo vsi smejali.. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

Podprte matične plošče Baby-AT, ATX, microATX, Extended ATX to je od ohišja :)

DarwiN ::

Ali krajše: podprte so vse matične plošče. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

če nebo podprta am3+ potem vrneš denar :P samo glupo pa je ker za amd nima nobena 7.1 sourround sound :) to bi mi prav prišlo ker že imam take slušalke

DarwiN ::

Če si ti sposoben slišat razliko med 5.1 in 7.1 na tvojih slušalkah, potem grem jaz peš v kozji rog. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

kar se tiče če bi pasal v ohišje pozabu js narobe gledal :) uglavnem kiro matično bi kaj praviš ker kle jih je polno pa bi prosu ne preveč drago pa ugrajen wi-fi +7.1 če je možno

ne govorim razliko govorim da sploh ne podpira to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

DarwiN ::

V kateri trgovini kupuješ?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

tko use po šrek malo tle malo tam gledal kje je usaj malo cenej v mimorstah sploh ne gledam ker zlo nabijejo ceno da te glava boli

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m... direkt use kar rabim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

DarwiN ::

Ta plata nima vgrajenega wi-fija.. Nevem zakaj ga sploh potrebuješ..

Pa 120EUR je preveč za ploščo v budget gaming pcju, tale Asus bo polna kapa.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

plato sem videl za 99e 20e manj hehe

kako je pa še zdaj z napajalnikom?

wi-fi rabim ker imam net preko routerja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

g4m2kolar ::

aja komaj zdaj videl da nisem dal še trdega diska :)

http://www.ideo.si/a/Seagate_hibridni_S...

je hibrid +8gb sshd bo uredu?

klkkkkkkkkkk ::

Glede porabe AMD-ja se ti ni treba bat raje vzami FX 8320 + GTX 770 2Gb ali R9 280X 3GB kakor pa i5 + GTX 760, če boš igral BF4 in Crysis 3
(tu je FX hitrejši od i5)


8Gb hibridnega SSD-ja neboš rabil (res ga je premalo, da bi lahko imel na njem ka več)... reaje vzami HDD za 50EUR + 120Gb SSD-ja za 60EUR - 110EUR
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

g4m2kolar ::

pol je čisto vseeno ali msi ali gigabyte itd..? kako pa z edition npr oc ali wind force ali twinfrozr? bolše da uzemem 4gb treba se pripravit na še hujše igre :)

g4m2kolar ::

msi gtx 770 300e se plača? ker iz tujine nabijejo preveč poštnine

g4m2kolar ::

DarwiN ::

Top model grafična. ;) 4Gb ti pa ne bi koristilo pri "hujših" igrah, ampak mogoče le kakšnih par odstotkov čez nekaj let na resoluciji 4k, ampak takrat bodo te grafične tako ali tako pokleknile.

Drgač pa, če bi vse skupaj naročil iz Nemčije, bi kljub poštnini pridobil 50-100€.. Recimo ta GTX 770.. No, razlika nazadnje spet ni tolk velika, tko da..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

klkkkkkkkkkk ::

nekdo ponuja R9 280X za 230€ v Bf4 ti bo mantle koristil, ker ti win 7 nepriporočam (kakor FX kakor intel oba štopata R9 280X ali GTX 770 OC)
Tako, da za imej nujno win 8.1
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

g4m2kolar ::

DarwiN hvala pol bom nabavil to :) a monitorji obstajajo z večjo resolucijo kot 1920x1080? na yt je blo več samo moj net je slab optika 10/10 pa je štekalo xD

katera trgovina v nemčiji bo pa problem z nakupom ker nimam kreditne kartice :3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

g4m2kolar ::

uh cena od 600 do 1000e :/ na to pa lohka pozabim :) sem pa gledal http://www.pricaraj.si/index.php?page=s...

DarwiN ::

Potem pozabi na tujino.. Glede monitorjev pa - obstajajo ja, ampak so občutno predragi, tko da pozabi...

Velja pa razmislit o 32" TVju, ker velikost je vseeno zlata vredna, predvsem pri igrah, filmih in nenazadnje tudi pri vsakdanjih opravilih...

Jaz sem nabavil tega Samsunga tako bratu kot tudi nečaku, in je huda reč.. Ko enkrat dobiš v roke takšno reč, potem si nekih usranih 23" ne znaš več niti predstavljati.. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

sem pred gradgkim kupim tv 32" http://www.mimovrste.com/artikel/135024... slika vrhunka na ps3-ju na pcju pa še nevem ker zdej imam grafično geforce 9600 gt 1gb in nima hmdi-ja :)

lol isti tv sploh nisem pogledal linka xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: g4m2kolar ()

DarwiN ::

Jap, tole ti je pomoje najboljši nakup v tem cenovnem razredu. BF4 je 50% bolj hud kot na manjšem monitorju... Ti lahko potrdim, ker imam sam Panasonicov 32" tv. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

edino mam tako velke mize da bi bil dost odaljen stran :/ pri tvju je fajn ker bere filme + podnapise iz mp3-ja xD

DarwiN ::

50cm oddaljenost je že kar optimalna.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

sem zmeru zdej je nekak tko sam fak zdej mam 21.5" kaj pa pol ko bo 32" pomoje se bo kocke vidle to men ni glih ziher :) kaj pa kakšno normalno gaming miško trenutno mam canyon brezžična ima samo na levi strani za naprej in nazaj strani "šaltat" kar se tiče tipkovnice da sploh ne govorim cena 7e xD

DarwiN ::

Kakšne kocke neki... Teh ne vidiš niti na 1cm. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g4m2kolar ::

aja sej res saj je 100mhz :3
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming PC za 700€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555879 (4885) theBill
»

Pomoč pri izbiri komponent za low budget PC - 350 €

Oddelek: Kaj kupiti
342996 (2187) AndreAS
»

kakšna je razlika med tema dvema procesorjema (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11222389 (20741) šted
»

Stacionarc za +-600 eur

Oddelek: Kaj kupiti
91760 (1399) Evil mind
»

Pomoč pri nakupu PC-ja

Oddelek: Kaj kupiti
336136 (5657) jspiler

Več podobnih tem