» »

Slovenski jezik na androidu ?

Slovenski jezik na androidu ?

sočan ::

Zanima me kako je z slovenščino, v primeru nakupa telefona iz nemčije ?
Ali je jezik vezan na telefon ali android verzijo ?
Ali je možno naknadno inštalirat slovenščino ?

Hvala in lp

Mavrik ::

1.) Odvisno od telefona.
2.) Odvisno od telefona.
3.) Odvisno od telefona (načeloma ne brez izgube garancije).
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

ttommy ::

Za vsak telefon je posebej android. Ne moreš dat 4.3 od Samsunga na Xperio. Načeloma pa bi naj bili vsi jeziki noter, drugače si ga pa lahko posodobiš.
Gamer

heero ::

1.ce ga kupis v nemciji najverjetnjeje ne bo imel slovenscine gor(so pa izjeme)
2.na android
3.ne

ttommy ::

Če se telefon, ki ga boš kupil v Nemčiji prodaja pri nas s slovenskim jezikom, ga boš lahko posodobil. Sony naprimer ima PC Companion.
Gamer

sočan ::

Zanima me huawei y300 ?
lp

Hayabusa ::

Če je na voljo hrvaščina je tudi slovenščina
http://mob.hr/huawei-ascend-y300-recenz...

http://www.pandawill.com/huawei-y300-sm...
English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Bosnian, Catala, Dansk, Deutsch, Eesti, Espanol, French, Hrvatski, Zulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Macedonian, Magyar, Nederalands, Norsk, Polish, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Suomi, Svenska, Tagalog, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukrainian, Hebrew, Arabic, Hindi, Thai, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

sočan ::

O.k. Hvala za informacije .

Samo tako za informacijo, v tem rangu je boljši ta huawei ali prestigio 4055 ?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sočan ()

BlaY0 ::

Da se prevesti tudi že obstoječe ROM-e, zadeva je načeloma trivialna samo zahteva precej časa, da si pripraviš environment. Potem gre hitro naprej.

Jaz sem par let nazaj naredil prevod za HTC Legend. Pomagal pa sem si z obstoječim ROM-om od HTC Desire S, ki je imel takrat že vključene slovenske prevode. Rabil sem kakšen teden, da sem pripravil vse skripte in eliminiral vse eksepšne. Problem je bil predvsem v konsistenčnosti prevodov, ker je bila predloga od Gingerbreada, delal sem pa za Froyo.

Torej če sta predloga in ciljni ROM iste verzije Androida, potem ni težav. Lahko prevedeš tudi samo določene dele frameworka oziroma apk paketov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

BlaY0 ::

Hayabusa je izjavil:


http://www.pandawill.com/huawei-y300-sm...

Ne gledat teh specsov, ker so dostikrat zavajajoči. Danes imajo vse Android naprave toliko placa namenjenega sistemski particiji, da lahko gor stlačijo vse prevode, ki so na voljo v AOSP-ju. Problem so potem vendor specific aplikacije, ki pa jih mora vendor jasno sam prevesti. Nekateri vendorji pri "kompajlanju" svojih ROM-ov naredijo več različic vsako z različnim naborom prevodov. Načeloma je tak ROM lahko malenkost "hitrejši". Ne vem če se to danes pri teh brzinah SoC-ov sploh še pozna.

MacLeod ::

Kje bi lahko našel skripte od ROM-a v slovenskem jeziku za android 4.1. ali 4.2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716748 (13101) 1krat
»

Kateri gsm z dvema sim karticama

Oddelek: Mobilne tehnologije
81483 (1168) tiliga
»

Iščem nov telefon do 120€

Oddelek: Mobilne tehnologije
313123 (2397) sthep
»

android telefon do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
51566 (1246) Pro_moted
»

tablica do 200 eur (best buy)

Oddelek: Kaj kupiti
162843 (2284) WildChild

Več podobnih tem