» »

Kaj naj dobim iz amerike, da imajo ugodno ceno glede na slo?

Kaj naj dobim iz amerike, da imajo ugodno ceno glede na slo?

M-XXXX ::

Iz ZDA pridejo sorodniki in me sprašujejo če mi kaj prinesejo.

Kakšni dobri predlogi? V končni fazi tudi če sam nebi potreboval, mi lahko pa kaj prinesejo za naprej prodat...
  • spremenil: M-XXXX ()

St235 ::

bolj ali manj vsa elektronika je 20-30% cenejša.

#000000 ::

Reci jim naj te vzamejo s seboj ko se bodo vračalu v USA, boljšega darila trenutno ne moreš dobit.

St235 ::

definitivno, kaj je lepšega kot prit v ameriko, kjer se cedita med in mleko. Je pa res, da če ne drugega boš kup idiotov pustil za sabo.

Vajenc ::

Leviske. Pa kej iz te strani.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

M-XXXX ::

St235 je izjavil:

bolj ali manj vsa elektronika je 20-30% cenejša.

Pa sem že gledal, če bi si kakšno tablico naročil, pa ni nekih pretiranih razlik.
Nexus 7 cca 20-30€ razlike glede na slo, v tujini so itak cenejši.
Xperia tablet Z cca 300€, v slo (bolha cca 370€ ampak LTE model)
Kakšen Ipad pa bi bil cenejši, sam za 50€ se mi pa tudi ne splača komplicirat.

Ali si imel kaj bolj specifičnega v mislih?


Reci jim naj te vzamejo s seboj ko se bodo vračalu v USA, boljšega darila trenutno ne moreš dobit.

Bil v ameriki že 2x in ni ravno toliko mleka in medu kot se kateremu mogoče zdi. Potovanje tja je drugo, tisto grem lahko v lastni režiji če je želja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

hojnikb ::

gsm iphone-a ... bo šou ko med :)
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

gsm iphone-a ... bo šou ko med :)

Nah, zaklenjenost, pa še frekvence znajo zafrkavat...

hojnikb ::

zato pa kupiš unlocked gsm varjanto, da dela tudi pri nas :)
#brezpodpisa

eric_cartman ::

Božiček je že mimo..Pa vseeno. Meni prinesi Nikon D800 :D Davek in carina + uvozne dajatve me pridejo skoraj 600 $ (potem se pa ne splača). Ko bi le imel jaz sorodnike v Ameriki...Fiuuuuu, kako bi se zapravljalo.. 8-)

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

zato pa kupiš unlocked gsm varjanto, da dela tudi pri nas :)

Na bolhi so novi od dobrih 500€ naprej, praktično ista cena kot v tujini pa še slo garancije ni... No go

Telefone imamo na splošne najcenejše kar se jih da dobit :)

nadlipnik ::

kindle...

St235 ::

M-XXXX je izjavil:

St235 je izjavil:

bolj ali manj vsa elektronika je 20-30% cenejša.

Pa sem že gledal, če bi si kakšno tablico naročil, pa ni nekih pretiranih razlik.
Nexus 7 cca 20-30€ razlike glede na slo, v tujini so itak cenejši.
Xperia tablet Z cca 300€, v slo (bolha cca 370€ ampak LTE model)
Kakšen Ipad pa bi bil cenejši, sam za 50€ se mi pa tudi ne splača komplicirat.

Ali si imel kaj bolj specifičnega v mislih?


Reci jim naj te vzamejo s seboj ko se bodo vračalu v USA, boljšega darila trenutno ne moreš dobit.

Bil v ameriki že 2x in ni ravno toliko mleka in medu kot se kateremu mogoče zdi. Potovanje tja je drugo, tisto grem lahko v lastni režiji če je želja :)



odvisno kakšne razlike hočeš. Nexus 10 te bo pri nas prišel okol 350€ v zda pa 290€ (torej cc 20% ceneje), Nexus 7 je pri nas 200-230€, v zda 130€...

Torej razlike so. Da boš pa zdaj prihranil 1000€ pa res ne bo šlo tako enostavno.

gensi ::

eric_cartman je izjavil:

Božiček je že mimo..Pa vseeno. Meni prinesi Nikon D800 :D Davek in carina + uvozne dajatve me pridejo skoraj 600 $ (potem se pa ne splača). Ko bi le imel jaz sorodnike v Ameriki...Fiuuuuu, kako bi se zapravljalo.. 8-)


Pred leti je en možakar iz ZDA švercal drage foto objektive.
Nihče na carini ni mogel ugotoviti zakaj venomer hodi v ZDA. Carinikom je namignil, da ima tam ljubico. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gensi ()

gensi ::

Čisto zares: Levi's 501. Še iz boljšega materiala so kot kupljene v Sloveniji (pri nas dobiš hlače narejene na Hrvaškem).

Blazz ::

eric_cartman je izjavil:

Božiček je že mimo..Pa vseeno. Meni prinesi Nikon D800 :D Davek in carina + uvozne dajatve me pridejo skoraj 600 $ (potem se pa ne splača). Ko bi le imel jaz sorodnike v Ameriki...Fiuuuuu, kako bi se zapravljalo.. 8-)


a ni tko, da ni carine na postavko 'mobilni telefon' pri nas?....

gensi je izjavil:

Čisto zares: Levi's 501. Še iz boljšega materiala so kot kupljene v Sloveniji (pri nas dobiš hlače narejene na Hrvaškem).


narejene na Hrvaškem? a se hecaš... to bo prej Bangladeš, Kitajska al pa vsaj Turčija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

St235 ::

gensi je izjavil:

Čisto zares: Levi's 501. Še iz boljšega materiala so kot kupljene v Sloveniji (pri nas dobiš hlače narejene na Hrvaškem).

normalno ameriške pa šivajo v neokrnjeni divjini device iz najžlahtnejšega runa.

Blazz je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Božiček je že mimo..Pa vseeno. Meni prinesi Nikon D800 :D Davek in carina + uvozne dajatve me pridejo skoraj 600 $ (potem se pa ne splača). Ko bi le imel jaz sorodnike v Ameriki...Fiuuuuu, kako bi se zapravljalo.. 8-)


a ni tko, da ni carine na postavko 'mobilni telefon' pri nas?....




Nikon D800 ni mobilni telefon. Predvsem pa pri uvozu ni problem carina ampak DDV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Hayabusa ::

gensi je izjavil:

Čisto zares: Levi's 501. Še iz boljšega materiala so kot kupljene v Sloveniji (pri nas dobiš hlače narejene na Hrvaškem).

Made in Mexico.

HR Varteks (so šivali za Lewis), je šel v maloro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Blazz ::

St235 je izjavil:

gensi je izjavil:

Čisto zares: Levi's 501. Še iz boljšega materiala so kot kupljene v Sloveniji (pri nas dobiš hlače narejene na Hrvaškem).

normalno ameriške pa šivajo v neokrnjeni divjini device iz najžlahtnejšega runa.

Blazz je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Božiček je že mimo..Pa vseeno. Meni prinesi Nikon D800 :D Davek in carina + uvozne dajatve me pridejo skoraj 600 $ (potem se pa ne splača). Ko bi le imel jaz sorodnike v Ameriki...Fiuuuuu, kako bi se zapravljalo.. 8-)


a ni tko, da ni carine na postavko 'mobilni telefon' pri nas?....




Nikon D800 ni mobilni telefon. Predvsem pa pri uvozu ni problem carina ampak DDV.



haha, pa res, tako površno sem prebral, da sem mislil da je govora o Nokii :)

[D]emon ::

St235 je izjavil:

definitivno, kaj je lepšega kot prit v ameriko, kjer se cedita med in mleko. Je pa res, da če ne drugega boš kup idiotov pustil za sabo.


Skuril si mi sarkazem detector. :))

Drugace pa: Kaksna elektronika. Pa beef jerky. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

pulstar ::

Če ne boš našel nobene ideje jih imam sam kar nekaj...:)

MrBrdo ::

vse od Apple se splača v ameriki
MrBrdo

jazbec ::

če nerabiš nič rabim js slušalke, ki se jih pr nas ne dobi :D

medenko ::

eric_cartman je izjavil:

Božiček je že mimo..Pa vseeno. Meni prinesi Nikon D800 :D Davek in carina + uvozne dajatve me pridejo skoraj 600 $ (potem se pa ne splača). Ko bi le imel jaz sorodnike v Ameriki...Fiuuuuu, kako bi se zapravljalo.. 8-)


pa pošiljajo na garancijo v ZDA, fiuuuuu

St235 ::

in imajo s tem manj stroškov in težav kot pri nas. 2x sem uvelajvjal garancijo pri amazonu (enkrat kindle in enkrat SSD) in obakrat so mi častili tako poštnino kot dostavili nov izdelek brez kakeršnegakoli pregovarnjanja in v krepko manj kot 45 dneh. Pri tem, da sta bila oba izdelka kupljena v ZDA.

Hayabusa ::

Lakotnik29
Kako si rešil s carino ?

St235 ::

nisem rabil. amazon je poskrbel za vsel. DHL dostava novega izdelka do vrat in prevzem pokvarjenega.

Drugače, ko sem enkar pošiljal fotoaparat na popravilo sem na carini izpolnil obrazce za začasni izvoz.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kitajske spletne trgovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14369970 (3822) darkolord
»

Carina oz pavšal za pregled po novem letu

Oddelek: Kaj kupiti
222866 (2313) darkolord
»

Amazon in carina

Oddelek: Loža
343760 (3200) Furbo
»

nov fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
192835 (2691) fujtajksel
»

Nakup MacBooka Pro iz Amerike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5012969 (11340) St235

Več podobnih tem