» »

Šušlja se o še večjih iPhonih

1
2
»

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Marsikdo se lahko najde v temu ;)


To je res, in trga nihče ne zanika. Jobs je bil mojster idej, kar pa je pomembneje od 1000 inženirjev.


Ideje kot je Apple 1 in Apple 2? ;) Bolj je bil mojster marketinga :)

antonija ::

Ce se jim zdi pomembno snofat po mojih emailih da mi lahko posiljajo se vec spama, potem se lahko gladko jebejo tud z drugimi osebnimi podatki. Ne dam pa pika. Ce je tebi vseeno jih talaj naokrog, mi jih bomo pa skrivali kokr bomo hotli. Deal?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Mr.B ::

antonija,
A imaš pametni telfon ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

antonija ::

Enega androida imam. Smatram ga za "pametni" telefon.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

smash ::

za ta dnar majo da mi ga dostavijo kadar hočem, ne pa da grem jaz tja kampirat za nekaj dni

Nummy ::

smash je izjavil:

za ta dnar majo da mi ga dostavijo kadar hočem, ne pa da grem jaz tja kampirat za nekaj dni

Kupiš preko neta in ti ga pošljejo... :)

antonija ::

Vem. Pa se vedno najdem strani, na katerij je treba rocno nastavit filtre za adblock, ker domene se ni na listah. Sej ves v letu 2014 so tud spammerjo mickeno bolj prebrisani kot tvoja lenoba.

Drugace pa ze vec kot 100 let poznamo pravico do zasebnosti. Samo FYI, da bos lazje naprej razmisljal.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nummy ::

antonija je izjavil:

Vem. Pa se vedno najdem strani, na katerij je treba rocno nastavit filtre za adblock, ker domene se ni na listah. Sej ves v letu 2014 so tud spammerjo mickeno bolj prebrisani kot tvoja lenoba.

Drugace pa ze vec kot 100 let poznamo pravico do zasebnosti. Samo FYI, da bos lazje naprej razmisljal.

Ne vem kaj delaš na takih sumljivih straneh pol, če imaš tako "zaupne podatke". Shady business a?

Zgodovina sprememb…

crystal ::

super, ko je 4ka pršla ven (in so mel že vsi 4''+ zaslone) so govoril da zaslon mora bit majhen da lahko Z ENO ROKO cel telefon obvladaš!!!
Zj bojo na še večje šli, da bi jim to predvajal iz 2 let nazaj posnetek na njihovi konferenci jaooo

antonija ::

Ni mi jasno zakaj se tako trudis druge prepricat naj nehajo uvekjavljati pravico, ki jim je zagotovljena z ustavo. Tebi nihce ne tezi da se daj bolj razumno obnasat glede deljenja svojih osebnih podatkov, zato bi clovek rpicakoval da premores toliko strpnosti, da bos tudi drugim pustil da pocnejo s svojo zasebnostjo tocno to kar sami hocejo.

Ne vem kaj delaš na takih sumljivih straneh pol, če imaš tako "zaupne podatke". Shady business a?
Moj shady business je pa se vedno moj business. Ni vazno koliko tebe (ali pa apple, google in ostale) matra firbec kaj jaz pocnem, se vedno je to moj business. Ce ti to ni vsec se pa pritozi na ustavno sodisce (ampak tega 100% ne bos naredil, ker se na internetnem forumu ne uspes zagovarjati svojih stalisc, tako da bi te v formalni debati zelo verjetno pojedli za zajtrk). Lahko pa se naprej trollas...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nummy ::

antonija je izjavil:

Ni mi jasno zakaj se tako trudis druge prepricat naj nehajo uvekjavljati pravico, ki jim je zagotovljena z ustavo. Tebi nihce ne tezi da se daj bolj razumno obnasat glede deljenja svojih osebnih podatkov, zato bi clovek rpicakoval da premores toliko strpnosti, da bos tudi drugim pustil da pocnejo s svojo zasebnostjo tocno to kar sami hocejo.

Ne vem kaj delaš na takih sumljivih straneh pol, če imaš tako "zaupne podatke". Shady business a?
Moj shady business je pa se vedno moj business. Ni vazno koliko tebe (ali pa apple, google in ostale) matra firbec kaj jaz pocnem, se vedno je to moj business. Ce ti to ni vsec se pa pritozi na ustavno sodisce (ampak tega 100% ne bos naredil, ker se na internetnem forumu ne uspes zagovarjati svojih stalisc, tako da bi te v formalni debati zelo verjetno pojedli za zajtrk). Lahko pa se naprej trollas...

No vidiš, če pa zlorabijo tvoje podatke, pa se prav tako lahko pritožiš na ustavno sodišče... Aja prej te bodo zaprli ali kako? Shady business? :)

Zgodovina sprememb…

antonija ::

Ustavno sodisce ni rpistojno za zlorabe osebnih podatkov. Try again.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nummy ::

antonija je izjavil:

Ustavno sodisce ni rpistojno za zlorabe osebnih podatkov. Try again.

Lahko se pritožiš na ustavno sodišče s pritožbo zaradi kršitev človekovih pravic in temeljnih svoboščin s posamičnimi akti, kamor se seveda šteje tudi varovanje osebnih podatkov. Če ti kaj ni všeč, se pritoži pri njih, pa boš lahko še vedno skrival svoj shady business... ane? :)

Zgodovina sprememb…

antonija ::

A ti sploh ves kaj je to ustavno sodisce? In o cem razsoja? Ker vtrenutno si izpadel kot najbolj neizobrazen bedak...

Lej, ti bom pomagal: Na strani US RS pise, da je med drugim pristojno tudi za odlocanje o ustavnih pritožbah zaradi kršitev človekovih pravic in temeljnih svoboščin s posamičnimi akti

Zdej pa napni svoj mozgan in se potrudi pravilno razumet to trditev, ker v prvo ti ni uspelo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nummy ::

antonija je izjavil:

A ti sploh ves kaj je to ustavno sodisce? In o cem razsoja? Ker vtrenutno si izpadel kot najbolj neizobrazen bedak...

Lej, ti bom pomagal: Na strani US RS pise, da je med drugim pristojno tudi za odlocanje o ustavnih pritožbah zaradi kršitev človekovih pravic in temeljnih svoboščin s posamičnimi akti

Zdej pa napni svoj mozgan in se potrudi pravilno razumet to trditev, ker v prvo ti ni uspelo.

Ti nisi razumel, ker če ti kak zakon ni všeč ali misliš da kdo rpeveč s+špijuna za tvojim shady business, se pritoži pri njih in se naj potem zakon popravlja, da boš še naprej delu svoj shady business... :) Štekaš? Al ti morm dat še kak hint?

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Kar se tiče osebnih podatkov jih je pa danes nemogoče skrit. To je ista fora kot folk ki si domišlja, da če nimajo wifi routerja jim pa nič ne seva v hiši:))

Nummy ::

blackbfm je izjavil:

Kar se tiče osebnih podatkov jih je pa danes nemogoče skrit. To je ista fora kot folk ki si domišlja, da če nimajo wifi routerja jim pa nič ne seva v hiši:))

Pssst boš kerga paranoika vrgu v epileptični napad... matr. Pol boš pa ti kriv!!!

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Samo nikakor se pa zaradi tega ne razmetava podatkov naokoli. Kvečjemu se bolj pazi.
No, težko to razlagati ljudem, ki druge označujejo za paranoike, hkrati pa se skrivajo za forumskim vzdevkom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Jst ::

Ustavno sodišče ima z namenom v svojem imenu "Ustavno"...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nummy ::

bluefish je izjavil:

Samo nikakor se pa zaradi tega ne razmetava podatkov naokoli. Kvečjemu se bolj pazi.
No, težko to razlagati ljudem, ki druge označujejo za paranoike, hkrati pa se skrivajo za forumskim vzdevkom.

Taprav se oglaša...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

antonija ::

Ti nisi razumel, ker če ti kak zakon ni všeč ali misliš da kdo rpeveč s+špijuna za tvojim shady business, se pritoži pri njih in se naj potem zakon popravlja, da boš še naprej delu svoj shady business... :) Štekaš? Al ti morm dat še kak hint?

No vidiš, če pa zlorabijo tvoje podatke, pa se prav tako lahko pritožiš na ustavno sodišče
Ti nisi razumel, ker če ti kak zakon ni všeč ali misliš da kdo rpeveč s+špijuna za tvojim shady business, se pritoži pri njih in se naj potem zakon popravlja, da boš še naprej delu svoj shady business
Zdej se bos moral pa pocasi odlociti, katere pritozbe so ustrezne za ustavno sodisce. Ker tvoja prva trditev ni enaka tvoji zadnji. Zdej pa probaj se enkrat pocasi prebati tvoje lastne poste, in narediti en smiselen zalkjucek da ne bos izpadel se kot shizofrenik.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

Zheegec ::

čas bi že bil za kaj novega... samo najprej naj popravijo težave z iOS7, bi bilo dosti bolje za vse trenutne uporabnike. pa brez home gumba in z wireless polnjenjem bi bilo tudi super v letu 2014.

bluefish ::

Nummy je izjavil:

Taprav se oglaša...
Seveda, jaz sem kao eden izmed paranoikov in je razumljivo, da se skrivam za aliasom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

joebanana ::

Zheegec je izjavil:

čas bi že bil za kaj novega... samo najprej naj popravijo težave z iOS7, bi bilo dosti bolje za vse trenutne uporabnike. pa brez home gumba in z wireless polnjenjem bi bilo tudi super v letu 2014.


Se strinjam. Noben proizvajalec ni že dolgo tako zelo zafrknil eno tako preprosto stvar kot je brskanje po internetu.

RejZoR ::

blackbfm je izjavil:

Kar se tiče osebnih podatkov jih je pa danes nemogoče skrit. To je ista fora kot folk ki si domišlja, da če nimajo wifi routerja jim pa nič ne seva v hiši:))


To pa ne bo držalo. Samo potem se moraš v celoti izogniti socialnim omrežjem in v e-mail naslovu ne imet svojega imena in priimka, na servisnih straneh pa uporabljaš lažne podatke. Edini, ki lahko potem poveže tvoje dejanske podatke z uporabo interneta je tvoj ISP, ki ima za naročnino seveda tvoje osebne podatke. Tehnično se tud temu lahko izogneš če uporabljaš predplačniški 3G modem.

Potem so še leaki osebnih podatkov, ki ti jih drugi lepijo po netu brez tvoje vednosti (npr ime in priimek tagan na sliki). Kar se da rešit tko da pač nimaš prijateljev.

To pa je v grobem to. Če se držiš samo prvega odstavka, pa si za varovanje osebnih podatkov naredil veliko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bojsi ::

Zheegec je izjavil:

čas bi že bil za kaj novega... samo najprej naj popravijo težave z iOS7, bi bilo dosti bolje za vse trenutne uporabnike. pa brez home gumba in z wireless polnjenjem bi bilo tudi super v letu 2014.

Od kdaj pa je odsotnost fizičnega gumba znak napredka?

Zheegec ::

bojsi je izjavil:

Zheegec je izjavil:

čas bi že bil za kaj novega... samo najprej naj popravijo težave z iOS7, bi bilo dosti bolje za vse trenutne uporabnike. pa brez home gumba in z wireless polnjenjem bi bilo tudi super v letu 2014.

Od kdaj pa je odsotnost fizičnega gumba znak napredka?

Od prihoda tabličnih računalnikov "na dotik". Mi je pa všeč, da ima dvo in tro-klik funkcijo, kot dobre stare miške :)

smash ::

Zheegec je izjavil:

bojsi je izjavil:

Zheegec je izjavil:

čas bi že bil za kaj novega... samo najprej naj popravijo težave z iOS7, bi bilo dosti bolje za vse trenutne uporabnike. pa brez home gumba in z wireless polnjenjem bi bilo tudi super v letu 2014.

Od kdaj pa je odsotnost fizičnega gumba znak napredka?

Od prihoda tabličnih računalnikov "na dotik". Mi je pa všeč, da ima dvo in tro-klik funkcijo, kot dobre stare miške :)


samo to še da je na touch, še ne pomeni da je napredek...namreč pri fizičnem gumbu imaš feedback, pri touchu pa ne..torej je fizičen gumb bolj napreden, poleg tega ga lažje zažnaš v temi, torej še en plus

to je že 2:0 za fizičen gumb

Zheegec ::

na touch-ekranih (android ali windows 8) imaš heptic feedback, tako da imajo feedback VSI gumbi na ekranu.lažje v temi? če je takšna tema niti tablice ne najdeš...

smash ::

Zheegec je izjavil:

na touch-ekranih (android ali windows 8) imaš heptic feedback, tako da imajo feedback VSI gumbi na ekranu.lažje v temi? če je takšna tema niti tablice ne najdeš...


za heptic feedback mora biti naprava ON verjetno, spet ena pomankljivost

bojsi ::

Zheegec je izjavil:

bojsi je izjavil:

Zheegec je izjavil:

čas bi že bil za kaj novega... samo najprej naj popravijo težave z iOS7, bi bilo dosti bolje za vse trenutne uporabnike. pa brez home gumba in z wireless polnjenjem bi bilo tudi super v letu 2014.

Od kdaj pa je odsotnost fizičnega gumba znak napredka?

Od prihoda tabličnih računalnikov "na dotik". Mi je pa všeč, da ima dvo in tro-klik funkcijo, kot dobre stare miške :)

Pa se ti ne zdi, da je ostal v fizični obliki z nekim namenom - by design? Ali pač misliš, da so na touch napravi pustili en fizični gumb pač zaradi nostalgije? Trditi, da je touch home button znak napredka je krneki - ker se tebi pač fajn zdi :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi Apple pripravlja ukrivljen telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5919497 (15946) smash
»

Prihajajoči iPhone 5S bo verjetno na voljo v zlati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14233940 (29139) brunoland
»

Septembra iPhone 5S in cenejši iPhone 5C (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5422515 (18479) blackbfm
»

Jeseni nov iPhone ali dva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13441506 (37134) trnvpeti

Več podobnih tem