» »

Glasovanje za povrnitev nakladalnice

Glasovanje za povrnitev nakladalnice

einstein :P ::

Pozdrav,

marsikdo bi se s tem lahko strinjal, torej predlagam, da se odpre anketa "Ali ste za ponovno odprtje nakladalnice" in možnosti "Da." ter "Ne.". Potem bi pa videli, ali se odpre, ali ne.

Zaradi mene tudi, če se tukaj glasuje.

LP

PS: prosim, daje nam vsaj eno možnost, vsaj poskusno dobo, recimo en mesec ali 14 dni.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Unknown_001 ::

Sem za, če se bo redno prijavljalo uničevalce. Pa dobro bi bilo, da je to bolj ko ne VIP exkluzive, samo za slotechovce, ki se jim lahko zaupa, oz so že dalj časa kle gor in poznamo njihovo vedenje.

Sem pa 80% zihr da se Modom ne bo dalo in bodo to ravnodušno zavrnili-
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

Ja, se strinjam z raptor-jem, da boste verjetno zavrnili ampak prosim vas, če vsaj premislite, preden podzavestno zaprete temo.

Lahko bi naredili, da imajo res samo znani ST-jevci to možnost, ostali pa morajo biti aktivni recimo en mesec, da se vidi, kako se vedejo in potem še zaprositi, da se jih oceni, če so primerni za to.

Pa tudi, če je po starem, itak, če kdo trola, samo disabl-ate uporabnika, da ne more več sodelovati v nakladalnici in troli bi se itak naveličali kmalu.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Daj einstein pojdi delat kaj uporabnega in ne smeti po forumu. Ti je že nekdo od moderatorjev napisal nekaj časa nazaj da nakladalnice slo tech ne bo več videl.

einstein :P ::

Ne, ni mi tega noben napisal, rekli so "vsaj v bližnji prihodnosti ne". Prosim ne uniči še tega, mogoče pa se bodo strinjali za glasovanje, to sem tokrat prvič predlagal.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

hojnikb ::

I'm in. Frustracijski ventil more bit.
#brezpodpisa

einstein :P ::

Moderatorji, prosim podajte kakšen cilj, koliko moramo nabrati glasov z ponovno otvoritev? Ali pa, če anketo naredite.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

jest10 ::

proti

Mipe ::

Tudi proti. Je že na spletu dosti frustracijskih ventilov.

Tr0n ::

Get a job punk.

Also, no.

imagodei ::

Optimisti. Kolikor jaz vem, na S-T ni demokracije. Sprejmeš pogoje oz. Pravila in to je to. :\
- Hoc est qui sumus -

jype ::

Jaz se strinjam, da se nakladalnico odpre, malo počaka, da se vsa ta svojat zbaše not, potem se jo pa zapre in vrata zašvasa.

opeter ::

jype je izjavil:

Jaz se strinjam, da se nakladalnico odpre, malo počaka, da se vsa ta svojat zbaše not, potem se jo pa zapre in vrata zašvasa.


Ja, ampak če se zapre, bi moralo z njo zapret tudi dotične uporabnike, ali? Ker drugače bodo spet smetili naokoli in jokali, zakaj je Nakladalnica ukinjena/zaprta ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

einstein :P ::

No, dajte no, prosim brez fantaziranja. Da ali Ne.

Pa prosim kakega moderatorja, da že kaj pokomentira, koliko glasov moramo zbrati.

Tr0n je izjavil:

Get a job punk.

Also, no.


Brez kletvic.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Hmm kolikor jaz vem imaš vso svobodo odprti novo temo. ČE bo tema upoštevala pravila S-T ne rabiš nobenga moda in nobenga admina, da jo obdrži pri žlivljenju. Ker pa ste uporabniki takih tem bolj kot ne ****** seveda se zadeve zaklepajo.

einstein :P ::

@tody

Že že ampak očitno nisi razumel. Jaz čakam na kakega moda, da pove, koliko glasov rabimo za odprtje. Če se sploh strinjajo s tem.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

imagodei ::

einstein :P je izjavil:

Pa prosim kakega moderatorja, da že kaj pokomentira, koliko glasov moramo zbrati.

Hja, saj jaz sem moderator ;). Povem ti sicer čisto osebno mnenje (ki torej ne odraža nujno stališča vodstva S-T, še manj pa postavlja kakšne temelje za njihovo ukrepanje v tem primeru), ampak malček so mi pa stvari vseeno jasne.

Močno dvomim, da se bo o ponovnem odprtju Nakladalnice glasovalo na demokratičen način. Na forum prideš, sprejmeš pravila oz. pogoje sodelovanja in sodeluješ, če ti paše. :) Če pa ti ne - pa nekako nisi v poziciji, da bi se šel razne peticije in podobno "neposredno demokracijo".

Glede na to, da je bilo v zadnjem času zaprtih kar nekaj poskusov respawna teme Nakladalnica, je verjetno dokaj očitno, kaj si administratorji mislijo o tej temi, ane?

Pa saj - zakaj potrebujete temo, v katero postate enovrstičnice? IRC še vedno živi - Predlagam, da si svoj kanal odprete na IRC strežniku in nakladate do onemoglosti.
- Hoc est qui sumus -

Engineer_ ::

einstein :P je izjavil:

@tody

Že že ampak očitno nisi razumel. Jaz čakam na kakega moda, da pove, koliko glasov rabimo za odprtje. Če se sploh strinjajo s tem.


odpri temo pa ti bo takoj jasno kaj si mislijo o tem.

einstein :P ::

Evo ti jo, saj je odprta, pred tvojimi očmi.

@imagodei

Vem, da ne morem postavljati nobenih zahtev in se tudi ne delam, da jih lahko, samo poskušam, če se boste le usmilili. Marsikdo pogreša nakladalnico. Ko bi se odprla vsaj za neko poskusno dobo, ne vidim razloga zakaj ne? Takrat ste zaprli zaradi enih trolov, zdaj pa ne vem, zakaj ne odprete. A je res tako težko banat nekoga, ki dela probleme? Pa tudi, če si naredi nov račun, pa zamenja ip, slej ko prej se bo naveličal.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Engineer_ ::

-.- kako si komičen. odpri spet temo nakladalnica tam v loži pa boš videl če jo bodo zaprli ali ne :D

Sicer nevem zakaj bi jo tako rad imel. odpri si irc kanal in nakladaj po mili volji.

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

Ja, sem jo že odprl, pa so jo zaprli. Mogoče preprosto hočejo videti, da se več ljudi strinja s tem.

Ja, saj je nebi samo jaz red imel. Ampak bilo je super, ko je bila. Človek se je sprostil in užival na forumu. Jaz sem navajen večkrat pogledat na forum, pa ko vidim same politične in dolgočasne teme v loži, me kar mine :8)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

hojnikb ::

naredte nazaj anonimni experiment in dodajte automoderjatorja, ki avtomatsko briše teme/poste z določenimi kjučnimi besedami...

one can dream :)):))
#brezpodpisa

amacar ::

Proti, spam se pa res ne potrebuje. Kot je nekdo omenil za chat uporabite irc.

einstein :P ::

@amacar

Zakaj nebi kar forumašili na irc-u?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

jype ::

opeter> Ja, ampak če se zapre, bi moralo z njo zapret tudi dotične uporabnike, ali?

Ja. Kdor napiše prispevek v tako temo, se mu nemudoma odvzame pravica pisati po forumu.

pirat ::

Pri marsikaterem OP bi bila zelo dobrodosla moznost, da bi avtor vnaprej opredelil, katerih clanov ne zeli v debati. Marsikatera debata bi tako morda celo imela moznost se odviti v smeri, katero si je OP zamislil...

hojnikb ::

za kej takega maš zasebce
#brezpodpisa

Aston_11 ::

pirat je izjavil:

Pri marsikaterem OP bi bila zelo dobrodosla moznost, da bi avtor vnaprej opredelil, katerih clanov ne zeli v debati. Marsikatera debata bi tako morda celo imela moznost se odviti v smeri, katero si je OP zamislil...
To zahteva že programiranje.

Tero ::

Sem za.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

LitralSM ::

Sorry, ne. Predlog zavrnjen.

Aston_11 je izjavil:

pirat je izjavil:

Pri marsikaterem OP bi bila zelo dobrodosla moznost, da bi avtor vnaprej opredelil, katerih clanov ne zeli v debati. Marsikatera debata bi tako morda celo imela moznost se odviti v smeri, katero si je OP zamislil...
To zahteva že programiranje.

Imamo kar nekaj izkušenih programerjev na tej strani. Reklama za njih po opravljenem delu ne bi smela biti problem.
Kaj postoriti?
Tole:
Tema določeni only
Tema brez določenih only
Javna tema
Privat tema za prijavljene
Privat tema za določene only
Moč nadvlade v specifičnih lastnih temah
Forkanje debat aka premikanje postov po celotnem forumu
Moderiranje pravic postov
Spoilerji
Nedostopnost vsebine/linkov za neregistrirane

Šele na koncu pride na vrsto vaše prepucavanje e-sperme.

Edit: Še oddelek za privat teme brez možnosti dostopa plavih in javnikov aka alterAE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

mtosev ::

jaz sn za
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

ps da ne pozabim tudi drugi forumi imajo nakladalnica -like teme
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mipe ::

mtosev je izjavil:

ps da ne pozabim tudi drugi forumi imajo nakladalnica -like teme

O fino! Potem lahko nakladaš tam. ;)

Gandalfar ::

Ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Chat za ST

Oddelek: Loža
413426 (2930) hojnikb
»

upvotanje postov

Oddelek: Slo-Tech
292186 (1617) para!

Thomas, kje si?

Oddelek: Loža
476139 (3526) Gandalfar

Več podobnih tem