» »

Iščem novo serijo/dokumentarec

Iščem novo serijo/dokumentarec

koro13 ::

Zdravo, ker sem pogledal že kar nekaj serij in trenutno sem končal z Arrow - čakam na nove dele potrebujem nekaj novega materijala. Pogledal sem že prison break, lost, supernatural, weeds, breaking bad, game of thrones, csi, skins... Sedaj iščem nekaj novega.Pri seriji mi je predvsem pomembno da se vleče rdeča nit in da je napeto, ker drugače me hitro prime spanec :) Seveda je pomembna tudi zgodba. Probal sem under the dome vendar je preveč predvidljivo, hawaii me nekako niso potegnili, isto monk, nevem zakaj temveč tudi dexter mi ni bil preveč všeč - mogoče mu moram dat še eno priložnost ;) Iščem pa še kakšen zanimiv dokumentarec na temo zgodovine - predvsem druga svetovna vojna, torej predvsem zgodovinski, ali pa tudi kakšen mindfuck dokumentarec, mogoče kak prison escape. Za serijo ali dokumentarec ni pomembno, da ima slo podnapise. Kakšne dobre ideje? Pa za serijo mi je dobrodošlo da sta vsaj 2 sezone ža narete da imam nekaj zagledat. ;)

skyline ::

glede WW2 - Band of Brothers.

bluefish ::

Ter The Pacific, ki je sicer malce slabša, vendar vseeno na visokem nivoju. Od bolj modernih pa Generatin Kill.

DarwiN ::

24 itak. Kaj še čakaš? ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

premat ::

Anney ::

Tema WW II odlična serija: The World at War, vendar so samo hrvaški podnapisi. Škoda, da nihče pri nas ne prevaja tako dobrega materiala na temo WW II.

http://www.imdb.com/title/tt0071075/

oo7 ::

Če so ti všeč mafijske serije ali pa nasploh stvari o mafiji potem je najboljša serija Boardwalk empire. Serija je več kot odlična in veliko stvari je resničnih je pa res, da je počasna tudi zato, ker sta Al Capone in Charles Lucky Luciano še zelo mlada in neuveljavljena. Čeprav je v glavni vlogi Enoch Thompson imaš poleg njih še ogromno pravih zgodovinskih likov in seveda tudi nekaj izmišljenih likov, ki pa so tudi zelo zanimivi. Men osebno najboljša serija zadnjih treh let.

Sons of anarchy je pa še ena odlična serija o motoristični mafiji.

black ice ::

http://www.imdb.com/title/tt2442560/

Edit: Zakaj obstaja tema TV serije? Vse omenjene so že zapisane v tisti temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grozljivka (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8818703 (2484) Ganon
»

Filmi v zaporu!?

Oddelek: Sedem umetnosti
408631 (7377) Donk3y
»

Dober film s tematiko 2. sv. vojne (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6011316 (10098) Zero0ne
»

Predlagajte filme... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10620677 (18438) Alexius Heristalski

Več podobnih tem