» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
15 / 60
»»

scipascapa ::

Najprej naj spuca RTV SLO na stotine pijavk. Jaz RTV SLO skoraj ne gledam.

matobeli ::

Jaz tudi ne koristim socialne podpore pa je praktično cel ZRSZ samemu sebi namen.

Najbolš da to ukinemo ker jaz ne rabim?

BuDi79 ::

matobeli je izjavil:

Jaz tudi ne koristim socialne podpore pa je praktično cel ZRSZ samemu sebi namen.

Najbolš da to ukinemo ker jaz ne rabim?
Si kar zadel da primerjaš RTV s socialno podporo. Za 2300 zaposlenih.

Za TV imaš vedno alternativo. ZA ZRSZ pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

starfotr ::

RoccoC je izjavil:

"Zdi se mi bolj pravično, da plača vsak in ne kot gospodinjstvo. Ne pa da je 12,75 € za 1 osebo v gospodinjstvu ali pa za 8."

Si res želiš iti v pravično? A ne bi bilo najbolj pravično da RTV plačujete samo tisti, ki ga dejansko gledate? Sam že več kot 10 let nisem pogledal niti minute programa RTV SLO...


Jaz tudi trenutno ne potrebujem socialnih in pokojninskih prejemkov pa zdravstva, pa ga moram plačevat obvezno. Če mi poveš, kako se tega losat, ti jaz do konca lajfa plačam RTV prispevek? Deal?

RoccoC ::

starfotr je izjavil:

RoccoC je izjavil:

"Zdi se mi bolj pravično, da plača vsak in ne kot gospodinjstvo. Ne pa da je 12,75 € za 1 osebo v gospodinjstvu ali pa za 8."

Si res želiš iti v pravično? A ne bi bilo najbolj pravično da RTV plačujete samo tisti, ki ga dejansko gledate? Sam že več kot 10 let nisem pogledal niti minute programa RTV SLO...


Jaz tudi trenutno ne potrebujem socialnih in pokojninskih prejemkov pa zdravstva, pa ga moram plačevat obvezno. Če mi poveš, kako se tega losat, ti jaz do konca lajfa plačam RTV prispevek? Deal?


Odlično, primerjaš RTV slo s socialo, pokojnino in zdravstvom. Če smo se kot družba odločili, da smo na teh treh področjih solidarni, se pa za gnojnico imenovano RTV Slo z 2300 rentniki pač nismo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: binez ()

Horas ::

rtv gledajo samo stare mame in dediji!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

matobeli ::

socialo pa vlečejo samo socialci, pa penzijo penziči :))

Nič kar bi rabil (v točno tem trenutku).

Lonsarg ::

Vsekakor sta "RTV da/ne" in "kako plačamo prispevek" dve popolnoma neodvisni različni debati. Vsako diskusijo o "kako" pa žal poplavijo komentarji o "RTV da/ne" in potem "kako" ostaja in ostaja nerešen.

Če se fokusiramo na "kako" ugotovimo da imamo eno grdo anomalijo glede načina plačevanja. Je res skrajni čas, da se standardizira enako kot ostale prispevke na nek % na plačilni listi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

matobeli ::

Mah, ali pa ostane tako kot je in se probamo borit da se mal nesnago spuca ven. Ampak to da je celotna JU z vsemi državnimi podjetji skupaj relativno neučinkovita je širši problem od RTVja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Lonsarg ::

Če ostane tako kot je, se je potrebno proti anomaliji boriti z državljansko nepokorščino = odjavite se od RTV prispevka.

matobeli ::

Fer je najprej poiskusit popravit, torej recimo volit opcijo ki bi to predvidevala.

Če te možnosti ni, pa je seveda treba izvajat nepokorščino kjerkoli že gre.

BuDi79 ::

Očitno po novem tudi naročnina in proračunski izdatki za kulturo niso dovolj:
Poskus plačljivega VOD TV Slovenija (4,99EUR za film): https://4d.rtvslo.si/arhiv/slovenski-fi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

OK.d ::

Whaaaat:))
LPOK.d

m0LN4r ::

Vsakemu slovencu od brutto place potegnit 1% za RTV in problem resen.

Ne pa da tisti policaji z 3-5k brutto placujejo isti prispevek, kot tisti na minimalcu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

Ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nekikr ::

m0LN4r je izjavil:

Vsakemu slovencu od brutto place potegnit 1% za RTV in problem resen.

Ne pa da tisti policaji z 3-5k brutto placujejo isti prispevek, kot tisti na minimalcu.

Tako, tako. Bogate obdavčiti. Da gredo ven in nas pustijo pri miru!

Alien123 ::

nekikr je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vsakemu slovencu od brutto place potegnit 1% za RTV in problem resen.

Ne pa da tisti policaji z 3-5k brutto placujejo isti prispevek, kot tisti na minimalcu.

Tako, tako. Bogate obdavčiti. Da gredo ven in nas pustijo pri miru!


in kaj pa boš imel od bogatega, če bo isto plačeval kot revež?

sunshine403 ::

Alien123 je izjavil:

nekikr je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vsakemu slovencu od brutto place potegnit 1% za RTV in problem resen.

Ne pa da tisti policaji z 3-5k brutto placujejo isti prispevek, kot tisti na minimalcu.

Tako, tako. Bogate obdavčiti. Da gredo ven in nas pustijo pri miru!


in kaj pa boš imel od bogatega, če bo isto plačeval kot revež?

Se pravi po tvoji logiki je tudi kila kruha v trgovini za nekoga s 1000eur place manj, kot za nekoga s 3000eur place? Dobra logika, moram rec.8-O

jernejl ::

Nesmiseln predlog. Bogati itak nimajo plače, tak način pobiranja bi bogate kvečjemu oprostil plačila prispevka, najbolj produktivne (npr. inženirje) pa dodatno obremenil in spodbudil, da gredo raje delat kam drugam.
To je podobno kot Levičarski predlog obveznega zdravstvenega zavarovanja, kjer bi najbolj produktivne delavce bolj obremenili, bogate pa razbremenili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

cronos1234 ::

Lonsarg je izjavil:

Vsekakor sta "RTV da/ne" in "kako plačamo prispevek" dve popolnoma neodvisni različni debati. Vsako diskusijo o "kako" pa žal poplavijo komentarji o "RTV da/ne" in potem "kako" ostaja in ostaja nerešen.

Če se fokusiramo na "kako" ugotovimo da imamo eno grdo anomalijo glede načina plačevanja. Je res skrajni čas, da se standardizira enako kot ostale prispevke na nek % na plačilni listi.


RTVju je v interesu ločen pripevek iz preprostega razloga - točno se ve da je ta denar SAMO za njih in nikogar drugega. Tisti moment ko bodo dobivali sredstva iz proračuna kot ostali se bodo morali za svoj delež boriti z ostalimi proračunskimi upravičenci kar avtomatsko pomeni več problemov in najverjetneje manj denarja.

Ker so javni servis ga po definiciji plačujemo vsi, če ga rabimo ali ne - kot vse ostale javne zadeve :D

Sicer se o okusih ne razpravlja pravijo - pa vseeno - še vedno imajo kar kvaliteten program v primerjavi s popolnoma negledljivo programsko/reklamno shemo Poptv/Kanal A (Katero prav tako plačujejo vsi naročniki katerihkoli programskih paketov pri kablaših/ISP-jih nekaj EUR/mesec - je pa bilo nekaj časa nazaj vse skupaj lepo zapakirano v povišanje cen paketov takrat ko je Pop šel dol iz zračnega oddajanja).

Mimogrede - na uro programa ima Poptv/KanalA cca. 25 minut reklam :D

jernejl ::

cronos1234 je izjavil:

Sicer se o okusih ne razpravlja pravijo - pa vseeno - še vedno imajo kar kvaliteten program v primerjavi s popolnoma negledljivo programsko/reklamno shemo Poptv/Kanal A
Res se o okusih ne razpravlja, pa vseeno - se ne strinjam. Meni se zdi precej podobno slabo, s tem da proplus programi (5 jih je) koštajo menda 5 evrov na mesec.


Mimogrede - na uro programa ima Poptv/KanalA cca. 25 minut reklam :D
Verjetno jih ima nacionalka manj, ampak tudi tam obstajajo 15 ali 20 minutna Izložbena okna večkrat na dan, kjer prodajajo razne topshop neumnosti. Večji del programa so pa tako ali tako ponovitve.

m0LN4r ::

sunshine403 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

nekikr je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vsakemu slovencu od brutto place potegnit 1% za RTV in problem resen.

Ne pa da tisti policaji z 3-5k brutto placujejo isti prispevek, kot tisti na minimalcu.

Tako, tako. Bogate obdavčiti. Da gredo ven in nas pustijo pri miru!


in kaj pa boš imel od bogatega, če bo isto plačeval kot revež?

Se pravi po tvoji logiki je tudi kila kruha v trgovini za nekoga s 1000eur place manj, kot za nekoga s 3000eur place? Dobra logika, moram rec.8-O
Logika ni ista, ker pri kruhu imas izbiro kaksnega kupis in ali ga sploh kupis.
RTV pa nimas izbire je dobro zlo, hoces noces, placal bos.

jernejl je izjavil:

Nesmiseln predlog. Bogati itak nimajo plače, tak način pobiranja bi bogate kvečjemu oprostil plačila prispevka, najbolj produktivne (npr. inženirje) pa dodatno obremenil in spodbudil, da gredo raje delat kam drugam.
To je podobno kot Levičarski predlog obveznega zdravstvenega zavarovanja, kjer bi najbolj produktivne delavce bolj obremenili, bogate pa razbremenili.
Joj, sej pa nebi placal dosti vec kot sedaj, ce pa ze pa ima tako lepo placo, da se mu nebi glih poznalo. Tolk denarja vrze v smeti, ko si ga natrosi po bankovcu.

cronos1234 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Vsekakor sta "RTV da/ne" in "kako plačamo prispevek" dve popolnoma neodvisni različni debati. Vsako diskusijo o "kako" pa žal poplavijo komentarji o "RTV da/ne" in potem "kako" ostaja in ostaja nerešen.

Če se fokusiramo na "kako" ugotovimo da imamo eno grdo anomalijo glede načina plačevanja. Je res skrajni čas, da se standardizira enako kot ostale prispevke na nek % na plačilni listi.


RTVju je v interesu ločen pripevek iz preprostega razloga - točno se ve da je ta denar SAMO za njih in nikogar drugega. Tisti moment ko bodo dobivali sredstva iz proračuna kot ostali se bodo morali za svoj delež boriti z ostalimi proračunskimi upravičenci kar avtomatsko pomeni več problemov in najverjetneje manj denarja.

Ker so javni servis ga po definiciji plačujemo vsi, če ga rabimo ali ne - kot vse ostale javne zadeve :D

Sicer se o okusih ne razpravlja pravijo - pa vseeno - še vedno imajo kar kvaliteten program v primerjavi s popolnoma negledljivo programsko/reklamno shemo Poptv/Kanal A (Katero prav tako plačujejo vsi naročniki katerihkoli programskih paketov pri kablaših/ISP-jih nekaj EUR/mesec - je pa bilo nekaj časa nazaj vse skupaj lepo zapakirano v povišanje cen paketov takrat ko je Pop šel dol iz zračnega oddajanja).

Mimogrede - na uro programa ima Poptv/KanalA cca. 25 minut reklam :D
Nima veze, jaz ne gledam ne eno, ne drugo ze X-let. Doma rajsi gledamo tuje programe preko satelita, tile imajo pa se 100x vec za ponudit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

c3p0 ::

Dokumentarci in občasno kak film, so še edine gledljive zadeve na rtvslo (skripta za DL iz sosednje teme je handy), recimo vsaj nekaj dobim za 12,75€/mo.

Pooptv in akanalizacija pa povsem negledljivo.

stara mama ::

jernejl je izjavil:

Nesmiseln predlog. Bogati itak nimajo plače, tak način pobiranja bi bogate kvečjemu oprostil plačila prispevka, najbolj produktivne (npr. inženirje) pa dodatno obremenil in spodbudil, da gredo raje delat kam drugam.
To je podobno kot Levičarski predlog obveznega zdravstvenega zavarovanja, kjer bi najbolj produktivne delavce bolj obremenili, bogate pa razbremenili.

Skoraj tako kot vsi drugi prispevki v tej državi...

stara mama ::

D3m je izjavil:


Petrol ima 5k zaposlenih.......v celem balkanu.

RTV cca. 3k na Tavčarjevi LJ xD


Naša firma ima "samo" 2k zaposlenih, pa je med top 10 izvoznikov v državi

Gagatronix ::

Prispevka se komot znebis tako da podas vlogo da nimas sprejemnika. V stanovanje tako ali tako ne smejo.

D3m ::

stara mama je izjavil:

D3m je izjavil:


Petrol ima 5k zaposlenih.......v celem balkanu.

RTV cca. 3k na Tavčarjevi LJ xD


Naša firma ima "samo" 2k zaposlenih, pa je med top 10 izvoznikov v državi


Hella Saturnus?
|HP EliteBook|R5 6650U|

nekikr ::

Gagatronix je izjavil:

Prispevka se komot znebis tako da podas vlogo da nimas sprejemnika. V stanovanje tako ali tako ne smejo.

Sprejemnik je tudi pametni telefon. Vse, kar lahko posluša radio, gleda tv ali se povezuje na internet. Brez skrbi, zelo hitro te bodo nazaj spravili.

Mato989 ::

Gagatronix je izjavil:

Prispevka se komot znebis tako da podas vlogo da nimas sprejemnika. V stanovanje tako ali tako ne smejo.


Spremenili so in dodali nateg da ne bi smel zdaj met nobene naprave ki sprejema televizijo (torej tehnično gledano niti smartphone ali pc, kar pomeni da sploh interneta ne bi smel met :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Master_Yoda ::

Kaj pravno gledano ce napisem en web crawler kiz mojo 100 Mbit linijo 100% izkoristi in sari po njihovem web pagu, jim odzira bandwith in pokvarja profiliranje folka (ceprav bi to lahko spregledali ce bi to delal iz 1 zunanjega ipja) je OK, ali je to tretirano kot kaznivo ? Ce sem prisliljen placati bi oni morali biti prisiljeni nuditi to za kaj placujem.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

cronos1234 ::

Master_Yoda je izjavil:

Kaj pravno gledano ce napisem en web crawler kiz mojo 100 Mbit linijo 100% izkoristi in sari po njihovem web pagu, jim odzira bandwith in pokvarja profiliranje folka (ceprav bi to lahko spregledali ce bi to delal iz 1 zunanjega ipja) je OK, ali je to tretirano kot kaznivo ? Ce sem prisliljen placati bi oni morali biti prisiljeni nuditi to za kaj placujem.


Kaj točno ima DoS-anje njihovega web paga z RTV prispevkom?

Pri prispevkih državi si ti vedno obvezan plačati kolikor je določeno. Storitev nazaj je vedno "best effort", ne dobiš s tem SLA pogodbe z zagotovljenim odzivnim časom in nivojem storitve :D

nekikr ::

Ce sem prisliljen placati bi oni morali biti prisiljeni nuditi to za kaj placujem.

Saj ti nudijo kar plačuješ...ti plačuješ zaposlitev 3000 ljudi, da ne gredo na zavod in točno to tudi dobiš. Kje je zdaj problem?

opushominis ::

Ker je prav, da se ve, kaj se med drugim tudi plačuje z RTV prispevkom:
https://gofile.io/d/a5IYnv
Podatki o delovnem mestu, osnovni plači, dodatkih ter delu plače za delovno uspešnost zaposlenih v RTV Slovenija za december 2020.

Top 15:
|   PRIIMEK IN IME    |             Naziv DM             | Bruto plača | Dodatki |
| STOPAR ANDREJ       | Novinar komentator (m/ž)         |     5913,22 |  182,44 |
| ŠIROK MOJCA         | Novinar komentator (m/ž)         |     5213,28 |  203,42 |
| JESENIČNIK VLASTA   | Novinar komentator (m/ž)         |     5185,11 |  185,17 |
| JURIČ IGOR          | Novinar komentator (m/ž)         |     5028,16 |  176,35 |
| PETROVEC JANKO      | Novinar komentator (m/ž)         |     4779,83 |   96,99 |
| CURAVIĆ ALJOŠA      | Odgovorni urednik programa (m/ž) |     4755,40 |  765,18 |
| APOLLONIO ROBERT    | Odgovorni urednik programa (m/ž) |     4727,92 |  466,77 |
| PUKL DARKO          | Odgovorni urednik programa (m/ž) |     4694,61 |   33,06 |
| FIJAVŽ POLONA       | Novinar komentator (m/ž)         |     4679,58 |  105,81 |
| POTOKAR ANTON       | Ekspert področja (m/ž)           |     4650,29 |  339,81 |
| FAJDIGA MATJAŽ      | Vodja službe I (m/ž)             |     4646,70 |  669,05 |
| GRUDEN MARUCEU TINA | Vodja službe II (m/ž)            |     4613,82 |   28,34 |
| JAZBEC SAŠKA        | Novinar komentator (m/ž)         |     4612,24 | 1793,50 |
| KADUNC IGOR         | Generalni direktor RTV SLO (m/ž) |     4592,55 |         |
http://opushominis.net/

genesiss ::

To je top 15 najbolje plačanih, mene se ni zdi nič posebnega, še posebej brez konteksta.

sunshine403 ::

Visina res ne, ampak nikoli mi ne bo jasno, kako ima (vsaj uradno) lahko generalni direktor RTV Slo nizjo placo, kot Vodja sluzbe I in II, odgovorni urednik programa, ekspert podrocja itd.. Recimo da za novinarje bi razumel (ok ne pri nas) ampak ce je neka zvezda, ima placo/pogodbo izven okvirov in je lahko visja od generalnega direktorja. Vsi ostali je pac ne morejo imeti. Pustimo sedaj firme s 5 zaposlenimi, kjer ima lastnik nizjo placo kot tajnica, ampak RTV Slo ni firma s pet zaposlenimi in dvigi denarja in placila stroskov ne oz. naj ne bi, funkcionirala na tak nacin.

genesiss ::

Brez konteksta je zelo tezko sklepati karkoli, zato takšne objave delajo več škode kot koristi. Sklepam da je višina odvisna tudi od lokacije, Stopar je v Washingtonu, verjetno so stroški tam višji in je plača povezana tudi s tem. Seveda ugibam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Goody ::

Na vrhu so dopisniki iz USA, Rusije in Bruslja. Že dolgo mi ni več jasno zakaj hudiča potrebuje RTV Slo dopisnike iz tujine, da cca 1 krat na teden povejo ene tri stavke, kar bi povsem enostavno in enako kvalitetno pripravili iz Ljubljane...

Machete ::

NI enako, če živiš v državi, ali, če jo želiš spremljat preko interneta.
Zakaj pa je standard komenitranja športa to, da si tam? Ker šteje kje si.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Goody ::

Saj za šport mi je še bolj smešno, kaj prinese pri komentiranju tekem, da je komentator na štadionu ali pa v studiu. Popolnoma nič. Pa komentiram glede na to kaj vidim in slišim na televiziji: Širok, Stopar, Jeseničnik v 99.9999% ne povedo prav nič takšnega kar bi lahko pripisal njihovemu bivanju v državi o kateri poročajo.

Seveda je njihovim bruto plačam potrebno prišteti še vsaj stroške bivanja in po možnosti še kakšne dodatke, tako da je strošek za RTV minimalno *2 zgoraj napisanega, tako da verjetno stanejo teli trije poročevalci RTV že blizu pol milijona na leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

KAVINSKY ::

genesiss je izjavil:

Sklepam da je višina odvisna tudi od lokacije, Stopar je v Washingtonu, verjetno so stroški tam višji in je plača povezana tudi s tem. Seveda ugibam.


Nastanitev verjetno plača RTV, drugo so dnevnice in ne dobi doma potnih stroškov ter malice. Za ZDA je dnevnica 60$ na dan. 1800$ za 30 dni. 1500EUR. Moskovske dnevnice so višje.

Marcel iz Studio city dobiva okoli 1600EUR mesečno na svoj popoldanski sp. za tedensko oddajo. Pa je menda redno zaposlen kot novinar Mladine.

EDIT: se hočete zgražati koliko veleum, Andrej Stare zasluži?
https://erar.si/prejemnik/76755428/#tra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

Machete ::

Ne, 16 milijonov stanejo trije poročevalci. Dajmo si še malo rezerve vzet :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Goody ::

Machete je izjavil:

Ne, 16 milijonov stanejo trije poročevalci. Dajmo si še malo rezerve vzet :)


jah no, daj malo računaj: 5,5k*3*12= 200k je samo plača. Stanovanje v NY, Bruslju, Moskvi je verjetno ravno toliko, sigurno pa ni bistveno manj. Dnevnice 3*1,5K*12= 54K, sigurno jim pripada tudi nekaj letalskih kart, pa še kaj. Tudi najetje kamermana in drugi stroški za vsako poročanje. Po moje sem s 500K še malo rekel...

Machete ::

Možno, je pa dejstvo, da si neke postavke kar izmišljuješ in jaz ne bi takih računov delal. To ni nič. En tomahawk je blizu milijona dolarjev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Goody ::

Katere postavke sem si pa kar izmislil?

Pa meni pol milijona za tri stavke na teden, ki meni osebno, pa verjetno marsikateremu nimajo nobene dodane vrednosti ni nič...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

sunshine403 ::

Pa si ziher da ti pripada dnevnica? Ker to ni sluzbeno potovanjem, ampak je tvoje delovno mesto, ki je pac drugje kot v mestu/drzavi tvojega stalnega bivalisca.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Ne vem, to sem zapisal glede na zapisano zgoraj, pa odštej dnevnice. Ni bistveno ali gre za 450k, ali 500k , meni je za to, kar od njih dobim tudi 100k preveč. Dopuščam pa seveda možnost, da je veliko gledalcem njihovo poročanje nujno potrebno.

Machete ::

Ma ja, samo to je gostilniško šparanje. Najdeš neke tri profile, ki so ti brezveze in sedaj boš rešil svet. Na minstrstvih, občinah, uradih agencijah pa odtekajo milijarde za napake, lenobo, korupcijo, za naše in vaše, za nesmiselno vojsko itd..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Goody ::

Po mojem mnenju pa kar ti delaš ni v redu. Tukaj se pogovarjamo o RTV prispevku in o tem, da ima pa mogoče RTV le kakšne notranje rezerve. Reči, da je brezveze šparat na RTV, ker z lopato mečemo denar drugje, je po mojem mnenju nekorektno in ne vodi prav nikamor.

P.s.: ne rešujemo svet, pogovarjamo se o tem, kako bi lahko mogoče RTV shajal tudi z morebiti manjšo naročnino ali bog ne daj mogoče celo brez nje.

Machete ::

Itak, da imajo rezerve. Niso pa nebodigatreba, kot se RTV želi predstaviti bolj dovzetni populaciji za pogrom nad javnimi servisi, katerih niso sami uporabniki.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

floyd1 ::

...in o tem, da ima pa mogoče RTV le kakšne notranje rezerve.

Gotovo jih ima, v bistvu so povsod. Ampak šank debata na forumu jih verjetno ne bo našla. Koliko pa se mi tu spoznamo na ustroj rtv?
««
15 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21440902 (12249) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56668468 (58377) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122591 (19501) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14734051 (29434) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327851 (22446) St235

Več podobnih tem