» »

sluzenje denarja od doma

sluzenje denarja od doma

ruupkee ::

Zivjo nevem v katero kategorijo to spada ampak zanima me ce je med vami kaksen clan ki preko interneta sluzi denar z razlicnimi stvarmi, naprimer resevanje uprasalnikov, youtube oglasevanjem, fb liki, prevajanjem, pisanje blogov itd. zanimajo me predvsem potrjene strani za delanjem s tem. hvala lp :)

black ice ::

Odskakljaj na forum internetmojster.com. Tam najdeš več ali manj solidno plačana dela, med katerimi zaslediš tudi prevajanje ter pisanje člankov.

ruupkee ::

ali je mogoce kdo slisal za bludos.com ?

black ice ::

Stran od te in podobnih zadev. Veš kako se konča? Naenkrat zmanjka ponudb in ne moreš doseči meje za izplačilo ali dosežeš mejo za izplačilo in ti ne izplačajo. V obeh primerih te nategnejo.

blackbfm ::

naprimer resevanje uprasalnikov, youtube oglasevanjem, fb liki, prevajanjem, pisanje blogov


Lahko, ampak ne po liniji najmanjšega odpora pa izključno s profitom v mislih. Če se ti ne da vlagat truda in imaš več jajc kot pameti, se vrži v bitcoin trgovanje, zelo vroča zadeva trenutno ali pa mogoče litecoin ki - naj bi bil - v vzponu.

solidno plačana dela, med katerimi zaslediš tudi prevajanje ter pisanje člankov


Ni to tko kot v šoli ko ti šenkajo oceno, samo da nekaj spacaš skupaj.. za nek zmazek nihče ne bo plačal solidno. Pa tko mimgrede na im forumu tudi ni neke bogatije..

black ice ::

blackbfm je izjavil:


Ni to tko kot v šoli ko ti šenkajo oceno, samo da nekaj spacaš skupaj.. za nek zmazek nihče ne bo plačal solidno. Pa tko mimgrede na im forumu tudi ni neke bogatije..

Kje sem izjavil, da bo dobil dobro plačilo za vsak zmazek? Zdi se mi logično, da lahko pričakuješ dobro plačilo za dober izdelek/storitev. Ni bogatije, vsekakor je boljše plačano kot klikanje linkov na bux.to in podobnih straneh, kjer je izplačilo vedno pod vprašajem.

Isotropic ::

mah, tut pri tem imas ogromno konkurence s pakistana, indije...
alpa amerike, anglije... , ce hoce narocnik kakovost.

bluefish ::

Za pisanje v slovenščini? Malo verjetno.

Jerry000 ::

Z probux se da nekaj denarja zaslužit, proces je bolj za potrpežljive, a na koncu se izplača:). Če koga zanima naj mi pieše na ZS



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatno delo po delu (kot dodatni zaslužek)

Oddelek: Loža
72378 (1609) Cruz
»

kako naj očistim te kozarce?

Oddelek: Loža
273979 (2611) Unknown_001
»

S čim prevesti film v SLO

Oddelek: Sedem umetnosti
143111 (1911) SaXsIm
»

Elektromagnetno polje

Oddelek: Šola
81545 (1333) 20sdfj093f
»

Strežnik -> 2 ločeni mreži

Oddelek: Operacijski sistemi
91384 (1163) crniangeo

Več podobnih tem