» »

star topološki zemljevid pokljuke, repečnikov rovt, 500€ nagrade

star topološki zemljevid pokljuke, repečnikov rovt, 500€ nagrade

Rok Woot ::

Iščem mapo kjer je na lokaciji 46°22'23.86"N 14° 0'16.81"E vrisana hiša. Gre za podrto hišo z hlevom (kar pomeni, da so živeli tam celo leto), ruševine hiše in hleva so še vedno tam. No če mi kdo to priskrbi dobi 500€.

solo5 ::

Si že preveril Francesijski kataster ?

mikimisek ::

In čez 15 let bo nekdo po televiziji jokal da mu rušijo legalno postavljeno gradnjo.
Jaz se teh igric z našo državo nebi šel ker se lahko država obrne proti tebi.
Drugače greš pa na geodetko upravo in vprašaš za vse podatke o parceli kjer naj bi stala hiša. Bi ti morali dati če si lastnik. Boš dobil vse kar obstaja o parceli. In če je tam vrisana potem bo veljala. Ker z ostalim mislim da boš imel probleme dokazovati pristnost. Drugače pa tudi če ni vrisana bi lahko vrisal ruševine zdaj in naredil vikend/nadomestno gradnjo.
Sem slišal za primer ko so imeli vrisano hišo in ni bilo ruševin. So pripeljali bagre in kopali na lokaciji kjer naj bi bila dokler niso našli ruševin... kaj vse bi nekateri naredili za vikend...

Rok Woot ::

Jah stvar mi pripada a ne? Če so včasih tam živeli ljudje, zakaj nebi danes. Sem preveril kataster v arhivu slovenije, tudi Francesijski in Reambulančni kataster, na geodetski upravi povno vojaških map. No zdej sem pa zgleda najdu
jutri še enkrat preverim če drži. Vseeno hvala za pomoč, za zdaj nagrada odpade :) moram pa še natančno vrisat v mapo.

Rok Woot ::

Ma sej nevem če je taprava, prepozno je že, grem prespat, se mi že cufa.

mikimisek ::

Tole je Avstrija - Koroška in Štajerska. Ti ne pomaga nič. Tudi merilo je premajhno.
Če ni nič v evidencah GU potem bo težko da boš kaj našel.
Če si lastnik parcele potem mislim da lahko vrišeš stavbo oz. zemljišče pod stavbo. Vprašaj pri lokalnem geodetu. Nagrada bo šla za geodeta pa vseeno =)

stb ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stb ()

krneki ::

Na franciscejskem kataster imaš nekaj gor na tem območju pa poglej če je to to...
 Slika

Slika

sumoborac ::

Na geodetski upravi ti mogoce lahko posljejo aero posnetek iz leta okoli 1970-80 al pa celo kej starej ce majo na zalogi. Majo menda celo Slovenijo poslikano.

Sumoborac
Prid sm al pa tm ostan...

FrEaKmAn ::

na geodetski sem dobil slike tudi iz leta 1965.. tako da bi moralo tam biti...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva Liga - Supege - Jože Urankar (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6610309 (163) 2dark
»

Motika??

Oddelek: Loža
233386 (2302) TheBlueOne
»

Klavir - Lestvice in akordi

Oddelek: Loža
143281 (2910) sandmat
»

raziskava onesnaženja zraka v Sloveniji - prosim za pomoč

Oddelek: Znanost in tehnologija
202976 (2261) teran
»

Varovanje osebnih podatkov in Popis nepremicnin 2006/2007

Oddelek: Problemi človeštva
92586 (2207) DoberMan

Več podobnih tem