» »

Nike trgovina

Nike trgovina

WallSreet ::

Lep Pozdrav.

Zanima me, če je že kdo kupoval preko uradne Nike strani? Morda kdo ve, če obstaja kakšna koda za popust? Tam me sprašuje če imam PROMO CODE? Pa je nikjer ne najdem oziroma me zanima ali sploh obstaja? Zanima me tudi ali je res, da če kupiš stvari za več kot 50€ da je dostava brezplačna?

Ta tema bo odprta tudi za druge stvari kot so naprimer kje lahko kupim določen izdelek itd. Tako, da ne bo tema zastarala oziroma, da mi ne bo treba za vsak izdelek, ki bi ga želel kupiti odpiral novo temo.

Hvala za odgovore.

ales85 ::

Živjo, jaz sem ravno te dni nekaj gledal in razmišljal o nakupu. Na koncu sem ugotovil, da je kljub zastonj poštnini nad 50 EUR še vedno ceneje, če kupiš preko na primer www.simplyrun.co.uk ali drugih strani iste izdelke.

Aston_11 ::

V vsakem primeru je najbolje prebrskati po internetu - morda naletiš na kakšen discount. Glede stroškov so ponavadi zastonj v državi, v kateri se izdelek nahaja, takoj ko je izven, pa so stroški. Ko prideš do košarice, najbolj pozno izveš.
Pa če kupuješ izven EU, pričakuj dodatne stroške poštnine, carine, špedicije in ostalih prisklednikov.

LapD ::

Ja dostava je brezplačna, kode za popust je težko dobit, razen če je akcija za kakšen točno določen model. Sam preko njihove strani naročam le NikeId izdelke, ki jih lahko personaliziraš (sicer traja en mesec da dostavijo), drugače se pa dobijo "redni" izdelki ceneje v kakšnih outletih ali na drugih spletnih straneh.

dodatek:
"Pa če kupuješ izven EU, pričakuj dodatne stroške poštnine, carine, špedicije in ostalih prisklednikov."

To tukaj ne velja ... ravno dobil copate, narejeni in poslani iz kitajske, vrednost 160 eur. Brez stroškov dostave, poštnine, carine in ne vem česa še, tako da brez skrbi :)
web&motion designer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

WallSreet ::

ales85 je izjavil:

Živjo, jaz sem ravno te dni nekaj gledal in razmišljal o nakupu. Na koncu sem ugotovil, da je kljub zastonj poštnini nad 50 EUR še vedno ceneje, če kupiš preko na primer www.simplyrun.co.uk ali drugih strani iste izdelke.



Ja vendar veš kaj me skrbi kako naj vem ali so te stvari originalne oziroma drugače rečeno raje kupim preko uradne strani Nike-ja pa dam 10€ več kot pa preko neke neznane strani.

Sam želim kupiti ta dva izdelka.

http://store.nike.com/si/en_gb/pd/ace-p...

http://store.nike.com/si/en_gb/pd/premi...

Prvi hoodie je drag ko svina 70€. Vendar nikjer ne najdem ceneje, če kdo ve za kakšno trgovino mi lepo prosim naj pove.

No naslednja stvar, ki me zanima pa so superge. Kje bi lahko kupil stvari kot so npr.

Sicer še nikoli nisem kupoval takšnih superg. Mislim da so tole air jordan gs black toe. Novi na trgu če se ne motim. Tisti ki kupujete takšne stvari boste bolj vedeli. Točno take na sliki bi rad kupil pa nikjer ne najdem spletne trgovine, ki bi jih imela na zalogi.

[img]http://shrani.si/f/2q/Dk/2TEXJooL/air-j...

[img]http://shrani.si/f/W/IH/beyD6r1/air-jor...

[img]http://shrani.si/f/1h/v0/3slCG9mc/air-j...




Sicer ima nike podobne vendar niso isti. Te spodaj so air-jordan-alpha-1. Te na nikejevi strani imajo na jeziku znakec air jordan medtem ko imajo tisti zgoraj znakec Nike in bi si zelo želel tiste zgoraj.


Še bolj pa bi si želel tele tule vendar teh nikjer ne najdem. Če sem prav prebral so jih Američani dobil februarja.

Air Jordan 3 Retro ’88 White/Cement Grey. Če jih kdo ima naj mi sporoči.

http://www.sneakerfiles.com/2013/01/03/...

http://www.sneakerfiles.com/2013/01/23/...


Nosi jih tudi Jay z:







Torej tisti ki se spoznate na to lepo prosim za pomoč :)

Hvala


http://store.nike.com/si/en_gb/product/...

first_line ::

LapD je izjavil:

Ja dostava je brezplačna, kode za popust je težko dobit, razen če je akcija za kakšen točno določen model. Sam preko njihove strani naročam le NikeId izdelke, ki jih lahko personaliziraš (sicer traja en mesec da dostavijo), drugače se pa dobijo "redni" izdelki ceneje v kakšnih outletih ali na drugih spletnih straneh.

dodatek:
"Pa če kupuješ izven EU, pričakuj dodatne stroške poštnine, carine, špedicije in ostalih prisklednikov."

To tukaj ne velja ... ravno dobil copate, narejeni in poslani iz kitajske, vrednost 160 eur. Brez stroškov dostave, poštnine, carine in ne vem česa še, tako da brez skrbi :)


Jao ste eni dobesedno butasti. To če je tebi slučajno šlo čez carino/mejo, brez da bi pregledali paket, še ne pomeni da davka in carine ni.

Davek (22% celotne cene + kakih 5€) se plača za vsak paket kjer je izdelek vreden več kot ~20€, carina pa je nad 150€ in je odvisna od vrste blaga (0% do čez 400%).

Čez en mesec bo pa OP jokal da ga hoče poštar na suho...

WallSreet ::

LapD

Se pravi da mi ne bo treba plačevati dodatnih stroškov ampak samo za oba izdelka 90€+ poštnina po povzetju tiste 3€ ali bo še kaj več? Glede na to da imajo free delivery.

RejZoR ::

Povsem odvisno. eBay je eno, resne trgovine kot so npr Nike uradna trgovina pa lahko davek avtomatično obračunajo, če gre za državo, ki ima davek na izdelke (ene zvezne države v US nimajo DDV-ja). Torej če ti bo pri checkoutu pisala postavka "tax" oz "VAT" pomeni, da si davek že plačal in ga pri nas ne boš več. Carinski postopek ti ob pregledu sicer znajo zaračunat, par evrov, to pa bo tud to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

LapD ::

first_line je izjavil:

Jao ste eni dobesedno butasti. To če je tebi slučajno šlo čez carino/mejo, brez da bi pregledali paket, še ne pomeni da davka in carine ni.

Davek (22% celotne cene + kakih 5€) se plača za vsak paket kjer je izdelek vreden več kot ~20€, carina pa je nad 150€ in je odvisna od vrste blaga (0% do čez 400%).

Čez en mesec bo pa OP jokal da ga hoče poštar na suho...


Ne mešaj fake nakupov iz ebaya in nakupa iz uradne Nike trgovine.

WallSreet: Če bo naročilo nad 50€ ni poštnine, plačaš prek spleta toliko kot piše v košarici. UPS dostavi pred vrata.
web&motion designer

WallSreet ::

LapD

Aha hvala ti. Potem bom kar naročil samo še za tiste superge bi rabil neko dobro stran.

WallSreet ::

Še nekaj me zanima. Ali se da plačati samo z Paypalom, mastercardom? Ali bi se dalo tako, da dobim položnico domov in potem vzamem po povzetju ali moram takoj plačat????

fantasycamp ::

ales85 je izjavil:

Živjo, jaz sem ravno te dni nekaj gledal in razmišljal o nakupu. Na koncu sem ugotovil, da je kljub zastonj poštnini nad 50 EUR še vedno ceneje, če kupiš preko na primer www.simplyrun.co.uk ali drugih strani iste izdelke.


smešna trgovina ni velkih številk ne moreš urejat po ceni kr neki...

blackbfm ::

Ali bi se dalo tako, da dobim položnico domov in potem vzamem po povzetju ali moram takoj plačat????


Za spletne nakupe gre več al manj vse elektronsko s plačilom vnaprej, ne sanjat o položnicah in po povzetju.. Sem pa tja kakšna tuja trgovina sicer to omogoča, sam je pa spet bz ker so precej večji stroški poštnine potem.

WallSreet ::

Mi lahko nekdo pomaga glede tega Paypala. Zanima me kako bi zdaj te zadeve, ki sem jih naročil plačal. Si moram odpreti Paypal račun? Gre tudi preko Moneybookersa? MB sem enkrat že odprl vendar se je potem zataknilo, ker so zahtevali številko moje bančne kartice. Problem je ker imam na bančni kartici veliko denarja in se malo bojim, da bi mi lahko potem kdo udrl v bančni račun in pobral vse (vem smešno se sliši vendar se je dogajalo tudi to). Sam imam na spletni poker strani poker770 100€ in me zanima če bi jih lahko naložil na paypal in potem plačal za stvari pri Nikeju???

WallSreet ::

Kaj bi mi lahko nekdo pomagal? Ali morda kdo ve kje v Ljubljani je Nike trgovina? Kupil bi si superge Air Jordan retro 88 pa jih nikjer ne najdem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Superge

Oddelek: Loža
212993 (1284) FoxKnox
»

Iščem: zelo debele tanizke nogavice

Oddelek: Loža
221754 (1352) bedarija
»

Intersport (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116346 (10728) bambam20
»

Nakup določene Nike obutve

Oddelek: Loža
81550 (1093) PrihajaNodi
»

Kam po nike?

Oddelek: Loža
152479 (1640) fantasycamp

Več podobnih tem