» »

Kateri intel i5 procesor in matična plošča

Kateri intel i5 procesor in matična plošča

bobin ::

Razmišljam o nakupu novega računalnika in imam največje težave z nakupom intel i5 procesorja in matične plošče. Zanima me kakšna je realna razlika v gamingu med i5 3330 in novejšmi procesorji 4670. procesorja nebi overclockov zato k verzije odpadejo. Zanima me tudi ali se splača vložit 30-40€ več v procesor, ker bi sam raje ta denar vložil v grafično kartico. Glede matične plošče me zanima kaj pomeni da druga pci reža deluje na 4x oz. 8x hitrosti in ali je to zelo pomembno če bi imel noter 2 grafične? Zanima me tudi kaj je nasplošno najpomembeje pri matični plošči? Hvala in lp

hojnikb ::

vzami najceneši i5 na 1150.
#brezpodpisa

mihibo5 ::

Vsekakor 1150.

Jaz imam Asus H87m - pro in Intel core i5 4670. Skupaj je 300€ in se kar dobro obnese.

Brias ::

se strinjam. .... i5, 1150, tudi ce je Intel Core i5 4430 (3.00Ghz, 6MB) BOX ...

kje kupujes, kupujes samo plato in proc ?

bobin ::

kupil bom vse vendar ta mesec plato in precosor. Zdi se mi brezveze devat 40 € več za 4670, ker bom procesor uporabljal samo za gaming.kakšna je recimo realna razlika v gamingu če imaš not http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m... al pa to http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m.... je kakšna razlika če bi imel nekoč 2 grafične v eni oz v drugi plošči?

Dober dan ::

Jaz bi si kupil i5-4570. Se mi zdi še najbolj smiselen nakup.

mihibo5 ::

2 grafični, če se prav zasledil podatek delujeta tako dobro kot 1.6 grafične. Če ne razumeš, ti lahko še enkrat razložim.

bobin ::

torej gre 0,4 v nič in se bolj splača kupit 1 res dobro kot pa 2 midl class?

Brias ::

pod nobenim pogojem AGT .....

hojnikb ::

mihibo5 je izjavil:

2 grafični, če se prav zasledil podatek delujeta tako dobro kot 1.6 grafične. Če ne razumeš, ti lahko še enkrat razložim.

če je skaliranje dobro, lahko deluje tudi kot 2 grafične...
#brezpodpisa

bobin ::

Kje se potem najbolj splača kupit komponente?

Opkow ::

Ce vprasas mene, se najbolj splaca v www.hoh.de.

bobin ::

preko česa se pa da plčat?

Hayabusa ::

Paypal in trr nakazilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup dodatne grafe (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
593881 (3073) gddr85
»

nakup novega pcja, CPU?

Oddelek: Kaj kupiti
242784 (2179) Ales47
»

Gaming PC

Oddelek: Strojna oprema
495086 (4162) Pro_moted
»

Ati Radeon 5800 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
734213 (3740) Fendt
»

Nvidia 9800GX2

Oddelek: Kaj kupiti
221373 (938) Volta

Več podobnih tem