» »

Nakup telefona iz tujine

Nakup telefona iz tujine

igorxx100 ::

Sem simobilov uporabnik in bi rad naročil telefon iz tujine. Ali moram nesti telefon na simobil ko ga dobim?

Aston_11 ::

ne

igorxx100 ::

Kaj pa nastavitve za omrežje?

Aston_11 ::

Daš SIM kartico noter in ti poišče omrežje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

tumare ::

Za mms in internet pa dobiš nastavitve na spletnih strani podpore simobila (ali če ti je res tuje greš do trgovine)

zogica ::

Živjo,
kmalu potujem v Ameriko in si nameravam kupiti nov telefon Samsung S4 LTE - garancija verjetno ne bo veljala v Sloveniji, kajne? Kako pa je z ostalimi stvarmi, razen menija v angleškem jeziku bi moglo bit vse enako in bi delovalo brez problemov? Ima kdo kakšne izkušnje?

xxurban ::

Moraš kupiti odklenjenega na vsa omrežja.

M-XXXX ::

zogica je izjavil:

Živjo,
kmalu potujem v Ameriko in si nameravam kupiti nov telefon Samsung S4 LTE - garancija verjetno ne bo veljala v Sloveniji, kajne? Kako pa je z ostalimi stvarmi, razen menija v angleškem jeziku bi moglo bit vse enako in bi delovalo brez problemov? Ima kdo kakšne izkušnje?

Nove dobiš na bolhi za 400€. V tujini ga ne boš dobil ceneje...

zogica ::

Sem tudi po Bolhi že gledala ja... Kaj pa menite o aparatih - samsung galaxy s4, ki jih na bolhi prodajajo po zelo ugodni ceni, ker so kupljeni v tujini? Ker sicer me angleški meni ne moti, aparat je pa res poceni.

Robertos664 ::

Pa kakšen angleški meni? Imaš tudi slovenščino, in to kar se prodaja po bolhi ponavadi niso iz tujine ampak pri nas kupljeni telefoni pri ponudnikih telefonije in na obroke. Tak da nič se bat in kar kupi. Seveda moraš zahtevat tudi račun in izpolnjeno garancijo.

Ne nasedaj pa prepoceni ponudbam s slabimi prevodi oglasov, ki so pogosti na bolhi.

Zgodovina sprememb…

Chev ::

Po enem letu kupit nov "zastarel" S4 :| Dobiš boljše telefone za manj denarja.

Grega_K ::

zogica je izjavil:

Sem tudi po Bolhi že gledala ja... Kaj pa menite o aparatih - samsung galaxy s4, ki jih na bolhi prodajajo po zelo ugodni ceni, ker so kupljeni v tujini? Ker sicer me angleški meni ne moti, aparat je pa res poceni.


V Ameriki je odličen Nexus 5 zelo poceni. Boljša zadeva od S4.
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grega_K ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljen ali nov gsm do 140€?

Oddelek: Mobilne tehnologije
293968 (3069) Sami
»

Nakup telefona v ameriki

Oddelek: Mobilne tehnologije
203655 (2073) bruco21
»

Nakup androida

Oddelek: Mobilne tehnologije
378276 (6996) klinker
»

Cene rabljenih pri nas

Oddelek: Mobilne tehnologije
286243 (5608) Hayabusa

Več podobnih tem