» »

Nakup tablice

Nakup tablice

SloBiscuit ::

Živjo,

zanima me, če se splača uzeti to tablico http://www.tridom.si/trgovina/product/v...
namreč v šoli bomo dobili tablice za 150€, ki imajo:

proc: cortex A9 1,6GHz
hdd: 8GB
ram: 1GB
zaslon: 8"

Zanima me če se, da zaupati podjetju tridom in da je tablica dobre kvalitete. Mogoče lahko kdo najde podobno tablico za maximum od maximuma 165€ kje drugje?

Hvala
neznanec555

cordoba ::

Za ta denar ni slaba, edino zaslon ni ips. Meni je 8 inch všeč, 7 je premala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

AvtoR ::

Kolega ima tpad z IPad retina zaslonom in 2gb rama. Je hitra solidno grajena, glavnem prvi vtis odličen. Žal pa WiFi deluje obupno. Če je ruter v istem prostoru še gre, prva stena pa ga totalno sesuje. Sprobano s tremi različnimi ruterji, pa z nobenim ni deloval optimalno. Priporočam, da ga testiraš na domačem ruterju, preden nabaviš.

kmetek ::

TPAD = LOL.

mirkuma ::

SloBiscuit je izjavil:

Živjo,

zanima me, če se splača uzeti to tablico http://www.tridom.si/trgovina/product/v...
namreč v šoli bomo dobili tablice za 150€, ki imajo:

proc: cortex A9 1,6GHz
hdd: 8GB
ram: 1GB
zaslon: 8"

Zanima me če se, da zaupati podjetju tridom in da je tablica dobre kvalitete. Mogoče lahko kdo najde podobno tablico za maximum od maximuma 165€ kje drugje?

Hvala

Pazi zadeva ima procesor proizvajalca Rockchip. Pri Rockchipih je potrebno paziti saj nimajo popolne podpore hardwerskem dekodiranju!
Malo pogooglaj: https://www.google.com/search?client=op...
Težava je potem lahko pri predvajanju visoko ločljivih video vsebin preko HDMI na LCD TVju in pa zatikanje pri zahtevnih igrah.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

floyd1 ::

AvtoR je izjavil:

Žal pa WiFi deluje obupno.

Točno take izkušnje imam jaz z mojo staro "kitajsko" tablico. Pa kolega tudi. Na mestu, kjer lahko z N7 in SGS3 delam brez ene same prekinitve, mi moj Ainol le občasno najde wifi signal in je brskanje po netu nemogoče. V isti sobi res še gre super, v sosednji še nekako, 2 steni pa sta navadno že preveč za normalno delo. In tudi jaz sem to tablico tekom 1 leta probaval na veliko različnih routerjih.

Bilo bi res zanimivo vedeti, če ima katera teh cenejših "nefirmskih tablic dober wifi signal. Primerljiv s top telefoni recimo. Ima kdo kake informacije iz prve roke? Jaz sem primerjal SGS1, N7 in ter kasneje SGS3 (z WiFi Analyzerjem). Enkica je proti slednjima katastrofa, a po izkušnjah še vedno boljša od Ainola. N7 in SGS3 pa sta nekje tam-tam.

keitai ::

Par (beri: malo) kitajskih tablic ima dober wifi domet (večina pač ne), ampak imajo te ponavadi druge probleme. Poglej na slatedroid in tabletrepublic za review-je userjev, nekateri tudi bolj stestirajo delovanje wifija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tpad C450 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5423145 (10463) k4vz0024
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025008 (21046) abyssus
»

Ima kdo tablico Xoro PAD 9719 QR? Kako se kaj obnese? Je za kaj?

Oddelek: Strojna oprema
224304 (3785) filip007
»

Tablicni racunalnik ainol novo flame/fire

Oddelek: Pomoč in nasveti
282829 (1884) SimplTech

Več podobnih tem